Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy tak samo nie porusza Twojego zmysłu estetycznego koleś w klapkach/sandałkach i skarpetach (często lekko obwisłych "w okolicy palcowej") :lol: przecież on własnie nosi to co wygodne i co mu sie podoba :razz: do tego czarne plastikowe-bazarowe spodnie w kancik (raczej jego pozostałość) + biała reklamówka w garści + dziurkowany podkoszulek na ramiączka :arrow: typowy "chłopek roztropek" :lol2: tyle tylko, ze teraz "po amerykancku" nosi na głowie za ciasną palstikową bejsbolówkę, za 5 zeta (też z bazaru) zamiast filcowego bereta :lol2:

 

A niech sobie chodzi tak jak sie czuje el0 ;) to tylko moja sprawa czy pomysle o nim burak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys pisałem o tym jak nie uznano mi gwarancji na conversy, po batalii z użyciem PIH-u sklep (nie dystrybutor) uznał reklamację.

Co ciekawe sklep wycofał się z sprzedaży conversów, jak się dowiedziałem nieoficjalnie, spowodowało to podobno nagminne nieuznawanie reklamacji przez dystrybutora firmę amersport.

 

W każdym bądz razie mogłem conversy wymienic na coś innego i wybralem reebok supreme ;)

 

[obrazek pobrany z allegro]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybralem reebok supreme ;)

 

Bardzo dobre wytrzymałe i wygodne trzewiki .Takie czarne kupiłem sobie na jesien-zimę.Kibel jedynie w tym modelu,przynajmniej u mnie to,że nad szwem z przodu zaczęły się rozklejać ale raczej to nie rzutuje...sa elekancko szyte więc nie ma h..a we wsi by się rozpadły. Jeszcze będą następną jesień-zimę używane. A niedawno zakupiłem na wiosenno-letnie dni PUMA GO COURT zamszowe.Są rewelacyne.Wygoda,styl i wytrzymałe(skóra lub zamsz).

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem butów na lato. Trafiłem na takie coś

 

 

Cena przystępna. Ktoś może posiada takie?

Wypasione one są IMHO :D. Przyłączam się do pytania.

 

Chyba sobie zamówię je dzisiaj ;). I tu mam problem, bo mam nr 42, mierzyłem stopę i wychodzi wg ich numeracji, że niby dł stopy mam 26, mierzyłem, rozmiar 40 na styk, ale na 100% nie wejdę nawet w 40. Zastanawiam się nad rozmiarem 41/42 i chyba wezmę 42, bo 40 i 41 mogą być za małe.

 

EDIT

 

Rozmawiałem ze sprzedawcą, zamówiłem 41, białe, czy szare, zresztą jeden %^&*. Jaja jak berety, ale buciki ładnie wyglądają, najwyżej mnie wyśmieją, ale co mi tam :lol2:

 

Myślę, że w poniedziałek już dojdą ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys pisałem o tym jak nie uznano mi gwarancji na conversy, po batalii z użyciem PIH-u sklep (nie dystrybutor) uznał reklamację.

Co ciekawe sklep wycofał się z sprzedaży conversów, jak się dowiedziałem nieoficjalnie, spowodowało to podobno nagminne nieuznawanie reklamacji przez dystrybutora firmę amersport.

 

W każdym bądz razie mogłem conversy wymienic na coś innego i wybralem reebok supreme ;)

 

[obrazek pobrany z allegro]

 

[/img]http://public.sarafis.pl/images/buty/wyprz/141657a.jpg[/img]

Converse w skórze Reeboka ;) Miejmy nadzieje, że z moimi się nic nie stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :)

 

Zaglądałem tu wczesniej, żeby popatrzeć co polecacie itp z butów. Koniec konców kupiłem coś takiego:

 

BULLBOXER

 

Nie pisze po to, żeby sie pochwalić, tylko interesuje mnie jak dbać, konserwować takie buty, jak często i jakimi środkami. Polećcie coś.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie wygladaja te buciki. Wygodne sa? bo cena raczej na to wskazuje

Dostałem je dopiero wczoraj wieczorem, więc długo w nich nie chodziłem, ale narazie jestem bardzo zadowolony. Leciutkie, szyte. Jest weekend, troche w nich pobujam i mam nadzieje, że nie będe miał im nic do zarzucenia.

 

Jak z konserwacją butów skórzanych? Jakaś pasta bezbarwna czy coś podobnego? Raz w tygodniu starczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wytrzymałe i wygodne trzewiki .Takie czarne kupiłem sobie na jesien-zimę.Kibel jedynie w tym modelu,przynajmniej u mnie to,że nad szwem z przodu zaczęły się rozklejać ale raczej to nie rzutuje...sa elekancko szyte więc nie ma h..a we wsi by się rozpadły. Jeszcze będą następną jesień-zimę używane. A niedawno zakupiłem na wiosenno-letnie dni PUMA GO COURT zamszowe.Są rewelacyne.Wygoda,styl i wytrzymałe(skóra lub zamsz).

Mam buty z tej samej wietnamskiej fabryki, ale ze znaczkiem UMBRO. ;-) Wyglądają identycznie, poza czarnym kolorem moich. Ja mam o nich trochę inne zdanie. Tył buta w środku przetarł się już po miesiącu, po dwóch podeszwy odkleiły się od buta na jego środku (Ale but cały czas dzielnie się trzyma.) Co do przeszycia przodu, to rozwaliło się przy pierwszej krótkiej grze w kosza. Poza tym są niewygodne (jakieś wystające, grube szycia w środku) i stopy w nich śmierdzą jak nie wiem co. Ogólnie buty warte tyle ile za nie dałem, czyli 90zł. Mają tylko jedną, ale ważną zaletę- są ładne, ale to mimo wszystko za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca doszły dziś do mnie już te "hiszpańskie" buciki. Są przezajebiste, lekkie, wygodne i piękne poprostu ;).

pasują do wszystkiego dresu, shortów,getrów,leginsów :D polansuj się w nich na patelni przynajmniej ludziska bedą miały poleff :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasują do wszystkiego dresu, shortów,getrów,leginsów :D polansuj się w nich na patelni przynajmniej ludziska bedą miały poleff :wink:

O, widzę, że z Sosnowca jesteś również. Na patelni bywam często ;), rzekłbym codziennie...

 

Spylon jak możesz to zapodaj jakieś zdjęcia, na których jesteś ukazany w spodniach i w tych elo butach?

Jutro będą fotki, jeszcze się cyfrówki nie dorobiłem, ale wkrótce się to zmieni ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kupic jakies buciki za max 100zl, ale w koncu jak wpadlem do sklepu to zakupilem czarne zamszowe adidasy za 259zl [;

 

Ale mam maly problem z ich czyszczeniem, co robic zeby zamsz ladnie sie trzymal ? Przeciesz pasty na to nie naloze... Chyba jest jakis spraj cos slyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...