Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły mi buty i t-shirt ES'a :)

 

Etnies'y jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu i przy tym wygodne :)

 

Nie wiem czemu, ale jak kupuje buty przez neta to pasują idealnie, a jak ide do sklepu przymierzać, to ni chu*** nie pasują :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamowilem te : http://but1.pl/ADIDAS+KUNDOblk_p203.html

ktos je ma?

 

mam nadzieje ze beda sie trzymaly jak wczesniejsze Adidasy, gdyby nie dziury w podeszwie po 1,5 roku chodzenia nadal bym ich uzywal. przynajmniej nie rozkleja sie po 2 miesiacach jak Court Tradition :P

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio tak szybko sie rozwalaja? Moze zle w nich chodziliscie? ;) Ja osobiscie z Nike'ami nigdy problemow nie mialem, a wrecz jestem z wszystkich mega zadowolony, bo pomimu duzego przebegi nadal sie trzymaja kupy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i znajomi na ogół też jesteśmy z butów z łyżwą zadowoleni, jednak moje zadowolenie powoli zanika

 

ja mam nike court tradition też około 2 miesiące, u mnie występuje dokładnie to samo co u kukifas'a, czyli rozklejenie, jednak póki co jest to dosyć mało widoczne, a jeżeli chodzi o rzepy to z nimi wszystko w porządku u mnie.

 

Osobom, które dopiero co kupiły te buty polecam na wstępie zakup pasty. Ja kupiłem co prawda dopiero po ponad miesiącu, ale dzięki temu jakoś wyglądają, bez pasty to one by już były kremowe, mimo, że w miare dbam o nie, nie mówiąc o jakiś zadrapaniach, zadarciach..

Edytowane przez mlodass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to jakas wada produkcyjna? Probowal ktos skladac reklamacje? Jezeli taki problem ma wiecej ludzi, moze uda sie dostac nowa pare, zwrot kaski, albo naprawe uszkodzonego obuwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rzepy troche się odkształciły po czasie, pomogło zagięcie i zrobienie pętelki na noc (końcówka w tą samą szlufke co połowa rzepu przez nią przechodzi). A rozklejenia? Nie chce mi sie kłucić o 2mm lekko odstającej gumy na boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nie jest to tak widoczne. ale jest...

uzywacie bialej czy bezbarwnej pasty? bo ja zadnej, mam tylko czarna, moze bym jakas dokupil :P

 

najgorzej widac brud od kurzu na jezykach, a fe... az ciezko to czasem doczyscic

 

ps. buty uzywane jedynie w cyklu miejskim ;)

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prawie wszystkie buty pumy są zbyt smukłe.

Ja lubie smukle buty, nie lubie takich wieeelkich obudowanych adidasow. Te pumy sa fajne i oryginalne, ladnie prezentuja sie na nodze, a tak wogole zakochany jestem w pumach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie NIke court tradition, być moze sprawa dotyczy tylko białych butów, bo z tego co wiem to w czarnych ta skóra jest troche inna.

 

Ja do białych używam pasty białej, KIWI, daje rade;] Ale długiego żywotu tym butom nie przepowiadam. zobaczymy za pol roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Consy i muszę powiedzieć że dają radę.

Tylko że rozdarł się ten materiał od środka na końcu buta nad piętą.

 

Ale poza tym jak najbardziej się trzymały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadnych butow nie pierze sie w pralce

Teoretycznie nie pierze się, ale... Miałem 2 pary najeczek które prałem w pralce. Obie pary wytrzymały 2 sezony chodzenia na okrągło... ;] Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...