Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Co do lazenia w butach od kosza na codzien to nie widze problemow. No chyba ze dla coniektorych buty do kosza kojaza sie tylko z tymi z lat 80 gdzie wszystkie siegaly za kostke ;]

 

Na codzien pomykam w dosc zadkich Reebokach do tenisa. Zajebiscie wygodne i przewiewne.

 

Ostatnio jednak zakupilem cos na lato.

Wybor padl na Pume. Mieli rozmiary no i moj stopa sie miescila ;]

W podbiciu nie uciskaja i to mnie cieszy. Kilka modeli Adidasa z tego powodu odpadla ;/

 

puma.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy modele Pumy dostępne są na allegro za ok 100-130zł przestały mi się podobać bo co druga osoba je nosi... Za to jeszcze nie widziałem nikogo kto by miał identyczne Adi Racer jak ja ;]

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki JROX;). Ja te buty w stanach kupilem. Ale Ci powiem, ze tam takie buciki duzo tansze nzi u nas;). Hawka najdrozsze byly chyba za 40$, a vansy za 50$.

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

but do kosza ... hmmm.... to zalezy jaki masz styl ubierania. osobiscie nei chodze w takich butach, jednak mam wielu kumpli ktorzy w nich wlasnie chodza, i wygladaja normalnie.

ja preferuje buty typu nike 6b + (takie ze smoczkiem zlotym na boku) i nie wyobrazam sobie, jakbym miał wyjsc np. w trampkach na ulice Oo. but to but, to ze do kosza to nie znaczy ze tylko na parkiet. majkele 18 low np. prezentuja sie zajebiscie :D

pozdro

 

p.s.

do kosza polecam tylko i wylacznie majkele, najlepsze buty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puma Drift Cat L

 

Jednak mialem duze problemy z dorwaniem ich w sklepie, w wiekszosci rozmiary konczyly sie na rozmiarze 42

Wczoraj także okazyjnie zakupiłem takie buty za 129zł , jedyna różnica to dodany znaczek ferrari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem , że tyle kosztują dlatego napisałem okazyjnie. A takie okazje nie często się zdarzają.

 

 

 

post-21833-1185389648_thumb.jpg

 

 

Tak wyglądają , raczej nie podróby , pudełko też nie wygląda na podróbe.

 

Dobra już nie nie nabijajcie się z tego super znaczka :lol2:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich okazji pełno na allegro... chociaż ostatnio co raz mniej bo wreszcie zaczęli się brać za podrabianą odzież i aukcje są najczęściej wystawiane na kilka godzin ;]

 

 

Nie wcale nie podróby :lol2:

http://allegro.pl/item219474643_buty_puma_...o_dzisiaj_.html

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pumie Ferrari mówimy nie ;]

 

Powiedzmy "Hello" butom:

 

- Tommy Hilfiger

- Lacoste

- Springfield <- polecam. Na allegro nie ma !

 

;]

 

Lacosty chcialem kupic w Irlandii, ale maja jakis dziwny kroj ;] Noga mi nie weszla w 3 modele. Waziutkie cholernie

Wizualnie jednak bardzo mi sie podobaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Ohh, nawet ja się pochwalę swoim nowym zakupem, ponieważ zadziwiająco szybko coś wpadło mi w oko i kupiłem :rolleyes:

Wybierając się w deszczowy kraj nie pomyślałem o tym i wziąłem z polski buty z wywietrznikami na podeszwie co okazało się totalnym błędem. Robiąc kilka kroków nawet w małym deszczu miałem mokrą skarpetkę. Kupiłem więc te poniżej.

 

Cena: 80E ~ 300zł

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies ktos mi mowił ze oryginalne pumy maja jakis hologram gdzies, tylko nie iwem gdzie :P. musze zapytac, i jak bede weidział to napsize. a ogolnie to na allegro jest wuchta podrob pumy wiec radze kupowac w sklepie, chyba ze to komus nie przeszkadza.

 

update:

podobno w lewym bucie !

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies ktos mi mowił ze oryginalne pumy maja jakis hologram gdzies, tylko nie iwem gdzie :P. musze zapytac, i jak bede weidział to napsize. a ogolnie to na allegro jest wuchta podrob pumy wiec radze kupowac w sklepie, chyba ze to komus nie przeszkadza.

 

update:

podobno w lewym bucie !

Tylko wiesz, jest taki problem ze buty pumy w sklepach kosztują ~400zł a tyle to ja za buty nie dam

Poza tym jak dla mnie to są robione na "jedno kopyto" i się prawie nie różnią(no poza kolorem :) ).

I w ogóle takie pospolite te pumy są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie pum nie kupie i mnei podrobki np przeszkadzaja. co od pospolitosci to fakt, co drugi polak je ma. i wcale te buty nei sa takie fajne. jestem pewien ze gatunkowo buty rowniez sie roznia. wole kupic sobie jakies nike :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...