Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze lepiej zainwestować i mieć coś lepszego jakościowo. Ja zawsze kupuje ecco i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Nigdy nic mi w nich nie pękło ani nic w tym stylu. W tym przypadku cena idealnie odwzorowuje jakość.

No ja też zainwestowalem w ecco rok temu, bo widzialem po kilku parach butow ojca ze sa zajebiscie wytrzymale. Wywalilem 400zl no i moje niby trzymaja sie bardzo dobrze z zew jak nowe, ale w jednym calkowicie przetarla mi sie pieta w srodku i ogolnie w wew zaczynaja sie sypac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z Timberland? Wygodne, trwałe?

Chodzi mi tylko i wyłącznie o 2 modele: 1 i 2.

Witam,

Może trochę nie na temat, w jakiej cenie jest model ze screen-a 1. Pytam bo po prostu buty sa zaje...te i jak cena będzie w miarę atrakcyjna do 500zł to jadę po nie do Katowic bo tam w centrum jest salon firmowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz kolejny zaufałem marce Raichle i kupiłem sobie taki model. Poprzednie, prawie identyczne, wytrzymały 5 lat dość intensywnego użytkowania, głównie po górach. Co mogę o nich powiedzieć po tym czasie? Napiszę tak, kupiłem je w Zakopanem, założyłem na nogi i następnego dnia przeszedłem całą Orlą Perć, zainteresowani więdzą co to znaczy. Żadnego obtarcia, uciskania, etc, po prostu kapitalny but. I tak przez całe 60 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Czy ktoś widział gdzieś w jakimś sklepie w PL buty Nike Mercurial Vapor 365 w kolorze białym lub niebieskim? Kiedys były dostępne na allegro, a teraz sa tylko czarne.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może trochę nie na temat, w jakiej cenie jest model ze screen-a 1. Pytam bo po prostu buty sa zaje...te i jak cena będzie w miarę atrakcyjna do 500zł to jadę po nie do Katowic bo tam w centrum jest salon firmowy :)

Dopiero dziś udało mi się pojechać.

Pewnie się ucieszysz, bo zostanie Ci 1 zł na lizaka, a cena wciąż będzie atrakcyjna :P

Sam je kupiłem, tylko że w kolorze brązowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś udało mi się pojechać.

Pewnie się ucieszysz, bo zostanie Ci 1 zł na lizaka, a cena wciąż będzie atrakcyjna :P

Sam je kupiłem, tylko że w kolorze brązowym.

Witam,

Dzięki za info :) ... jednak dobrze, że zostanie jeszcze na lizaka a nie tylko na zapałki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys dawalem tu linki do butkow Adidas Porsche Design. Dzisiaj przegladam allegro i natknalem sie tam na pierwsze modele, w niektorych sklepach internetowych rowniez.

http://www.allegro.pl/search.php?string=po...=1&order=pd

 

Dla mnie pozostaje tylko kwesitia wybory czy:

czarne z czerwonymi akcentami Dołączona grafika,

czy moze:

czarne z białymii akcentami Dołączona grafika

a moze hardcorowo czerwone jak moje stare nike:

Dołączona grafika

 

Wybor ogromny... godny nastepca goodyearow ;)

 

edit.

te tez sa ladniutkie:

Dołączona grafika

te tez

Dołączona grafika

i te:

Dołączona grafika

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne te porsche :] Poradzi ktoś od kogo je kupić na allegro żeby nie dostać ORGINAŁÓW tylko Oryginały ?

Ewentualnie gdzie je mozna dostać w Krakowie... Kilka dni temu schodziłem sporo sklepów i z adidasa nic ciekawego nie było...

 

Hm: może Tutaj.

Cholernie mi się spodobały :D

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to CBZ w Anglii siedzi...

 

Co do kupowania ze zdjęcia...

muszę powiedzieć ze tak mi sie kupuje najlepiej. Włażę na strony 3 sklepów i robię przesiew, potem znów i znów i wybieram te jedyne ;]

Trochę wybór trwa, ale przynajmniej asortyment duży i prawie wszystkie buty mają w moim rozmiarze ;)

 

Ej niepotrzebnie do tego tematu wlazłem :P

Teraz mi się upierniczyło że sobie butki kupie na gwiazdkę :P

 

By się przydały po sklepach już jakieś butki na 2008 rok robione :P

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taka nadzieje. Goodyeary spisuja sie swietnie, zyja juz chyba 2 latka, wiec porsche tez powinny. JROX ja jednak wole butka zalozyc na nozke, podreptac i poskakac w nim w sklepie, obejrzec sie w lustrze i stwierdzic ze sa okey. Moze to dlatego ze jeszcze nigdy nie kupowalem bucikow przez neta...

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz, plis jak nie widzicie dobrze to chociaż kopiujcie nicki :| No offence, ale juz nie mogę jak widzę "Jorx" :|

 

Co do Adidasów to poprzysiągłem sobie że tego już nigdy w życiu nie kupie :?

Pierwsze moje Adidasy latały non stop na gwarancje. Nie zdążyłem się 2 tygodnie nacieszyć a szły znów i musieli wymieniać. Chyba ze 4 razy były aż w końcu oddali kasę.

 

Poprzeglądałem co tam sklepy mają i użalam się nad asortymentem, a dokładniej dostępnością Adio z Limited Projects. Niektóre bardzo fajne są, a dostępne jedynie te "gorsze". Wiem po czasie się użalam, ale pomendzić zawsze można ;] [; ;]

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko, że po pół roku noszenia rozsypały mi się takie oto buty:

http://www.allegro.pl/item267372731_reebok..._rg_44_5_r.html

Wyściółka przy pięcie zaczęła się przecierać po miesiącu, potem zaczęły się odklejać czubki, wreszcie pękła skóra na boku przy łączeniu z podeszwą.

Buty niby cross-training a rozwaliły podczas noszenia głównie podczas pracy biurowej. Nie mam siły szarpać się z reklamacją bo i tak pewnie uznają, że mam krzywe nogi.

No, to się wyżaliłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiej maści reeboki i adidasy rozpadają się na moich oczach a nogach kolegów w okresie do 6 m-cy :mrgreen:

Magiczne te buty są i to przeróżne modele :blink:

 

BTW. Znalazłem butki na gwiazdkę :) Na razie sie chwalić nie będę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, poprawione :)

Ja nigdy nie mialem problemow z rozlatujacymi sie butkami. Zawsze wytrzymuja kilka latek, tylko ze rownolegle mam przewaznie 5-6 par i chodze na przemian, w zaleznosci od pogody, humoru miejsca i przeznaczeia. Gdy bbutki juz dochodza, zostaja dotarte na boisku, dookola domku, czy tam w pracy.

Pytanko z innej beczki, mam zimowe hi-tec'i z materialu wygladajacego podobnie do tych http://www.allegro.pl/item265469079_hi_tec...n_s_oliwka.html ? Jak bedzie konieczne to zrobie fotki. Skora zamszowa napewno to nie jest, a na zwykla taka butkowa tez to nie wyglada... Glownie chodzi o to czym to ustrojstwo wyczyscic? Szmatka + woda nic inie zepsuja? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

O kurde, dlatego unikam takich wynalazków. Najlepsza jest skóra w sensie gładka czy jak tam jeszcze inaczej można ją nazwać ;)

 

Mam podobny materiał, ale nie wiem czy ten sam czy nie. Myje lekko omydloną szczotką i wodą. Do tej pory nie przemakają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...