Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej w tym wątku opisywałem swoją reklamację butów w sklepie Mayer. Niestety nic z tego nie wyszło, życie toczy się dalej - jak mówi przysłowie ale bynajmniej 'reklamy' im nie odpuszczę. Średnio jeden niezadowolony klient informuje o tym 8 osób te z kolei kilka i tak można osiągnąć całkiem ciekawy efekt. A o to dokładnie mi chodzi. Tym samym:

 

[...]

Potwierdzam ;).

 

Posiadam (a raczej posiadałem, bo w nich już się nie da chodzić) DC Graffik SE. Po 3 miesiącach użytkowania pękła mi podeszwa w lewym bucie tak, że woda podczas deszczu wlewa mi się litrami oraz skóra na wierzchniej części buta. Nie wydaje mi się, żeby było to z przyczyn nie dbania o obuwie, dlatego, że z prawym jest wszystko w porządku. Odesłałem, poczekałem i dziś dotarła do mnie paczka. Gwarancja nieuznana... Czytając wydaną opinie nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. 'Znawca' pisze 'Wygląd wyraźnie wskazuje, iż spód lewego buta uległ naturalnemu starciu. [...] Ścieranie się spodów jest jedną z właściwości obuwia i nie może być przedmiotem reklamacji.'. Wynika z tego, że but po prostu się zużył, zastanawiam się w takim razie po co ta gwarancja? Chyba ona jest po to, że gwarantuje bezproblemowe użytkowanie obuwia podczas okresu jej trwania (w tym przypadku 12 miesięcy). Jestem bardzo zdenerwowany bo wydałem 270zł+koszty przesyłki na buty, pochodziłem 3 miesiące i nadają się do wyrzucenia... Tak przy okazji, odradzam Wam kupowanie butów firmy DC, ponieważ ostatnio nie wiedzieć czemu obuwie tej marki zaczyna się sypać. Widać to po przykładzie kolegi LPKorn3324, moim oraz mojego znajomego, któremu po 2 miesiącach również starła się podeszwa w produkcie DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twitch.gif Etnies Twitch, promodel Steinberga

 

Od paru miesiecy nosze takie buciwo, a Etniesom jestem wierny od ladnych paru lat. A ten model to chyba najlepsze (pod wzgledem wyglad/wygoda) co mialem na nodze od czasow 3 par (pod rzad) Nike Cortezów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś w jakim wysyłkowym sklepie mogę kupić jakieś sneakersy nike/adidasa? Oczywiście w Polsce... Zamówiłbym na allegro od takiego sklepu, ale oni wysyłają z USA i trzeba czekać na paczke ok. 2-3 tyg, za to koszt wysyłki to tylko 15 zł (anyway bardzo polecam ten sklep, login na allegro P_rincess - fachowa obsługa). Szkoda że sneakersy w Polsce sa tak rzadko spotykane... chociaż moze to lepiej bo mam oryginalne buty :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesiecy nosze takie buciwo, a Etniesom jestem wierny od ladnych paru lat. A ten model to chyba najlepsze (pod wzgledem wyglad/wygoda) co mialem na nodze od czasow 3 par (pod rzad) Nike Cortezów ;)

Skoro jesteś wierny od ładnych paru lat, to jak oceniasz ogólnie tą markę?

Długo wytrzymują te bucisze?

Czaje się na te - w cropie są za 170zł teraz. Ale jeżeli mają się rozwalić po pół roku, to wole kupić 2 pary "jednorazówek" -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po roku uzytkowania Reebok'a Velocera (model z czarna skora) moge je z czystym sumieniem polecic. Buty poza jednym mankamentem trzymaja sie swietnie, nic sie nie porozklejalo. Jedynie przetarl sie material w miejscu w ktorym zwykle mi sie niszcza buty czyli na piecie ale to pewnie dlatego ze nie lubie chodzic w mocno zasznurowanych butach. Po za tym trzymaja sie super...

 

dokladnie ten model http://www.allegro.pl/item397491894_reebok...zmiar_42_5.html

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem designu to IMO fajnie wyrozniaja sie z tlumu, nie pstrokate a oryginalne. No ale sa rozne gusta. Jesli chodzi o wytrzymalosc to ciezko powiedziec...bo ja strasznie dewastuje buty ;) Nie ma mowy o tym zeby sie rozkleily, ani zeby skora pekala czy cos w tym stylu wiec nie ma sie co martwic, napewno nie sa to jednorazowki. Na sezon spokojnie wystarcza, u mnie pewnie w paroletnich tez moglbym chodzic gdyby nie wygladaly jak szmaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bobster

Ostatnio zakupiłem takie, właśnie lecą samolotem

Dołączona grafika

poluje jeszcze na jakies fajne dunki low, za kostke te buty mi nie odpowiadają

jacyś mianiacy sneakersow sa tutaj i mog swoje wrażenia opisać :P?

Edytowane przez bobster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ostatnio zakupiłem takie, właśnie lecą samolotem

 

poluje jeszcze na jakies fajne dunki low, za kostke te buty mi nie odpowiadają

jacyś mianiacy sneakersow sa tutaj i mog swoje wrażenia opisać :P ?

fajne, rozumiem, że w PL niedostępne?

 

edit: jakie to dokładnie?

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobster

 

Mówisz chyba do mnie ;)

 

http://www.pickyourshoes.com/new3/nike_dun...ine_wht_blk.htm

 

takie do mnie lecą

 

Dołączona grafika

 

takie kupiłem, bo... nie mogłem się powstrzymać :twisted2: Kosztowały w przeliczeniu 160zł (w Niemczech) a akurat pod ręką miałem.. a całe białe na lato jak znalazł :) Generalnie to jak jakieś fajne wypatrzę to kupuję (szczególnie w USA, gdzie ceny śmieszne ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bobster

fajne, rozumiem, że w PL niedostępne?

 

edit: jakie to dokładnie?

W pl raczej niedostępne, patrzyłem w necie to jakies pojedyńcze, model butów to nike vandal low: sa w wielu kolorach do wyboru do koloru (jak wszystkie sneakersy)

 

bobster

 

Mówisz chyba do mnie ;)

 

 

 

takie do mnie lecą

 

 

takie kupiłem, bo... nie mogłem się powstrzymać :twisted2: Kosztowały w przeliczeniu 160zł (w Niemczech) a akurat pod ręką miałem.. a całe białe na lato jak znalazł :) Generalnie to jak jakieś fajne wypatrzę to kupuję (szczególnie w USA, gdzie ceny śmieszne ;) )

oba spoko lecz cale biale mi nie podchodzą, ja niestety musiałem kupić przez allegro, a tam strasznie dużo sobie liczą, a w czasach gdy dolar jest za 2zl, bardzo oplaca sie kupowac buty z pickyourshoes, vandale ktore kupilem stoją 70 dolców (+ przesyłka z 40$) a dałem 220zł + 30 zł przesyłka, tak to jest jak sie nie ma 18 lat i paypala..ani nikogo ze znajomych ktory to ma

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

W pl raczej niedostępne, patrzyłem w necie to jakies pojedyńcze, model butów to nike vandal low: sa w wielu kolorach do wyboru do koloru (jak wszystkie sneakersy)

Znalazłem na allegro za 240 tylko że rozmiar nie mój... ale w każdym razie są ;)

 

 

A co do tematu to imo cały urok vandali/sneakersów jest w kolorystyce, po co to je białe kupować :P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio nie omge trafic na dobre buty dla mnie.. kilka ostatnich par było bezformowych (70-80zł) i zazwyczaj podeszwy dość szybko przecierały sie w miejscu gdzie stopa najwięcej i najmocniej styka sie z podłożem (pięta lub śródstopie przed palcami). Jedynie fubolowo-halowe Puma Esito sprawiły sie całkiem nieźle i wytrzymały ok roku. Dlatego teraz też zdecydowałem sie na zakup obuwia tego typu.. Ostatnio tak sie składa, że na zmiane kupuję buty białe i czarne, a ostatnio miałem czarne DK, więc mój wybór padł na Nike Total90

 

---EDIT---

@Kaaban: Tak

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

jezeli ktos ma to poprosilbym o zaproszenie na phat fly sneakers : )

rapgra? ;)

 

Ja też poproszę o zaproszenie jak ktoś ma ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Znacie jakies buty stylowo podobne jak te na foto? tak do 200zł max cos z allegro? nie znam sie co dobre :)

 

te wydają się spoko http://www.allegro.pl/item403444587_etnies...inal_nowe_.html ale mierzyłem swoje wkładki od butów i mają 28-30cm ( lubie lużne buty )

 

no i jeszcze to... warto?

 

http://www.allegro.pl/item403343228_circa_...i_es_adio_.html

 

moze by podpasowały na moją nogę

 

 

edit down

 

No własnie o to mi chodzi nie znam DOBRYCH marek bo szajsu nie chcę kupić.

Edytowane przez grzeesiek07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...