Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w planach

 

Dołączona grafika

 

lub

 

Dołączona grafika

 

Tylko narazie rozmiarów brak xd ...

W Polsce raczej ciężko je kupić, u mnie w mieście się nie spotkałem, no i mało rozpowszechnione buty :) póki co.

 

No i już bardziej na zime, bo wysokie :lol:

Dla mnie buty muszą być białe, już takie zboczenie :huh:

 

Ogólnie bardzo podobają mi się buciki, które tu wstawiacie, z nike czy z innych ;)

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem u mnie w szkole to co drugie a na mieście nawet dziewczyny je noszą, przeżytek trochę :) i niezbyt wytrzymałe jak zamowisz zza granicy to ciężko z gwarancją a czasem i Nike za 350zł potrafią póść na szwie ;p

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec miesiąca muszę coś kupić,bo obecne z szajsmana delikatnie mówiąc zbrzydły mi się.

 

http://www.allegro.pl/item448739339_nike_a...z_usa_r_44.html

Lubie takie kolorki :wink: Ale nie ma 45 ;/

Widział ktoś coś lepszego do 200zł?

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie mihalo podłamałeś... xd

hm. To może poczekam, aż będą bardziej dostępne w Polsce. Chociaż z gwarancją na buty zawsze problem - powiedzą, że źle nosiłem ;p

No jeszcze się zobaczy :)

U mnie tego mało, ale też czuje, że będzie coraz to więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos co to za trampole, gdzie dostac w polsce (katowice, krakow)? http://www.sonypictures.com/movies/hancock...2_1600x1200.jpg

 

Kiedys podobne kupilem w new yorker, sa bardzo wygodne, przydadza sie w pracy, dlatego poluje na takie.

Nie chce trampek z targowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/search.php?string=vandal...5&country=1 - polecam tego sprzedawce, szybka wysylka i 100% oryginaly. ogolnie poszukaj na allegro :) rozne vandale tam sa, jakbys sobie upatrzyl jakies to wrzuc tu link do aukcji bo mam taką mini (w przypadku sprzedawcow podróbek - mega) liste z allegrowiczami fake/legit sneakersow Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/search.php?string=vandal...5&country=1 - polecam tego sprzedawce, szybka wysylka i 100% oryginaly. ogolnie poszukaj na allegro :) rozne vandale tam sa, jakbys sobie upatrzyl jakies to wrzuc tu link do aukcji bo mam taką mini (w przypadku sprzedawcow podróbek - mega) liste z allegrowiczami fake/legit sneakersow

vandale nie sa podrabiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

mój nabytek za jedyne 80CHF (2 miesiące temu byłoby to jedyne 150-160PLN :P )

 

Widzę że ludziom w PL się podobają dunki i vandale. I słusznie bo kulaśne i ładne te buty, tylko jest jedna rzecz której nie czaje. Czemu sklepy z butami w polsce mają tak mały wybór a większość ich asortymentu jest wieśniacka i droga. Np w centrum sarni stok w bielsku białej jest sklep nike i mają tam 4-5 modeli butów rozłożone na połowie ściany a ceny takie że żal d...e ściska. w europie zachodniej takie coś jest nie do pomyślenia. Nie mówiąc już że krzyczą sobie po 190zł za jakieś śmieszne polo kiedy ja w szwajcarii kupuje koszulki nike taniej niż w polsce kosztują te szmaty z croppa... :mur: nie czaję jak tak może być. przecież polacy też chcą sie ubrać jakoś w miarę, ale jak kiedy ceny są z d..y a dostępność żadna?

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdziwilbys sie ;]

zarowno vandale jak i dunki sa notorycznie podrabiane

Wiadomo ;). Aczkolwiek vandale rzadziej, z tego, co widzę, raczej nf1 i dunki najczęściej :rolleyes: . Co do fake/legit sellerów to jest na shc lista, aczkolwiek zapewne się z Tobą skontaktuję ;).

 

Jesteś na jakis forum o snikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie coś polecić na zimę do chodzenia po mieście?

 

kiedys były fajne Salomony, kupił je mój brat i już 5ty rok chodzi a im nic, teraz też są, ale już nie takie zgrabne i raczej z tworzyw

miałyby być nieprzemakalne oczwiście.

 

co sądzicie o

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie coś może o sklepach w Wawie z fajnie wyglądającymi butami i w dużych rozmiarach (48-49) - koszykarskie już mi się znudziły, a znalezienie fajnych butów w takim rozmaże graniczy z cudem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdziwilbys sie ;]

zarowno vandale jak i dunki sa notorycznie podrabiane

moj blad, sam znalazlem podrobki w necie, natomiast na allegro jeszcze sie nie spotkalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie, kupiłem buty nike'a w sklepie distance i czy mam prawo je oddac ? model troche nie na zime jednak i poszukał bym innego modelu.

oczywiscie but jest w stanie nienaruszinym. w ogole nie chodzony. jedynie przymierzony w sklepie i w domu.

kupiłem je wczoraj a dzisiaj bede jechał oddac, orientuje sie ktos czy moga odrzucic moj zwrot ?

z gory dizeki, pozdrawiam

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...