Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja sie pochwale :P

 

na codzien:

 

http://www.footlocker.com/catalog/productd...YWORD%20SEARCH/

 

a gram w:

 

http://www.footlocker.com/catalog/productd...YWORD%20SEARCH/

 

tylko te lebronki moje troche w innym kolorze sa, nie chcialo mi sie szukac a na footlockerze obecnie ich nie maja. bucisze biore z USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osirisy są dobre ale za drogie jak na to co oferują.. Ja z kolei polecam DC, sam chodzę w DC Parlay (czy jakoś tak) już ponad rok :D i są całe. W środku się jedna warstwa materiału wytarła, ale są 2 :D :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w rozmiarówce Etnies/DC?

 

Mam Etniesy i rozmiar 42.5 jest idealny. Chcę teraz kupić DC i mam do wyboru 42 albo 43, nie ma połówek. Które wybrać? Pytam, bo nieraz różnica w rozmiarówce producentów jest znaczna.

Edytowane przez Nethaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

supra skytop,

supra vaider,

osiris bronx,

nike dunk high

nike blazer high

nike air force 1 high

nike terminator high

adidas decade

adidas top ten hi

air jordan 1 retro - w czarno/bialo/czerwonych jestem zakochany lecz kasy brak:D

 

jest jeszcze wiecej ale mi sie nie chce wymieniac :<

 

jak chcesz popatrzec na jakies modele a potem zaczac szukac polecam pickyourshoes.com

sa jeszcze polskie fora gdzie mozesz podpatrzec buty w tym stylu: phatflysneakers oraz swaggerhypeclub

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja chluba, duma i konik. W niezmienionej formie od 1941 roku w towarzystwie moich sześcioletnich Jungle Boots ;)

 

>>>KLIK<<<

Mając busta gripy wersje nubuk zima szare, podziwiam za wytrwałość w czyszczeniu.

 

Nike AF1 XXV - nie wiem czemu ale coś czuje że w lato się w nich zagotuje.

 

Puma LIFT Racer

Wyglądają trochę jak te co są obecnie w techno modzie... ale jednak mają ten swój smaczek i ustępują od normy pozytywnie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDITED BY MOD

 

 

Mając busta gripy wersje nubuk zima szare, podziwiam za wytrwałość w czyszczeniu.

Dzieki ;). Ponad 10 godzin pastowania wacikiem lub szmatką bawełnianą, w tym mniej więcej po 4 na czubki i piety dla jednego buta. Przy zachowaniu jakiejś systematyki połysk powinno się osiągnąć po 1,5 godziny.

Edytowane przez ULLISSES
takie tam korekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy ktoś z Was drodzy Państwo słyszał o firmie Camel Active. Dzisiaj otrzymałem paczkę z tymi oto butami: http://salonobuwniczy.pl/40,,p,69_470_49.html

Pierwsze spostrzeżenia: gruba skóra na wierzchu, but idealnie leży na nodze, wkładka ze skóry zszyta z butem(duży plus), podeszwa o solidnej konstrukcji. Jak na razie jestem pod wrażeniem. Zobaczymy jak butki sprawdzą się w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się leciutko rozkleiły Reebok Reverse Jam na prodzie powyżej szwa, prawy but, chodziłem w nich z 10 razy dopiero. Jak się dobrze przyjrzeć, to widać. Kwalifikuje się do reklamacji?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze się z zamiarem zakupu nowych butów i wybór prawdopodobnie padnie na jeden z tych modeli: http://www.allegro.pl/item591816561_ecco_4...super_cena.html

http://www.allegro.pl/item594044752_ecco_4...el_polecam.html

Tylko mam wątpliwości czy to aby oryginalny produkt czy podróbka. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się leciutko rozkleiły Reebok Reverse Jam na prodzie powyżej szwa, prawy but, chodziłem w nich z 10 razy dopiero. Jak się dobrze przyjrzeć, to widać. Kwalifikuje się do reklamacji?

Po paru miesiącach pracy w sklepie Reeboka, z góry moge Ci powiedzieć, że 95% reklamacji jest nieuznawanych. Pozostałe 5% to reklamacje pracowników. A odwołania to już wogóle, 100% nieuznanych. Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

W Środe 01.04 kupilem buty Nike Shox Experience+ w centrum handlowym Fashion house (Myslowice). Przed chwila zauwazylem ze na przodzie lewego buta odkleja sie podeszwa (przynajmniej wyglada to na odklejanie sie). Z racji tego ze nosze je dopiero drugi dzien czy sa szanse na reklamacje lub gwarancje ? Nigdy jeszcze nie oddawalem butow na gwarancje. Czy z racji bardzo krotkiego czasu noszenia butow jest szansa na zwrot pieniedzy ? I jesli przyjma tylko na gwarancje to czy wymienia buty od reki czy bede musial czekac az wysla do jakiegos serwisu ?

 

Jezeli jest szansa na zwrot pieniedzy, to prosze o ew. rady na jaka ustawe mam sie powolywac i jak sie bronic, bo na pewno chetnie pieniedzy by nie oddali.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez evocati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...