Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Czy tak na serio wyglądały sofixy? Jeśli tak to w nieźle wypasionych butach się śmigało za komuny. Jakby teraz takie mieć, to każda lama w AF1 wymięka. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakis czas temu kupilem Puma Taisoku White, wygodnie sie w nich chodzi, troche wkurzaja gumki naciagajace kolo jezyka, ale tak to w porzadku. Latwo sie je myje i jak narazie jest ok. Przezyly wyprawe po gorach, wiec jest ok.

A jak tylko jakas kase drapne to kupuje Puma Vedano Mu : d

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conversy paradox są bardzo dobre, nosiłem je 1,5 roku i przestałem tylko dlatego, że przez zimę je konkretnie zjechałem i czubki się poodklejały - tak to polecam, wygodne, trwałe. Obecnie zastanawiam się nad zakupieniem drugiej pary więc coś w tym jest ;).

Witam i potwierdzam te buty są wyśmienite jedyna wada to odklejające się noski, ale to dopiero gdzieś po półtora roku albo po niedosuszeniu butów po przemoknięciu, ale ten defekt łatwo naprawić mam je już 2 lata i na razie podklejałem jeden z czterech czubeczków. Żółte wstawki łatwo się myje delikatnie szczoteczką z mydłem nitkę żółtą też jedyne, na co trzeba uważać to te wstążeczki po bokach żeby ich nie atakować szczotką, bo się posiepią. Cena iście zbójecka jak za tak dobry towar od 160zł do 212zł na allegro jak na razie ciągle używam tych butów, bo nie są zniszczone i niema sensu ich zmieniać jak będę zmieniał to może coś takiego? http://www.allegro.pl/item657437781_buty_t...nestars_f1.html ALPINESTARS F1 jak ktoś ma to niech się wypowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem bardzo prosty i zarazem skuteczny sposób na czyszczenie wszelkiego rodzaju butów :)

 

Jęsli buty nie sa obklejone błockiem itp, to nawet 1 punkt mozna olać

 

1. przecieramy buty szmatką, aby nie było na nich piasku itp

2. nanosimy na buty plack - srodek do czyszczenia kokpitu w samochodzie

3. nadajemy butom glanc jak przy pastowaniu

 

Bardzo szybko sprawnie i efektywnie :) buty wyglądaja jak nowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie akcesoria samochodowe są bardzo dobre, np. pianki do tapicerki. Psiknąć zostawić na parę minut i przetrzeć. Materiałowe, z siatkami etc buty czyści świetnie.

 

P.S. Paradoxy świetne :)

 

Audioholiq, thx za opinie :) Czyli dobrze zrobiłem kupując je ;] Z drugiej strony mój zestaw obuwia jest już na wykończeniu więc poza paradoxami nic dobrego nie zostało.

 

Jest coś jeszcze ciekawego i dobrego do chodzenia/jazdy autem na chociaż te 2 lata? Tylko nie (bez obrazy) mówiąc stereotypowo dress buty nike etc. bo dla przykładu te z linku powyżej są okropne ;)

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś jeszcze ciekawego i dobrego do chodzenia/jazdy autem na chociaż te 2 lata? Tylko nie (bez obrazy) mówiąc stereotypowo dress buty nike etc. bo dla przykładu te z linku powyżej są okropne ;)

Chyba pomyliłeś przeznaczenie tych butów, nike air source > "Męskie buty przeznaczone do użytku w trudnym górskim terenie. (...) Sezon: ZIMA"

 

Jak lubisz takie małe, sprytne buty to zobacz nike fin star, adidas porsche, nie wiem w czym gustujesz.

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś jeszcze ciekawego i dobrego do chodzenia/jazdy autem na chociaż te 2 lata? Tylko nie (bez obrazy) mówiąc stereotypowo dress buty nike etc. bo dla przykładu te z linku powyżej są okropne ;)

Nike Air Force 1 black on black, nie są to tzw "żelogeje" :)

 

http://www.allegro.pl/item654186792_nike_a...d_distance.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze moje reeboki po 8 latach :lol2: naprawde zaczely sie rozlatywac szukam obuwia ;)

 

~200zl, buty all round wiosna-jesien, raczej sztywna podeszwa, najlepiej zeby miala gripy pseudo rowerowe - najlepiej proste buty, po calkowitym zmoczeniu/blocie maja sie dac latwo umyc i nie rozleciec.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nike Air Force 1 black on black, nie są to tzw "żelogeje" :)

 

http://www.allegro.pl/item654186792_nike_a...d_distance.html

Tylko uwaga, jak się raz założy buty z systemem to każde następne też będą musiały go mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup.

280zł

Marka mi nie znana. Jakaś polska - Man Fashion.

Dołączona grafika

Pierwsze wrażenie bdb. Lekkie bardzo. Tylko obcas bardzo twardy i stuka jak bym w szpilkach chodził ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Tylko uwaga, jak się raz założy buty z systemem to każde następne też będą musiały go mieć :D

af mają system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No stary... Po pierwsze AIR, po drugie myslales ze dlaczego maja taka wielka podeszwe?

No w sumie to oczywiste. Nie mam żadnych airów to nie wiem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyną różnicę z moimi airmaxami czuję tylko jak biegnę gdzieś, za to przez pierwsze kilka dni musiałem się przyzwyczaić do wyższej podeszwy, także nie przeceniałbym "systemu".

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokie trampki Puma popart (pop art) ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie jak z wytrzymałością tych butów?

Warto wydawać 200zł? Wygląd dla mnie super.

 

Z drugiej strony szukam sneakersów do 300zł, jakieś pomysły?

Chodzi głównie o wygodę chodzenia (weźcie pod uwagę, że mamy lato) + wytrzymałość (płacę 300zł i chce w nich pochodzić dłużej niż miesiąc).

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem sobie 2 pary butow. Jedne takie bardziej typu skate a drugie letnie do smigania dla odmiany. Czas bylo zmienic moje stare zjechane juz troche adidaski.

 

I tak posiadam obecnie takie letnie pumki, w sam raz na slonecznie przechadzki:

Mens Team Yellow/ New Navy Limited Edition `Cabana Racer II`

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

i jeszcze jedne troche 'cieplejsze' :- D

 

Emerica Heath Brown/Black

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

O pumie sie narazie nie wypowiem bo bardzo malo chdzilem obecnie w tych pumach, ale butami od Emerica jestem bardzo mile zaskoczony. Bardzo fajnie sie chodzi, bardzo miekko. Mam nadzieje, tylko, ze klej bedzie bardzo wytrzymaly i mimo braku szycia (podeszwa - but) wytrzymaja dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...