Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłem w Cropp, kupiłem buty podobne kolorystycznie do moich Reebok Reverse Jam, za 79 zł, nazywają się Flashbang :lol:. Jutro idę po takie same dla brata i jeszcze jedne czarne dla siebie ;). Nie ma to jak promocja.

 

Dołączona grafika

 

EDIT

 

Zdjęcie nie moje, znalezione w sieci. Osobiście nie noszę tak języka, bo dla mnie to trąci emo, tanimi polsilverami itp ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=puma+french

 

to są solidne buty za małą kasę, przelatałem w takich poprzedni sezon (więcej niż 3 mce ;P), jeździłem na rowerze myłem je cifem O_O i dalej są okej tylko im się podeszwa lekko starła. wyglądem też mocno mi podchodzą - nie trampki, nie szybkobiegi ;) mam białe na białym ze sznurówkami. bardzo wygodne buty :)

na ten sezon jakieś klasyczne trampki adidasa kupiłem. ciekawe czy są takie wytrzymałe jak kilka lat temu ;] i dokupiłem takie niewiadomoco w aldo jako swap / backup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

kupiłem buty podobne kolorystycznie do moich Reebok Reverse Jam

(...)

Szok! Są świetne, muszę jutro skoczyć do croppa : P!

 

@ Forest kila zbila- mógłbyś pokazać jak te buty wyglądają na nodze?

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu. Może ktoś z was śmigał w Reebok-ach Club Legend III ? Przymierzam się do ich zakupu, wyglądają w miarę, cena też przystępna ~150zł tylko nie wiem jak z ich wytrzymałością, nie chciałbym ich po 3 miesiącach wyrzucić do kosza. Może ktoś coś wie na ich temat użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=puma+french

 

to są solidne buty za małą kasę, przelatałem w takich poprzedni sezon (więcej niż 3 mce ;P), jeździłem na rowerze myłem je cifem O_O i dalej są okej tylko im się podeszwa lekko starła. wyglądem też mocno mi podchodzą - nie trampki, nie szybkobiegi ;) mam białe na białym ze sznurówkami. bardzo wygodne buty :)

na ten sezon jakieś klasyczne trampki adidasa kupiłem. ciekawe czy są takie wytrzymałe jak kilka lat temu ;] i dokupiłem takie niewiadomoco w aldo jako swap / backup ;)

Jak dla mnie jest milion innych butów, które też są niedrogie, wygodne, wytrzymują więcej niż 3 miesiące, ale wyglądają 100x lepiej i nie mają "french" w nazwie. Sorry bro, ale dla mnie brzydkie, choć białe jeszcze wyglądają dobrze.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

co myślicie na temat tych butów? http://www.allegro.pl/item652432111_wytwor...69_brazowe.html

nie interesuje mnie szajs, który rozwali się po kilku miesiącach! raczej nie przepadam za butami marek adidas, puma(3 miesiące temu kupiłem buty tej firmy skóra zaczyna się już rwać na przedniej stronie, a buciki mnie kosztowały ponad 300zł) itp.

nie będą one za grube na lato?

może macie jakieś ciekawe propozycję? dodaję, że nienawidzę butów typu

Dołączona grafika

jest to dla mnie wieś zaczerpnięta ze stanów. mam nadzieję, że nikt się nie obraził :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

co myślicie na temat tych butów? http://www.allegro.pl/item652432111_wytwor...69_brazowe.html

nie interesuje mnie szajs, który rozwali się po kilku miesiącach! raczej nie przepadam za butami marek adidas, puma(3 miesiące temu kupiłem buty tej firmy skóra zaczyna się już rwać na przedniej stronie, a buciki mnie kosztowały ponad 300zł) itp.

nie będą one za grube na lato?

 

 

Ja w 100% polecam ecco. Nosze juz tylko buty tej firmy, mam juz z 4 pary. Buty bardzo lekkie, miekkie, praktycznie nie czuć ich na nogach. Za grube nie beda, zdarza mi sie cały dzien chodzic w podobnym modelu i nie czuje zeby mi bylo za goroca itp.

 

Jedyny problem jaki mi sie zdarzył, to po 10 miechach noszenia przetarła mi sie pieta w srodku w jednym, pewnie od wkladania bez rozwiazywania. Poszedlem, zareklamowalem za 6 dni dostalem nowe, proponowali mi tez wymiane na dowolny model w tej cenie lub zwrot pieniedzy.

 

 

 

Ogolnie nie ma sie do czego przyczepic wg mnie ;)

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato w pełni, panowie co nosicie?

Sandały? Klapki? Japonki?

Co polecacie?

Muszę poszukać też jakiś typowo letnich bucików. Póki co Nike Capri/Fin Star/Sprint Brother na zmiane i jak cały dzien noga w bucie, to potrafi się zrobić ciepło ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Lato w pełni, panowie co nosicie?

Sandały? Klapki? Japonki?

Co polecacie?

Dołączona grafika

 

kupiłem rok temu, wyglądają jak nowe, nic a nic się nie niszczą, nic nie pęka itd. Na takie upały jak teraz to moje zbawienie jest. Tylko raz mnie obtarły na początku, teraz już żyjemy w zgodzie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies slyszalem opinie ze w takich sandalach tzn takich "gumowo-plastikowych" strasznie okrutnie sie noga poci, jak to sie ma do rzeczywistosci?

 

Te nike co Kaaban pokazał tez mam takie i na początku noszenia kosmos , zapach taki ze nie ma do czego przyrównać. Nie mam grzybicy ale strasznie się w nich pociły. Ale sandałeczki pierwsza klasa wygodne nie niszczą się ,jedynie pękło mi po roku gumowy łącznik przodu buta z tyłem (nie wiem jak to inaczej nazwac).

Tym co się nogi pocą nie polecam podłoża z gumy . Lepiej wybrać skórzane.

 

 

 

Teraz ciekawsza sprawa.

Kupiłem w manufakturze w Łodzi buciki Skechers , w sklepie OfficeShoes. Niby fajne ale troszkę za drogie 280. Nauczony ciągłymi reklamacjami wybrałem lepszy sklep i cenę , wiec sobie myślę ze 2 lata wytrzymają. Otóż po 9 miesiącach użytkowania nie dość ze buty się prują w miejscach gdzie nie maja styku z tarciem , to są klejone jakimś klejem ze po godzinie noszenia wydzielają sie jakieś chemikalia. Mycie czyszczenie nie pomaga wiec czas na reklamacje. Otóż złożyłem i to dwie już i każda odrzucona. Jakiś geniusz stwierdził ze są przemoczone . Hmm a co ma wytrzymałość nici do przemoczenia? Powiem tak , w butach chodzę może , zaznaczam tylko chodzę!! 2 godziny dziennie bo w pracy mam inne obuwie i buciki za 280 rozpadają się po 9 miesiącach. lol

Nie wiem jak dalej procedura wygląda ale zostaje mi chyba urząd praw konsumenta .

Dodam ze teraz kupiłem skórzane buty Wojasa i nie przemakają , są bez zapachu nawet po 8 godzinach przy takich temperaturach jak dziś mamy i są o polowe tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o lato, to w tym roku podobno modne są brązowe skóry i ogólnie brąz (opinia wielu koleżanek:) ).

Im się podoba np. TEN model.

Sam szukam czegoś gustownego z trochę sportowym klimatem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ceny etnies'ów nagle tak spadły? Jakieś dwa tygodnie temu chciałem sobie kupić fajną parę buciszy i wszędzie stały po ~250zł. Wczoraj byłem w crappie i cena 159 - myślę sobie: "niezła promocja", ale w domu sprawdziłem na allegro i cena podobna.

Jakaś nowa kolekcja teraz wchodzi czy kaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilk jak ja kupiłem pierwsze halówki z pumy, to przez pierwsze 2 dni jak je nosiłem, to wydzielały zapach drożdży :lol: potem już było normalnie.

Teraz chodze w białych airmaxach ale i tak szczerze mówiąc najbardziej komfortowo czuje sie w czarnych Lacostach Graduate z cienkiej perforowanej czarnej skóry. Aha i koniecznie cienkie skarpetki!

 

W stytuacjach awaryjnych teraz używam gumowców, bo mieszkam w małopolskiej wiosce a ostatnio pojawił się tropikalny klimat ze słoneczkiem i wilgocią rano i burzami monsunowymi wieczorem... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nike co Kaaban pokazał tez mam takie i na początku noszenia kosmos , zapach taki ze nie ma do czego przyrównać. Nie mam grzybicy ale strasznie się w nich pociły. Ale sandałeczki pierwsza klasa wygodne nie niszczą się ,jedynie pękło mi po roku gumowy łącznik przodu buta z tyłem (nie wiem jak to inaczej nazwac).

Tym co się nogi pocą nie polecam podłoża z gumy . Lepiej wybrać skórzane.

Nogi w tych sandaczach poca sie tak bardzo tylko z poczatku noszenia? Czy przez caly czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy zakup.

 

http://www.allegro.pl/item678049076_nike_a...d_distance.html

 

 

Z racji tego, że zwykle kupowałem białe najeczki, więc tym razem skusiłem się na te czarne, bo IMO wyglądają lepiej od tych białych:

 

http://www.allegro.pl/item682791780_nike_a...d_distance.html

 

Chociaż miałem spory dylemat, bo moje obecne Pumy (czarne) po jakimś czasie miały szare odcienie na noskach i z bliska nie wygląda to dość ciekawie. Dlatego wolałem zawsze brać białe. i je porządnie doczyszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gooood. AF1 jak trochę ponosisz, zobaczysz jaki dają komfort przy dłuższym chodzeniu. Choć z początku gruba podeszwa może wydawać się dziwna.

Ale ogólnie barrdzo fajny but, wygodny i nieźle chłodzony, tzn mi za gorąco nie jest w nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Cropp, kupiłem buty podobne kolorystycznie do moich Reebok Reverse Jam, za 79 zł, nazywają się Flashbang :lol:. Jutro idę po takie same dla brata i jeszcze jedne czarne dla siebie ;). Nie ma to jak promocja.

 

[img/]http://img36.imageshack.us/img36/5555/croppflb.th.jpg[/img]

 

EDIT

 

Zdjęcie nie moje, znalezione w sieci. Osobiście nie noszę tak języka, bo dla mnie to trąci emo, tanimi polsilverami itp ;)

Widziałem je wczoraj pierwszy raz na nogach jakiegoś ziomka i no offence ale są (powiedzmy, że bardzo niefajne), aż mi się żal właściciela zrobiło. Do reverse jamów nawet podjazdu nie mają.

 

 

/delikatniejsze słownictwo nie ujmie wyrazu twojej wypowiedzi!

/Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos polecic sklep w ktorym kupie oryginalne buty PUMA? Moze byc to takze sprzedawca z allegro. Nie chce zaplacic za podroby tyle co za oryginal :| Gdzies przeczytalem ze F1sklep sprzedaje tylko orginalne buty jednak wybór jest troche ograniczony. Z gory dzieki za wszelka pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie na lans to się pochwale nowymi nabytkami ;).

 

Nike Big, w wersji (jak widać) fioletowej. Bardzo wygodne, nie jest za gorąco i nie brudzą się też bardzo.

Dołączona grafika

 

Nike Dunk High czarnoo-zielone. Szczerze mówiąc, na żywo a tym bardziej na nodze wyglądają dużo lepiej niż na tym zdjęciu, niestety lepszego na googlu nie znalazłem.

Dołączona grafika

 

Adidas Rod Laver Mid, białe ;).

Dołączona grafika

 

Wszystkie chodzone tylko kilka razy. Najwygodniejsze okazują się nike big, ale na pozostałe też nie mam podstaw, żeby narzekać.

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dostania w PL?

Kupiłem w USA. Uwaga, za 35$ :lol:. Były na wyprzedaży, więc raczej wątpię, żeby były dostępne w naszej ojczyźnie. Może poczekaj trochę i sprawdzaj Allegro bo z tego co widzę to tam sprzedają rzeczy ze Stanów kupione właśnie na wyprzedażach.

 

Jeżeli bardzo Ci zależy to mogę Ci je kupić i wysłać z Polski. Wracam 25 sierpnia. Jakby co to do pisz na PW ;).

 

edit: Laver, nie Lover, właśnie zauważyłem, że w poprzednim poście źle napisałem.

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...