Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Daj znać po paru dniach, jakie wrażenia ;>.

EDIT: Gdybyś jeszcze dał fotkę jak się prezentują na nodze to byłoby już idealnie.

Edytowane przez rolmops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale, gdyż również zaopatrzyłem sie w Reebok Reverse Jam Mid. Czaiłem sie na fioletowe, ale jak zobaczyłem czarne to sie zakochałem...

 

o takie

http://www.myairshoes.com/wp-content/uploa...tter-pack-3.jpg

kurcze ale fajne, gdyby nie miały tego go*na napaćkanego po boku to chetnie bym sobie sprawil bo przypominaja mi te fajne sztuki z lat '90 przegladalem jakies stare niemieckie katalogi to pomyslalem sobie ze wtedy byly jakies bardziej spojne wzory wlasnie takie cos jak ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale, gdyż również zaopatrzyłem sie w Reebok Reverse Jam Mid. Czaiłem sie na fioletowe, ale jak zobaczyłem czarne to sie zakochałem...

Ile dałeś za te Reverse'y? Jak kupowałem (chyba marzec) to były po 269 zł. Mam takie same, tylko... fioletowe. Bardzo wygodne, oldskulowe buty. Trochę pękają na przodzie, klej puszcza, co może być trochę niepokojące, ale jeszce są zeszyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś lekkich, skórzanych, wygodnych butów na zimę do 250 zł. Możecie coś polecić sensownego i trwałego? Mam jakieś skórzane z bazaru, mają już 3 lata i są nie do zdarcia, ale fason już nie ten...

 

Co sądzicie o tych? http://www.allegro.pl/item731216601_buty_c...t_honey_42.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś lekkich, skórzanych, wygodnych butów na zimę do 250 zł. Możecie coś polecić sensownego i trwałego? Mam jakieś skórzane z bazaru, mają już 3 lata i są nie do zdarcia, ale fason już nie ten...

 

Co sądzicie o tych? http://www.allegro.pl/item731216601_buty_c...t_honey_42.html

Mam. Ciężkie, wygodne, żółte, wypasione.

 

Aha, to nubuk więc przyszykuj się na zabawę z czyszczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Poszukuje butów o podobnym wyglądzie (...)

Nike Isolate, to jest dokładnie ten model.

Powiem szczerze, że żadna rewelacja z tych butów.

Poszukaj lepiej Air forców, dunków, tylko uważaj na podróbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie jest duży wybór butów? Kiedyś jak jakiś but mi się spodobał w internecie, to jechałem do KDT, szukałem go i dobierałem odpowiedni rozmiar. Zależnie od ceny kupowałem na miejscu, lub kupowałem pewny rozmiar przez allegro.

Teraz spodobały mi się butki jauhis'a (patrz parę postów wyżej) i mógłbym je zamówić na allegro, ale szkoda mi kasy na ewentualne wysyłanie buta z powrotem w razie złego numeru. Gdzie w wawie można je spotkać w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhhh minelo raptem kilka miesiecy od kupna ostatnih butow a juz trzeba kupic nowe :lol2:

Jak zwykle szukam czegos praktycznego co by sie nie rozje**lo po tygodniu zwyklego uzytkowania ( czasem jakies bieganko a to sie pilke kopnie jak sie przechodzi przez osiedle itp itd;) )

 

Przewertowalem allegro i znalazlem za bardzo fajna cene cos takiego

http://allegro.pl/item744649318_reebok_clu...basicsport.html

 

Nie ma tam jakiegos haczyka bo cena dziwnie niska;p Ktos moze cos o nich powiedziec?

Ewentualnie jakies inne propozycje tego typu chodzidel do okolo 200-250zl ( im taniej tym fajniej;>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...