Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, nie ma co oszczedzac. Ja zaczynam trzeci sezon w tych:

http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/meskie/...00709/detail.do

I smialo moge je polecic. Nie sa tanie, ale jakosc i komfort, a co za tym idzie zadowolenie z uzytkowania usprawiedliwiaja cene. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, nie ma co oszczedzac. Ja zaczynam trzeci sezon w tych:

http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/meskie/...00709/detail.do

I smialo moge je polecic. Nie sa tanie, ale jakosc i komfort, a co za tym idzie zadowolenie z uzytkowania usprawiedliwiaja cene. :P

Oszczędzanie oszczędzaniem, ale wyłożyć 500zł na buty "od ręki" to raczej mało kogo stać :wink: 350 to jak dla mnie max :rolleyes:

 

 

Ktoś wyżej pisał o najkach gortex, a co za problem zamówić z USA? Też się bałem za pierwszym razem, ale to nic strasznego, czasem szybciej paczka dojdzie niż na terenie polski :razz: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzanie oszczędzaniem, ale wyłożyć 500zł na buty "od ręki" to raczej mało kogo stać :wink: 350 to jak dla mnie max :rolleyes:

Oj mylisz się, mylisz :) Dla niektórych buty zaczynają się właśnie od 350 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez szukam butow na zime i mam problem zeby znalezc cos ciekawego do 300zł.

Ciekawe buty zaczynaja sie od 450/500zł..

 

A co powiecie na cos takiego?

http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=779298481

 

Strasznie tanie, a nie wygladaja najgorzej - czesto w cenach 300-400zł widzialem rozne o wiele gorsze buty.

Nie mam doswiadczenia z materialalem z nubuku jak z czyszczeniem?

 

Chcialem poznac wasze zdanie, jak myslicie daja rade te buty czy obciachowe? I jak z wytrzymaloscia? Wytrzymaja 2 zimy? 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na cos takiego?

3392106[/snapback]

Nie mam doswiadczenia z materialalem z nubuku jak z czyszczeniem?
Jednym słowem: ciężko. Lepiej chodzić w nich uważnie i nie brudzić, naprawdę :D

 

 

Ja polecę coś takiego: http://www.but1.pl/obuwie-meskie/sportowe/...ond-shift-p828/ . Przelatałem 1 zimę, teraz będzie druga. Jeżeli nie chcesz brać drogich Timberlandów 6" to jest to dobry i tańszy zamiennik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już 4 sezon pomykam w takich http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3571

Wygodne, ciepłe, nieprzemakalne, wygodne, wytrzymałe, wygodne. Oczywiście trzeba wypastować od czasu do czasu, niemniej przy odpowiednim traktowaniu wciąż wygladają jak nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. W pewną sobotnią noc na czymś rozciąłem materiałową przednią część moich pięknych biał-błękitnych Airmaxów :( Oddałem buty na gwarancji i już nie mieli tego modelu na stanie :cry: i kupiłem Nike Zoom Classic SB:

Dołączona grafika

 

Ostatnio jeszcze kupiłem fajne kremowo-białe średnio-wysokie sneakersy BOSS-a w outlecie za bezcen i jestem mega happy. Takie, tylko ładniejsze, bo białe i nie zawiązane tak gejowsko ;-)

Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el_gringo_dado może i ciepłe ale teraz na jesień nie gotujesz nóg w tych butach?

Znaczy może źle to napisałem, dlatego wprowadziłem w błąd. Nie chodze w nich teraz bo jest jeszcze oczywiście za ciepło, ale zimą są super. No i jak deszcze dość mocno pada a musze wyjść z kudłatym to też zakładam. Niemniej, noga sie nie poci, a na zime nie wyobrażam sobie innych butów.

 

A w teraz póki co pomykam w Reversach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z wygodą zooma w stosunku do air?

Po 1. To nie wiem czemu to się zoom nazywa. To jest zrobione na zwykłej podeszwie wyglądającej jak troszkę grubszy tennis classic.

Po 2. Nigdy przenigdy nie widziałem niewygodnych sneakersów ;-)

Po 3. Różnicę w airmaxach czułem tylko jak biegłem po twardym. Normalnie nie czuć amortyzacji tylko to, że przód buta jest zaokrąglony, do czego na początku ciężko się przyzwyczaić.

 

W ogóle żałuję, że je oddałem. To były moje ulubione buty ever. Dałbym je do szewca to może by coś wyczarował. Ech... r.i.p ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam butow, zgrabnych, waskich i czarnych tego rodzaju

 

 

 

te kupilem w tamtym roku - zara - 250zl - super wygodne i nawet wytrzymale

 

rzucilo sie komus w oczy cos podobnego?

 

pozdr. :)

Podobne robi Tommy Hilfiger, Bugatti, Lacoste. Tylko. ze buty tych marek sa "troszke" drozsze od tych z Zary i tak +500PLN trzeba liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś środek do "sterylizacji" ;) wnętrza butów? ;>

Zakupiłem nową parę, która okropnie się wg mnie nosi więc zamierzam je puścić na Allegro.

Naturalnie jako używki, ale jako porządny sprzedawca chce je doprowadzić do stanu neutralnego ;)

Głupi mi było by wysyłać je bez wyczyszczenia jednak mycie w pralce odpada.

Any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...