Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to z cenami teraz. Letnie wyprzedaże już się zaczynają. Co z zimowymi butami? Ceny skoczą w sezonie jeszcze bardziej? Chyba jednak domęczę ten sezon Paradoxy, a zainwestuje wreszcie w coś porząnego na zimę, bo pewnie będzie taka jak ostatnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje ktoś z was buty Reebok Reverse Jam REEBOK REVERSE JAM MID - Męskie - Buty - sklep e-SIZEER ? Do czego dążę, więc... chcę je kupić ponownie, ale mam z nimi nieprzyjemne doświadczenia. Mianowicie z chodziłem w nich zimą, w czasie deszczu, na imprezy itp i wyglądają tragicznie.

 

Kupione trochę później 'dunki' od Croppa użytkowane i eksploatowane dużo częściej są w dobrym stanie. Mogę wykonać zdjęcia obu par jak wyglądają teraz dla porównania ;).

 

BTW zastanawiam się - albo Reverse Jam, albo któreś z tych.

 

NIKE AIR FORCE 1 '07 LE - Męskie - Buty - sklep e-SIZEER

REEBOK BERLIN - Męskie - Buty - sklep e-SIZEER

NIKE AIR OFFENSE - Męskie - Buty - sklep e-SIZEER

NIKE DUNK HIGH '08 LE - Męskie - Buty - sklep e-SIZEER

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AF1 wiadomo, klasa, choć jeśli nie będziesz o nie wystarczająco dbał to jeszcze szybciej tragicznie wyglądać będą niż Reeboki Reverse Jam. Model Berlin i Air Offence bardziej na damską stopę by pasowały niż na męską girę, IMO. A Dunki są dla pokolenia You Can Dance, więc w moich oczach niewiele warte, szczególnie te najpopularniejsze kolory - błękitne, czerwone, niebieskie, żółte.

 

Ze swojej strony poleciłbym Nike Jordan 1 Retro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, Elios GTX od Salomona, nie zakrywające kostek dadzą radę w zimę? Ale rozważam jeszcze o niewiele droższe Explorer GTX. Brałbym je, gdyby nie to że sporą część czasu spędzam w aucie, a nie wiem jak się będzie prowadzić autko w takich wysokich butach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kwestia przyzwyczajenia.

W sztywnych butach motocyklowych do połowy łydki też się da jeździć i po pewnym czasie nie sprawia to problemów [;

 

BTW. Kumpel oglądał dzisiaj buty na halę i miałem okazje pomacać co tam dają w tych sklepach.

Jestem pod wrażeniem, naprawdę, ludzie kupują klejone szmaty na 300-400zł, a jeszcze niektóre brudne ( wiem wiem tak to ma wyglądać tylko na ki organ rozrodczy?).

Paranoja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pare dni zamierzam sobie kupic te buty: ADIDAS PORSCHE DESIGN S3 ++++++++ 43 1/3 i inne nr (1211746245) - Aukcje internetowe Allegro

z racji, ze zbliza sie jesien/zima, a ja nie chodze w butach typowo zimowych itp., to mam do was pytanie, jak najlepiej zadbac o buty, zeby sie nie rozwalaly/zdzieraly, czy tez niszczyly od soli? pastowac zwykla pasta, czy jakims innym srodkiem, czy jeszcze cos innego? Bo moje poprzednie buty to po zimie wygladaly dosc kiepsko, ze teraz uzywam ich tylko w pracy i na rower :D

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci powodzenia w takich butach na śniegu...

 

Jeśli już jesteś tak uparty to po każdym wyjściu radzę przecierać buty szmatką i od czasu do czasu smarować kremem np. nivea (lepszy od pasty bo nie wysusza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E spoko, juz nie jedna zime chodzilem w takich butach :). Zimno mi nie jest, chodzi mi sie dobrze, wiec po co mam kupowac buty specjalnie pod zime, jak pochodze w nich troche i zapomne i kasa zmarnowana. :)

 

Tylko, ze tym razem wole sie zabezpiczeyc i czyms buty smarowac, bo poprzednie sol zjadla :sds

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w GoSporcie przymierzyć Salomony. I Dobrze bo mam rozmiarówkę 43 1/3 (chociaż to tez nie dobrze bo na necie w tym rozmiarze, Salomonów z wyprzedaży jak na lekarstwo).

 

Ale co ciekawe przymierzałem jakiś model GTXów niskich, nazwa na fiszce zaczynała się jakoś na V lub W. Ale na stronie/internecie/allegro nie znalazłem nic takiego. Widzieliście może taki model i pamiętacie akurat nazwę? Gryzę się tylko cały czas z wydatkiem, wiem że warto dać 4 stówy za porządne buty, ale nie ma kurka nic tańszego? :( A te NorthFace'y też sprzedawane przez GoSport, trzyma się to to? Też z GoreTeXem są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pare dni zamierzam sobie kupic te buty: ADIDAS PORSCHE DESIGN S3 ++++++++ 43 1/3 i inne nr (1211746245) - Aukcje internetowe Allegro

z racji, ze zbliza sie jesien/zima, a ja nie chodze w butach typowo zimowych itp., to mam do was pytanie, jak najlepiej zadbac o buty, zeby sie nie rozwalaly/zdzieraly, czy tez niszczyly od soli? pastowac zwykla pasta, czy jakims innym srodkiem, czy jeszcze cos innego? Bo moje poprzednie buty to po zimie wygladaly dosc kiepsko, ze teraz uzywam ich tylko w pracy i na rower :D

 

Nie daje głowy, ale dla mnie to są fejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daje głowy, ale dla mnie to są fejki.

 

Ten link dalem tak o, pierwszy lepszy jaki byl, ale tak z ciekawosci, czemu wydaje ci sie ze to fejki? ; d

 

Ogolnie to przymierzam sie do kupna ich na allegro, wiec wolalbym nie kupic podroby, chyba ze ktos zna jakis sklep online, ktory ma normalne ceny :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche design to piękna linia butów (dla mojego oka), a te z aukcji są po prostu brzydkie.

Wykonanie, detale, zwróć uwagę, są na bardzo niski poziomie. Ja bym nie ufał temu panu.

 

Co do dużych, zaufanych sklepów to polecam BUT1.pl - buty nike, reebok, sportowe, adidas, puma (ich allegro Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro)

 

Te 3 aukcje niżej wydają się być dobre, co do cen obuwia w sklepie Adidasa... no... zobaczysz na miejscu :D.

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no mozesz miec w sumie racje.

 

Co do tej strony, to niestety nie ma tam ow modelu :(

 

Zastanawiam sie ewentualnie nad tymi aukcjami

 

http://allegro.pl/adidas-porsche-design-s3-r-44-od-ego-sport-i1197737656.html

http://allegro.pl/adidas-porsche-design-s3-43-1-3-od-twsport-sklep-i1202524538.html

http://allegro.pl/adidas-porsche-design-s3-nowosc-nr-43-1-3-silcox-i1197762630.html

 

Chyba ze bedzie w miare podobna cena w sklepie adidasa to nawet nie bede sie fatygowal przez allegro ; d

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, Elios GTX od Salomona, nie zakrywające kostek dadzą radę w zimę? Ale rozważam jeszcze o niewiele droższe Explorer GTX. Brałbym je, gdyby nie to że sporą część czasu spędzam w aucie, a nie wiem jak się będzie prowadzić autko w takich wysokich butach.

 

Co do Elios GTX to raczej nie polecam. Fakt buty bardzo ładne i obecna cena nie jest jakaś wygórowana, ale mają jeden bardzo duży minus. Przecierają się http://img684.imageshack.us/img684/2649/08032010002.jpg

Edytowane przez nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie strzeliłem coś takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=1177373008

W prawdzie złoty to nie mój ulubiony kolor wykończenia :rolleyes: ale tylko takie były w moim rozmiarze, cena kusiła, design jest super, a jakość Asicsów onitsuka jest nieziemska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycieranie się przy piętach to efekt źle dobranego rozmiaru i zakładanie lub zdejmowanie butów bez rozsznurowywania. Przeważnie.:wink: Zresztą przetarcia materiału to nie jest akurat domena elios'ów. Można szukać butów, które mają wyściółkę ze skóry i taka opcja zapewni trwałość w tak newralgicznych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GDZIE TO?! CO TO? ZA ILE?!

 

to do mnie? :)

 

hmm, wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania zawierają się w linku, który zamieściłem pod zdjęciem :)

 

- holandia (rotterdam)

- Sacha

- cena na www

 

Pozdrawiam

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...