Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

DC = jakość Vansów z targu = rozwalające się od środka podeszwy.

Heh no weź mnie nie rozśmieszaj - ja za bardzo nie szanuje butów, nie rozwiązuje ich tylko wciskam gice to nic dziwnego że się rozwalają miałem tak już min: DC, Conversami, Adio, 2130, Fila etc. i wszytskie można tak samo załatwić. Te są moją trzecią parą na przestrzeni kilku lat.

A co do jakości DC to jestem z nich bardzo zadowolony podobnie jak wielu moich znajomych co lubuje w tego typu buciorach i nie wiem skąd takie mniemanie o tej marce? Wyczytaliście gdzieś że się spieprzyła czy może mieliście jedną trefną parę?:>

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no weź mnie nie rozśmieszaj - ja za bardzo nie szanuje butów, nie rozwiązuje ich tylko wciskam gice to nic dziwnego że się rozwalają miałem tak już min: DC, Conversami, Adio, 2130, Fila etc. i wszytskie można tak samo załatwić

A co do jakości DC to jestem z nichbardzo zadowolony podobnie jak wielu moich znajomych co lubie tego typu buciory i nie wiem skąd takie mniemanie o tej marce? Wyczytaliście gdzieś że się spieprzyła czy może mieliście jedną trefną parę?:>

Bo wszystkie są tak samo badziewnie wykonane. DC paru znajomych posłało do piachu, jedyny plus, że gwarancje uznali i mogli coś innego kupić. Jakoś Vansów z targu, a cena 3-10x wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam pare fotek z butami z 3 sklepow(Dublin), jest to namiastka tego co mozna w tych sklepach dostac.

Ogolnie nosi sie tutaj to co w swiecie jest i bylo modne. Adidas Superstary, roznego rodzaju Nike Air Force Oney, Pumy, Lacoste, K-Swiss, Fred perry, conversy i wiele wiele innych. Nie zrobie fotek calego sklepu bo siara ale uwiezcie samych superstarow jest kolo 15 roznych. Ja chorowalem na biale klasyczne Lacoste ale jakos wyszlo inaczej ostanio kupilem

 

VANSy i AIRWALKi w tym stylu

 

Dołączona grafika

 

nastepne beda oczywiscie consy trampki(znane w PL jako trampki za 20zł w ktorych wstyd wyjsc)

 

Wszystko jest I gatunek (z ciuchami wlacznie), w PL troche to inaczej wyglada, zreszta kolega wczesniej wspominal.

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystkie są tak samo badziewnie wykonane. DC paru znajomych posłało do piachu, jedyny plus, że gwarancje uznali i mogli coś innego kupić. Jakoś Vansów z targu, a cena 3-10x wyższa.

Nieważne co kupisz, jak nie szanujesz obudwia to każde zajeb*** no chyba oprócz wojskowych glanów. A z tym porówaniem do vansów z targu to lekkie nieporzumienie bo jakoś na targu skorzanych nie widziałem a też miałem jako buty "dodatkowe" Vansy i one to dopiero się pruły :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie rozwiązuje butów :blink:

Tego typu buty kupuje poza tym że są wygodne i mi się podobaję ;) mn. dlatego że wkładam noge i ide :P Nie musze się z niczym bawić.

Moje Adio wyglądają jak nówki jak je przeczyszcze, a skóre pastuje raz na 2 tyg.

 

Od paru osób już słyszałem że im się DC posypały szybko i jakoś mnie to zniechęciło do kupna. Ja kupuje buty na 2 lata, a nie 4 miechy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru osób już słyszałem że im się DC posypały szybko i jakoś mnie to zniechęciło do kupna. Ja kupuje buty na 2 lata, a nie 4 miechy...

A u mnie zupełnie na odwrót, każdy co ma DC i w nich smiga bardzo sobie je chwali, nikomu też się te buciory nie "posypały" no ale różnie to bywa jak widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaRo - a jakie ceny ?

http://eu.schuhstore.co.uk/home_normal.asp takie mniej wiecej.

Te VANsy moje kosztowaly 47E, AirWalki 25E(kupione w TKMAXie -50%), RBK Cartery tez z promo dawalem 40E, moje biale Ecko 60E, Lacoste klasyczne to 80E. Za nową kolekcje licz 80E srednio.

 

 

O jeszcze jedno zdjecie mam.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogladam sobie na allegro buciki Lacoste i jestem pod wrazeniem. Nigdy wczesniej nie zwracalem uwagi na ich produkty.

 

W UK jest wiekszy wybor butkow tej firmy niz na naszym allegro?

 

mniami:

http://www.allegro.pl/item134300823_lacost...ja_2006_46.html

http://www.allegro.pl/item134298882_lacost...ja_2006_44.html

 

Chyba musze na ebay.co.uk poszukac czegos ciekawego, a na swieta mi kuzyn jakies wiosenne buciki przywiezie, szkoda ze o sezon starsze, ale przynajmniej taniej wyjdzie ;p Zreszta butki Lacoste rzadko spotykma, wiec bede orginalny ;]

 

edit.

DaRo te NYC`e sa obrzydliwe. Masz moze link do jakiegos fajnego angielskiego/irlandzkiego internetowego sklepu z butkami?

edit2.

ok, www.lacoste.com , tu jest wszystko, chyba.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://eu.schuhstore.co.uk/home_normal.asp

 

to jest dobry sklep, kupilem ostanio te buty(nie internetowym)

 

Dołączona grafika

 

...widze ze wysylają do polski wiec spox.

 

 

 

xpektor- zdjecia tylko przykladowe nie powiedzialem ze mi sie podobają

 

Onio- nie przyjmuje zamowien:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu a jak wiesz o gustach sie nie dyskutuje..

Na Allegro koszt tych butów ok 300-350zł

 

Tak jak pisze - nie chodzi mi tu o Timberlandy a jedynie o taki wyglad czy kroj..

Np. NIKE AIR SOURCE

 

http://img220.imageshack.us/img220/1806/1im3.jpg

Te są bardzo ładne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie panowie takie buciki..

 

http://www.allegro.pl/item131705138_nike_a...wys_gratis.html

 

Mnie się tam podobają. Mam nieco inny kolor niż biały ,taki jakiś kremowy czy coś podobnego. W ,każdym razie jest niezły. Są wygodne ,noga się nie poci jak w moich wcześniejszych consach (odsprzedałem je i żałuję że kupiłem.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepne beda oczywiscie consy trampki(znane w PL jako trampki za 20zł w ktorych wstyd wyjsc)

A to ciekawe :lol: Tak sie składa, ze mam trampki " w których wstyd wyjść" i wyglądają jak Conversy za 60E. Miałem porównanie na zywo, róznica taka, ze te za 20zł miały podrobioną gwiazdke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w uzytkowaniu sprawuje sie nubuk (taki rodzaj materialu or somthing ;) )?

Zdecydowałem sie te Nike a wierzchnia warstwa jest z niego zrobiona..

Tez mi sie podobają takie buty, ale jak kupmel mi powiedział że ma gdzies jeszcze Timberlandy z takiego materiału i trudno je doczyscić jak sie ubrudzą to zrezygnowałem. Co sądzicie o takich butach na zime ?? Mierzyłem je dzisiaj i chyba je kupie

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są średnio na jeża buty zimowe, i jako że są wykonane ze skóry to mogą przemakać, bo prawdopodobnie nie zostały fabrycznie zaimpregnowane. Wystarczy że kupisz sobie np. bezbarwny impregnat przeciwdeszczowo/śniegowy ;D

 

http://www.allegro.pl/item136148055_coccin...obuwia_emu.html

 

w tym stylu, psikniesz i powinno być ok. Tylko lepiej kup bezbarwny, bo inaczej mogą zmienić kolorek ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w uzytkowaniu sprawuje sie nubuk (taki rodzaj materialu or somthing ;) )?

Zdecydowałem sie te Nike a wierzchnia warstwa jest z niego zrobiona..

No żeś wybrał sobie buty. Powiem jedno: miód. Uwielbiam takie buty,sam kolor jest niezły. Ja kupiłem jakieś za 99 zeta w Deichmann'ie, które wyglądają dość podobnie ,ale jakość pewnie już nie ta sama. No ale nie mogłem wydać więcej, bo wybuliłem się na te NIKE Air ARTICULATE II ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakochalem sie w butach LACOSTE

-VASANTIS

Dołączona grafika

-OCTOPI

Dołączona grafika

-L33 STRIPE

 

szkoda tylko, ze w Polsce cos z Lacoste bardzo trudno :<

 

i porównując polskie sklepy z irlandzkimi to, u nas wiekszosc butow sa typowo koszykarskie, trekingowe ...

 

zbliza sie zima, czas sie rozejrzec za jakimis zoltkami... slyszal ktos o butach BUSTAGRIP?

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...