Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o tych butach jako do chodzenia na wiosne-lato:

 

1325538[/snapback]

Eee jakieś diody by się do podświetlenia przydały... A to z boku to siateczka? Pamiętam jakieś buty, które oglądałem miały z boku taką cienką siateczkę - buty chyba do chodzenia po domu tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was jest moze zorientowany ile powinny kosztowac Nike Shox Elevate TB ? Interesuje mnie cena w naszym kraju, ale w necie nie moge znalesc ceny nigdzie.

1341570[/snapback]

 

chodzi Ci o te Elevate tak?? jesli tak to wlasnie przedwczoraj sobie takie kupilem...399zeta (specjalna promocja z 599zl!!)

 

http://www.and1.drt.pl/buty/!nike/shox...loczerwone.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zadalem dlatego, ze tez sobie takei kupilem- wczoraj. Czerwono- biale. Ale zaplacilem wiecej- 449zl. Ciekawe czy ty buciki sa wytrzymale, bo za taka cene to nie ma sie co oszukwiac, ze bede wymagal od butow sporej wytrzymalosci i wygody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o tych butach jako do chodzenia na wiosne-lato:

 

1341827[/snapback]

te już troszke lepsze, ale też takie banańskie dla dresa :D no ale degustibus non est disputandum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh niektorzy sa naprawde jacys porabani na punkcie dresiarstwa <_< <_< dlaczego niby sa te NIKE dresiarskie?? widziales jakiegos dresa w takich?? swieca sie jak psu jajca?? nie..normalne bialo czerwone, ladnie wyprofilowane butki, z ORYGINALNYM tylem (pieta)...

 

no ale wybacz...przeciez na pewno byly wymyslone/stworzone dla i PRZEZ dresow!!! tak to musi byc to...i z tego co wiem (czytalem) zostaly pokazane w Atenach 2004..no ale przeciez tam (na olimpiady) same dresy jezdza!! widzial kazdy napewno ceremonie otwarcia...i co?? same dresy szly <_< <_< :lol: :lol:

 

aha no i na koniec...przeciez Vince Carter tez jest dresem no nie?? bo nosi takie butki..

 

niektorzy to maja chyba kompleksy albo sa strasznie zazdrosni...podobnie jak z ciemnymi szybami w furze, spojlerami itp..przeciez to wszystko DRESIARSKIE no nie?? :mur: :mur: :mur: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk spokojnie nie kazdemu te buty sie musza podobac. A to ze ktos takie buty ma za dresiarskie, to tylko dlatego ze w zyciu ich nie widzal ani nie mial na nogach.

1343769[/snapback]

alez ja jestem spokojny <_< nie "KAZE" aby sie wszystkim podobalo..ale dlaczego od razu dresiarskie?? tak samo z tuningiem fury..jeden lubi tak a drugi tak...ale nazywac ciemne szyby od razu dresiarskimi??(a tak ludzie robia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie nie podopaja kolory, to akurat duzo wersji kolorystycznych jest do wyboru. I nie musze one byc wcale z bialym. Ale nie wiem czy sa dostepne w Polsce. Ja sie jedynie z takimi spotkalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do chodzenia na codzien raczej nie... no chyba ze by byly jakies inne wersje kolorystyczne ale i tak to cos pod pieta wyglada yyy y y y y :D

a do kosza/na sale napewno sa zajebiste i moglbym takie miec :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz przyczatowalem takie AND 1, za 290 zetka.. ogladalem, porzadnie wykonane, kupuje zaraz po swietach. Wygladaja tak samo jak te tylko tam gdzie sa te szlaczki to one sa niebieskie bez zadnych udziwnień.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz przyczatowalem takie AND 1, za 290 zetka.. ogladalem, porzadnie wykonane, kupuje zaraz po swietach. Wygladaja tak samo jak te tylko tam gdzie sa te szlaczki to one sa niebieskie bez zadnych udziwnień.

Jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon69 kupujac ostatnio buty zwrocilem uwage rowniez na te AND 1. Fajnie wygladaja, rowniez wydaje sie ze pozadne, ale jakos bardziej do chodzenia na codzien, niz do uprawiania jakiegos sportu. Przynajmniej takie bylo moje odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...