Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za info narcyz, moze wkrotce porschaki zawitaja na poludniu ;)

490 wow. Jak ktos teraz kupi te buciki to istnieje male prawdopodobienstwo ze natknie sie na kogos w takich samych, przynajmniej do czasu obnizek.

Nop ale wtedy musialbym przykleić oczojepna kartke z cena i nazwą modelu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff, skończy się tak samo jak z Pumami Ferrari czy Adidasami z tej seri GoodYear, że Adidasy Porsche Design będą niedługo dostępne na allegro w bardzo "promocyjnej" cenie i buty będzie miał każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos mialby potrzebe to smialo moglby sobie walnac na plecy taka naklejke...

Kolejne wersje adidaskow z serii porsche:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Te pierwsze ladniutkie tak jak czarno-czerwono, mzoe nawet i lepsze...

 

Obecnie chyba najciekawsza linia bucikow, a ze skoncza tak jak inne na allegro, nie powinno nikogo dziwic. Taka kolej rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

I oni sobie wołają za taki badziew 5 stówek?

Jedynie za darmo bym wziął na handel ;)

 

Brzydkie.

5 stów to przesada ale jak możesz o tym mówić "badziew" ? skąd wiesz? masz? widziałeś? dotykałeś? n/c

 

 

@narcyz nie byłem czepliwy, mój post był jak najbardziej serio ;) trochę źle go odebrałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak na zdrowy rozum ile te adidaski były by warte bez logo porsche ... maksymalnie 300zł być może, reszta ceny to licencja, zresztą zobaczcie na licencjonowane ciuchy - one są bardzo drogie

przykład: czym się różni licencjonowana bluza od porsche za 230zł od bluzy nike'a za około połowę tej ceny - niczym, jakość materiałów i wykonania taka sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione w Wakacje we Włoszech za 119 juro. Na Allegro i w sklepach takich nie widziałem więc raczej nie ma szans żebym kogoś w takich spotkał. Co do wyglądu to są IMO dużo ładniejsze od tych z białymi paskami. Bardziej eleganckie bym rzekł.

 

W sumie mam też 5 par ^^. Adiki te, Nike Noventa srebrno-czarne, DC zapodane wyżej, Mizuno Wave coś tam do biegania i jakieś Sprandi skórzane, których używam tylko kiedy jest wyjątkowo dużo śniegu ;].

 

W planach DC Stanley [czerwono-białe] albo Vans Rowley [również czerowono-białe].

te buty sa tak waskie ze mozna w nich leczyc plaskostopie spokojnie. u nas w sklepach jest ich po kilka rodzajow, caly czas na promocji (uff 119eu?, u nas $54.99 jak patrzylem pol roku temu), a i tak raczej ich nikt kupuje, oraz nie widzialem nikogo w tych butach jeszcze.

 

btw, juz widze jak w topgear sie smieja z butow 'porshe'.. a ja razem z nimi :)

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze glownie placi sie za logo i marke. Zreszta to nie nowosc i chyba kazdy kupujacy jest tego swiadom. Ma to miejsce nie tylko w przypadku ciuchow czy butow, ale kazdego towaru opieczetowanego znana marka. Poczawszy od kawy do najlepszych autek. Takie zycie, taki marketing ;)

 

Jin* nie meskie? To juz smiensze nawet nie jest. To do czego on jest jak nie do chodzenia po ulicy? A zreszta... ten temat byl tu juz kilkukrotnie omawiany, wiec nie widze sensu zeby go jeszcze raz powatarzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Zacznijmy moze od tego ze to nie jest model meski do chodzenia po ulicy. Jak mi nie wierzycie to sie spytajcie jakiejkolwiek dziewczyny.

to może zaoszczędzisz nam tych pytań tylko odrazu sam powiesz? <_< jak to świetnie wywalić jakąś teorię z argumentami "wiem ale nie powiem" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban, Ja mam swoje kryteria oceniania, a Ty swoje.

 

Biorąc pod uwagę to co napisał thermalfake i to że jest masa podobnych butów bez Porsche w nazwie o połowę albo i więcej tańszych to na prawdę IMO to badziew. Już ie wspominając o tym że mi się nie podobają :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje kupić buty na wf na hale.

Głownie do gry w noge, ale jak to wf w szkole - czasami trafi sie kosz, siatkowka lub inna gra.

Nie gram jakoś ostro w noge, raczej rekracyjne 3h w tygodniu.

Wygląd nie jest dla mnie najważniejszy, ale wolałbym żeby nie był jakiś "oczojebny" z odblaskami :lol:

Cena - jak najniższa, tylko żeby jakość butów też była dobra (jeśli miałbym dopłacić pare zł do dużo lepszej jakości to wybieram taką opcje:) )

 

 

Polecicie coś?

Edytowane przez Helm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nike tiempo. Trzymają mi już 2 rok o_O. Wygodnie, wytrzymałe i tanie ;].

Tylko że są rózne modele Nike Tiempo np Guri, Natural, Mystic i ceny są bardzo różne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A ja dzisiaj sobie zakupilem butki na lato:

 

 

Mam nadzieje ze beda sie dobrze sprawowac

a cena? ;> i dlaczego na allgro niektóre są z dopiskiem "ferrari" a niektóre nie? i mają te głupie znaczki ferrari blee

 

 

z halówek ja polecam bardziej pumę (obojętnie jakie, wszystkie dobre :D), jakoś nike się jak dla mnie nie trzyma :-| miałem te tiempo i padły po 8 miechach.... i potwierdzam wali z nich ;P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie przyszły już 3 tygodnie temu nike court tradition biało-czarne.. fajne. ale debile w neosporcie (allegro) nie rozróżniają rozmiaru 42/8.5 od 43/9.5, odesłałem i na 99% za[ciach!]lili buty na poczcie, w poniedziałek minie 14 dni... sie nacieszyłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, żę w moim ulubionym temacie znowu dyskusje ;]

 

Ja od siebie polecam buty rzepowane:

 

* Puma Boston - Biała - 280 zł

* Converse'y - białe / czarne / brązowe - 230 zł

* Lacoste - 380 zł

* Tommy Hilfiger - Vintage Khaki / Beżowe - 230 zł

 

Rzep syci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem TE NAJE bo w sklepie była przecena na 169zł, więc myśle, że to w miare dobry interes, tym bardziej, że butki mi sie zajebiście podobają :razz:

Jak bym nie trafił na taką okazję to pewnie bym kupił te Najki co podał FastlY B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...