Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybys dodal jakies fotki albo dokladniejsze modele do twojej listy zavader, nie obraziłbym się.

Te sznurowane nike sa bardzo ladne, jednak rzepakowy model mi nie podchodzi.

FastlY za chwile ktos wyskoczy ze to my zaczynamy w damskich butach smigac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Puma Boston:

Dołączona grafika

 

- Converse #1

Dołączona grafika

 

- Converse #2

Dołączona grafika

 

- Converse #3

Dołączona grafika

 

- Converse #4

Dołączona grafika

 

- Hilfiger

Dołączona grafika

 

- Lacoste #1

Dołączona grafika

 

- Lacoste #2

Dołączona grafika

 

A rzepowanych jest masa więcej, podałem przykłady tylko tych fajniejszych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widział ktoś może w PL takie rbk?

Dołączona grafika

Jest to model Dj II ale wersja limitowana u nas widziałem tylko zwykłą wersję biało-czerwoną :/ ... albo jak ktoś zna jakieś dobre sklepy internetowe z butami w UK to też bym był wdzięczny... ;]

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis sprawilem sobie takie elo trampeczki by nike. Za 2 stówki, czyli dosyc tanio.

@xpektor: jak nazywa sie ten model? na stronie sklepu ktorego nazwa jest na fotach nie znalazlem takiego modelu a wyglada sympatycznie..

Edytowane przez mumin34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ponawiam pytanie, dlaczego tych pum FLUXION jest tyle rodzajów m. in. różne kolory znaczka puma? i czym się różnią bo nie zauważyłem różnic... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie dobrac do koloru koszulki ;) Poprostu jest jeden model, na ktorego podstawie robia inne, rozniace sie kolorkiem, materialem, zamieszczonym logo itd. Tak samo jest chocby z goodyerami od adidasa, zamieszczonymi wyzej conversami... i wiekszoscia dostepnych na rynku bucikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie dwa rodzaje tych pum: zwykłe fluxion oraz fluxion ferrari gt z wiadomym znaczkiem, różnią się kolorami - najpopularniejsze czarne i białe, choć można spotkać także czerwone, niebieskie, brązowe

cena zwykłych to około 250zł, natomiast wersja gt to jakieś 300zł (allegro)

niestety na allegro wszystko poniżej tej kwoty (czasem dochodzą nawet nieco powyżej 200zł) to albo podróby albo outlety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakryczna jest ta stronka z sposobami sznurowania bucikow. Czego to ludzie nie wymysla ;)

Znalazlem takie sexi rzepowane najeczki (Capri Velcro SI):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.jdsports.co.uk/ niestety UK, a gdzie w Polsce mozna je dostac, nie mam zielonego pojecia. Pewnie w przyszlym roku sie pojawia, o ile sie pojawia. Choc w wawie centrum moze ci sie uda je kupic ;]

Rzeczywiscie podobne do tych lacoste, jednak gdyby tak na to patrzec, to we wszystkich trampkopodobnych roznych firm, spokojnie mozna znalezc podobienstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś poleciałem po taniości i zainwestowałem w

 

Dołączona grafika

 

http://allegro.pl/item178185473_expander_b...olandia_pl.html <-- link do aukcji.

Za całe 70 PLN z wysyłką.

Zobaczymy czy warto było, ale myśle, że jak na jeden sezon, to może być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Mi się bardzo podobają :)w sam raz na test czy buty na rzepy to coś warte :P

 

jak będziesz już je miał to zarzuć fotkę podglądową jak w realu wyglądają ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś poleciałem po taniości i zainwestowałem w

 

http://www.butolandia.pl/butolandia-galeria/obrazki/expander%20b-cz/a.jpg

 

http://allegro.pl/item178185473_expander_b...olandia_pl.html <-- link do aukcji.

Za całe 70 PLN z wysyłką.

Zobaczymy czy warto było, ale myśle, że jak na jeden sezon, to może być ;)

Identyczne są u mnie na rynku przy szkole po 40zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich stałych bywalców:)

Znalazłem się tu przez przypadek, przeglądałem fora dotyczące bucików velcro i w końcu trafiłem do Was. Chciałbym o coś zapytać - kupiłem sobie dzisiaj rzepowane Pumy BOSTON. Na odwrocie paragonu znalazłem informację dot. konserwacji tychże butów i zdźiwiło mnie trochę że należy je... pastować :blink: . No bo skóra z której są wykonane sportowe buty jest trochę hmmmm. .. inna?

Buty są białe od góry do dołu, jakoś nie widzi mi się pastować je bezbarwną pastą... Pierwszy raz spotkałem się z tego typu zaleceniami. Czy ktoś z Was jest w posiadaniu tych albo podobnych rzepowańców? Jak postępujecie ze swoimi butami? Pastowanie tych butów wydaje mi się absurdalne, jednak po przeczytaniu tego trochę boje się w nich teraz chodzić :-|

 

post-146842-1175102964_thumb.jpg

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze ładne caterpillary centric, cena dość przystępna, dla mnie ładny styling, na butach tej firmy jeszcze nigdy się nie zawiodłem

dostępne były na allegro u poohatek2

 

Dołączona grafika

Spodobały mi się te buty... To teraz mam takie pytania... Jak ta marka się ma? Można porównać do Adidasów? Wytrzymałe? Wygodne? Jak zamówie i dostane to, czy jeśli mi się nie spodobają będę mógł oddać? Jak wygląda sytaucja z rozmiarem, bo w sumie każda firma inaczej sobie liczy... btw. ostatnio kupiłem sobie Reebok'i w Makro i strasznie mnie gniecie lewy but... Normalnie noga mi drętwieje... Czy to wystarczający argument do oddania?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w temacie butów: dziewczyna kupiła parę butów w Ryłko, podczas przymierzania były bardzo wygodne i idealnie dopasowane. Od ostatniej soboty, kiedy buty były kupione, prawy but tak się rozbił, że da się z niego wyciągnąć nogę. Czy w takim przypadku istnieje możliwość oddania/ zwrotu? Właściwie interesują mnie tylko te dwa rozwiązania, bo oddawanie do reklamacji to będzie stratą nerwów i czekanie na łaskę rzeczoznawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kakuś

Ja chodziłem w swoich pierwszych caterpillarach (półbuty) bardzo długo, jakieś ponad 3 lata a potem jeszcze miałem je do wykorzystania wokół domu korzystając z nich intensywnie. Do jakości nie można mieć zastrzeżeń, bardzo solidna podeszwa nie ślizgała się i nieścierała, buty były szyte oraz klejone z podeszwą. Do końca żywota tych butów nic się nie rozwaliło. Zrestą co tu gadać, ta firma robi porządne ubrania robocze. Każdy inaczej odczuwa wygodę więc to zależy od ciebie czy tobie spasują. Ja dodam tylko, że dobrze spasowałem buty i nic mnie nie gniotło. Także stopa się nie męczyła po dłuższym wyjściu. To czy sprzedawca zwróci ci pieniądze to zależy tylko od jego woli (jeśli but nie ma wad), na pewno ewentualnie można wymienić na inny model. Lepiej jeśli masz możliwość przymierzenia tego buta w rzeczywistości to zrób to a unikniesz w ten sposób rozczarowań. Aha, dodam jeszcze, że te buty kosztują 150zł.

 

Wczoraj nieco pochodziłem po sklepach z obuwiem ale niestety jeszcze nędza na półkach, najpopularniejszych model z allegro, które mi się podobają niestety brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kakuś

Ja chodziłem w swoich pierwszych caterpillarach (półbuty) bardzo długo, jakieś ponad 3 lata a potem jeszcze miałem je do wykorzystania wokół domu korzystając z nich intensywnie. Do jakości nie można mieć zastrzeżeń, bardzo solidna podeszwa nie ślizgała się i nieścierała, buty były szyte oraz klejone z podeszwą. Do końca żywota tych butów nic się nie rozwaliło. Zrestą co tu gadać, ta firma robi porządne ubrania robocze. Każdy inaczej odczuwa wygodę więc to zależy od ciebie czy tobie spasują. Ja dodam tylko, że dobrze spasowałem buty i nic mnie nie gniotło. Także stopa się nie męczyła po dłuższym wyjściu. To czy sprzedawca zwróci ci pieniądze to zależy tylko od jego woli (jeśli but nie ma wad), na pewno ewentualnie można wymienić na inny model. Lepiej jeśli masz możliwość przymierzenia tego buta w rzeczywistości to zrób to a unikniesz w ten sposób rozczarowań. Aha, dodam jeszcze, że te buty kosztują 150zł.

 

Wczoraj nieco pochodziłem po sklepach z obuwiem ale niestety jeszcze nędza na półkach, najpopularniejszych model z allegro, które mi się podobają niestety brak.

W jakich sklepach moge szukać tych butów? i jak dokładnie brzmi nazwa tej firmy? dzięki za komentarz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...