Jump to content
Sign in to follow this  
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Recommended Posts

Link - Takie kupilem tylko, ze biale. Niestety nie moglem znalezc bialych na necie, zeby wam pokazac.

Zajebiste, przynajmniej te ze zdjęcia ;)

Gdzie takie dorwałeś?

Link - Takie kupilem tylko, ze biale. Niestety nie moglem znalezc bialych na necie, zeby wam pokazac.

Coś ten link nie działa.. :-|

Co do lazenia w butach od kosza na codzien to nie widze problemow. No chyba ze dla coniektorych buty do kosza kojaza sie tylko z tymi z lat 80 gdzie wszystkie siegaly za kostke ;]

Na codzien pomykam w dosc zadkich Reebokach do tenisa. Zajebiscie wygodne i przewiewne.

Ostatnio jednak zakupilem cos na lato.

Wybor padl na Pume. Mieli rozmiary no i moj stopa sie miescila ;]

W podbiciu nie uciskaja i to mnie cieszy. Kilka modeli Adidasa z tego powodu odpadla ;/

puma.jpg

Puma Drift Cat L

Jednak mialem duze problemy z dorwaniem ich w sklepie, w wiekszosci rozmiary konczyly sie na rozmiarze 42

Od kiedy modele Pumy dostępne są na allegro za ok 100-130zł przestały mi się podobać bo co druga osoba je nosi... Za to jeszcze nie widziałem nikogo kto by miał identyczne Adi Racer jak ja ;]

Edited by KAX_

a ja jeszcze nie widzialem nikogo kto by nosil reeboczki velocera ;) swoja droga to pumy z logiem ferrari mozna spotkac wszedzie, nuda

Dzieki JROX;). Ja te buty w stanach kupilem. Ale Ci powiem, ze tam takie buciki duzo tansze nzi u nas;). Hawka najdrozsze byly chyba za 40$, a vansy za 50$.

Edited by luqash

but do kosza ... hmmm.... to zalezy jaki masz styl ubierania. osobiscie nei chodze w takich butach, jednak mam wielu kumpli ktorzy w nich wlasnie chodza, i wygladaja normalnie.

ja preferuje buty typu nike 6b + (takie ze smoczkiem zlotym na boku) i nie wyobrazam sobie, jakbym miał wyjsc np. w trampkach na ulice Oo. but to but, to ze do kosza to nie znaczy ze tylko na parkiet. majkele 18 low np. prezentuja sie zajebiscie :D

pozdro

p.s.

do kosza polecam tylko i wylacznie majkele, najlepsze buty !

Puma Drift Cat L

Jednak mialem duze problemy z dorwaniem ich w sklepie, w wiekszosci rozmiary konczyly sie na rozmiarze 42

Wczoraj także okazyjnie zakupiłem takie buty za 129zł , jedyna różnica to dodany znaczek ferrari.

MOje kosztowaly 299 w niektorych sklepach 269 zadnego znaczka ferrari nie posiadaja i to mnie cieszy. Ten znaczek moze widniec jedynie na moim samochodzie ;]

Wczoraj także okazyjnie zakupiłem takie buty za 129zł , jedyna różnica to dodany znaczek ferrari.

I to, że nie są pewnie oryginalne ;]

No wiem , że tyle kosztują dlatego napisałem okazyjnie. A takie okazje nie często się zdarzają.

post-21833-1185389648_thumb.jpg

Tak wyglądają , raczej nie podróby , pudełko też nie wygląda na podróbe.

Dobra już nie nie nabijajcie się z tego super znaczka :lol2:

Edited by sideband

Pumie Ferrari mówimy nie ;]

Powiedzmy "Hello" butom:

- Tommy Hilfiger

- Lacoste

- Springfield <- polecam. Na allegro nie ma !

;]

Za jakis czas i te pewnie beda po 130zl ;D.

Pumie Ferrari mówimy nie ;]

Powiedzmy "Hello" butom:

- Tommy Hilfiger

- Lacoste

- Springfield <- polecam. Na allegro nie ma !

;]

Lacosty chcialem kupic w Irlandii, ale maja jakis dziwny kroj ;] Noga mi nie weszla w 3 modele. Waziutkie cholernie

Wizualnie jednak bardzo mi sie podobaly

Ohh, nawet ja się pochwalę swoim nowym zakupem, ponieważ zadziwiająco szybko coś wpadło mi w oko i kupiłem :rolleyes:

Wybierając się w deszczowy kraj nie pomyślałem o tym i wziąłem z polski buty z wywietrznikami na podeszwie co okazało się totalnym błędem. Robiąc kilka kroków nawet w małym deszczu miałem mokrą skarpetkę. Kupiłem więc te poniżej.

Cena: 80E ~ 300zł

Dołączona grafika

Dołączona grafika

gdzies ktos mi mowił ze oryginalne pumy maja jakis hologram gdzies, tylko nie iwem gdzie :P. musze zapytac, i jak bede weidział to napsize. a ogolnie to na allegro jest wuchta podrob pumy wiec radze kupowac w sklepie, chyba ze to komus nie przeszkadza.

update:

podobno w lewym bucie !

Edited by bielski

gdzies ktos mi mowił ze oryginalne pumy maja jakis hologram gdzies, tylko nie iwem gdzie :P. musze zapytac, i jak bede weidział to napsize. a ogolnie to na allegro jest wuchta podrob pumy wiec radze kupowac w sklepie, chyba ze to komus nie przeszkadza.

update:

podobno w lewym bucie !

Tylko wiesz, jest taki problem ze buty pumy w sklepach kosztują ~400zł a tyle to ja za buty nie dam

Poza tym jak dla mnie to są robione na "jedno kopyto" i się prawie nie różnią(no poza kolorem :) ).

I w ogóle takie pospolite te pumy są.

ja osobiscie pum nie kupie i mnei podrobki np przeszkadzaja. co od pospolitosci to fakt, co drugi polak je ma. i wcale te buty nei sa takie fajne. jestem pewien ze gatunkowo buty rowniez sie roznia. wole kupic sobie jakies nike :P