Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam taka nadzieje. Goodyeary spisuja sie swietnie, zyja juz chyba 2 latka, wiec porsche tez powinny. JROX ja jednak wole butka zalozyc na nozke, podreptac i poskakac w nim w sklepie, obejrzec sie w lustrze i stwierdzic ze sa okey. Moze to dlatego ze jeszcze nigdy nie kupowalem bucikow przez neta...

Ja ostatnio miałem adasie D'ARTAGNAN TOUCH black, chodziło mi się zajebiście, mega wygodne, nawet po kilku km żadnych odcisków nic. Dałem prawie 4 stówki i wytrzymały niecałe 1.5 roku. Po kilku miesiącach intensywnego używania nie wyglądały juz jak nówki :)...

Ale coś czuję że kupię jednak te porsche, podoba mi sie posunięcie adidasa, wprowadzili dużo róznorakich rodzajów tego modelu, praktycznie trafiając w każde gusta, do tego przystępna cena...

 

 

Od siebie dodam tylko, że po pół roku noszenia rozsypały mi się takie oto buty:

http://www.allegro.pl/item267372731_reebok..._rg_44_5_r.html

Wyściółka przy pięcie zaczęła się przecierać po miesiącu, potem zaczęły się odklejać czubki, wreszcie pękła skóra na boku przy łączeniu z podeszwą.

Buty niby cross-training a rozwaliły podczas noszenia głównie podczas pracy biurowej. Nie mam siły szarpać się z reklamacją bo i tak pewnie uznają, że mam krzywe nogi.

No, to się wyżaliłem :)

Teraz kupiłem REEBOK BAJA RACER, w sumie z braku laku bo złaziłem całe centrum handlowe i byłem już trochę wkurzony. Średnio wygodne, zobaczymy jak się będą trzymać. Generalnie już mam ochotę kupić inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co [;

 

W każdym razie szukam jeszcze po mniejszych sklepach co tam mają, bo w niektórych można całkiem inne modele dostać :)

______________________________

 

 

A takie?

 

Dołączona grafika

 

Lub

 

Dołączona grafika

 

_________________________________

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I co tu robić? :huh: ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem i dlatego nie będą to żadne z powyżej przeze mnie pokazanych :mrgreen:

 

Pisałem że wieczorem pokaże już wybrane to nie... :lol2:

 

BTW. Jak z jakością i wytrzymałością u Circa?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiająco dobrze.

Bardziej eksploatuje moje C1rcy od Etnies'ów. A na żywo wygląda to zupełnie inaczej. Etnisy już sie lekko popruły przy języku. Circa dalej ładna ;] Mycie co dwa tygodnia, pastowania i wyglądają jak nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne, ale jeszcze nie to.

 

Jak bym tylko mógł wybrać którekolwiek z katalogu Limited Projects :rolleyes:

 

Na jednej parze by się nie skończyło :P

 

Wziąłem Esy za namową koleżanki... poza tym miałem do wyboru jeszcze Etnies'y, a takowe już posiadam :P. Będę miał porównanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, mam to samo tylko czarne :P Z tego co wiem w Polsce nie dostepne, kupiles za granica?

Tia, Belfast, Foot Locker [; Maja zajedwabisty wybor, teraz chce kupic jakies Kax'y, albo czarne Converse'y Wade, sa zajebiaszcze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kupować jakieś buty na jesień ale stwierdziłem że zkatuję moje dc do końca, coby się nie zmarnowały :D

 

tymczasem kupiłem sobie trampki na zimę, foto jutro. Buty są z nubuku, czym to konserwować, żeby buty spokojnie przetrzymały zimę? Pierwszy raz mam buty z czegoś takiego... Czekam na jakieś odp. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butki są :)

 

Ale tu pojawia się pytanie, czym je konserwować, bo są ze strasznie dziwnej skóry, o ile to na prawdę skóra :blink:

 

Dołączona grafika

 

Coś jakby nubuk... Chyba że całe są z nubuku... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle że skóra lub zamsz :?

 

Ehh najlepsze buciki są ze zwykłej skóry... czyścisz, pastujesz i jak nowe ;)

 

Jeszcze nie miałem takich butów i teraz muszę znaleść metodę jak czyścić, żeby były czyste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko, że po pół roku noszenia rozsypały mi się takie oto buty:

http://www.allegro.pl/item267372731_reebok..._rg_44_5_r.html

Wyściółka przy pięcie zaczęła się przecierać po miesiącu, potem zaczęły się odklejać czubki, wreszcie pękła skóra na boku przy łączeniu z podeszwą.

Buty niby cross-training a rozwaliły podczas noszenia głównie podczas pracy biurowej. Nie mam siły szarpać się z reklamacją bo i tak pewnie uznają, że mam krzywe nogi.

No, to się wyżaliłem :)

Ja bym oddawal. Ostatnio narzeczonej po raz 3 zaczely sie w butach odklejac podeszwy w tym samym miejscu (2x juz byly naprawiane, pierwszy raz po miesiacu od zakupu, buty wiecej w napraiw niz noszone). Zazadala ustnie zwrotu $$ (wpisane we wniosku reklamacyjnym przez sprzedawczynie), ale sklep odeslal do producenta i naprawili po raz 3-ci. Butow nie odebrala, rzecznik konsumenta powiedzial, ze sklep ma oddac $$ i sprawa bedzie wygrana. Zarzadala na pismie od SKLEPU zwrotu $$ na podstawie niezgodnosci towaru z umowa (2 lata, w kazdym przypadku przy zakupie nowej rzeczy). Najpierw sklep telefonicznie odpowiedzial, ze odda ewentualnie polowe kasy i beda naprawiac buty. Jednak po poproszeniu o pisemne uzasadnienie i poinformowaniu, ze ze sklepem skontaktuje sie rzecznik, po kilku dniach telefon i zwrot calosci $$ (prawie 250pln). Wiec nieraz warto ;)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, miałem kiedyś pastę Kiwi z taką gąbeczką.

Zupełnie się nie nadawała do niczego, no chyba żeby kogoś ochlapać na czarno ;|

 

A już mam preparacik do nubuku. Zaraz będę uwodoodparniał Esy ;] [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzilem dzisiaj Foot Locker'a i zlapalem sie za glowe...

Jechalem z mysla zakupu Converse Wade. Teraz mam kociokwik...

310 Motoring, K1X, Ecko ? :huh: Co za duzo, to nie zdrowo...

Wole isc do JD, tam przynajmniej moze jedne mnie zainteresuja :lol:

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...