Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, ze te sexy lacosteczki w rzeczywistosci nie wygladaja juz tak sexy ;]

Poza tym mam jakas awersje do butow z rzepami zamiast sznurowek, nie wiem why ;>

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, gdzie na wyspach siedzisz ? ;)

Mi jakos Lacoste nie podchodza, nie wiem dlaczego, ale jakos ten caly ich design mnie nie kreci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie siedzi na wyspach, ale kuzyn kolegi tak... wiec jak bylaby jaks wypasna promocja to pakuje w paczusie i mi śle ;)

Ty moze lepiej sie orientujesz, kiedy w JD (lub tego typu sieciach) sa jakies promocje? Jak tam bylem to wszedzie byly obnizki a tam nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najblizsza okazja do kupienia czegokolwiek po wspanialych, wielce obnizonych cenach bedzie w Boxing Day, czyli 26.12, dzien po Christmas Day ;)

W JD nie uswiadczych normalnie obnizek, chyba ze wynikaja one z koncowek danej serii. FootLocker, JJB i pewnie cos by sie znalazlo. Imo te 3 sieci najlepsze.

 

Tak sie prezentuja AirMax'y na zywca: (Prosto&Elegancko)

post-151050-1198366511_thumb.jpg

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o tych buciorkach?

http://allegro.pl/item287639958__buty_nike...4_5_i_inne.html

http://allegro.pl/item285928494_nike_air_a...klep_gwar_.html

 

Mial ktos takie? nie psuja sie za szybko? :D i czy ktos ma dojscie do jakis tureckich podrob akurat z podrob to bym chcial Nike Shox Oge :D bo orginaly ciut za drogie ;/

 

pzdr

Edytowane przez Sc0field

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole uniwersalizm, nie lubie kolorowych butow. Czern, biel, troche szarego i zywe srebro, to mi pasuje do reszty odzienia.

Aktualnie czekam na cholerna paczke z nowym odzieniem i sie doczekac nie moge ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego do kupowania butow przez internet w ogole sie nie przymierzam ;] Mozna niezle przerobic fotki, wyostrzyc kolory, zrobic inne bajery ;) Zobaczylem na stronce, uderzylem do sklepu i jak zoabczylem, to wiedzialem, ze je biore, zaplacilem i wyszedlem zadowolony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Znacie jakies sklepy na ebay'u badz internetowy , ktory oferuje w dobrej cenie buty i przede wszystkim jest mozliwosc wysylki do Polski. Musi miec duzy wybor poniewaz w pare osob chcielismy sobie zamowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miał ktoś styczność z tymi butami NIKE SHOX RIVALRY ?. 2829715[/snapback]

Jak ktoś sobie sprawi nowe SHOX'y, to proszę zdać relacje ;)
Ja sobie sprawiłem te buty tylko w troche innej kolorystyce ;] Buty są mega wygodne ale niestety tylko na równej powierzchni np. przed garażem mam wysypane małe kamienie i chodzi się po nich koszmarnie. Na razie więcej nie napisze bo mam je od tygodnia, a że spadł śnieg to na nogach miałem je tylko raz ;]

 

 

A co sadzicie o tych buciorkach?

http://allegro.pl/item287639958__buty_nike...4_5_i_inne.html

http://allegro.pl/item285928494_nike_air_a...klep_gwar_.html

 

Mial ktos takie? nie psuja sie za szybko? :D i czy ktos ma dojscie do jakis tureckich podrob akurat z podrob to bym chcial Nike Shox Oge :D bo orginaly ciut za drogie ;/

 

pzdr

Ja mam Articulate II od jakiś dwóch lat, chodzone wiosną, latem, jesienią, zimą i dotej pory nigdzie się nie rozkleiły ani nie rozdarły. Imho buty super wygodne i super wytrzymałe. Co do podrób to kumpel kupił w tym samym czasie podróby i jego po 4 miesiącach wyglądały gorzej niż moje po 2 latach...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy oddawał już ktoś na gwarancje nike court tradition? albo nie wie czy uznali komukolwiek gwarancje? chodzi oczywiscie o rozklejanie sie butow przy laczeniach skory i gumy.

ja tez je mam i tez z lekka mi sie odklejaja, ale na szczescie tylko lekko, choc nowymi bym nie pogardzil jakby mi wymienili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najblizsza okazja do kupienia czegokolwiek po wspanialych, wielce obnizonych cenach bedzie w Boxing Day, czyli 26.12, dzien po Christmas Day ;)

W JD nie uswiadczych normalnie obnizek, chyba ze wynikaja one z koncowek danej serii. FootLocker, JJB i pewnie cos by sie znalazlo. Imo te 3 sieci najlepsze.

 

Tak sie prezentuja AirMax'y na zywca: (Prosto&Elegancko)

No offence ale moim zdaniem są okropne. To, że TEDE o nich elozią rapuje, raczej nie robi ich ładnymi. ;-) Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe, nie znam sie;] więc czym czyści się taki nubuk?

Ja uzywam tego do impregnacji -> http://www.collonil.net/pl/produkte/collon...0285f0b725ffe3e

Do tego mozesz kupic sobie jakis szampon do butow i gabeczke. ;] Razem trzeba bedzie z 50PLN wydac, ale warto.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...