Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie już zamówiłem ;)

 

Jin, sezon to dość długo jak dla mnie. Buty jak wytrzymają 3 miechy i będzie w miarę całe to gitara, większość nie daje rady :lol: np. buty Kappa białe, kupiłem w dajśmanie, po miesiącu zaczęły sie rozklejać ;)

 

edit

 

w ogóle są tu fani płaskich podeszw, deskorolek, hwdp etc ? ;)

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie już zamówiłem ;)

 

Jin, sezon to dość długo jak dla mnie. Buty jak wytrzymają 3 miechy i będzie w miarę całe to gitara, większość nie daje rady :lol: np. buty Kappa białe, kupiłem w dajśmanie, po miesiącu zaczęły sie rozklejać ;)

 

edit

 

w ogóle są tu fani płaskich podeszw, deskorolek, hwdp etc ? ;)

sa, sa ;)

 

cormaxy wbrew pozorom to calkiem mocne buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle są tu fani płaskich podeszw, deskorolek, hwdp etc ? ;)

ten temat jest raczej przez takich zdominowany ;>

 

Tylko wyglądają tak jakby się miały zaraz rozlecieć ;]

+1, świetnie ujęte ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Troche ciasne, ale rozchodzi się. :rolleyes: Sztywnota z lekka :damage_wall: no i dostełem dwie pr0 naklejki i "brelok" do kluczy by być el0 :lol:

 

edit

 

dla kupujących, bierzcie rozmiar większe ! np. kupiłem 41, a powinienem 42. Są masakrycznie ciasne, na lewej pięcie zaczyna mi sie robić odcisk!

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzi? ;>

 

Rzeczywiście niezłe, zainteresowałeś mnie - więc do pytania się dołączam.

 

+1

 

niestety nie spotkalem sie z takimi w centrach handlowych i outletach w lodzi ? czy sa one wogole w polsce dostepne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem nieźle wyglądają ale mnie by nie przekonały ;) coś podobnego macie od DC = http://skateshop.pl/product-pol-1152700443...lack-biale.html

choć bardziej polecam te - http://skateshop.pl/product-pol-1152705161...hite-biale.html mam takie same tylko ze grafiki DC jest w pomarańczowo/brązową kratę + podeszwa też taka pomarańczowa guma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z jakością DC, ale Adidaski dla mnie są spalone na całej linii.

W życiu już tych butów nie kupie. 100x bardziej wole kupić Adio, czy Etniesy :) Buty przeze mnie sprawdzone i lubiane [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

całkiem nieźle wyglądają ale mnie by nie przekonały ;) coś podobnego macie od DC = http://skateshop.pl/product-pol-1152700443...lack-biale.html

choć bardziej polecam te - http://skateshop.pl/product-pol-1152705161...hite-biale.html mam takie same tylko ze grafiki DC jest w pomarańczowo/brązową kratę + podeszwa też taka pomarańczowa guma ;)

DC może i lepsze, ale są bardziej zabudowane. Do długich spodni (i nie wąskich) są ok, gorzej jak masz węższe lub potrzebujesz założyć do krótkich, wtedy DC niekoniecznie się sprawdzają :P. A te adidasy bardziej uniwersalne, i do długich i do krótkich, szerszych, węższych ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z jakością DC, ale Adidaski dla mnie są spalone na całej linii.

W życiu już tych butów nie kupie. 100x bardziej wole kupić Adio, czy Etniesy :) Buty przeze mnie sprawdzone i lubiane [;

Wy chyba mieliscie podroby tych adidasow jezeli wg was DC i Etniesy sa lepiej wykonane od adikow :| Addidasy sa wygodniejsze i zrobione z lepszych materialow, skora nie peka na nich tak szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygralem cos za dobra odpowiedz?

 

mial ktos doczynienia z:

http://allegro.pl/item304314562_adidas_sta...44_2_3_but.html

 

?

W CH trochę ludzi takie buty ma. Mój kumpel się w takich nosi po pół roku i nie są zniszczone, także powinno być w normie. Takich niespodzianek jak z tym rozklejającym się modelem nike nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 pary Adidków oryginalnych. Dwie pary dały rade średnio pół roku, a a trzecia po 2 tygodniach była oddana... w sumie 5 razy zanim odzyskałem kasę, ale to była już jakieś 5 lat do tyłu...

Ale za to mam kolegę który kupuje raz na pół roku adidasy. I pół roku to raczej limit...

 

Adio mam już lekko ponad półtora roku, były w górach, nad morzem, były tak zalane że pływanie w nich nie zrobiłoby różnicy i się trzymają. Co więcej, trzymają się bardzo dobrze, prawie jak nówki. Nic się nie wyciera i odkleja czy rozpruwa, a tym bardziej nie pęka skóra :blink:

 

Sorry, ale wiem co miałem/mam/co widzę i zdania co do Adidasów nie zmienię, gdy mam na nogach zajebiście wygodne buty które przeszły więcej niż wytrzymałyby 3 pary Adidasków.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...