Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

ja zakupiłem sobie Converse Ev Pro 2K

Dołączona grafika

 

mam totalne zboczenie na punkcie białych butów :F

Conversy raczej porządne, mam nadzieje, że trochę w nich pochodzę ;)

 

a tak btw. kręciły mnie Nike Court Tradition o których pisaliście, na rzepy, albo sznurówki, ale jakoś chyba do mnie nie pasują :) albo po prostu nie jestem przyzwyczajony do takich

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po carve ox, więcej conversów już nie kupie ; ]. Skóra szybko się przeciera oraz na pięcie, ale za to z przodu mi się nie rozkleiły ;D.

 

Zobaczymy ile te teraz wytrzymają:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się zdjęciami chwalimy, to do mnie (mam nadzieję) jutro przyjadą te:

 

Dołączona grafika

 

Również mam zboczenie na punkcie białych butów ;).

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypasione te DC nade mną. Właśnie czegoś takiego szukałem ostatnio ale nie znalazłem i stanęło na:

 

klik (obrazek się obraca ;-) )

 

Miałem brać takie falleny zamiast najkuf:

 

Dołączona grafika

 

ale falleny były zamszowe, trochę mniej wygodne, raczej słabo przewiewne (a to dla mnie wręcz priorytet), miały dziwny przód i nie były białe. Do tego nike były tańsze nike były tańsze, a że kocham oldschool i ich klasyczny joł-gangsta styl mnie przekonał, to nie zastanawiałem się tylko wziąłem póki mój rozmiar był. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kappa Gain II Velcro - mam je chyba z 6 miesięcy i ciągle jak nowe. Bardzo wygodne, a co do wygody to jestem wybredny :wink: .

 

Białe (kocham ten kolor), no i to co jest prawdziwym odlschoolem to zapinanie na "rzepy", a nie jakieś tam sznurówki :lol: .

 

Bez zbędnych naszywek i dupereli. Kocham ten minimalizm :razz: .

 

Dołączona grafika

 

Ot: W realu wyglądają o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Koowi z tego co wiem to są też w kolorze czarnym i nawet brązowym (takie widziałem) :wink: .

 

Osobiście mieszkam w UK, a buty kupiłem w sieci sklepów JJB za Ł15 czyli przeliczając na plny ok 69zł (btw. w JJB mają ładny wybór obuwia) :wink: . Co do polskich sklepów to nie mam pojęcia gdzie je można dostać lecz jeśli mieszkasz w większym mieście to myślę, że nie będzie problemów (w jakimś większym sklepie) aby takie buty dla Ciebie sprowadzili/załatwili. W końcu to ich pieniądz :wink: . A po szybkich oględzinach widzę, że na allegro mają duży wybór. No i są dość tanie (okolice 110zł) :wink: .

 

Tutaj masz Duce Velcro w kolorze czarnym. Od Gain II Velcro różnią się tylko kilkoma szczególikami (np. wyszywana flaga Włoch na pięcie). Wybrać tylko swój rozmiar i cichobiegi jak się patrzy :wink: .

 

Polecam te buty bo są naprawdę warte tego aby je kupić i to za tak śmieszną cenę :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem nie kupować białych butów, ale nie było innych w sklepie i tym sposobem kupiłem białe Conversy Carve OX i te Hawki właśnie ; ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio kupiłem białe Kipsta B300 midtopy w Decathlonie, przecena ze 150 na 50 to co sobie będę żałował :D

A Kappy fajne, do krótkich spodni może kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item321217833_adidas...sklep_gwar.html [te sa wypastowane i siweca sie jak psu jajca moje napewno by takie nie byly]

 

http://www.allegro.pl/item316330454_adidas...3_adiracer.html

 

http://www.allegro.pl/item321712795_buty_a...nto_44_2_3.html

 

http://www.allegro.pl/item321163063_adidas..._ego_sport.html

 

http://www.allegro.pl/item321091604_adidas..._promocja_.html

 

Ktore z tych butow waszym zdaniem najladniejsze? I jak z "awaryjnoscia" Odrazu mowie ze interesuja mnie tylko buty czarne ew ciemne, nie interesuja mnie tez kartofle na nogach a'la blokowy skejt park. A moze polecacie jakies inne buty w tym stylu?

Cena do 250zl.

 

PS: O te biale buty stan smithy [o wszyskie biale zreszta], to pytal brat - zeby nie bylo ze tak zmieniam poglady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JROX, jak Twoje esy?

A mało w nich chodzę :?

Ze względu na to z jakiej są skóry...

Tak to cholerstwo ciężko domyć, albo po prostu nie umie ;)

 

Na użytek w ładną pogodę, albo w pomieszczeniach są dobre.

 

A o wytrzymałości nie ma co rozmawiać (patrz pierwsze zdanie ;) ) Sam nie wiem :P

 

Mój system wartości:

Adio>Etnies>Es

 

I następne będą Adio.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie moze gdzie daloby sie znalezc jeszcze buty DC PIXIE MULTI (WMN/Woman) w kolorze white/ocean?

 

Dołączona grafika

 

Sprowadzilismy z moja dziewczyna z USA pare ale okazala sie o pol numeru za mala :( niestety nie ma juz jak sciagnac butow zza oceanu a w kraju.. bida

 

moze ktos z Was sie orientuje gdzie jeszcze moga byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiMa: fajne ^^ Też chodze w butkach Cata, obecne (Max) już dogorywają i wczoraj zamówiłem takie:

Dołączona grafika

Studiuje mechanike i budowe maszyn więc mam do tej firmy sentyment ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno male pytanko

 

Ktora firma Adidas czy Nike lepiej prezentuje sie w ramach gwarancji. A co do trwalosci to chyba nie ma co pytac bo kazdy powie inaczej, chyba ze ktos ma jakies konkretne porownania i moglby napisac to z gory dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę rodzaj skóry i trudności w czyszczeniu?

Daje im czas do końca roku i będą do roboty :D

 

Nie wierze w takie wynalazki i odkąd mi przyszły to żałuje że nie zainwestowałem w "normalną" skórę.

 

A teraz wypada czekac na coś nowego od Adio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 7 latach z Nike (2 pary wytrzymały po 3 lata i aktualnie trzecia ma rok) Co prawda buty są w idealnym stanie jednak zobaczyłem reklamę butów Adidas Porsche Design Driving Experience

 

Czy ktoś wie gdzie mogę je dostać ?

 

http://ftp.fredtychy.pl/Obuwie%20-%20Zdj%E...%20czarny/1.jpg

http://ftp.fredtychy.pl/Obuwie%20-%20Zdj%E...%20czarny/6.jpg

http://ftp.fredtychy.pl/Obuwie%20-%20Zdj%E...%20czarny/5.jpg

 

Jest niedziela, jutro przejdę się do sklepu który sprzedaje rzeczy Adidasa, jednak zastanawiam się nie nie można by było kupić ich przez net. ;)

 

Ktoś miał z nimi styczność ? Gdzie mogę je dostać ? Jak z wykonaniem ? :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o jakość. Chodzac w Etnisach miesiac, zmienily swoj wyglad w 5 letniego kapcia. C1RCA, wlasnie minal rok od ich kupienia. Pierwsze damage pojawiły się właśnie jakoś 2-3 miesiące na początku użytkowania. Potem przestało się dalej psuć ; p Od paru tygodni mam Quick Silvery. Nie dość że sprawiają wrażenie ( i są) bardzo wypchanych. Bardzo pewnie trzyma sie w nich stopa mimo luznych wiazan sznurowek. Przezyly juz jedno mycie, a wciaz trzymaja sie wysmienicie. Jakbym je dopiero co kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tymi 2 modelami:

Opcja 1

Opcja 2

 

Co myślicie o nich? Które ładniejsze i mogą się dłużej trzymać?

 

Ogólnie to szukam czegoś do 200zł, więc jakbyście mieli jakieś inne propozycje oprócz tego co podałem wyżej to proszę o linka ;).

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...