Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję na gwałt www sklepów w USA, w których znajdę dużo modeli Nike Dunk High

 

oprócz www.pickyourshoes.com bo tam wszystkie modele jakie mnie interesują są "sold out"

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem sobie takie buciki, czaiłem sie na nie od dawna, a teraz je miałem w promocji. Jeżeli będą tak wytrzymałe jak poprzednie umbro to świetnie (stare wytrzymały 2 lata ostrego katowania)

 

Dołączona grafika

Umbro Richmond

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nietypowa sprawa.

Eleganckich bytow szukam. Takich do garniaka, tudziez do jeansow. Powinny byc czarne, skorzane, kwota 350-400 pln, jesli mozna taniej to ofcourse jestem na tak.

Dlaczego nietypowa? Chodze tylko w takich butach wiec dam ci rade - nie wazne czy dasz 200 czy 400 to i tak po pol roku do kosza poleca. Lepiej kup sobie 3 pary po 150zetow niz jedna za 450. Ja ostatnio kupuje w sieci deichmann bo tam nie robia wiekszych problemow z reklamacjami. Moze nie umiem chodzic ale kazde buty mi sie rozpierdniczaja po 3 miesiacach :sad: Odradzam te wszyskie drogie pasty, kremy, nic to nie daje. Generalnie nie ma co sie marnowac czasu nad wybieraniem butow. To poprostu buty. Pojda do kosza i tak i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N - nietypowa jak na ten temat :)

Jak narazie zakup przelozony na lipiec. Do butow mam troszk einne podejscie niz Ty. Maja mi sluzyc jak najdluzej, bo jezeli decyduje sie na zakup danego modelu, egzemplarza, to widocznie mi sie podobal i dobrze lezal na nodze. Swoja droga mam zawsze kilka par, w zaleznosci od typu wysjcia, ubioru, tudziez ochoty, wiec buty zuzywaja sie wolniej...

 

Nike Court Tradition mozna dostac (przynajmniej u nas) na czechach u koreanca. Za 90zl i trzymia sie juz 3 miech. Kumplowi po tym czasie orginaly sie rozpadly i zżółkly (moje i jego biale). Buty typowo na jeden sezon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Buty Sportowe polecacie do 200-250zł ? wymagania to takie że mają być wytrzymałe i wykonane ze skóry ;] póki co zastanawiam się nad tymi Adidas Tuscany GY

ja sobie kupilem Adidas Tracer TR7, buty są bardzo dobre na lato! ostatnio towarzyszyly mi podczas wyjazdu w góry podczas ktorego ponad 100km przeszedlem ;p bralem je tam praktycznie na slepo bo kilka dni wczesniej kupilem, ale bardzo dobrze sie sprawdzily i nie mam na co narzekac. buty rowniez bardzo dobre na rower:>

http://allegro.pl/item370291443_roz_44_2_3...kat_672124.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nietypowa? Chodze tylko w takich butach wiec dam ci rade - nie wazne czy dasz 200 czy 400 to i tak po pol roku do kosza poleca. Lepiej kup sobie 3 pary po 150zetow niz jedna za 450. Ja ostatnio kupuje w sieci deichmann bo tam nie robia wiekszych problemow z reklamacjami. Moze nie umiem chodzic ale kazde buty mi sie rozpierdniczaja po 3 miesiacach :sad: Odradzam te wszyskie drogie pasty, kremy, nic to nie daje. Generalnie nie ma co sie marnowac czasu nad wybieraniem butow. To poprostu buty. Pojda do kosza i tak i tak.

Jeszcze nigdy nie zdarłem takich butów w czasie krótszym niż 3 miesiące użytkowania, a używam tego typu obuwia od 10 lat niemal cały czas. Kupowałem zarówno te najtańsze za 200-300zł jak i sporo droższe i każde wytzrymywały spokojnie. Buty jednak regularnie konserwuje i czyszcze, bo ja jednak uważam że dużo to daje jezeli chodzi o stan wizualny i techniczny

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Przymierzam się do jakichś letnich bucików. Wymagania dosyć skromne: muszą być białe i te 2 sezony letnie minimum wytrzymać...

Najpierw zastanawiałem się nad Kappą, jednak czytając opinie o nich podobnież lubią się rozklejać (a może się mylę?).

Wiec podniosłem budżet do kwoty ~200pln. Pierwszą moją propozycją jest Nike Tennis Classic. Wyjątkowo mi pasują pod względem wyglądu , jednak czy będą wystarczająco wytrzymałe ? Może jakieś inne propozycje w tej cenie (a może tańsze ?:)) mile widziane ;]

Pozdrawiam

rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie zdarłem takich butów w czasie krótszym niż 3 miesiące użytkowania, a używam tego typu obuwia od 10 lat niemal cały czas. Kupowałem zarówno te najtańsze za 200-300zł jak i sporo droższe i każde wytzrymywały spokojnie. Buty jednak regularnie konserwuje i czyszcze, bo ja jednak uważam że dużo to daje jezeli chodzi o stan wizualny i techniczny

Napisalem ze 3 miesiace i przewaznie wygladaja juz na uzywane. Ostatnio kupuje za max 300 bo wydawanie wiecej niz 100 zetow na miesiac na obuwie srednio mi odpowiada. Ja przyznaje, ze jestem leniwy i nie mam sily i czasu na konserwacje. Jakas pasta nablyszczajaca i tyle. Najczesciej mam 2-3 pary w zaleznosci od garniturow i jak jedna para sie niszczy to dokupuje. Chodze codziennie w tego typu butach. Jakos nigdy nawet w szkole sredniej czy na uczelni nie pasowaly mi buty inne. Czuje sie w innych jakos zle. Wszystko chyba przez uzaleznienie od garniturow. Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie weźcie pod uwagę, że to jeszcze zależy od sposobu poruszania się. Jedni jeżdżą tylko autem, inni dużo komunikacją miejską, a wtedy rzeczywiście szybko się mogą zdzierać. Przy tego typu butach, to dość istotna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do konserwacji obuwia skórzanego to proponuje zapoznanie się z informacjami na stronie Pana Kielmana jest tam kilka ciekawych informacji. Jednocześnie polecam buty od Niego, trzymają się i pasują do nogi idealnie wymagają coprawda troche zabawy co jakiś czas :lol2: ale komfort to wynagradza. W letnie upały noga się wogóle w tym nie poci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałeś napisać "w jeden miesiąc", miałem takie i dokładnie po takim czasie się rozpadły :D

Czy ja wiem, to zależy też jak sie o buty dba. Wygladają całkiem solidnie, a ja nie mam zamiaru jakoś bardzo ich katować. Zresztą, niczego wielkiego nie spodziewam sie po papciach za 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie polecam buty od Niego,

"Ceny półbutów męskich szytych na zamówienie z najlepszej polskiej skóry cielęcej rozpoczynają się od 1900 złotych."

Nie zarabiam 100K na miesiac niestety. Buty na dwa, trzy miesiace za 1900 a znajac zycie wyjdzie z 2500. Niestety jestem za to za biedny. Lecz dzieki za namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...