Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Znając draaka to pewnie do dresiku i białych skarpetek Dołączona grafika

kwestionujesz mój styl pałko? ;-) w lato tak często pomykam do szkoły, szare bawełniane dresowe portunie, białe skarpetunie i błękitne najunie i moje są wszystkie sunie :P

 

Te buty z mclarena to nieporozumienie. ale na stronce w uk mają ich tak dużo, że aż nie chciało mi się oglądać, więc może coś normalnego sie trafi.

 

mi http://allegro.pl/item908735568_buty_adida..._uk_44_2_3.html to wpadło w oko. Do ciasnych jeansów i polówki na piątkowy wieczór byłyby miodzio. Wie ktoś jaki rozmiar nike odpowiada adasiowi? Bo prawie wszystko mam 43, nike 44 a adidas wydaje mi się że powinienem mieć 44 1/3 ale sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kur... mać, o gustach się nie dyskutuje. ;) Zastanawiam się czy nie uderzyć w coś "wyżej" tzn. bardziej eleganckiego.

 

KLIK

 

Te mi się jakoś spodobały, ale kolorystyka kuleje. KLIK ;)

 

 

Co do McLarenów, teraz pomykam w identycznych i zakładam je do jeansów niebieskich/granatowych/czarnych, to samo by było z McL. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kur... mać, o gustach się nie dyskutuje. ;) Zastanawiam się czy nie uderzyć w coś "wyżej" tzn. bardziej eleganckiego.

 

KLIK

 

Te mi się jakoś spodobały, ale kolorystyka kuleje. KLIK ;)

 

 

Co do McLarenów, teraz pomykam w identycznych i zakładam je do jeansów niebieskich/granatowych/czarnych, to samo by było z McL. ;)

No, ktoś tu z porządnym butem wyleciał ;]

 

Na lato nie ma nic lepszego jak mokasyny na gołą stopę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemność widzę, ciemność ;] Panowie boicie się kolorów? Każdy inny niż czarny to róż? ;]

 

http://allegro.pl/item915461254_nike_ultra...ate_r_45_5.html <3 :*

 

Jako, że osiągnąłem już pewien wiek, powinienem zacząć się rozglądać za jakimiś bardziej poważnymi/stonowanymi/dojrzałymi butami a nie tylko "adidaski" i "trampeczki" ;]

Polecacie jakieś marki? Konkretne modele? Mokasyny aktualnie odpadają ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o buty to wyznaje zasade Henrego Forda: buty moga byc w dowolnym kolorze, o ile jest to czarny ;) Czarny jest po prostu uniwersalny, pasuje praktycznie do wszystkiego czego nie mozna juz powiedziec chociazby o bialym.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja preferuje brązowe, ciemne brązowe. Choć i czerwone i białe mi się zdarzyły kiedyś [;

 

Teraz jak tak patrze po sklepach to nie ma praktycznie niczego skórzanego... (adio, etnies...)

Same jakieś wycudowane.

Jak bym gdzieś znalazł brązowe kingpiny etniesa byłbym wniebowzięty. Jedna para mi się już rozwaliła... za dużo po górach chodziłem w nich i się w końcu na jakimś kamieniu rozwaliła podeszwa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemność widzę, ciemność ;] Panowie boicie się kolorów? Każdy inny niż czarny to róż? ;]

Ja aktualnie pomykam w białych ciżemkach

Dołączona grafika

 

A ostatnio zakupiłem też czarne bo jak wyżej napisane białe nie do wszystkiego pasują... czarne zresztą też

 

Dołączona grafika

 

 

 

Jako, że osiągnąłem już pewien wiek, powinienem zacząć się rozglądać za jakimiś bardziej poważnymi/stonowanymi/dojrzałymi butami a nie tylko "adidaski" i "trampeczki" ;]

:blink:

 

Polecacie jakieś marki? Konkretne modele? Mokasyny aktualnie odpadają ;]

http://allegro.pl/item909783055_al_capone_...owe_rozm42.html kolorystycznie powinny Ci odpowiadać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemność widzę, ciemność ;] Panowie boicie się kolorów? Każdy inny niż czarny to róż? ;]

 

http://allegro.pl/item915461254_nike_ultra...ate_r_45_5.html <3 :*

 

Jako, że osiągnąłem już pewien wiek, powinienem zacząć się rozglądać za jakimiś bardziej poważnymi/stonowanymi/dojrzałymi butami a nie tylko "adidaski" i "trampeczki" ;]

Polecacie jakieś marki? Konkretne modele? Mokasyny aktualnie odpadają ;]

http://allegro.pl/item919228416_buty_keds_...44_5_biale.html

http://allegro.pl/item919229623_buty_keds_...43_5_zamsz.html

Keds'y ogólnie są fajne. Casualowe i trampkowate ale nawet eleganckie są. W PL troche mało modeli do wyboru, ale niektóre są ładnet-shirta, . Do marynarki i wąskich jeansów miodzio

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czysto teoretyczne. Jak tylko puszczą śniegi i wzrośnie temp do rozsądnych wartości chciałabym zacząć biegać sobie by zrzucić trochę niepotrzebnej masy ;) naturalnie nie mam butów do tego i noszę się z zamiarem ich kupna jest tylko jedno ograniczenie, jak nie trudno się domyślić jest to cena. Z racji, że jeszcze nie wiem czy wejdzie mi to w krew i rzeczywiście będę biegał z 3/4 razy w tygodniu to nie chcę pakować za dużo kasy w obuwie stąd limit to 130 zł. Widziałem na allegro już jakieś adidasa +- w tej cenie i zastanawiam się czy brać właśnie z allegro czy pojeździć po sklepach choć tam wątpię bym dostał w takiej cenie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy jest sens kupowac cichobiegi za taka forse? moze lepiej najpierw pobiegaj w zwyklych kapciach (ja tak biegam, zal mi kasy na cos dedykowanego :f ) i dopiero pozniej zdecyduj.

 

@sysak

te kedsy nawet niezle, szczegolnie biale B-)

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie Panowie i Panie ale wpakowałem się trochę i straciłem 120zł na marne. Po uzgadnianiu ze sprzedawcą wymiaru butów zgodziłem się na mocno ryzykowny zakup i pluję sobie teraz w brodę. Nie mam możliwości zwrotu więc chwytam się brzytwy i postanowiłem tu napisać. Błagam nie banujcie :(

Po prostu szukam kogoś chętnego na buty Altama Jungle [black], US Army. Rozmiar EU jakieś 39, jednak są wąskie bardzo, więc tylko dla chudzielców ;) Oddam za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś może wie, gdzie dostanę buty Nike Tennis Classic z czerwoną 'łyżwą' w rozmiarze ~44 ? W tej chwili mam wersję black, przechodziłem w niej 2 lata (w tym 2 zimy) i powoli zaczynają przemakać, więc chętnie bym się wyposażył w takie same w lekko innym kolorku. Szukam już pół dnia, i chyba każda wersja kolorystyczna jest w tym rozmiarze, oprócz czerwonej :mellow:

No wreszcie znalazłem, jedyny sklep w PL które je ma [link]

Już do mnie lecą :P Czyż nie są one piękne ? ^_^

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak kupiłem dziwnie-tanie buty, które miały skarpety gratis, to to były najperfidniejsze podróby świata. Ogólnie nie polecam takich akcji. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze cena w sklepie bedzie wyzsza, ale za to mozna przymierzyc i mam pewnosc, ze orginal kupie.

 

Kurde, akurat z tego modelu na calym allegro tylko buty do rozmiaru 40 jak dla dzieci.

 

Niezle sa niebieskie dunki - Nowe Nike DUNK Yellow Blue r. 44 i inne Vandal (931095537) - Aukcje internetowe Allegro

ale wygladaja troche tandetnie, tak sie swieca na przodzie. Chcialbym je na zywo zobaczyc.

 

Szukam jakis zoltych, zielonych, niebieskich, albo czerwonych dunkow bo buty czarne i biale juz mam, czas na jakis kolor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam ten problem i muszę powiedzieć, że utknąłem w martwym punkcie.

 

Zrobiłem rozeznanie na mieście, pochodziłem, popatrzyłem i wnioski są takie. Butów typowo przeznaczonych do biegania firm nike/adidas/reebok nie dostanie się zasadniczo poniżej pułapu 300 zł z czego można wyrwać wyprzedaż za 220-250 zł. Cholernie drogi to jest sprzęt. Dziś widziałem fajne nike za 170 zł "wyglądały " na buty typowo do biegania, wyprofilowane, przewiewny materiał ale koleś, który stał na dziele powiedział, że to są buty na siłownie :unsure: . Idąc tym tropem niestety mimo tego, że kasę mam to nie wydam takiej kwoty na buty, w których pobiegam z 4-6 godzin tygodniowo pewnie. Jednak jakieś buty muszę kupić i tak lekko pier*oląc zalecenia zwróciłem uwagę na:

 

NIKE AIR GENERATE r 44.5 od TWSPORT trening okazja (954834437) - Aukcje internetowe Allegro

Nike Air IGNITE r.44,5 i inne Wiosna2010 NAJTANIEJ (953140452) - Aukcje internetowe Allegro

Nike T-LITE VII LEATHER (111) 44,5 N6 SUPER CENA (964974359) - Aukcje internetowe Allegro

 

Ktoś z Was miał powyższe buty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2gie to akurat nie są buty do biegania.

Ja od siebie polecę BUTY ADIDAS ZX 90s RUN 44 2/3 - 28,5 cm + SKARPETY (958094429) - Aukcje internetowe Allegro

Do 100zł naprawdę ciężko kupić buty do biegania, żeby nie powiedzieć, że to nie wykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszukałem trochę i wpadłem na runshop.pl gdzie oferują odzież/obuwie przeznaczone do biegania. I tak jak mówisz oferty poniżej 150zł tam nie ma, najtańsze treningowe jakie znalazłem to 169zł, konkretnie te Runshop.pl - odzież i buty do biegania - Asics BLACKHAWK 2 i najprawdopodobniej te kupie. Póki co zaczynam biegać, więc nie chce kupować butów za 300zł żeby po paru tygodniach okazało się że mi się jednak nie chcę :>

Edytowane przez kogut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2gie to akurat nie są buty do biegania.

Ja od siebie polecę BUTY ADIDAS ZX 90s RUN 44 2/3 - 28,5 cm + SKARPETY (958094429) - Aukcje internetowe Allegro

Do 100zł naprawdę ciężko kupić buty do biegania, żeby nie powiedzieć, że to nie wykonalne.

 

Używałem ich w zeszłym lecie do chodzenia, wygoda niesamowita. W tym roku jak wyciągnąłem z piwnicy zaczęły mi pękać na zgięciach. Ale za taką kasę nic tylko brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...