Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może jakieś doświadczenia związane z butami Puma Tatau Winter? Przypadkiem natknąłem się na nie na allegro i tak się zastanawiam czy ich sobie nie kupić. Ogólnie chodzi mi o ich trwałość, bo przyznam że nigdy nie miałem butów Pumy, takich do normalnego użytkowania. Najlepiej jakby ze 2 zimy wytrzymały. :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś znalazł powyższe buty w jakimś sklepie dajcie proszę znać gdzie, podejrzewam, że mogą być w tych wszystkich sportowych gdzie sprzedawane są buty tej i innych firm, po weekendzie sam obskoczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tych butów. Na przykładzie 2 par butów: białe i brązowe, skóra pęka w każdym miejscu buta, odklejają się podeszwy na piętach bardzo szybko, a także na czubach. 2 lata temu wydałem na te "cudo" chyba 360zl i powiem, ze to mój najgorszy zakup butow kiedykolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puma mi też się źle kojarzy z jednym modelem. Nie mówię że to to zła firma, ale mając jedną parę po ok 6 miesiącach zaczęły się obcierać noski (czarne) jak i odklejać podeszwa koło nich. Buty oryginalne z butiku w galerii. Model nie pamiętam. W każdym razie ja Pum już nie kupuje. Tylko Najeczki, Lacosty i ew Reebok jak coś się trafi fajnego.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie pary pumy,drift cat i jeszcze jakieś i stwierdzam że puma to totalny szajs,owszem wygodne ale jakość materiału i wykończenie tragedia,skóra przeciera się i pęka masakrycznie.Góra na jeden sezon wiosenno letni

Obie pary kupiłem w salonie firmowym pumy za ponad 360 zeta para.Dla odmiany adidas kupiony w realu za sto parę złociszy po trzech latach nie do zajechania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa widzisz, cenna informacja. Jesteś pewien że to dokładnie ten sam model?

 

Tak i to też w tej wersji ocieplanej Winter. Ja i kolega mamy te buty, to samo sie stalo w obydwu przypadkach, omijajcie szerokim łukiem. To byly moje pierwsze Pumy i juz raczej ostatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś dłuższą styczność z nike mandara, source bądź manoa w miodowym kolorze? i może coś powiedzieć na temat brudzenia oraz wytrzymałości tych bucików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi się nie podobają (za duży bieżnik i biały pasek), może dlatego że przypominają klasyczne "traktory" za kostkę. Kolor też standard. Sam bym ich nie brał, kiedyś w sklepach było tego od groma, pamiętam nawet polskie buty Lasocki, lata temu. No, ale jeśli komuś się podobają i mu pasują do stylu to brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sprawdzę w sklepach. Te drugie bardzo mi się podobają. Te pierwsze już niespecjalnie. Co do kupna to poszukam w znanych sklepach we Wrocku. Jak nie znajdę to trudno. Mam jeszcze CAT w dość niezłym stanie, więc jakoś tą zimę jeszcze przetrwam. Zwłaszcza że na razie to jej nie ma zupełnie.Aczkolwiek te najeczki prezentują się lepiej. Może i są wygodniejsze przy tym.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ktoś ma doświadczenia z butami Marrella albo w ogóle z tym konkretnym modelem?

...

 

Primo podeszwa typu Vibram z takim bieżnikiem w mieście będzie się "szybko" niszczyła - wiadomo szybko to pojęcie względne, zależy jak kto chodzi, ile robi dziennie kilometrów i po jakiej nawierzchni.

Secundo mam starszy model merrell thermo multisport z polarem i do miasta w nasze zimy ciut za ciepłe i na twardej nawierzchni podeszwa (bieżnik) się starła lekko - ogólnie dosyć wytrzymałe butki.

Tertio miałem tez kiedyś model bez sznurowadeł chyba Olmec, bardzo wygodny. Ale nie polecam kupować butów z profilowaną podeszwą przez sieć bez przymiarki, bo się można rozczarować - to nie trampki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakichś tanich trampek do codzienego chodzenia tak do 100-150 zł, ktoś cos widział wie gdzie mozna kupić? H&M reserved hd whatever?

 

Jeśli warunki pogodowe pozwalają, to noszę tylko obuwie trampko podobne. Ostatnio kupiłem takie jak w linku, za 99zł. Są luźne, w miarę wygodne, akurat na moją stopę. Polecam. Często, podobne można wyłapać dużo taniej.

Reserved - Kolekcja Wiosna Lato 2012

 

Zapomniałbym, kupiłem w innym ciemnym kolorze (nie ma go na stronie).

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lewej:

 

1. Adidas Kundo, kolor czarny, materiał skóropodobny, kupione w kwietniu 2011, włożone raz by sprawdzić czy wszystko jest ok, leżą i czekają. Kupione na allegro (189zł). Posiadałem już 2 takie pary w innych kolorach więc brałem bez zastanawiania się, nie musiałem przymierzać przed kupnem.

 

2. Buty marki Gino Lanetti, tanie (79zł), wsuwane, w miarę wygodne, ładne, idealne do pójścia w nich do pracy. Kupione 2 dni temu. Do znalezienia w Boti.

 

3. Nike Street Pana II - buty kupione we wrześniu 2011, założone raz by sprawdzić czy wszystko ok, model znaleziony w normalnym sklepie, kupiony na allegro, cena w miarę miła dla portfela (159zł). Póki co leżą w pudełku.

post-13870-0-51710600-1333478706_thumb.jpg

post-13870-0-77391300-1333478709_thumb.jpg

post-13870-0-55230700-1333488144_thumb.jpg

Edytowane przez axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oddałem me serce butom Adidas porsche Design S2. Musze je mieć!

 

Cóż, w przypływie gotówki nabędę je i pochwalę się na forum. Miałem wielką ochotę kupić Pumę Ferrari, ale Adidas i model S2 powaliły mnie na kolana. Nie wiem czemu w sumie, ale są dla mnie piękne.

post-13870-0-37409800-1333900005_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, tylko cena była troszkę nie realna dla mojej kieszeni (399zł, a na allegro widziałem za 279zł więc tylko numer dobrać w sklepie i zamawiać na allegro), nic plastikowego nie widziałem, ale na pewno nie są to buty na lato, raczej wczesna wiosna, wczesna jesień, nie na słońce. Z resztą chce je mieć raczej kolekcjonersko, że tak to ujmę. Po prostu dla mnie jako faceta, który w sumie w [gluteus maximus] ma buty i kupuje je jak musi albo na zapas, to te są jak buty dla kobiety - muszę je mieć bo tak i już ;)

 

EDIT: założyłem dziś po raz pierwszy na spacer Nike Street Pana II pokazane dwa posty wyżej. Niestety po 2 kilometrach prawa stopa się rozkrwawiła na zapiętce. Mam szczerą nadzieję, że się to rozchodzi bo butki są wygodne.

Edytowane przez axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś je w realu? Ja oglądałem w sklepie (może nie dokładnie ten, ale modele porsche) i wyglądają jakby były z plastiku. W lato pewnie będzie się stopa gotować.

 

Nie, są spoko. Takie same Porsche miałem 4 lata temu. Mega wygodne, zero pocenia i na prawdę polecam, tylko szkoda, że po 2 latach się rozsypały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim życiu miałem głównie nike/adidas, z ostatnich dwóch modeli Porsche byłem dość zadowolony (jedynie problem przemakalności) no i przyszedł czas na kolejne buty. Budżet wyznaczyłem sobie 500 - 550 zł. Efekt ? Nasze polskie zdrowe wojasy :

 

Dołączona grafika

 

Za połowę budżetu a wygody i takiej jakości wykonania próżno szukać w serii Porsche (Adidasa) czy Nike. Naprawdę polecam, mega wygodne buty i jakość rewelacja, a do tego ceny przystępne. :) Dobre, bo polskie ! ( czy jakoś tak. ;))

Edytowane przez MaciekCi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nosze od sam nosze dwie pary wojasow i jestem zadowolony z wygodym wygladu jak i jakosci. jedyne co martwi to znaczacy wzrost cen, bo jak kupowalem swoje to cena pary nie przekraczala dwustu złotych. w najblizszym czasie zamierzam kupic podobne obuwie i pewnie tez bedzie to wojas. ten model co podales jest dosc interesujacy, ale w brazie wyglada niestety tak sobie. czemu tak trudno o ladne brazowa buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...