Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież podałem, że POLSKA ULTIMA będzie sprzedawała, oni posprowadzają !

Inne firmy dołączą, no i giełda jeszcze pozostanie, pytanie, jak brak oficjalnego dystrybutora wpłynie na cenę konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee? Ale przecież ja o tym od dawna trąbiłem ;P Ze wszystkie firmy bedą ściągać z za granicy i przebijac te np 100 zł jak Ultima. Przecież przy premierze PS2, ktore w "Sklepie dla idiotów" (MediaMarkt przyp.) kosztowało 2700 zł, to oni mieli po 1800, 1700, gdy w Niemczech stało 1600 zł. Ale kto chciał, to widział cene tylko z MM i potem wielki lament, jaka ta cena wielka. Żyjemy w UE, wiec ściągniecie sprzetu z tych kilkuset kilometrów to jest żaden problem. Dosłownie - ZEROWY

 

A mnie kupa ściska jak Microsoft oficialnie potwierdza, ze zamiast HD-DVD, w X-Boxie 360 bedzie zwykle DVD9 (czyli dual-layer). Z jednej strony, praktycznie zerowy problem ze spiraceniem... z drugiej... zywotność :F

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z grami? tez sprowadzać z za granicy?

1614144[/snapback]

Jezeli konsole bede sprowadzac z zagranicy i sprzedawac, to gry chyba tym bardziej. Bedzie dluzej poczekac niz zajmuje pujscie do sklepu i kupienie, ale wybor bedzie taki sam lub wiekszy wzgledem MadiaMarkt, Auchan itp. Czlowiek sie szybko przyzwyczaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie ze coraz bardziej mnie ten xbox interesuje:P

1614733[/snapback]

Lecz mimo wszystko zachecam do poczekania az Sony lub Nintendo pokarze w pelni z grami swojego noworodka. Mozedlatego tak pisze, bo chyba zawsze bede uwazal X-a za takiego innego kompa, ale mimo wszystko ja napewno poczekam (bo nie uzbieram kasy do tego czasu :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np.

 

On November 25th the Xbox 360 will be upgraded to HD-DVD in the Premium Version only. This can easily be seen by the different drives in the core system and the premium system. The Core System will be released a few weeks earlier than the HD-DVD premium version. HD-DVD version comes out November 25th.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On November 25th the Xbox 360 will be upgraded to HD-DVD in the Premium Version only. This can easily be seen by the different drives in the core system and the premium system. The Core System will be released a few weeks earlier than the HD-DVD premium version. HD-DVD version comes out November 25th.

moglby ktos rozwinac co sie z tym wiaze? rozumiem, ze po prostu wersja deluxe=premium (czy jest jeszcze jakas 3 :blink: ?). I jak ma sie miec sprawa kompatybilnosci obu czytnikow? Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmartXX :D

 

Xbox 360: Xenon Development Kit Biopsy,

 

zdjęcia w palnej krasie :)

 

http://news.teamxbox.com/xbox/9098/Xbox-36...ent-Kit-Biopsy/

 

i najważniejsze "modchip" :-P

 

wszystkie foty w wysokiej rozdzielczości

 

http://www.smartxx.com/news/XBox_360_EXPOSED.zip

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście będzie jeszcze trzecia wersja tego x360 do kupienia to normalnie MEGA LOL dla MS....wszyscy się cieszyli że X360 będzie kosztował 300$....potem się okazało że za wersje "pełną" zapłaci się 400$....a teraz pewnie będzie za 500$ (czyli tyle co za PS3) i jedyną zaletą X360 będzie to że będzie pierwszy na rynku.... Chyba że zamienią wersję Deluxe na Premium bez podnoszenia ceny ale w to nie wierzę bo po co takto kupować coś na kilka tygodni wczesniej jak można mieć później lepszą wersję za tą samą kasę? MS mnie załamał teraz :(....... Największa ściema od czasów renderów gier na PS3 na E3......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wersja z hd-dvd bedzie to wersja nie tyle z czytnikiem a nagrywarka hd-dvd cos jak to soniakowe ps2 wsadzone w srebre pudelko i nagrywajace wszystko co sie da .. a ze technologia hd jest w usa coraz bardziej rozpowszechniona to na dvd juz sie im seriale z tv nie mieszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wersja z hd-dvd bedzie to wersja nie tyle z czytnikiem a nagrywarka hd-dvd cos jak to soniakowe ps2 wsadzone w srebre pudelko i nagrywajace wszystko co sie da .. a ze technologia hd jest w usa coraz bardziej rozpowszechniona to na dvd juz sie im seriale z tv nie mieszcza

1618511[/snapback]

jak by dali nagrywarke, to by musieli i czytnik wsadzic...sa plusy i minusy 2 czytnikow, wiadomo ze z czasem zaczna jeden z nich zaniedbywac (i nie bedzie to ten nowszy). Z 2 strony jednak latwiej nagrac normalna dvd w domowych warunkach ;D Rozumiem ze ms nie chce zostawac w tyle za sony, ale to mi sie wydaje strzalem do wlasnej bramki (wiecej by musieli wydac zeby zaopatrzyc rynek w gry na 2 nosnikach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to HD-DVD jest wstecznie zgodne z DVD9 - tzn. taka plyta wsadzona do zwyklego czytnika DVD bedzie widziana jako DVD9, oczywiscie udostepniajac tylko czesc informacji.

 

Wiec moze gry beda robione na zasadzie - calosc na DVD9, a na reszcie plyty lepsze tekstury, modele itp.? Zeby dalo sie pograc na kazdej konsoli, ale dopiero na tej HD-DVD gra rozwinie skrzydla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jakby granie na ps2 w gierki na psx, dobre tylko przy starych legendach.

Jakos wole postac, moze sie to ustabilizuje jak beda wszystkie 3 next geny na rynku. Niezle by bylo gdyby jakas firma (np SEGA, jezeli jeszcze istnieje) zrobila BUM i wypuscila jakiego killera :), pomazyc zawsze mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, kolesie mnie załamują...

 

Kupie X-Boxa i idąc do sklepu bede miał do wyboru Obviliton w wersji

-bez hdd i DVD9

-bez hdd i z hd-dvd

-z hdd i DVD9

-z hdd i HD-DVD

 

i pewnie wymyslą jakąś opcję z gumową kaczką, korbą do odpalania mega-turbo-dopalacza tekstur + zbiornik na olej rośliny, aby power był lepszy :F :F :F

 

Ja podziękuję i czekam na OFICIALNĄ cene PS3 a nie gdybanie...

 

Aha... Czy Sony Poland zmieniło politykę cenową wobec Polski, okaże się 1 września jak PSP trafi do sklepów. Jesli cena bedzie jak na zachodzie to PS3 tez bedzie mialo cene jak na zachodzie. A o ile widze, to w komputroniku stoi po 1099 zł czyli praktycznie tyle samo, wiec niech mi tu nikt z kaka nie strzela ze w Polsce ciagle sprzet tak ogromnie drogi, bo juz tlumaczylem na czym polegał precedens z PS2 i Sony Poland.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: akurat Obliviona to lepiej bedzie IMHO kupic na PC... dodatki, mody ;)

1619490[/snapback]

Trudno stwierdzić, co dokładnie będzie oferowała wersja na konsole. W przypadku Xboxa z dyskiem twardym również może istnieć możliwość dołożenia modów.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

W Morrowindzie nie bylo... a Xbox tez mial HDD.

Poza tym mody sie z nieba nie biora, ktos je bedzie musial stworzyc, a bez klawiatury i myszy moze to byc co najmniej trudne.

 

Tylko ze bylo wyraznie powiedziane ze mozliwosci podlanczania urzadzen peryferyjnych jak mysz czy klawiatura beda jak najbardziej mile widziane, dlatego miedzy innymi porty usb do ktorych mamy mozliwosc tez podlaczyc inny sprzet,

pozatym jesli komus zalezalo mogl samu juz w xboxie taki port dolozyc i uzywac klawe i mysz choc oczywiscie nie wszystkie programy umialy je wykorzystac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

w Irlandii juz mozna sie zapisywac na ta konsole

wplacajac 20 Euro teraz gwarantujesz sobie odbior konsoli pierwszego dnia pojawienia sie jej na rynku (przewidywana data dla Europy: koniec 2004)

cena konsoli w wersji Standard (dysk 40GB, dodatkowy kontroler, usluga Live!) to 399 Euro, natomiast cena wersji Light (bez dysku i dodatkow) to 299 Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)(przewidywana data dla Europy: koniec 2004)

(...)

1620250[/snapback]

O kurde, to już dawno w sklepach jest ;).

 

Chyba MS podłapał od Sony ich cenę. Sony wali po prostu teksta "konsola będzie droga" to MS teraz nie chce tracić dodatkowych $ na tym samym sprzęcie skoro w porównaniu z PS3 i tak będzie konkurencyjny....przykre to.....Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...