Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

to ze jest sporo to mocne slowa. Te telewizory sa w ilosciach ulamkowych zwlaszcza w europie. Do tego sa problemy z odswiezaniem. Nie znam modelu ktory robi 100Hz w 720p. Ceny sa rowniez zniechecajace. Ja nie kupilbym juz telewizora crt. Ceny LCD spadly na tyle ze zakup nowej generacji odbiornika jest kuszacy. Pare lat temu za sony vege 32" crt zaplacilem taka sume jak teraz za 32" LCD. Jednak chce nieco wieksza przekatna;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MastaMarek

Witam jestem nowy na tym forum :D

Postaram sie udzielac jak najwiecej ciekawych i pozytecznych informacji :D

Widze, ze jest juz woja pomiedzy dwoma topicami ps3 vs. xbox360 :D

Posiadam xboxa i uwazam to za doskonaly produkt z przemyslana architektura, nie jak ps3 z bumerangami i 2 HDMI ..... i uwaga!!!! .... niby 60 fps w 1080p ..... ok ..... n/c

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum :D

Postaram sie udzielac jak najwiecej ciekawych i pozytecznych informacji :D

Widze, ze jest juz woja pomiedzy dwoma topicami ps3 vs. xbox360 :D

Posiadam xboxa i uwazam to za doskonaly produkt z przemyslana architektura, nie jak ps3 z bumerangami i 2 HDMI ..... i uwaga!!!! .... niby 60 fps w 1080p ..... ok ..... n/c

Pozdr.

Nie narzekaj jeszcze, nie ma PS3 w sklepach póki co, więc nie wiadomo jakie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum :D

Postaram sie udzielac jak najwiecej ciekawych i pozytecznych informacji :D

Widze, ze jest juz woja pomiedzy dwoma topicami ps3 vs. xbox360 :D

Posiadam xboxa i uwazam to za doskonaly produkt z przemyslana architektura, nie jak ps3 z bumerangami i 2 HDMI ..... i uwaga!!!! .... niby 60 fps w 1080p ..... ok ..... n/c

Pozdr.

Bumeranga w rece nie trzymał, ale ok - juz jest nie wygodny - on to Wie... oczywiscie znow tekst o bumerngu

To, ze to koncept i moze sie zmienic pad nie widzial - ale i tak to bedzie syf

Porownuje sprzet ktory ktoegeo nie ma, do tego co juz jest - ok 0_o - on juz wie, ktory jest lepszy

narzeka ze 2 hdmi - o co kaman? Lepiej bez hdmi przecie... szuka dziury w całym, byle sie dowalic do PS3

wie, ze 60fps w 1080p nie wyciagnie - to pewnie dlatego ze pracuje w nV i i ma znajomosci z ludzmi od RSX

 

 

jednym słowem ja nie kaman łoc gołin on jakby w tej wypowiedzi...

 

ahh te wyszukane argumenty, ahh te 5 kropek miedzy wyrazami... , ahh to Masta w nicku i data zalozenia konta w dniu 3 dniowego zbanowania pewnego kolesia o dziwnie podobnym nicku.

 

 

aaaa! Juz teraz wiem... to wszystko wyjaśnia -ahhh ten Masta Killaaaaa... To przecierz czuć na kilometr, ze to on :F

o ile sie nie myle zakladanie kilku kont jest zakazane na tym forum <_<

 

Jeśli moje przepuszczenia sie potwierdza, to niezly z niego pianobijca i prowokator. Jak to nie on, to przepraszam za osadzenia, ale i tak argumenty w dyskusji uzytkownika MastaMarek stoją na tym samym poziomie co tamtego typa.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem wymagający. TV LCD z pełną obsługą trybu 720p i przekątną 27 cali styknąłby mi w zupełności ;). A gdyby był to 32 calowy odbiornik to byłbym już maga zadowolony :) .

 

PS. .:Solid_Snake:. , widzę że i Ty dostrzegłeś naszego nowego/starego forumowicza ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum :D

Postaram sie udzielac jak najwiecej ciekawych i pozytecznych informacji :D

Widze, ze jest juz woja pomiedzy dwoma topicami ps3 vs. xbox360 :D

Posiadam xboxa i uwazam to za doskonaly produkt z przemyslana architektura, nie jak ps3 z bumerangami i 2 HDMI ..... i uwaga!!!! .... niby 60 fps w 1080p ..... ok ..... n/c

Pozdr.

:lol2:

 

Każdy go wypiał, ja też musiałem :mrgreen:

 

P.S. Wojna między PS3 a X360 chyba się już skończyła (przynajmniej w tym temacie) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

wstawiam male info z netu na temat sprzedazy xboxa360 ,w bilansie nie ma jeszcze australi ktora dopiero niedlugo wystartuje z nowa konsola

 

 

 

 

Oto liczby sprzedanych (do dnia 31 grudnia 2005) Xbox'ów360 według raportu Microsoftu:

 

Ogólna sprzedaż - 1.500.000

 

USA - 900.000

 

Europa - 500.000

 

Japonia - 100.000

 

Plany - sprzedać łącznie 2.500.000 do końca Stycznia tego roku

zwazywszy na trudnosci produkcyjne nowa konsola niezle sobie radzi i do konca roku plan microsoftu moze sie udac a nawet sprzedac sie wiecej

 

ps . na necie mozna znalesc trailer nowego "spliner cella" ktory jak juz wiadomo zostal przesuniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy SC został przesuniety na wrzesien. Podobno UbiSoft podjeło taka decyzje z dwóch powodów, po pierwsze do tego czasu zwiekszy sie liczba posiadaczy X360 a po drugie na rynku juz bedzie PS3(japonia) i francuzi chca ja wydac takze na PS3.

 

 

Here are the Japanese hardware sales for the week of Jan 16 - 22, 2006:

 

Nintendo DS - 64,515 [210,178] units

PSP - 38,271 [228,714] units

PlayStation 2 - 26,135 [146,097] units

GameBoy Advance SP - 7,912 [35,337] units

GameBoy Micro - 4,653 [22,812] units

GameCube - 4,490 [23,378] units

Xbox 360 - 3,616 [17,200] units

GameBoy Advance - 236 [1,033] units

Xbox - 83 [358] units

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

juz niedlugo bo 7 marca w napedach nowych xboxow zagosci dlugo oczekiwany "Burnout 360" , ciekawe czy pokaze to na co stac konsole nowej generacji czyli na szczekopad graficzny i grywalny , ja trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

konwersja z czego?? z poprzednich wersji?? ta wersja jest ponoc pisana specjalnie pod ten sprzet i mam nadzieje ze developerzy sie postarali ,a pozatym przeciez w tej grze chodzi o wizualizacje zniszczen wiec tego chyba nie zabrakie i to w hdtv bo na fabule to chyba nie czekasz ??? :) zreszta fani tej gry chca ja ujrzec napewno w nowych detalach wiec nawet gdyby to byla konwersja ostatniej czesci wielu by sie nie pogniewalo ,pomysl logicznie

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

ahh te wyszukane argumenty, ahh te 5 kropek miedzy wyrazami... , ahh to Masta w nicku i data zalozenia konta w dniu 3 dniowego zbanowania pewnego kolesia o dziwnie podobnym nicku.

aaaa! Juz teraz wiem... to wszystko wyjaśnia -ahhh ten Masta Killaaaaa... To przecierz czuć na kilometr, ze to on :F

o ile sie nie myle zakladanie kilku kont jest zakazane na tym forum <_<

 

Jeśli moje przepuszczenia sie potwierdza, to niezly z niego pianobijca i prowokator. Jak to nie on, to przepraszam za osadzenia, ale i tak argumenty w dyskusji uzytkownika MastaMarek stoją na tym samym poziomie co tamtego typa.

Ja myske, ze powinienes dostac bana na co najmniej kilka lat :D

To jest obrazanie uzytkownika i jedyne co czuc to wypowidz twoich wypowiedzi :)

Przepraszam za moja opinie ale tak jest ... niestety :(

... ale nie przejmuj sie kazdy moze sie zmienic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konwersja z czego?? z poprzednich wersji?? ta wersja jest ponoc pisana specjalnie pod ten sprzet i mam nadzieje ze developerzy sie postarali ,a pozatym przeciez w tej grze chodzi o wizualizacje zniszczen wiec tego chyba nie zabrakie i to w hdtv bo na fabule to chyba nie czekasz ??? :) zreszta fani tej gry chca ja ujrzec napewno w nowych detalach wiec nawet gdyby to byla konwersja ostatniej czesci wielu by sie nie pogniewalo ,pomysl logicznie

ta jasne gdzie to niby wyczytałeś??

to jest zwykły Burnout Revenge + rozdziała i pare efemtów

 

http://xbox360.qj.net/burnout_2Drevenge_screen001.jpg

 

http://xbox360.qj.net/burnout_2Drevenge_screen002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konwersja z czego?? z poprzednich wersji?? ta wersja jest ponoc pisana specjalnie pod ten sprzet i mam nadzieje ze developerzy sie postarali ,a pozatym przeciez w tej grze chodzi o wizualizacje zniszczen wiec tego chyba nie zabrakie i to w hdtv bo na fabule to chyba nie czekasz ??? :) zreszta fani tej gry chca ja ujrzec napewno w nowych detalach wiec nawet gdyby to byla konwersja ostatniej czesci wielu by sie nie pogniewalo ,pomysl logicznie

ze zdjec widac, ze gra nbedzie sie prezentowala bardzo dobrze. ale tak jak napisal nierealny to jest konwersja z xboxa. na 100% bedzie wygladalo to super. w szczegolnosci zniszczenia, ale dopiero nastepny burnout bedzie pisany od poczatku do konca pod x360. ja teraz czekam na ghost recon 3. tez ma byc jakos na poczatku marca. martwi mnie jedynie to, ze na samym poczatku strasznie drogie beda te gry. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zdjec widac, ze gra nbedzie sie prezentowala bardzo dobrze. ale tak jak napisal nierealny to jest konwersja z xboxa. na 100% bedzie wygladalo to super. w szczegolnosci zniszczenia, ale dopiero nastepny burnout bedzie pisany od poczatku do konca pod x360. ja teraz czekam na ghost recon 3. tez ma byc jakos na poczatku marca. martwi mnie jedynie to, ze na samym poczatku strasznie drogie beda te gry. pozdrawiam

Dokładnie - to samo co Gun i King Kong

 

Dla mnie to juz jest perfidne naciaganie. IMO gra powinna powstac od poczatku na platforme, bo takie zagrywki nie roznia sie niczym od np wypuszczenia GTA:SA czy Driv3ra na PC. Tylko podbita rozdziałka obrazu i tekstur i to all :F

 

Co do Masta Killa... a może Blade'o z PClab... :lol: Wez juz sobie daj spokoj. Nie tylko ja widze, ze fanboyem od Ciebie jedzie na kilometr, a jeśli Cie costi zbanował to napewno nie tylko dlatego, ze ja tak powiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

no i prosze cos dla tych ktorzy chca powiekszyc hdd nie tracac gwarancji :) , male info z netu

 

 

Datel zaprezentował przenośny dysk twardy do Xboxa360 o pojemności 4GB. Do pracy używa portu USB 2.0 więc aby zgrać na niego dane z komputera będziemy musieli posiadać w PeCecie takie samo złącze.

 

Cena - około 133 dolarków więc jeśli użyjemy przelicznika 1$=1EUR to daje nam kwotę około 500 zł, a więc 1/3 wartości konsoli. Zabawka raczej dla zamożnych (lub bardzo potrzebujących)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja z tym dyskiem.....za 500 pln to mam dysk przenosny z usb 2.0 i fire wire w przedziale 200-250 GB, ktory takze bedzie rozpoznawany przez x'klocka ....wiec za co sie placi? ...za zielone logo na tym malym wypierdzianym dysku?

 

A tak patrzac z pewnym dystansem na ten temat o x360 to mozna napisac tylko jedno ...z ciekawie zapowiadajacego sie tematu zrobila sie kloaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak patrzac z pewnym dystansem na ten temat o x360 to mozna napisac tylko jedno ...z ciekawie zapowiadajacego sie tematu zrobila sie kloaka.

masz racje. zamiast dyskutować tu o istniejacej konsoli to co chwile ktos wpadnie i zaczyna wypisywac jakie s[ciach!]ly. mam nadzieje, ze wreszcie sie to skonczy i dyskusja bedzie prowadzona do odpowiednim poziomie.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołanczam się do kpin z tego dysku, no chyba że jest jakiś bajer i iX nie widzi zwykłego twardziela USB, to wtedy ino wyśmiać jeszcze bardziej.

 

A tak swoją drogą, to czekam na jakieś zdjęcia od userów tej konsolki. Może jakieś wady znaleźliście (przecież nic nie jest doskonałe), a może coś wartego uwagi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

zapomnieliscie o jednym, wszystko mierzycie miara biednego polaka, a przeciez w normalnym kraju gdzie zarobki pozwalaja nie tylko na przezycie ale i zakup nowej konsoli oraz i takich minihdd ,tworca glownie do takich odbiorcow kieruje sprzet ,a wiekszosc z was poprostu nie bedzie stac na taki gadzet i to rozumiem ale przestancie biadolic ,wazne ze cos sie dzieje i nie ma stagnacji,pozniej pojawi sie konkurencja i zacznie wszystko sie normowac cenowo

 

Xaon ty kpisz a kilka tysiecy uzytkownikow ktorym obce jest podobne myslenie kupi co jest im potrzebne,jest kilka dobrych stron z forum i wielooooma dobrymi zdjeciami o xboxie 360 oraz opiniami,

 

 

Patric Bateman -analizujac twojego nicka mozna przypuszczac takie a nie inne podejscie,notabene jestem fanem filmu i bohatera twojego nicka

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawia mnie pewien fenomen. Mianowicie wiele osob piszacych na temat x360 posiada mocne konfiguracje PC na poziomie A64-2800/2400 , 6600/6800/7800 czyli sprzet na ktorym mozna swobodnie pograc w wysokich ustawieniach (1600x1200, 1280x1024 w pelnym wypasie) we wszystkie nowe gierki.

Mimo to wiele z tych osob i tak kupilaby z checie x'klocka mimo to, ze wizualnie gierki na ta konsolke w sposob oczywisty nie przebijaja grafy z PC.

Zreszta ja takze sie zaliczm do tych osob.

Jak to jest, ze jednak ciagnie czlowieka do tej konsolki i grania na 480p (bo wiekszosc osob nie posiada 720p lub 1080i) lub pykania na CRT/LCD w 1024x768 lub 1280x1024 czesto bez FSAA ?

W gierkach takze nie mozna przebierac. Jest tylko kilka do wyboru.

Na PC gierki leza do pobrania za darmo (czy ktos chce czy nie ...tak wlasnie jest), za online nie trzeba placic......placac za gierki na x'klocka mozna z kredytow do konca zycie nie wyjsc + dodatkowe oplaty za online :-)

Mimo to wiele osob posiadajacych mocne PC jest zdecydowana na ta konsolke i tylko czeka na obnizenie cen.

Nie czepiajcie sie , ze wytykam wady czy pisze o zaletach ...nie to bylo celem tylko przedstawienie, ze istnieje pewne zagadnienie ktore jak mi sie wydaje ciezko wytlumaczyc.

 

 

Nie ukrywam, ze jestem fanem bohatera filmu, ktorego imie i nazwisko opisuje mojego nicka.

Edytowane przez Patrick Bateman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrick Bateman nie zgodze sie w pelni z toba. Obecnie posiadam taki spzret a64 3000 Venice @2,45 , 2 GB Ram, GF 6800 128 MB (16,6). I we wszystkie gry nie pograsz na max detalach w szczegolnosci w wyzszej rozdzielczosci.

Dodatkowo gry na PC sa robione bardzo niechlujne, nawet tysiac poprawek nie jest w stanie poprawic tych bledow. Co do jakosci gier ktore jak narazie sa dostepne na x360 to powiem tak. Mialem nfs mw na pc i na x360. odpalilem na swoim sprzecie z max detalami, dalem rozdzialke taka jak na konsoli czyli 1280x1024 i wynik byl taki, ze gra szarpala jak jasna cholera. na kosnoli smigalo to pieknie, nie wspomne juz o tym, ze wersja konsolowa zostala wzbogacona o kilka efektow oraz wyzszej rozdzielczosci teksturami. jesli chodzi o quake 4 to tu musze przyznac wersja Pc wyglada lepiej. Obecnie w domu mam 2 gry Kameo i Perfect Dark Zero. Wybaczcie ale takich tekstur to ja jeszcze na PC nie widzialem. A przeciez to sa gry ktore byly na poczatku robione na slabsze konsole. Konsole mam podpieta do monitora LCD przez kabel vga. I grafika naprawde jest przepiekna. A to dopiero pierwsze gry. Z niecierpliwoscia czekam na kolejne: Ghost Recon 3, Oblivion, Alan Wake, Sainst Row, Gears Of War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

odnosnie grafiki w xboxie 360 to male info z netu

 

Radeon x1900 XTX (Piątek, 3 Lutego 2006)

 

ATI jest na najlepszej drodze do wypuszczenia na rynek jeszcze w tym roku swojej najnowszej karty grafiki o nazwie Radeon x1900 XTX. I nie było by w tym niczego dziwnego gdyby nie fakt, że architektura tej karty jest łudząco podobna do układu graficznego ATI Xenos zastosowanego w konsoli Xbox360, tyle, że wzbogacona o kilka smaczków.

 

x1900 XTX będzie posiadać 48 pixel pipelines, a 650 Mhz procesor oraz 512MB 1.5GHz pamięci RAM. Xbox 360 także posiada 48 pipelines tyle, że przy 500MHz procesorze oraz 512MB 700MHz RAM. Układ x1900 nie będzie wyposażony jednak w super-szybki układ pamięci eDRAM firmy NEC wspomagający anti-aliasing, z którego słynie Xenos.

Patric Bateman , nie ma zadnego fenomenu ,bo gracze co maja dobre kompy i konsole to wlasnie gracze "przewaznie" z prawdziwego zdarzenia,szukaja zabawy tam gdzie to mozliwe i na kazdej platformie,a jak sie czasem gra na kompie tego mowic nie musze :( ,to ze gry pc sa na necie do sciagniecia za "darmo" kazdy wie ale i na konsole tak samo ,moze oprucz nowego xboxa "na razie" nie ma.Co do online to xbox ofertuje najlepiej stworzona siec do grania i mimo ze jest platna wiele tysiecy osob bedzie z niej korzystac bo jest zrobiona profesjonalnie i wiesz za co placisz

 

ps.Podzielam takze zdanie PawlaDK

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ostatnio zastanawia mnie pewien fenomen. Mianowicie wiele osob piszacych na temat x360 posiada mocne konfiguracje PC na poziomie A64-2800/2400 , 6600/6800/7800 czyli sprzet na ktorym mozna swobodnie pograc w wysokich ustawieniach (1600x1200, 1280x1024 w pelnym wypasie) we wszystkie nowe gierki.

Mimo to wiele z tych osob i tak kupilaby z checie x'klocka mimo to, ze wizualnie gierki na ta konsolke w sposob oczywisty nie przebijaja grafy z PC.

Bo gry na PC sa nudne i wtorne? Ile mozna grac w kolko i w kolko w kolejnego klona Wolfa 3D czy Dooma? PC ma przewage w niektorych gatunkach (symulacje, strategie, wlasnie FPP), ale niestety wiekszosc tych gier jest bardzo wtorna. Konsola daje takiemu pececiarzowi powiew swiezosci - gry, ktore na PC by sie nie sprawdzily chocby dlatego, ze wiecej niz polowa wlascicieli blaszakow nie ma chocby takiego pada. Poza tym prostota obslugi, brak koniecznosci grzebania w ustawieniach, systemie, zastanawiania sie, dlaczego gra skacze, albo sie wiesza. Do tego nie trzeba co pol roku zmieniac bebechow, chcac miec nadal najwyzsze detale itp itd. I ten TV... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...