Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

SamoDobro w twoim przypadku to inna sprawa, bo teoretycznie to masz podłączone przez DVi a nie przez Component

ale sygnal z konsoli idzie komponentowy - nie mam kabla DVI ani nic w ten desen. po prostu moj TV odbiera sygnal YbRbG przez wejscie DVI. nie pytajcie mnie jak :D podlaczenie tego kabelka do monitora skutkuje komunikatem "No signal detected".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sygnal z konsoli idzie komponentowy - nie mam kabla DVI ani nic w ten desen. po prostu moj TV odbiera sygnal YbRbG przez wejscie DVI. nie pytajcie mnie jak :D podlaczenie tego kabelka do monitora skutkuje komunikatem "No signal detected".

no ale wchodzi przez dvi mimo, że wychodzi jako component. Niestety nie mam takiej przejściówki by to przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=-OHJpeCwOmk

XNA rzadzi. 4 tygodnie i takie cos zrobil facet :)

Szczerze? Można to potraktować jedynie jako ciekawostkę. Z tego co ja tam widzę, to on zrobił nic, chyba że czegoś nie usłyszałem. Taką grafikę utworzyć (4 samochodziki o małej szczegółowości, 3 trasy, które są jedynie gładkie, no może teren ciót bardziej szczegółowy) to można przy pomocy darmowych programów do renderowania grafiki 3d (osobiście się tym nie zajmowałem, lecz kumpel po 2 miesiącach tworzy już ciekawsze obiekty). Sam silnik też prosty jak dobra linijka, niewiele do modyfikowania. Jeszcze mniej do optymalizacji.

Niepowiem, iż nie chciałbym sam umieć utworzyć coś takiego, zwłaszcza w takim czasie, ale jedynie chcę zwrócić uwagę, iż nie ma nad czym się zachwycać, biorąc pod uwagę lata praktyk tego człowieka oraz dostęp do narzędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Można to potraktować jedynie jako ciekawostkę. Z tego co ja tam widzę, to on zrobił nic, chyba że czegoś nie usłyszałem. Taką grafikę utworzyć (4 samochodziki o małej szczegółowości, 3 trasy, które są jedynie gładkie, no może teren ciót bardziej szczegółowy) to można przy pomocy darmowych programów do renderowania grafiki 3d (osobiście się tym nie zajmowałem, lecz kumpel po 2 miesiącach tworzy już ciekawsze obiekty). Sam silnik też prosty jak dobra linijka, niewiele do modyfikowania. Jeszcze mniej do optymalizacji.

Niepowiem, iż nie chciałbym sam umieć utworzyć coś takiego, zwłaszcza w takim czasie, ale jedynie chcę zwrócić uwagę, iż nie ma nad czym się zachwycać, biorąc pod uwagę lata praktyk tego człowieka oraz dostęp do narzędzi.

Gladkie trasy? Filmik nie ma najwiekszej rozdzielczosci, ale wyraznie widac chropowatosc powierzchni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny argument za PC obalony, czekamy na support myszek :-P

specjalnie dla maniakow RTS fotka urzadzenia (na razie w produkcji)pod ktore podepniecie myche ,klawe i ...Duala od ps2 :)

no fani fps tez sie chyba uciesza , poki co trzeba czekac na zakonczenie prac

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

kolejny argument za PC obalony, czekamy na support myszek :-P

Taa a do niedawna posiadacze konsol mi wmawiali, że pady są super i w FPy się lepiej niż na myszce gra :wink: Swoją drogą nie wiem jak wy ja nie wyobrażam sobie siedzenia na kanapie z mychą i klawiaturą a do biurka jest PC. Brak mi pomysłu jak umiejscowyć klawe i myche przed telewizorem. Ale fakt może argument za tym by skusić się na Xboxa. No ale najpierw musi wyjść jakaś godna gra by kupić X'a coś na miare GT dla którego się kupowało PSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

GoW? <_<

GT exclusive na PSa a GoW i tak trafi na inne platformy jak i na PCta a wydawanie 3k żeby pograć kilka miechów przed na padzie... nie dla tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT exclusive na PSa a GoW i tak trafi na inne platformy jak i na PCta a wydawanie 3k żeby pograć kilka miechów przed na padzie... nie dla tej gry.

Może za 2 lata się doczekamy konwersji Gears of War na pc'a :D :wink:

 

How-To: Turn a standard Xbox 360 video cable into a VGA cable for make benefit your wallet

 

 

$100 Xbox 360 Confirmed (Pretty Much)

CHEAP ASS TARD PACKRemember that $100 Xbox 360 Core System rumor I posted?

Remember that all Microsoft-based rumors are true?

 

Amazon is running a special weekly promotion, for the next four weeks, in which they'll sell one hot item at a very low price. But here's the rub, that item must be voted on by Amazon customers. This week, it's Xbox 360 vs. Amazon Prime membership vs. Mongoose mountain bike vs. Barbie. Clearly, the Xbox 360 is going to win, as it has an 85% share of the votes at time of publish.

 

Customers can buy the cheap ass Xbox next Thursday starting at 11 AM PST. Amazon even has some handy buying tips to help improve your odds. Good luck! You'll need it.

http://amazon.com/gp/holiday/cv/homepage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniasz temat w ogole? To jest EXLUSIVE dla M$!! Czyli procz X360 ewentualnie PC sie zalapie o ile w ogole, ale to i tak nie bedzie wczesniej niz za rok czyli Q4 2007. Ale nawet nie o to chodzi, ta gra jest zrobiona pod kontroler do X-a, po prostu granie padem zdaje tutaj egzamin. I to tyle w tym temacie, Halo tez niby wyszlo na PC tylko z jakim opoznieniem wzgledem X? 2 lata? Komu by sie chcialo tyle czekac. A ten argument z 3k PLN w ogole pomijam bo o ile mi wiadomo koszt konsoli to 1399.

 

edit. Tak BTW to powiedz ile gra musi miec zebys stwierdzil ze warto w nia zagrac? Bo skoro GoW dostaje wszedzie nie mniej niz 9.5 a ty mowisz ze dla tej gry wcale nie warto kupowac konsoli to ja jestem lekko zdziwiony...Ewentualnie powiedz ze taki rodzaj rozrywki Ci nie odpowiada, ze wolisz nie wiem Singstara czy cos tam innego. Mam PC, mam X360, mam PSP i wiem ze sa tytuly w ktore mozna grac TYLKO na jednej platformie bo po prostu do niej "pasuja". O ile nie wyobrazam sobie grania w rts-y na konsoli tylko na PC (chociaz C&C3 zapowiedzieli) to inne tytuly z kolei nie nadaja sie na PC. Tyle.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

z Ludwiczkiem na temat konsoli nie ma sensu dyskutowac. to tak jak z hydro - on do konca zycia bedzie twierdzil, ze granie na klawiaturze w Prince of Persia jest wygodniejsze od grania na padzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

z Ludwiczkiem na temat konsoli nie ma sensu dyskutowac. to tak jak z hydro - on do konca zycia bedzie twierdzil, ze granie na klawiaturze w Prince of Persia jest wygodniejsze od grania na padzie ;)

To chyba nie zrozumiałeś kilku zdań w których wyraźnie stwierdziłem, że myszka i klawiatura to dla mnie chory pomysł bo na Xboxie jakoś na padzie grało mi się wygodnie i pojęcia nie mam jak można zmusić mnie do garbienia się przy stoliku przy kanapie zamiast leżenia bykiem z padem w ręku.

 

@maSTha212 wiem ile kosztuje konsola ale mój stary Xbox zabił telewizor 2 razy i już nie ma sensu go naprawiać wole już kupić LCD 21' :wink: Więc nie bądź taki do przodu. Zrozum, że na konsole głównie podobają mi się wyścigi a jedyne TPP jakie mi się podobały to Max Payne'y, a grać lubie głównie w FPSy, Sumulatory (Gt Legends) jak i turówki jak Silent Storm'y, JAGGED'y i UFO.

SamoDobro może to dla ciebie trudne do zrozumienia ale może nie wiem sam na siebie nie zarabiasz dla mnie 3k dla kilku gier ( głównie jako fan Forzy i PGR2 czekam na PGR4 i FM2 na X36 jeżeli te gry będą dobre to będzie największy argument za kupnem tej konsoli) wydanie 3 000 to bardzo duża cena.

 

A i samodobro ja zaczynałem od konsol przez Comode, pegazusy, ps'a do Xboxa. Więc mnie tu koło Hydra nie stawiaj bo w przeciwieństwie do niego lubie konsole i nadal mam Xboxa. A to, że nie stać mnie by wywalać na granie tyle pieniędzy to takie trudne do zrozumienia?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

SamoDobro może to dla ciebie trudne do zrozumienia ale może nie wiem sam na siebie nie zarabiasz dla mnie 3k dla kilku gier ( głównie jako fan Forzy i PGR2 czekam na PGR4 i FM2 na X36 jeżeli te gry będą dobre to będzie największy argument za kupnem tej konsoli) wydanie 3 000 to bardzo duża cena.

 

A i samodobro ja zaczynałem od konsol przez Comode, pegazusy, ps'a do Xboxa. Więc mnie tu koło Hydra nie stawiaj bo w przeciwieństwie do niego lubie konsole i nadal mam Xboxa. A to, że nie stać mnie by wywalać na granie tyle pieniędzy to takie trudne do zrozumienia?

Commodore to nie byla nigdy konsola (poza CD32) ;)

 

nadal nie wiem, skad wytrzasnales te 3000 PLN. monitor CRT 21" ktory wyswietli Ci pieknie obraz HD z XO kupisz spokojnie za 300-400 PLN, wiec za 2000 masz konsole z PGR4, monitor 21" i GoW. dokladasz 150 (kangury sie klaniaja) i masz jeszcze TD:U ktory IMO bije nawet GT4 jesli chodzi o frajde z ujezdzania samochodzikow. za 3000 masz zestaw XO, monitor i wszystkich najlepszych gier jakie ukazaly sie na XO odkad jest on na rynku.

za grafike do Crysisa zaplacisz tyle samo :|

zreszta niewazne. przekonywac na sile nikogo nie zamierzam ;)

wlasnie odebralem glosniki do KD, teraz tylko po pracy do sklepu po GoW i... hulaj dusza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladkie trasy? Filmik nie ma najwiekszej rozdzielczosci, ale wyraznie widac chropowatosc powierzchni...

Miałem na myśli przedewszystkim tekstury, choć przyznam się, iż chropowatości nie zauważyłem.

Lecz taka chropowatość to też jest pestka.

Zauważ iż tam nie ma najtrudniejszych rzeczy do zrobienia. 0 przeciwników = 0 sztucznej inteligencji (która prosta do utworzenia nie jest). Tekstury w większości "łyse". Prawie 0 animacji (lub 0, nie widziałem, czy koła się kręcą). Modele samochodów ubogie (jedynie ładnie wygładzone, lecz wnętrza mniej niż w NFS:UG1).

Ale przejdź może do ciekawszych rzeczy.

Mam jedno pytanie, tylko nie chcę być potraktowany jako prowokator do kłótni. Utworzył może ktoś obudowę do XO, która odprowadzałaby ciepło z radiatorów do grzałki lub czegoś w tym rodzaju?

Nigdzie o czymś takim nie słyszałem, a przy tych wszystkich żartak jest to dla mnie dość dziwne, by nie powstała taka obudowa.

I jeszcze jedno, grał ktoś w tą grę na mechami (nie pamiętam jej nazwy) na XO? Jeśli wogóle jest wydana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka postow wyzej byla dyskusja i mowilem ze nie w kazdym MM cena to 1399 zł. No i dzisiaj sprawdzilem. W Poznańskim MM cena za Premium + PGR to 1599 zł. Ale cena widac i tak pasuje, bo zostały 2 konsole na półce 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, tylko nie chcę być potraktowany jako prowokator do kłótni. Utworzył może ktoś obudowę do XO, która odprowadzałaby ciepło z radiatorów do grzałki lub czegoś w tym rodzaju?

Nigdzie o czymś takim nie słyszałem, a przy tych wszystkich żartak jest to dla mnie dość dziwne, by nie powstała taka obudowa.

I jeszcze jedno, grał ktoś w tą grę na mechami (nie pamiętam jej nazwy) na XO? Jeśli wogóle jest wydana.

O obudowie nie slyszalem, natomiast sa coolery :-) Mechami gralem przez chwilke - myslisz pewnie o Chromehounds? Niespecjalnie mi sie podobalo, ale ja nie przepadam ze tego rodzaju grami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w komputroniku za 849zł ;)

WOW :-)

dzieki niebiosom ze kupilem w pierw tv a nie wszystko razem :-)

sporo kasy poszlo by w las :-)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...