Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Xtreme v5 Coming This Weekend :)

(10:21:49 PM) c4eva [~c4eva@61.8.3.2] entered the room.

(10:22:25 PM) c4eva: hello

(10:22:45 PM) NCspecV81: come here to tell us you are relasing v5?

(10:23:02 PM) c4eva: soon

(10:23:18 PM) NCspecV81: hey you think its possible to PC emulate the samsung c4eva?

(10:23:39 PM) c4eva: yes

(10:24:20 PM) c4eva: i will release v5 this weekend, but the 360 single layer is still a work in progress

(10:24:44 PM) c4eva: i have a 0078 hitachi now thanks to ireiz , so i am now spending time on that

(10:25:47 PM) c4eva: v5 supports xbox1 file iso,single layer and works, 360 will boot single layer/file iso, but will not play, need more time to look at

(10:26:44 PM) c4eva: so i will release v5 soon, i will just add the dvd-r support , as it currently only does dvd+r, and then "the scene" can play with the game partition data

(10:26:49 PM) Textbook: I would much rather have an 0078FK solution then I would v5

(10:27:01 PM) c4eva: yes

(10:27:48 PM) c4eva: files need to be untouched, well the signed ones do anyway, and you need the ss

(10:29:06 PM) c4eva: i have spoken to gary, so will keep him updated, i am giving him details on how the media stealth works, so he can implement

(10:29:49 PM) c4eva: i will spend christmas going through kernel for the 360 boot process

(10:30:29 PM) c4eva: i suspect there is LBA hash verification on the game data

(10:31:35 PM) c4eva: there are at least four versions of AP (anti-piracy) checks in the kernel, so will have to check them all

(10:32:11 PM) c4eva: AP10,AP15,AP20,AP21

(10:32:23 PM) c4eva: have to go now

(10:32:58 PM) c4eva: so on the weekend i will release for you guys to play with

(10:33:01 PM) c4eva: bye for now

(10:33:27 PM) c4eva: xbox1 has no such checks, so file iso/single layer all works

(10:33:30 PM) c4eva: bye

szkoda, że w v5 nie będzie można odpalać kopii zapasowych z x0 na płytach DVD(single) :(, ale najważniejsze, że jest to tylko kwestia czasu :) Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jak padnie nam klocek, niegłupim wyjściem wydaje się kupno nowego... w wersji core =) dysk można przełożyć ze starego, dostajemy dodatkowego pada, a dvd-rom można sprzedać ^^ po 400 zł chodzą

Iście NextGenowe rozwiązanie. Sorry, ale te konsole to superowe nie są. Sporo osób odnosi się z X0 jak z jajkiem licząc, że będzie miał szczęście jak nie padnie. Jak już ktoś wspomniał wcześniej, nie ma to jak makaron. To samo tyczy się PSX i PS2 (nie licząc nie najlepszego lasera w tym ostatnim) ;). Te konsole ludzie w siatkach do kumpli noszą i grają gdzie popadnie. A takiego iksa trzeba w konwoju na pościeli wozić. :) Jeśli już mowa o delikatności i nieumiejętnym używaniu sprzętu przez nieostrożnych userów to panowie. Nie było takiego pojęcia jak do tej pory! Trzeba było być niezłym fajtuapą aby rozwalić konsolkę. Problem jest w samej konsoli a nie w użytkownikach. Wielu osobom padła tak po prostu podczas grania. Zobaczymy co zaprezentuje sobą PS3. Jeśli będzie tak samo to oznacza, że ta technologia jest nie dopracowana i zdecydowanie za wcześnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iście NextGenowe rozwiązanie. Sorry, ale te konsole to superowe nie są. Sporo osób odnosi się z X0 jak z jajkiem licząc, że będzie miał szczęście jak nie padnie. Jak już ktoś wspomniał wcześniej, nie ma to jak makaron. To samo tyczy się PSX i PS2 (nie licząc nie najlepszego lasera w tym ostatnim) ;). Te konsole ludzie w siatkach do kumpli noszą i grają gdzie popadnie. A takiego iksa trzeba w konwoju na pościeli wozić. :) Jeśli już mowa o delikatności i nieumiejętnym używaniu sprzętu przez nieostrożnych userów to panowie. Nie było takiego pojęcia jak do tej pory! Trzeba było być niezłym fajtuapą aby rozwalić konsolkę. Problem jest w samej konsoli a nie w użytkownikach. Wielu osobom padła tak po prostu podczas grania. Zobaczymy co zaprezentuje sobą PS3. Jeśli będzie tak samo to oznacza, że ta technologia jest nie dopracowana i zdecydowanie za wcześnie. ;)

Nextgenowe? :P To nie ja wymagam, żeby iks był przy okazji cegłą obronną. A mały kop jak widać na zamieszczonym filmiku nie zaszkodzi
:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft docenia graczy

 

02.12.2006 12:53 - Lewik

 

XBOX360

 

W czwartek wystartowała nowa akcja polskiego oddziału firmy Microsoft oraz firmy PR Edelman Polska, zajmującej się obsługą konsoli, skierowana do społeczności graczy. VIG czyli Very Important Gamers miał na celu wyłonienie najbardziej aktywnych graczy w Polsce i zaangażowanie ich w rozwój sceny Xboxa 360. W Warszawie doszło do spotkania między graczami w składzie: el Zax, Esiek, Setezer, TomisH, Uzny, Wrog oraz Xelloss, a przedstawicielami Microsoftu - Piotrem Pągowskim i Jarosławem Andruszkiewiczem, oraz przedstawicielami Edelmana - Hubertem Hatłasem i Piotrem Turkiem. W luźnej atmosferze prowadzono rozmowy na temat przyszłości konsoli w Polsce, dowiedzieliśmy się min., że już niedługo na www.xbox.com ruszy polskie forum. Każdy z uczestników otrzymał też Xboxa 360 w uznaniu zasług.

podoba mi się taka akcja :]

sie chłopaki załapali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej akcji, może akurat to nie miało nic wspólnego ale się podzielę wrażeniami. W piątek byłem na imprezie w Katowicach w klubie Inqubator. Wchodze, patrze w jednej z loży leżą dwa X360 i dwa TV LCD, no to podbijam tam w celu uzyskania dalszych info z pytaniem "co się stało się?" :wink: Koleś obsługujący te standy oznajmił mi, że robią kampanię reklamową i jest do wygrania kilka ciekawych rzeczy (m.in. driny, smycze itp.) Były załączone dwie gry: PGR3 (tu na poziomie hard za wygranie wyścigu był drin, oczywiście nikomu sie nie udało :lol:), a na drugiej konsoli Gears of War co mnie dość mocno zainteresowało, bo można było sobie grać bez ograniczeń i bez żadnych "zawodów" (co do samej gry, must have jak nic). Oczywiście razem z kolesiem prowadzącym była tam jeszcze "xboxowa laska" i wybierała z parkietu tych bardziej podchmielonych, zachęcając do pogrania sobie w PGR3, tylko mi sie

coś wydawało, że oni byli bardziej nią zainteresowani niż tym graniem :lol: Ostatecznie, na pociszenie za dość dobre czasy w PGR dostalem od xboxowej laski lizaka marki XBOX360 :-P , a kumpel smycz. Niestety o północy zwijali się już ze standami.

Także nie jest jeszcze w tej Polsce tak źle, ciemnogród powoli się konczy, oby więcej takich akcji, a z pewnością są bardzo skuteczne bo przynajmniej połowa obecnych tam przy konsolach ludzi deklarowała się że muszą sobie x'a kupić, a szczegolnie co ciekawe płeć żeńska była bardzo przekonana do konsolki (pomijając to ile wtedy mieli % we krwi :wink:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie żartuj?

 

powinieneś przynajmniej znać TomisH i wroga

 

CDR -INFO i http://x360.onlinecenter.pl/ się kłania :)

Nie zartuje, to jakis totalny "andergrand" dla mnie :lol:

 

Kucyk nawet trawi nową fifkie na xO ale ja mam z tym problemy....Pograłem w nią niecałe dwie godzinki i dla mnie to nic ciekawego. Chociaz pes6 na xO tez swietne nie jest, zwlaszcza jezeli chodzi o pada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PGR3 (tu na poziomie hard za wygranie wyścigu był drin, oczywiście nikomu sie nie udało :lol:)

:blink: Nie chce tutaj wychodzic na nie wiadomo jakiego pro gracza w PGR, ale na hardzie nie jest wcale tak trudno wygrac, a sa plansze gdzie totalny noob robi wyniki ostro ponad platyne. Chociaz przyznaje ze sa tez wyscigi, gdzie hard jest hard ;) inna sprawa, ze ludzie musieli byc chyba ostro po chmielu, ale w takim wypadku kto im pozwolil prowadzic?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Nie chce tutaj wychodzic na nie wiadomo jakiego pro gracza w PGR, ale na hardzie nie jest wcale tak trudno wygrac, a sa plansze gdzie totalny noob robi wyniki ostro ponad platyne. Chociaz przyznaje ze sa tez wyscigi, gdzie hard jest hard ;) inna sprawa, ze ludzie musieli byc chyba ostro po chmielu, ale w takim wypadku kto im pozwolil prowadzic?? :lol:

Pierwsze, że każdy miał już swoje wypite, a po drugie większość z tych ludzi pierwszy raz w życiu pada od X360 w ręku trzymała :) Mi osobiście PGR3 zbytnio nie podchodzi, i na swojej konsoli grałem tylko parę razy w demko, więc od początku też byłem pozbawiony szans na wygraną :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak. Potestowalem dzis konsolke z kabelkiem VGA (na razie wszystko smigalo po componencie). I powiem tak: ciezka sprawa. Z jednej strony kolory ZDECYDOWANIE przemawiaja za componentem, po VGA sa strasznie rozmyte, blade i hmm slabe? Jakbym widzial wszystko przez brudna szybe. Ale za to po VGA sam obraz jest jakby ciut lepszy, nie bardzo wiem jak to okreslic, ale generalnie mniej jakby widac "schodki" i wszystko jest bardziej "rozmyte" ale w dobrym tego slowa znaczeniu. Tak mi sie wydaje ze po VGA jest delikatnie lepszy obraz, ale moze byc to tylko moje odczucie. I teraz pytanko takie, bo nie jestem pewien: czy wyszla jakas poprawka ulepszajace te wyprane kolorki po VGA? Bo chyba jednak zostałbym wtedy na tym kablu, ale szczerze mowiac na chwile obecna kolory to jakas pomylka kompletna. Aaa po VGA wszystko jest tez sporo ciemniejsze, po componencie obraz az razi i jest bardzo zywy, a tutaj ciemno i wyprano. Wszelkie komentarze mile widziane.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka mala propozycje. :) Juz to pisalem w temacie o GOW.

 

Wlasciciele X360. Fajnie by bylo gdybyscie w sygnaturkach umiescili swoje GamerTag'i. :)) Co wy na to ?? Mozna by po dodawac sie do listy przyjaciol i w cos razem pograc. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update dasha poprawial kolorki po vga ale i tak jest lepiej po component

pozdro 4@ll

Ok, w takim razie update mnie czeka. A duza jest poprawa, chodzi mi moze zeby nie bylo jak po componencie, ale zeby przynajmniej sie do tego zblizyc. Kurde ja to zawsze mam takie rozterki i co tu kuzwa wybrac?!? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup drugi projektor i bedzie po sprawie ;)

twoja sytuacja to przyklad na to, ze z tymi kablami nie ma zasady, nie potrzebnie zesmy sie z Pawlem popsztykali kilka stron wczesniej na temat kabli, bo wszysztko zalezy od konkretnego przypadku i oka B)

Panowie, probowal ktos swoich sil w Lost Planet? Mi osobiscie ta giera w ogole nie podchodzi, a jak u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie update mnie czeka. A duza jest poprawa, chodzi mi moze zeby nie bylo jak po componencie, ale zeby przynajmniej sie do tego zblizyc. Kurde ja to zawsze mam takie rozterki i co tu kuzwa wybrac?!? :mur:

Update dasha poprawił trochę kolorki wyświetlane po kablu VGA. Jednak nie jest możliwe uzyskania takich samych kolorów jak po component. Musisz zdecydować co wolisz. Mi bardziej podpasował VGA. Wolę by obraz był bardziej wyraźny, ostry niż by były żywsze kolory.

Jakiś czas temu pisałem, że mam problem z kablem component w momencie wyświetlania filmów DVD. Udało mi się go rozwiązać :) Wystarczyło na pilocie wcisnąć aspect ratio i zmienić na 16:9 i po problemie :) film DVD wyświetlany jest na pełnym ekranie bez jakichkolwiek zniekształceń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoja sytuacja to przyklad na to, ze z tymi kablami nie ma zasady, nie potrzebnie zesmy sie z Pawlem popsztykali kilka stron wczesniej na temat kabli, bo wszysztko zalezy od konkretnego przypadku i oka B)

Panowie, probowal ktos swoich sil w Lost Planet? Mi osobiscie ta giera w ogole nie podchodzi, a jak u was?

Znaczy wiesz, potwierdza sie to, ze po VGA faktycznie jest ostrzejszy obraz, ale nie na tyle zeby zrekompensowac totalnie wyprane kolory, dlatego pytalem o ten update. Po prostu ostrosc jaka zyskuje nie jest warta poswiecania AZ TAK kolorow w grze. Na chwile obecna jakbym mial wybrac to jednak chyba component, bo o ile w GoW kolory nie maja az takiego znaczenie (wszystko i tak jest szare, brudne etc.) o tyle w PGR3, ktore wczesniej "zylo" teraz wyglada PRAWIE jak czarno-bialy film. Zobaczymy jak bedzie po updacie. Inna sprawa ze po VGA kolory sa ja ustawione (mimo iz wyprane) a po componencie trzeba sie tym jeszcze troche pobawic.

 

edit. Ewentualnie zostaje opcja ze bede miec dwa kable i bede je podlaczac je w zaleznosci od gry :D

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to robilem wczoraj, ale nie wiele to daje. Znaczy daje, ale to jest troche tak, jakbym na monitorze wzial kolor czerwony i pociagnal na max: bedzie wiecej czerwonego ale bedzie az nienaturalny i brzydki. Moje ustawienia do filmow ktore mam tez nie wiele daja, bo sa po prostu zbyt ciemne, o ile w przypadku DVD to zdaje egzamin o tyle grach jest po prostu za ciemno. Jesli ten update zmniejszy o polowe roznice w kolorach jaka jest teraz to juz powinno byc niezle. Jesli nie to zostaje z componentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Najnowsza aktualizacja systemu dla Xboksa 360, której zadaniem było wprowadzenie obsługi rozdzielczości 1080p filmów HD, dla niektórych użytkowników tej konsoli stała się zabójcza. Wygląda na to, że patch spowodował więcej problemów niż ich załatał.

 

Wielu użytkowników skarży się na oficjalnych forach Xboksa 360 z powodu niedziałających konsol, które popsuły się właśnie po zainstalowaniu wspomnianej aktualizacji. Gracze raportują, iż ich adaptery do bezprzewodowych urządzeń funkcjonują niepoprawnie, konsole się zwieszają wkrótce po uruchomieniu, a w najgorszych wypadkach platforma w ogóle nie chce się włączyć."

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31916;core.html

 

Najpierw Nintendo, teraz Microsoft....co sie dzieje z tymi aktualizacjami?

Pozostaje czekac na update od Sony :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...