Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

ale przeciez Vista nie musi miec koniecznie proca 64-bit !

No to kwestie wymian kompa mam rozwiazana :)

 

Co najwyzej HDD, bo na obecnym juz sie kisze.

 

 

@Solid_Snake - skoro tak sie niby testuje gry, to wytlumacz mi, dlaczego GTA: San Andreas ma problemy z doczytywaniem tekstur, a Killzone widocznie zwalnia (obie PS2)? Nie wspominajac o GT4, ktore nie chce ruszyc na niektorych konsolach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mylisz się i to bardzo ;)

Pierwsze co, to gra nie wyjdzie na konsole jeśli nie ma minimalnej, wymaganej ilości fps. Dla sony jest to np 30 fps. Fakt jest, ze niektore gry się psim swędem prześlizgną jak driv3r, ale to pewnie dlatego, ze był to pewniak jeśli chodzi o zarobek (długo oczekiwana gra itd).

ale, fakt jest jednak taki, ze jak gra jest shit, to poprostu nie dostaje licencji. Zauważ, że gier "1"nek na konsole jest o stokroć mniej niż na PC.

Nie do konca sie moge z toba zgodzic i mysle, ze to Ty sie tez mylisz bo prawda jet po srodku. Wiesz sytuacja wyglada mniej wiecej tak, ze jak juz wyjdzie gra ktora pracuje w minimum 30fps to jest wychwalana po niebiosa. Piszesz o driv3r a o getaway zapomniales a gta3 i o vice city?? Przeciez tam anima tak rwie, ze mometami grac sie odechciewa(szczegolnie getaway bo z gta nie jest tak zle) i mnostwo jest takich gier. Jak na ps2 gra chodzi w 25fps to jest juz bardzo dobrze. Pamietam gre smuglers run gdzie momentami anima spadala do jednek klatki!! Co do wiekszej ilosci gier na pieca ktore dostaja jedynki to moze i jest to prawda ale zauwaz, ze gry na pc robia TEŻ zwykli ludzie tacy jak Ty czy ja nie zwiazani z zadna firma developerska i majacy w kieszeni pare groszy. Bo aby zaczac robic gre na kompa nie rzeba miec zadnych licencji, specjlanych zestawowo developerskich, i programowanie pieca jest proste w porownaniu z konsola. Ty myslisz, ze na konsole nie powstawalo by mnostwo slabych gier jak by warunki do ich tworzenia byly tak proste jak na pc??

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi ,gt4 nie chce ruszyc na niektorych ps2 bo.....starsze ps2 nie widza dvd9 lub maja wielkie problemy z ich odczytem,sam tak mialem jak synowi kupilem gt4 i zawiozlem do polski ,odpalamy a tu ...zonk i nie bylo grania,gre odsprzedalem bo moja ps2 to pierwszy model jaki sie pojawil w europie i choc caly czas dobrze dziala to jednak dvd9 padaka,jedyne wyjscie to przerzucic sieciowka na hdd jesli ktos ma w ps2

 

 

Costi co do twoich brakow hdd w pc to mam podobnie bo kupuje juz nastepny 5 ty hdd 160 lub 200gb ,bo lacznie 240 w pc i 2X160 luzem :) sa juz pelne moich tych ...no .....backup-ow ;) :) ,czyli lacznie 560gb zapelnione po brzegi ,pozatym walaja mi sie oryginalne dyski do xboxa chyba z 3 sztuki ale nie warto je uzywac bo zaledwie maja po 10 -8gb ,szkoda sie meczyc

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzą pogłoski, że xbox 360 jest kiepski jako odtwarzacz DVD.

 

moim zdaniem najpierw dali ciała z brakiem nowego napędu, znowu mamy przestażałe DVD( pierwsza była sega)_. To jeszcze są problemy z jakością filmow. a miało być tak pięknie?

 

infowp.pl

 

"Jedną z ważniejszych cech konsoli Xbox 360 jest odtwarzacz DVD, pozwalający oglądać ulubione filmy. Poprzednia platforma w tej roli spisywała się doskonale, jednak nowa już nie jest tak dobra.

 

Serwis Ars Technica przetestował konsolę pod tym kątem i wyniki wyszły bardzo różne. Co prawda konsola czyta płyty bez problemu, ale chyba oszczędzano na przetwornikach video, bo obraz jest niskiej jakości. Na niektórych filmach widać dithering oraz artefakty, głównie na ciemnych scenach."

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee ja sie nie zgadzam. Nie uzywalem nigdy zadnej konsoli jako playera dvd.. od tego sa dedykowane sprzety.

 

Gladiac masz juz tv jakis lcd czy szukasz czegos? ja mam na oku samsunga R31. Mam w sumie problem bo nie wiem jak gry z dreamcasta i starszych konsol beda wygladac na lcd... boje sie ze kiepsko :/ A 2 telewizory w jednym pokoju to hardcore troche. Poza tym mam kupca na tv swoj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie kiedys samsunga lcd -tv i szybko odalem bo jakos sygnalu chinch byla tragiczna po podlaczeniu konsoli,oczywiscie kupilem ten tv na biurko wiec mial moze z 20 cali i byl tani ,choc jako tv dzialal bardzo dobrze ,jednak sadze ze porzadny duzy tv nie bedzie mial takiego problemu ,jesli chodzi o ceny to umnie nie znalazlem takiego modelu tylko 32r41b wiec jest to model troche chyba wyzszy ale i drozszy bo cena to 1590 euro ale pewnie mozna znalesc taniej,same tv do 26 cali sa nawet w znosnych cenach bo od 750 euro, a cena jaka dostaniesz za wybrany model jest calkiem dobra smialo bierz :) a najlepiej przetestuj na konsoli w sklepie i dopiero kup,a co klient nasz pan :)

 

 

ps.Crichton ten tv to chyba ten sam model tylko 26 cali

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oto fotki przerobionej wizualnie i nie tylko nowej konsoli billa, oto co oznacza milosc do konsoli :) :) :)

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

czy nie wyglada pieknie!!!!!! i do tego zainstalowany drugi hdd w srodku!! , jak widac zadnych problemow z przegrzewaniem sie :) :) ,jak kupie to sobie tez tak zrobie a co!!! :) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do generacji konsol X'a to ja bym sie nie zdziwił, jak M$ wejdzie z pomysłem, ze przy pierwszym podłączeniu konsoli do TV bedzie sie wklepywało raz na zawsze s/n telewizora XD I jak zmienimy odbiornik TV to granie na tym samym X'boxie bedzie nielegalne... :lol2:

 

X-Box360 OEM i BOX... own3d xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac, to dla Ciebie... powody dlaczego X-Box 360 podzieli los Dreamcasta - czyli umrze ;) [odpowiedz na 10 pkt, dlaczego nie kupowac PS3] ;)

 

 

-Swego czasu Dreamcast także startował rok wcześniej niż konkurencja, a ludzie sikali na widok gier wydanych na niego (oczywiscie ze szczescia ;)

 

-Logo X360 bardzo przypomina to dreamcasta

 

-Tak samo jak nad Dreamcastem wisiał cień PS2, tak nad X360 wisi cień PS3

 

-Obydwa systemy operacyjne wyprodukowane przez M$, w DC Windows CE, tutaj Vista

 

-Tu i tu debiut medialny na antenie MTV

 

-Wbudowany modem sieciowy w Dreamcast - możliwości sieciowe były głównym źródłem dumy marketingowców z SEGI, tak samo jak w M$...

tutaj mój komentarz: pytanie... czy aby napewno ludzie marzą głównie o MP, czy raczej traktują go jako dodatek? Ja wybieram opcje 1. Dla mnie gry to głownie single. Oczywiscie bedą tytuły stricke multiplayerowe - takie tez gram jak CS, ale czy taka sytuacja, ze w kazdej grze na X-Boxa bedzie MP, nawet gdyby miał być perfidnie wrzucany na siłe, to dobre rozwiązanie? A gry stricke MP na PS tez wychodziły i bedą napewno wychodzic (jak np SACOM) wiec ja tam bym sie o to nie martwił

 

-marketingowcami dowodził ten sam człowiek - PETER MOORE... i to juz jest powazny argument - powyzsze punkty (logo, start medialny itd) są poprostu konsekwencja tego ze wlasnie dowodzi tam P.M.

 

-DC mimo zaawansowania technicznego pozostał nieczuły na zalety nowej technologii do zapisu filmów (DVD) tak jak teraz X360 na Blu-R. Na dreamcasta narzekali developerzy ze nosnik ma zamałą pojemność i mogą być problemy i to samo zaczeło być słychać przed premierą X360

 

-Wyłącznym partnerem Dreamcasta w promocji na terenie usa było PEPSI. U X360 mamy Mountain Dew, marke należącą do... PEPSI

 

-Zarówno w przypadku DC jak i X360 było słychać, że ich konkurencja bedzie trudniejsza w programowaniu (Wtedy PS2 teraz PS3) i takie tam. Mimo to dreamcast poszedł się kochać.

 

Nadzieja jedna pozostaje... ze M$ ma tak duzo kasy, ze nie przestanie doplacac do interesu aż do X720, a wtedy witaj X-Box OEM i X-Box BOX w cenie 2,5 raza wiekszej niż OEM xD

 

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:.

 

te dziesięć punktów nic nie znaczą w porównaniu z twoim ostatnim zdaniem, a raczej jego pierwszą częścią.

Microsoft już nie popuści walki o prymat tej "naj".

A co Ci to da, ze M$ ma kase, jak developerzy uciekną do PS3? Przecież nie ma aż tyle, aby od tak płacić ogromne sumy za zrobienie każdej gry. Tak było z Dreamcastem... wszyscy uciekli do maszynki sony m.in. dlatego ze nosnik mieli lepszy. Mniej gier = mniej sprzedanych konsol = coraz mniej gier itd...

 

jednym zdaniem - "z piczy"

 

A do wątku PS3 zajrzyj i zobacz co to jest rewolucja, a nie tylko wpakowanie podzespołów, aby miec gry z PC na TV/HDTV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wiekszej ilosci gier na pieca ktore dostaja jedynki to moze i jest to prawda ale zauwaz, ze gry na pc robia zwykli ludzie tacy jak Ty czy ja nie zwiazani z zadna firma developerska i majacy w kieszeni pare groszy.

Padam ze smiechu :lol:

 

Nie chce Cie zmartwic, ale budzety gier PC (konsolowych zreszta tez) to sa dziesiatki milionow dolarow, a nad kazda gra pracuje kilkadziesiat osob. Czasy robienia gier w "garazu" przez paru zapalencow minely bezpowrotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Teraz zajmuja sie tym powazne firmy :wink:

 

Solid_Snake

Co do nowego x'a ja nie wroze takiego losu jakie mialo DC. Dreamcast nie mialo wtedy szans z takim konkurentem jak PS2 ,bo ich pierwsza konsolka nie wypadla najlepiej w przeciwienstwie do PSX ;) Po pierwszym udanym szaraku PS2 bylo skazane na sukces. Zaufanie graczy i jak samych tworcow do tej konsolki zrobilo swoje(ile to tytulow wyszlo na PSX to az glowa boli ;) ) Z nowym x bedzie inaczej. M$ ma juz doswiadczenie po 1 Xbox'ie ktory okazal sie nie tylko udany ,ale wg. niektorych lepszy od PS2. Wiec mysle ze bedzie mocnym konkurentem dla PS3.

 

btw. co myslicie o tej ofercie ? :lol:

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padam ze smiechu :lol:

 

Nie chce Cie zmartwic, ale budzety gier PC (konsolowych zreszta tez) to sa dziesiatki milionow dolarow, a nad kazda gra pracuje kilkadziesiat osob. Czasy robienia gier w "garazu" przez paru zapalencow minely bezpowrotnie...

Nie zrozumiales kompletnie o co mi chodzilo podaj gdzie napisalem, ze gry na piece robia tylko mataorzy?? Stwierdzilem tylko,z e nadal sa jakies tam biedne firmy(dla niczym sie nie rozniace od amataorow)ktorzy próbuja robic gry niskim kosztem ale im to nie wychodzi. Zajrzyj np. do kaszana zone w CD-A. Dobra przeczytalem to jeszce raz i stwierdzam, ze brakuje tam jednego slowka tak wiele znaczacego "TEŻ". Dobra teraz jak przeczytasz powinno byc wszystko jasne. Pozdro

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz jest troche tytulow ktore wypychaja plyte dvd na maxa , a co bedzie za 3-4 lata? Na xboxa360 gierki beda wychodzic chyba na 3-4 plyty dvd?:P To imho duzy blad m$ z mala pojemnoscia nosnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nie zapominajcie, ze trendem w grach jest grafika 3D i czesto nawet przerywniki filmowe sa robione na enginie gry... moim zdaniem te 9GB niecale zupelnie wystarczy... to juz przeciez nie to samo co 650MB CD dla PSX i 16MB cart dla N64... to byl problem, a jednak Nintendo zarobilo na tej konsoli spora kase...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu jak komu, mi żąglerka płytami (zbytnio) nie przeszkadza. Ale i tak to wygląda jak nic innego niż cięcie kosztów. Hmmm..... coś mi nie pasuje, jak wiem konsolki raczej próbowały prezentować podzespoły przyszłości (mogę się mylić, ale tak to wygląda), a w dodatku nie licząc edycji kolekcjonerskich (silver, crystal, które i tak dopiero kiedyśtam wychodziły) to była tylko jedna wersja (ew. jakiś sklep oferował więcej lub mniej gier w pudle). Konsolki na starcie kosztowały po 300$ (choć nie jestem pewien co do xx1). Jeżeli nic nie pomieszałem, to pomyślcie, kto tu prubuje przekombinować, M$ czy Sony (jeżeli tylko nie ciapnie jakiejś wyższej ceny i zostanie przy tym co mają wsadzić)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci to da, ze M$ ma kase, jak developerzy uciekną do PS3? Przecież nie ma aż tyle, aby od tak płacić ogromne sumy za zrobienie każdej gry. Tak było z Dreamcastem... wszyscy uciekli do maszynki sony m.in. dlatego ze nosnik mieli lepszy. Mniej gier = mniej sprzedanych konsol = coraz mniej gier itd...

 

jednym zdaniem - "z piczy"

 

A do wątku PS3 zajrzyj i zobacz co to jest rewolucja, a nie tylko wpakowanie podzespołów, aby miec gry z PC na TV/HDTV :)

stary co ty wogole gadasz ?? jakies dzikie teorie podslyszane w tramwaju. poczytaj sobie uwaznie na zagranicznych serwisach, ze jak narazie developerzy bardziej sa za x360 niz za ps3. z tego wzgledu ze pisanie gier na Xa jest o wiele tansze i prostsze niz na ps3. zaraz pewnie ktos napisze ze japonscy developerzy trzymaja nadal z sony. niech sobie trzymaja, jakos nie do konca podobaja mi sie wydawane przez nich gry. Ja mam nadzieje ze obydwie konsole beda prezentowaly podobny poziom, bo tylko to bedzie gwarantowalo nam graczom coraz lepsze gry. i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jakos nie do konca podobaja mi sie wydawane przez nich gry...

A mi się podobają i choć mnie zrzera ochota by napisać, że Japońskie produkcje są dobre (a według mnie jedne z najlepszych), to jednak każdy ma inny gust i muszę się opanować, bo wkońcu ktoś napisał że mu się nie podobają, a nie, że nielubi gier dla małolatów o chłopcach z ogonami (a nadal za tamtą wypowiedź mam ochotę nagadywać każdemu, kto ma coś przeciwko Japonii). Tak więc brawo, za normalną wypowiedź o swoich gustach w tym temacie :D

Sorx za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają i choć mnie zrzera ochota by napisać, że Japońskie produkcje są dobre (a według mnie jedne z najlepszych), to jednak każdy ma inny gust i muszę się opanować, bo wkońcu ktoś napisał że mu się nie podobają, a nie, że nielubi gier dla małolatów o chłopcach z ogonami (a nadal za tamtą wypowiedź mam ochotę nagadywać każdemu, kto ma coś przeciwko Japonii). Tak więc brawo, za normalną wypowiedź o swoich gustach w tym temacie :D

Sorx za OT

spoko :) ja etz nie lubie jak ktos kogos ocenia za jego gust. kazdy ma swoj i ja to szanuje. no moge dodac ze kilka tytulow z japonskich produkcji mi sie bardzo podobalo ( ninja gaiden, pro evo soccer, MGS).

ja przy wyborze konsoli kierowalem sie profilem gier. bardziej mi odpowiada profil xboxa i dlatego mialem 1 a teraz zamowilem x360. oczywiscie jesli na ps3 wyjdzie troche gier ktore beda mi pasowaly to ja tez zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary co ty wogole gadasz ?? jakies dzikie teorie podslyszane w tramwaju. poczytaj sobie uwaznie na zagranicznych serwisach, ze jak narazie developerzy bardziej sa za x360 niz za ps3. z tego wzgledu ze pisanie gier na Xa jest o wiele tansze i prostsze niz na ps3. zaraz pewnie ktos napisze ze japonscy developerzy trzymaja nadal z sony. niech sobie trzymaja, jakos nie do konca podobaja mi sie wydawane przez nich gry. Ja mam nadzieje ze obydwie konsole beda prezentowaly podobny poziom, bo tylko to bedzie gwarantowalo nam graczom coraz lepsze gry. i tyle

Ale dokładnie to samo było z DC... tak samo mowili, bo... poprostu konsoli SONY nie było na rynku, a musieli brać jakąś robote. Nowa konsola, nowy rynek zbytu, zarobek - proste - "ROBIMY!"

 

Ale przykład wystarczy jeden. Firma NAMCO... na DreamCast'a wypuscili Soul Calibur 1 i co? I zgon. Oby dwa squele pojawiły sie na PS2. Nie bede mowił o całych seriach gier z pod znaku ESPN. Ogolnie sporo tego było...

 

X-Box już przegrał batalie jeśli chodzi o nośnik.

 

5 z 6 wytwórców filmów wybrało blue-ray jako nośnik przszłości i w ten nośnik bedzie inwestować i go używać do dystrybucji filmów. Mało tego, bo X to przeciez nie HD-DVD, a cała generacja w plecy bo DVD9

 

Powiem krótko i moze to nam Wam da do myslenia.

 

PSX wylansował CD jako nośnik gier, PS2 wylansowało DVD a PS3 wylansuje Blu-Ray. W PSX jak i w PS2 był to strzał w dziesiątkę i poprostu ZAMORDOWAŁ konkurencje. Developerzy automatycznie przerzucali sie tam gdzie im łatwiej, czyli np nie musza wprowadzać cięć w grach. Dlatego PSX pokonał inne konsole jego epoki, dlatego PS2 zniszczyło DreamCasta i IMO dlatego też PS3 wyprzedzi X-Boxa. SONY wali wały, robi dema marketingowe itd, ale jedno trzeba im przyznać. Jeśli się pchają w nośnik, to zawsze im to wychodzi na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dokładnie to samo było z DC... tak samo mowili, bo... poprostu konsoli SONY nie było na rynku, a musieli brać jakąś robote. Nowa konsola, nowy rynek zbytu, zarobek - proste - "ROBIMY!"

 

Ale przykład wystarczy jeden. Firma NAMCO... na DreamCast'a wypuscili Soul Calibur 1 i co? I zgon. Oby dwa squele pojawiły sie na PS2. Nie bede mowił o całych seriach gier z pod znaku ESPN. Ogolnie sporo tego było...

 

X-Box już przegrał batalie jeśli chodzi o nośnik.

 

5 z 6 wytwórców filmów wybrało blue-ray jako nośnik przszłości i w ten nośnik bedzie inwestować i go używać do dystrybucji filmów. Mało tego, bo X to przeciez nie HD-DVD, a cała generacja w plecy bo DVD9

 

Powiem krótko i moze to nam Wam da do myslenia.

 

PSX wylansował CD jako nośnik gier, PS2 wylansowało DVD a PS3 wylansuje Blu-Ray. W PSX jak i w PS2 był to strzał w dziesiątkę i poprostu ZAMORDOWAŁ konkurencje. Developerzy automatycznie przerzucali sie tam gdzie im łatwiej, czyli np nie musza wprowadzać cięć w grach. Dlatego PSX pokonał inne konsole jego epoki, dlatego PS2 zniszczyło DreamCasta i IMO dlatego też PS3 wyprzedzi X-Boxa. SONY wali wały, robi dema marketingowe itd, ale jedno trzeba im przyznać. Jeśli się pchają w nośnik, to zawsze im to wychodzi na zdrowie.

HD-DVD bedzie w x360 tylko wydane pozniej i ma byc tylko i wylacznie do filmow. widocznie stwierdzili, ze do gier jest to niepotrzebne. zanim pojawia sie gry ktore beda wpelni wykorzystywaly nosnik DVD9 troche minie czasu. Co ztego ze ps3 ma blue ray ? przez to bedzie trzeba wiecej za konsole zaplacic a pozniej za gry. o kopiach zapasowych mozna zapomniec. x360 nie zniknie z rynko. nie ma szans. ta generacja bardzo zblizy do siebie konsole jesli chodzi o sprzedaz.

dodam jeszcze ze znow piszesz nieprawde "Developerzy automatycznie przerzucali sie tam gdzie im łatwiej" - latwiej jest na x360 o czym mowia sami producenci. jakos malo mowia o nosniku. co to bedzie za problem gdy gra bedzie miala 20 poziomow i po 10 trzeba zmienic plyte ?? dla mnie to nie jest wogole problem. 17 GB do wykozystania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:.

ale co ty porównujesz sege do microsofta??

bo trzeba być ............... (bez obrazy) żeby te obie firmy porównywać.

Microsoft i tak wygra tą batalie prędzej czy później nie ta generacja to następna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:.

ale co ty porównujesz sege do microsofta??

bo trzeba być ............... (bez obrazy) żeby te obie firmy porównywać.

Microsoft i tak wygra tą batalie prędzej czy później nie ta generacja to następna :D

Mądrze piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...