Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Z gier które są na chwilę obecną dostępne to akurat żadna mi nie pasuje ;). Ścigałek nie trawię, a reszta to IMO dobre produkcje ale na pewno nie tak zwane "system sellers" które powodują że dla nich się kupuje sprzęt. Będzie wiecej gierek to sytuacja się wyklaruje ale chwilowe (mam nadzieję) problemy z overheatem i mała ilość naprawdę świetnych gier nie zachęca mnie do kupna. Gdyby był już Oblivion to inna sprawa ;). Ale ja mam nieco inne gusta niż niektórzy więc tak to widzę. Na pewno fajny będzie Gears of War ale czekać trzeba jeszcze....znowu to czekanie, normalnie mnie to już rozbraja :mur: . 3mta się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--------------cytat z gry.wp.pl---------------------------

 

Xbox 360 kiepski jako player DVD

Snake; środa, 30 listopada 2005

 

Jedną z ważniejszych cech konsoli Xbox 360 jest odtwarzacz DVD, pozwalający oglądać ulubione filmy. Poprzednia platforma w tej roli spisywała się doskonale, jednak nowa już nie jest tak dobra.

 

Serwis Ars Technica przetestował konsolę pod tym kątem i wyniki wyszły bardzo różne. Co prawda konsola czyta płyty bez problemu, ale chyba oszczędzano na przetwornikach video, bo obraz jest niskiej jakości. Na niektórych filmach widać dithering oraz artefakty, głównie na ciemnych scenach.

 

---------------cytat z gry.wp.pl---------------------------

 

Xbox 360 wymaga od graczy inwencji

Snake; sobota, 26 listopada 2005

 

Problem wadliwych Xboxów 360, jest bardzo poważny, o czym pisaliśmy Wam już wczoraj, ale gracze swój rozum mają i dopóki Microsoft nie wymieni urządzeń, sami starają się znaleźć rozwiązanie, zwłaszcza że konsole potrafią zawieszać się co kilka minut.

 

Problemem, jak wiadomo jest zasilacz, a więc niektórzy stosują niecodzienne rozwiązania zapewniające mu dopływ zimnego powietrza. Jedni trzymają go na sznurku, inni kładą na kartonowe pudło. Podobno ten sposób się sprawdza, sprawiając że czas bez zwisu wydłuża się do kilku godzin.

 

Oczywiście jest to tylko połowiczne rozwiązanie, więc zrozumiałe jest, że wielu posiadaczom konsoli po prostu nie chce się w to bawić. Nic dziwnego, wydali w końcu ciężko zarobione pieniądze na bubel.

 

---------------cytat z gry.wp.pl---------------------------

 

Schłodź zasilacz do 360-tki

Snake; środa, 30 listopada 2005

 

Chyba nadszedł kres problemów z nową konsolą Microsoftu, która przegrzewa się i uniemożliwia zabawę. Sprawcą kłopotów jest zasilacz, któremu nie zapewniono dostatecznego chłodzenia.

Na szczęście na rynku już za kilka dni, 1 grudnia pojawił się specjalna podstawka pod zasilacz, chłodzona od dołu wentylatorem.

 

Jest to produkt firmy Pelican, a przystępna cena, wynosząca 19.90USD, z pewnością zachęci do zakupu wiele osób.

 

---------------cytat z gry.wp.pl---------------------------

 

Microsoft wypiął się na graczy

Snake; niedziela, 4 grudnia 2005

 

Pojawiły się informacje, że Xbox 360 potrafi rysować płyty, niszcząc zapisane na nich dane. Mowa oczywiście o oryginalnych grach, które kosztują ciężkie pieniądze. Klienci liczyli na to, że Microsoft wymieni uszkodzone nośniki, ale spotkał ich poważny zawód. Firma wypięła się na graczy, twierdząc że nie mają co marzyć o wymianie gier, czy zwrocie pieniędzy, ale w zamian mogą najwyżej dostać darmową kopię Perfect Dark Zero.

 

Jeden z graczy opisuje swoje przeżycia – "Kupiłem Call of Duty 2, a po kilku godzinach gry okazało się, że konsola całkowicie zniszczyła płytę. Nośnik wyglądał, jakby ktoś wziął papier ścierny i dotknął nim dysku, gdy ten się obracał. Na płycie jest idealnie wyszlifowane koło wokół środka, które nie pozwala grze działać".

 

Chyba najlepszym wyjściem, będzie wstrzymać się z pół roku z zakupem konsoli, zanim nie zostaną poprawione wszystkie wady.

 

----------------------------------------------------------

 

Nie wiem na ile powyższe informacje są potwierdzone (ta z kiepskim zasilaczem zapewne tak), w kazdym bądz razie nie wygląda to różowo przyznacie sami :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to szrot(narazie) jak tego nie widzisz to wspolczuje i tyle.

Ty masz poprostu kompleks. Typowe dla polakow. Jak na cos nie stac to trzeba sobie wmowic i innym ze to szrot jest i nie warto tego kupic. Poczytaj sobie pl.rec.konsole.underground recenje osob ktore maja konsole. Zadnemu z nich nic sie nie przegrzewa i twierdza ze gry wygladaja rewelacyjnie. Twoje wypowiedzi maja na celu jedynie wmawianie sobie i innym ze wcale nie bedziesz sie mniej bawic majac tylko peceta.

Jak sie uda to jutro dolacze do posiadaczy x360:) Oby udalo sie kupic.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto siedzi w tym ( konsole ) nie czyta gry.wp.pl same bzdury wypusuja zeby tylko miec odslony stron na jakims tam poziomie.. jeden " :mur: " posiadac xboxa skarzyl sie ze mu rysuje plyty pokazal filmik jak mu konsola rysuje plyty .. wlaczyl konsole w pionowej pozycji wlozyl plyte poczekal chwile obrucil chodzaca konsole do poziomu pozniej znowu do pionu wyciagnal plytke i mial wookolo ryse na plycie no coment przeciez odstepy pomiedzy plyta a czesciami w odtwarzaczu to milimetry wiec jakikolwiek ruch podczas wirowania plyty moze spowodowac wlasnie dotkniecie z jakas czescia...

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz poprostu kompleks. Typowe dla polakow. Jak na cos nie stac to trzeba sobie wmowic i innym ze to szrot jest i nie warto tego kupic. Poczytaj sobie pl.rec.konsole.underground recenje osob ktore maja konsole. Zadnemu z nich nic sie nie przegrzewa i twierdza ze gry wygladaja rewelacyjnie. Twoje wypowiedzi maja na celu jedynie wmawianie sobie i innym ze wcale nie bedziesz sie mniej bawic majac tylko peceta.

Jak sie uda to jutro dolacze do posiadaczy x360:) Oby udalo sie kupic.

 

Turlam sie ze smiechu kompleks powiadasz?? Tak czy siak nie wypada ci czego zlego powiedziec na konsole jak ja niedlugo bedziesz mial na chacie to takie typowe dla Polakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...czemu w grach na te konsole nie widac wygladzania krawedzi....to przeciez podstawowy efekt poprawiajacy wyglad obrazu.

Wydaje sie, ze konsola moglaby wiecej pokazac, parametry techniczne moga jej na to spokojnie pozwolic. Liczylem, ze grafa przeskoczy obecna z komputerow PC a tu niestety nawet sie do niej nie zbliza. Przeciez na starcie powinny byc same pozytywy i przynajmniej jeden tytul ktory zatrzesie swiatkiem graczy i to nie tylko konsolowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N - wsiadles na lukiego, ze ma niby kompleks, a przeciez nie on jeden (rzeklbym nawet, ze glownie inni) podaje tu w kolko informacje o problemach z X360. Czyzby caly swiat, lacznie z posiadaczami konsol, mial kompleks ich nieposiadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi podaja te same informacje o ludziach ktorzy zle obslugiwali konsole.. Niektore przypadki to wady fabryczne pewnie ale ja stawiam na bledy obslugi.. poprostu przyniesli konsole z mrozu, postawili i wlaczyli. Obracanie konsoli z wlozona plyta to taka sama glupota. Do tego na forum xbox.com ci co najwiecej narzekaja na konsole to nie maja zadnego game taga wiec skad pewnosc ze kupili konsole? Nie wierze w taka duza awaryjnosc konsol. To przeciez produkt MS a nie Sony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeciez produkt MS a nie Sony:)

Ekhem, co chesz udowodnić w ten sposób, z produktów nie-software w polsce widziałem tylko Xboxa (choć wiem że mają parę padów, klawier i innych drobiazgów), więc jeszcze nie miali jak osiągnąć poziom 10% szmelców. Choć szczerze przyznam, że wśród produtów Sony żadnych szmelców nie widziałem jeszcze (wprawdzie to nieoznacza, że takowych nie mają, ale wśród tych co ja widziałem, to niebyło widzać czy słychać o awaryjności).

I mała prośba, trzymaj się ściśle tematu, bo znowu zostanie wywołana wojna.

Edit- przy dobrym produkcie wcale nie trzeba czytać instrukcji obsługi, aby sprzęt się dobrze sprawował (nielicząc dodatkowych opcji, które czasem samemu ciężko znaleźć). Chociaż przyznam szczerze, że wiwijanie konsolą przy odczycie z płyty to lekka przesada. Uważam jednak, że jeśli to wywijanie konsolą, to w rzeczywistości było tylko przesuwanie jej po dywanie, to ta konsolka jest szmelcowata, ma podrasowane części z pieca, a nie wytrzymuje tego co pecet (swojego często przesuwam podczas pracy [komputera], choćby, żeby podłączyć coś po usb (niemam z przodu wejść))

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie okłamujmy się. Ta konsola to nie jest najlepszy start M$. Spieszyli się przed świętami i przed Sony i dla tego wyszedł produkt jaki widzimy. A wszystko to z pogoni za kasą (oczywiste). Bill chciał zdobyć znaczną część rynku. Te problemy napewno mu w tym nie pomogą. Ja też poczekam choć już teraz mógłbym kupić Xa. Nawet się nad tym zastanawiałem bo jadę dziś do Austrii ale jednak poczekam. Gdzie to później zareklamuje? :unsure: Ehh. Chyba kupię jakąś grafę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N - wsiadles na lukiego, ze ma niby kompleks, a przeciez nie on jeden (rzeklbym nawet, ze glownie inni) podaje tu w kolko informacje o problemach z X360. Czyzby caly swiat, lacznie z posiadaczami konsol, mial kompleks ich nieposiadania?

 

Nie ciagnie mnie do tej konsoli ale to nie znaczy, ze nie moge komentowac tutejszych wiesci o niej. Nie mam zadnych kompleksow wiec nie wiem po co te gadanie ma to na celu dowartosciowanie kogos z was czy jak?? Czy twoje rozumowanie jest takie, ze jak ktos krytykuje marke X samochodu(z powodu panujacych opinii) to znaczy, ze ma kompleks z jej nie posiadania?? Wiesz nie zawsze mialem taki stosunek do 360-tki ale teraz s**m na nia tymbardziej, ze podobo bill nie chce gier wymieniac ktore sa porysowane przez konsole(a taki bogaty gnoj). Daje jakis tam jeden tytul w zamian czym sie sam przyznaje, ze rysy na plytach to wina jego sprzetu. Glupol, skapiec i kilka innych nie cenzuralnych slow w jego strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Luki2 nazywajac billa "bogatym gnojem" pokazales co potrafisz,widac jak bardzo jestes zazdrosny ze komus moze sie powodzic i potrafi byc kreatywny ,twoja kreatywnosc to z pewnoscia nieudolna forma porozumiewania sie z innymi, jestes tylko zawistnym czlowiekiem,az zal mi ciebie, a gdyby nie ten jak nazwales"gnoj" to dzisiaj pisalbys w dosie zapewne, jesli wiesz co to jest, na razie to billowi do piet nie dorastasz a jak cos stworzysz swiatowego i na taka skale jak on to wroc na forum, az mi sie niechce z toba gadac bo na pewno jestes zlodziejem ktory z jednej strony szydzi z billa a z drugiej kradnie jego oprogramowanie!!!!

 

 

ps.Zatoichi jak widac po calym topicu ,gosc jest szczesciarzem bo ma i nowa konsolkie i hdtv , no i sporo kasy na wydatki :):), no i zadnych problemow z konsola :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki2 nazywajac billa "bogatym gnojem" pokazales co potrafisz,widac jak bardzo jestes zazdrosny ze komus moze sie powodzic i potrafi byc kreatywny ,twoja kreatywnosc to z pewnoscia nieudolna forma porozumiewania sie z innymi, jestes tylko zawistnym czlowiekiem,az zal mi ciebie, a gdyby nie ten jak nazwales"gnoj" to dzisiaj pisalbys w dosie zapewne, jesli wiesz co to jest, na razie to billowi do piet nie dorastasz a jak cos stworzysz swiatowego i na taka skale jak on to wroc na forum, az mi sie niechce z toba gadac bo na pewno jestes zlodziejem ktory z jednej strony szydzi z billa a z drugiej kradnie jego oprogramowanie!!!!

 

Ty sobie kolego nie pozwalaj za duzo i nie wyzywaj kogos publicznie od zlodzieja bo przeginasz pale cwaniaku. :angry: . Wiesz to co osiagne w zyciu to jeszcze w duzej mierze zalezy odemnie . Ze mu zazdroszcze?? Pewnie jak kazdy(ale nie zawsitnie) uzyj troche rozumu jak czasem cos piszesz. Pan wymiar sprawiedliwosci sie odezwal bueh bueh. Skad wiesz co by bylo gdyby nie bill?? Ech szkoda slow na takiego typa jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

o zabolalo???? biedny luki2 ,a tak bylo fajnie nie??? jak ty nazywasz kogos gnojem jest ok???? jak ktos pisze ze pewnie jestes zlodziejem oprogramowania to jest cwaniakiem :) , taka masz chyba wybiurcza pamienc do orzecznictwa,

 

 

ps. dobrze ze nie czytales linka do forum ktory wstawil zatoichi bo pewnie bys umarl z zazdrosci jacy goscie sa zadowoleni z posiadania czegos co ty tylko mozesz poogladac na zdjeciach no i nie potrzebuja twoich propozycji odnosnie zmiany chlodzenia w xboxie360

 

ps2.pamientaj ze jutro szkola i lepiej sie wyspij przed klasowka a nie tutaj tak pozno siedzisz i piszesz te swoje..... a jutro jak zwykle 1 :) :) kolejna zreszta :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale boli normalnie zwijam sie z bolu. Znalazl sie adwokat billa :lol2: Nie no jak dla ciebie produkty typu windows i praktyki serwisowe sa godne nagrody to juz twoja sprawa. Linka czytalem ale nie calego i coz fajny ma gosc TV. A czy mu zazdroszcze? Pewnie i cos nie pisze, ze ten TV jest do [gluteus maximus] a wg. twojego toku rozumowanieu juz powinienem :mur: .

 

 

EDIT>> gladiac wspomnienia z dziecinstwa?? :lol2: :lol2: widac, ze miles je dosc burzliwe tylko wspoczuc.

 

 

EDIT2>>RR6 z tego co widzialem na trailerze to bieda jak na Next-gena

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

wiesz Luki2 ja dlugo moge prowadzic ten"rodzaj konwersacji" ,wiec albo troche stonujesz albo dalej tak bedziemy "rozmawiac", bo krytykowac ma prawo kazdy ale sposob w jaki sie to robi to pokazuje jaki ten ktos"jest..." ,wiec sobie wybierz co ci pasuje

 

ps.widac ze ciebie konsole nic nie obchodza, linka nie doczytales bo nie bylo tam nic ze sie 360 psuje czy zawiesza ,wiec topic nie byl godzien twojej uwagi???, tylko ci tv utkwil w glowie no bo to nie konsola buhahahahah

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 jest uprzedzony i to az bije z jego postow - szkoda ze on sam tego nie widzi.

Wracajac do tematu x360 zakupie jakos w przyszlym roku. Nie stac mnie juz na upgrade'y peceta, a i gier na konsole sie wiecej ukazuje wiec mysle ze sie nie zawiode, bo teraz bedzie tylko coraz lepiej. Co do donosow na temat wad konsoli to mysle, ze to bardzo maly procent (poki co na necie widzialem tylko 2 osoby skarzace sie na przegrzewanie), a jesli chodzi o rysowanie plyt przez konsole to w instrukcji do xboxa 360 jest napisane jak byk ze jesli chce sie zmienic pozycje konsoli to trzeba najpierw wyjac plyte z napedu. W skrocie RTFM i zostawcie duzo miejsca wokol zasilacza! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac szkoda pisania do mlodych osob, oni nie lubia konsol bo tego nie kupia im rodzicie.. bo na tym nie "mozna sie uczyc"

edit: jak ktos uwaza dalej ze PGR3 wyglada slabo to niech zobaczy linka wyzej... To jest brzydka gra? :lol2:

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...gdyby nie ten jak nazwales"gnoj" to dzisiaj pisalbys w dosie zapewne...

W Linuxie. PS. Norton też był m$??

NIeoszukujmy się, bill jest marketingowcem i strategiem (mimo, że ma wykształcenie informatyczne), ale nie przypisuj mu zasłóg za coś, czego nie napisał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridge Racer 6

 

Aha. Co do billa to ja równierz nie jestem po jego stronie. Widzieliście jego encyklopedie? Widzieliście co kryje się pod hasłem POLSKA??? Bill był w naszym kraju już kilka razy i widział jak jest a w jego encyklopedii POLSKA przedstawiona była jako dwie babcie w chustach zbierające ziemniaki, a dookoła było tylko pole. Wywołało to kiedyś szum i pokazywali to nawet w telewizji! :mad: Pewnie ktoś teraz powie: "To nie Bill. To tworzą jego ludzie" i tu jest sedno sprawy. On już od dawna nie tworzy. Robią to jego pracownicy! B)

 

Pozdro

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

prawda jest taka ze nasza droga Polska nie umie sie pokazac ani zareklamowac zreszta nie za bardzo ma co, jak zapytasz sie belga albo francuza gdzie lezy Polska to spojrzy na ciebie dziwnie i odpowie ze gdzies gdzie jest caly rok zimno i biegaja niedzwiedzie polarne..powaga :), krazy tez o nas powiedzenie ..pijany jak polak.... tak wiec mimo braku wiedzy z geografi co do naszych sasiadow to my sami rysujemy podobny obraz polski bo niby co mamy pokazac, tak wiec caly swiat niestety widzi nas przez pryzmat krzywego zwierciadla.

 

Xaon czy ja pisalem o linuxie??? zreszta jak mozesz porownywac kiedy te dwa systemy powstaly w duzych odstepach czasowych, a norton to byla nakladka na dosa

 

Przemol^N masz racje olewam go :) szkoda czasu na ................

 

troche newsow z internetu :)

 

-jesli ktos jeszcze nie kupil z braku dostepnosci w polskich sklepach nowej konsoli to moze spokojnie wybrac sie po zakupy do niemiec ,jak podaja niektore zrodla w wiekszosci duzych magazynow wersja core jest nadal dostepna

 

Ci ktorzy juz nowa konsole maja musza przygotowac sie do ...wiekszych oplat za prad ,jesli poprzednia wersja xboxa pobierala 74 wat to nowa konsola juz ok 2x wiecej czyli ok 150 wat,koszt jednej kilowatogodziny to 40 groszy , dla przypomnienie ps2 potrzebowala zaledwie 50 wat ale bez hdd

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Linuxie. PS. Norton też był m$??

NIeoszukujmy się, bill jest marketingowcem i strategiem (mimo, że ma wykształcenie informatyczne), ale nie przypisuj mu zasłóg za coś, czego nie napisał <_<

racja -pomysł zrabany z workbencha z amigi i z maca( a mogło być tak fajnie :angry: )Billa interesuje kasa i nic więcej-end pogadajmy o czymś normalnym np: o konsolach <_<

 

ps.gladiac- z billem przegiołeś aż się płakać chce bo mieszkasz w normalnym kraju a bronisz takiego goscia-szkoda słów

Edytowane przez dustone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli upraszczając. Microsoft robi bubel , a sony (według niektórych) oszukuje...tak można wywnioskować po tym temacie.I co tutaj kupić? Chyba tylko pozostaje nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac.

 

No ok. Wiem, że różnie jesteśmy postrzegani ale jak ktoś będzie chciał dowiedzieć się czegokolwiek o naszym kraju i sięgnie do encyklopedii Microsoftu to co zobaczy? Zacofany kraj gdzie babcia dalej dziabie motyką w polu i nawet dróg nie ma??? Przecież to gorzej niż w Rumuni gdzie miałem okazje być :). Przecież u nas jest o niebo lepiej. ;)

 

Wracając do tematu.

Wersja Core to jest golas? Sama konsolka z padami przewodowymi? To w której wersji jest pad WiFi i jakie mają wyposażenie pozostałe wersje? Na allegro widziałem po 1440zł wersje Core.

 

Czekam, aż scena wypuści zmodowany system, żeby dało się większy dysk podpiąć i ogólnie rozszerzyć możliwości Xa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac.

 

No ok. Wiem, że różnie jesteśmy postrzegani ale jak ktoś będzie chciał dowiedzieć się czegokolwiek o naszym kraju i sięgnie do encyklopedii Microsoftu to co zobaczy? Zacofany kraj gdzie babcia dalej dziabie motyką w polu i nawet dróg nie ma??? Przecież to gorzej niż w Rumuni gdzie miałem okazje być :). Przecież u nas jest o niebo lepiej. ;)

 

Wracając do tematu.

Wersja Core to jest golas? Sama konsolka z padami przewodowymi? To w której wersji jest pad WiFi i jakie mają wyposażenie pozostałe wersje? Na allegro widziałem po 1440zł wersje Core.

 

Czekam, aż scena wypuści zmodowany system, żeby dało się większy dysk podpiąć i ogólnie rozszerzyć możliwości Xa.

wersja core ma pada przewodowego i jest pozbyta twardego dysku. wersja premium ma pada bezprzewodowego, dysk 20 GB, headset, pilot oraz dzieki temu ze jest dysk mozna korzystac z xbox live w wersji silver ( dodawany jest 30 dniowy gold )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Gladiac.

 

No ok. Wiem, że różnie jesteśmy postrzegani ale jak ktoś będzie chciał dowiedzieć się czegokolwiek o naszym kraju i sięgnie do encyklopedii Microsoftu to co zobaczy? Zacofany kraj gdzie babcia dalej dziabie motyką w polu i nawet dróg nie ma??? Przecież to gorzej niż w Rumuni gdzie miałem okazje być :). Przecież u nas jest o niebo lepiej. ;)

 

Wracając do tematu.

Wersja Core to jest golas? Sama konsolka z padami przewodowymi? To w której wersji jest pad WiFi i jakie mają wyposażenie pozostałe wersje? Na allegro widziałem po 1440zł wersje Core.

 

Czekam, aż scena wypuści zmodowany system, żeby dało się większy dysk podpiąć i ogólnie rozszerzyć możliwości Xa.

mieszkalem juz w Portugali,Hiszpani,Belgi,Szwecji, no i Francja i o Polakach albo nie wiedza nic albo ze caly rok mamy zime,znaja tylko 2 Polskie nazwiska :Jan Pawel 2 i Walese,reszta to dla nich czarna magia :) , pewnie ze encyklopedia microsoftu jest do ...du.. ,pewnie ze bill robi rozne bledy itp ale wczesniej nie chodzilo mi o to ze jest swietym tylko oto ze latwo nazwac go "gnojem" ,uzywac jego "skradzionego"oprogramowania i udawac swietego, nikt nikogo nie zmusza aby uzywal windowsa to wolny wybor jak komus nie odpowiada to niech nie kupuje,reaasumujac brzydze sie hipokrytami a my polacy wiekszosci tacy jestesmy,jedno mowimy drugie robimy, tak samo z nowa konsola ,to prawda ze wydana za szybko i w pospiechu jest niedopracowana w kilku szczegulach ale gdyby tak bill przesunal premiere to podniosyby sie glosy ,ze jak tak mozna!! co to ma znaczyc itp itd ,tak wiec i tak nie dobrze i tak zle, kto chce moze kupic dzisiaj kto chce moze poczekac na ulepszona wersje np za 2-3 miechy ,pewnie miej grzejaca sie i nowa wersje zasilacza,latwo krytykowac a czy :to do fanboyow Sony: czy Sony nie dalo [gluteus maximus] z odchudzonymi wersjami ps2???!! a szczegulnie ta ostatnia !!!! gdzie konsola ktora nazywa sie ps2 nie obsluguje wszystkich gier z duzej wersji!!!!!!!!!!!!!!!!! to dopiero smiech na sali ,nie wspominajac juz o niesamowitej awaryjnosci!!!!!! , tak wiec nie ma niewinnych ani swietych w tej branzy, ktos kto wydaje 300 czy 400 euro czy jakiekolwiek pieniadze powinnien dostac sprawny produkt ale jak juz wiemy z tym bywa roznie ,wiec poki nie mamy mozliwosci zmiany swiata na lepsze zmuszeni jestesmy taki produkt kupic lub nie , ja i tak kupie w styczniu nowego xboxa choc nie bede na razie mial hdtv ale co tam

 

ps.z kilku forum wynika ze obraz na zwyklym tv jest i tak niezly jesli chodzi o grafe tak wiec ci co nie maja hdtv moga spokojnie pograc na zwyklym tv lub na monitorze gdzie obraz z pewnoscia bedzie sporo lepszy

 

ps2. jeden z wystawiajacych nowego xboxa na Ebay dal cene uwaga...........10.999.999 $$$$$$$$$ jakis chetny??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...