Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znalazłem na oficjalnej stronie takie coś:

 

Pięć hitów EA na Xbox 360™!

Do sprzedaży trafiło pięć pierwszych hitów przeznaczonych na konsolę nowej generacji - Xbox 360™ firmy Microsoft. W dniu dzisiejszym odbyły się polskie premiery gier: Fifa 06: Road To The Fifa World Cup, Madden NFL 06, NBA Live 06, Need For Speed Most Wanted oraz Tiger Woods PGA Tour 06. Wersje na Xbox 360 zostały zaprojektowanie specjalnie z myślą o nowej konsoli i wykorzystują jej zaawansowane możliwości techniczne, umożliwiając jednocześnie wieloosobową rozgrywkę w popularnym systemie Xbox Live.

Może EA zacznie spolszczać gry na Xa i będą w lepszej cenie? :) W sumie to wątpie, żeby im się to opłacało ale kto wie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Witam, posiadam xboxa360 i uwazam jest to najlepsza konsola do tej pory :D :) ... gry w 1080i wygladaja niesamowicie!!!

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Na dzień dzisiejszy to chyba normalne prawda? :lol2:

Wole to podkreslic zeby maniacy sony mnie zaraz nie obgadywali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie lubi hamburgerów, a za to przepada za ANIME, to od razu jest nazwany maniakiem sony :wink:

Sorki, ale tak to odebrałem, bo jakoś typowo maniakalnych wypowiedzi ostatnio nie czytałem.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowi w obozie X

 

MGS 4 na PS3 to czemu nie na XBOXA360

to moze to potwierdzić :-P

 

 

(wstawiam w spiler za długi troche cytat :) )

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

今日(12月9日)発売のドリマガ増刊Xbox360ismは、大注目の記事が満載

 

■ ゲームリパブリック 岡本吉起 氏

・ じつはロンチ時には2本出すはずだったが、開発期間が延びてしまった

・ Xbox参入に関して、リスクや躊躇はない

・ 次の作品は海外を意識している

 

Game Republic's Okamoto

- We actually were planning to have two launch titles ready, but the development schedule slipped.

- We didn't perceive any risk or hesistation with jumping into Xbox development

- Our next project is being developed with overseas gamers in mind.

 

■ キューエンターテイメント 水口哲也 氏

・ 旧Xboxのことを踏まえても不安はなかった

・ 新しいゲームをなるべく多くの人に届けるために、一番可能性のある方法を選択しただけ

・ XboxLiveアーケードでゲームをつくってみたい

・ 開発進行度は85%ですが、日々完成度はあがっている

 

Q Entertainment's Mizuguchi

- We have no worries jumping on this bandwagon

- We want as many people as possible to play our games, so we will find ways to make them very playable and accessible

- I want to make an Xbox Live Arcade game

- We're about 85% complete and every day becoming more and more complete

 

 

■ スクウェア・エニックス 田中弘道 氏

・ Xbox360に「FFXI」で参入する狙いの一つに欧州市場への開拓がある

・ ベータテストは製品版と全く変わらない。プロマシアエリアもプレイ可能

 

Square's Tanaka

- We're really aiming for the Xbox 360 FFXI to be a success in the European market

- The beta test is exactly the same as the retail copy, even the expansion parts are playable.

 

 

■ コーエー 小川亨 氏

・ Xbox360のスペックを考えるとアクションゲームがピッタリだと判断して、「無双シリーズ」がすんなり 決まった

・ 「無双」シリーズに関しては、画質が向上したことよりも、ワイド画面になったことの方が大きい

・ 国内市場は頭打ちになっているので、海外市場を目指す。それを実現して初めてXbox360参入に成功した と言える

 

Koei's Kogawa

- We think by looking at Xbox 360's awesome specs that it's perfect for action games, so it was obvious match for Dynasty Warriors series

- We are really excited about people being able to play Dynasty Warriors in wide screen modes

- The market in Japan is too saturated, so we are focusing on games for overseas. Only doing that can we be truly successful with Xbox 360.

 

 

■ カプコン 稲船敬二 氏

・ 「デッドライジング」の発売は来夏以降を予定している

・ 「バイオハザード5」はXbox360版とPS3版は同時発売にしたいと思っている

・ 「バイオハザード5」もオンライン要素をいれていく

・ カプコンとしてXbox360はとりあえずやっておこうというハードではなく、腰を据えてじっくり取り込ん でいきたいと思っているハード

 

Capcom's Inafune

- Target of Summer 2006 or later for Dead Rising

- RE5 will be released for Xbox 360 and PS3 at the same time

- There will be online modes for RE5

- Capcom is not thinking of Xbox 360 as just another piece of hardware, we are going to try to really wrap our arms around it and push it to the limits.

 

■ テクモ 板垣伴信 氏

・ 海外はまったく考慮していない。たまたまアメリカで売れているからそう見えるだけ。国境に関してはこだわら ない

・ 自分の作ったゲームが売れない理由を世間やハードのせいにするな!

・ Xbox360のディスク容量には不満を持っている

・ 「DOA4」のオンライン部分はマイクロソフトの提唱する形ではなく、ムリヤリ動かしている部 分が多い

 

Tecmo's Itagaki

- Not developing with overseas customers in mind at all. It just happens that my games sell well over there so it seems like that. I do not think in terms of country borders.

- It's not the fault of anyone else if a game fails to sell well - it's all the developer.

- Thinks the disc size of Xbox 360 is a problem

- Instead of relying on Microsoft's online code, went ahead and wrote up a bunch of custom functionality.

 

■セガ 宮崎浩幸 氏

・ 現時点で、欧米ではPS3と互角の勝負をすると確信している

・ 「クロムハウンズ」の完成度は6割程度

・ ローカラーズの進歩次第では海外で開発しているタイトルが日本で発売される可能性もある

・ Xboxタイトル「シャドウ・ザ・ヘッジホッグ」はXbox360でも動く

 

Sega's Miyazaki

- In the west, we're confident that PS3 and Xbox 360 will be an even match (tied in the end).

- Crome Hounds is about 60% done

- Depending upon better localization western games might be able to sell better in Japan

- Shadow the Hedgehog is playable on Xbox 360

 

 

■ ナムコ 寺本秀雄 氏 & 小林賢也 氏

・ 「リッジレーサー」はベンチマーク的なタイトルだと思う

・ ゲーム起動時に「パックマン」が遊べるようになっているが、それを見てから本編のハイビジョン映像に移るの がいい

・ コンテンツダウンロードは有料と無料を用意している

・ タイムアタック上位者のリプレイデータをダウンロードすることもできる。これをゴーストカーとして対戦もで きる

 

Namco's Teramoto

- Ridge Racer is a benchmark setting title

- You've been able to play Pacman ever since gaming was born, thinking back to that to see things move to HD is a great thing

- Preparing both free and pay downloadable content

- You can download other people's replay data and use it like a ghost car to compare yourself to others

 

■ コナミ 内田明理 氏

・ (開発に)お金がかかってしょうがない

・ 正直な話、かなりの本数を売らないと採算はとれない

・ Xbox360でタッグマッチとオンライン対戦が実現できた。従来のハードでは表現も含めて不可能

・ オンラインでは、1対1だけでなく、4人での対戦が楽しめる

 

Konami's Uchida

- Development costs are rising and we can't really stop it

- Speaking frankly, if we don't sell lots of copies we won't make any profit

- With Xbox 360 we can easily get team matches and online battles. It is just worlds away from any console up to now.

- You will be able to play not just 1 versus 1, but things like 4 players at a time online.

 

■ タイトー 河上聖治 氏

・ 今年の2月にXbox360への参入を決めた

・ HDで作る上で苦労したのは、開発環境の為にHDモニタをスタッフ全員に導入するのが高くついた( 笑)

・ 「Over G」以外にもXbox360タイトルを鋭意検討している

 

Taito's Kawakami

- We decided to develop for 360 in February.

- What we've had a hard time with in transition to HD development, is getting HD monitors for all of our staff! It was very expensive (laughs)

- There are other games in development for Xbox 360 besides "Over G"

 

■ フロム・ソフトウェア 神直利 氏

・ Xbox360が今度売れるかどうかわからないからPS2でやろうといったところで、それが100%安全な 選択にはならない。どうせどちらもリスキーなら、新しいハードに無茶をしてオリジナルをぶつけてでも業界を 変えていきたい

・ 今回もUS主導で進めている印象があるので、もう少しがんばってほしい

 

From Software's Kami Naotoshi (?)

- We don't know if Xbox 360 will be a success this time (in Japan) or not, but even if we developed for PS2 there's no sure thing that a game would sell well. We want to help push the industry forward, by creating original and awesome games for the newest hardware.

- It seems this time again the emphasis is on the US market, so we want them to try a little bit harder over here.

 

■ 元気 木村智治 氏

・ Xbox360の市場を考えると、「首都高バトル」も海外展開していきたいと思っている

・ 「首都高バトル」の開発度は10%。走る程度のところまでできている

・ 「首都高バトル」以外にもいくつかの開発ラインを立ち上げようと考えている

 

Genki's Kimura

- When we think about the potential markets for Xbox 360, we want to see Shutokou Battle successful overseas

- Xbox 360 Shutokou Battle (Tokyo Extreme Racer) is about 10% complete. We basically have a car racing around.

- We have several other Xbox 360 games in development besides Shutokou Battle.

 

■ バンプレスト 熊倉浩司 氏

・ Xboxには参入していなかったが、Xbox360については早いうちにマイクロソフトから日本市場に対す る姿勢と取り組みを聞いていた。それが納得できるものだったので参入に至った

・ 「スパロボ」に関してはファンが「こういうのを待っていたんだ!」と驚くものが出せればいいと 思っている

・ 「マグナカルタ2」は、まだやることが決まった段階だが、韓国側のスタッフも日本側のスタッフも前作以上の モチベーションを持って準備をしている

 

Banpresto's Kumagura

- We didn't develop for Xbox, but now we're seeing how serious Microsoft is about succeeding in the Japanese market. That is what pushed is into deciding to develop for this platform.

- I want to release something which blows away fans of the "Super Robot Taisen" series.

- We think our Japanese and Korean staff are very eager to get to work on "Magna Carta 2"

 

 

■ SNKプレイモア FALCOON 氏

・ 「KOFマキシマムインパクト360」は移植というよりは完全に次世代機対応にする

・ オンラインではPS2のMMBB(マルチマッチングブロードバンド)よりも現在のXboxLiveのほうが 遥かに開発はやりやすい

・ 観戦モードをやりたいと思っている

 

SNK PlayMore's Falcoon

- KOF Maximum Impact 360 will not be a port but completely written for next gen

- In terms of online gaming it's so much easier to develop for Xbox Live than it is for PS2's match making services (MMBB).

- We'd like to try adding an online observation mode.

 

■ アイディアファクトリー 桑名新吾 氏 & 佐藤嘉晃 氏

・ 3D表現に関しては、PCよりもXbox360のほうがすごいことができちゃう

・ 「スペクトラルフォース3(仮)」は、12月の段階で実機上でほとんど完成している状態

・ アメリカ市場をあまり意識しない商品を今までどおりやっていく

 

Idea Factory's Kuwana and Satou

- It's so much easier to get awesome 3D results with the Xbox 360 than a PC

- Spectral Force 3 (tentative title) is nearly done

- We are not really considering the American market, just like we always have not

 

■ D3パブリッシャー 岡島信幸 氏

・ 参入の経緯は、表現したいコンテンツの器としてXbox360が適切だったから

・ 「地球防衛軍X」はより一層の“絶望感”を、「お姉チャンバラX」なら“よりたくさんのセクシーさ”を味わ ってもらえると思う

・ 「地球防衛軍X」と「お姉チャンバラX」は来年の秋から冬にかけての発売を目指している

・ タイトルはまだ言えないが、ほかにもう1タイトルの開発を進行させている

 

D3's Okajima

- The reason we picked Xbox 360 is because it's the best method of conveying what sort of games I want to make.

- Jikyuu Boueigun X is much about despair and hopelessness, while "O-nee Chanpara" is much more sexy. Both titles are targeted for next Fall or Winter.

- I can't reveal any details, but we also have one other title in development for Xbox 360

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie dprwalem x360 w swoje lapki i nie moglem sie oderwac :) Na poczatku pogralem chwile w NFS MW pozniej w dema Kameo i Fifa 2006. Graficznie wszystko wyglada pieknie mimo ze narazie mam podlaczona konsole do tunera tv.( kabel vga jeszcze nie doszedl) Konsola chodzilo kolo 8 h i nie byl zawiasu. Troche sie nagrzewa ale mysle ze Xbox 1 tez sie podobnie nagrzewal. Zasilacz upchalem w kat by sprawdzic czy w takich warunkach nie bedzie powodowal zwisow. Test wyszedl pozytywnie, troche cieply byl ale nie przesadzajmy.

Kilka zdjec

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogralem troche w Kameo.

Na bardzo starym :-P Sharpie wyglada przecudownie.

Nie gralem nigdy na pierwszym Xbox'sie, kompa mam dosyc dobrego, w wiekszosc gier gram na pelnych detalach ale czegos takiego jeszcze nie widzialem. Az sie boje jak to wyglada na HDTV. W nocy wrzuce moze kilka fotek, niestety teraz nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

dzisiaj pogralem w pgr3 ,perfect dark, i quake4, i poprostu wymieklem, wyobrazscie sobie najmocnieszja karte gpu i wszystko oblozone w 100% bumpmapingem i wszytkimi mozliwymi efektami !!, super ostrymi teksturami i plynna animacja , jestem zachwycony bo ta maszynka jest naprawde wspaniala technologia mimo tych wszystkich wad ktre sie jej zarzuca , i to nawet na zwyklym tv potrafi zmiazdzyc graficznie a na 720 jest piekna ,niestety nie moglem sprawdzic w 1080 ale mysle ze jest jeszcze piekniejsza , pad jest bardzo wygodny i latwo sie przyzwyczaic ,bezprzewodowe sterowanie to jest to co potrzebujemy aby przestac sie stresowac brakiem za krotkiego kabla, gra sie we wszystkie grane przezemnie tytuly naprawde swietnie a ci co juz mieli konsole szybko wpadna w trans :) ,polecam ogromnie bo nowa konsola rzadzi!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pisza tu o trybie 720, inii o 1080... to tam mozna wybierac rozdzielczosci jak na PieCu ???

tak jak na pc to nie mozna sobie wybierac. Wszystko zalezy od tego jaki masz monitor/telewizor. Z tego co widzialem na screnach z dashboard'u X'a to mozna sobie wybrac pomiedzy 3 trybami: 480, 720, 1080. Nie wiem jak to jest dokladnie z wyborem pomiedzy p, a i. Z tego co czytalem to na wtyczce do TV po stronie konsoli jest jakis magiczny psztryczek elektryczek po nacisnieciu ktorego tryb wyswietlania jest rozpoznawany automatycznie:) Tak wiec nie ma dokladnie tak jak na PC ze mozna sobie pograc w 800x600 albo 1024x768. Poza tym wszystkie gierki sa liczone do rozdzielczosci 1280x720, a nastepnie skalowane do 1080 lub 480 linii. W sumie to grasz w najwyzszej na jaka pozwala twoj TV, a i tak wszystko bedzie chodzic plynnie:) To nie PC ze trzeba zmniejszac rozdzialke zeby chodzilo szybciej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ,jeszcze jedno to z tego co pisales w ostatnim poscie wynika ze jak sie zakochasz w jakies dziewczynie to przed slubem zarzadasz od niej badania krwi,moczu,zaprowadzisz do dentysty i psychologa po opinie,zmierzysz i moze wtedy po wszystkich wynikach sie ozenic..brawo co za przezornosc :) :)

Powiem Ci tak. Dla mnie nie poważnym i nie trafionym jest porównanie uczucia jakim jest miłość do kupowania materialnych dóbr. Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ciekawego znalazłem w sieci :lol:

 

Dołączona grafika

 

po tym jak to zobaczyłem myślałem ze nie wytrzymam ze śmiechu....

Ja nie mysle - ja juz wiem - nie wytrzymałem,

 

Dla nie kumatych - screen pochodzi z gry "Shadow of the colossus"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi powiedzieć jaką dł. ma kabel od pada do xbox360 (wersja core). taką chyba zakupię za 1kzł i do tego dysk bo reszta pierdół mi nie potrzebna (jak będę chciał do dokupię)

 

 

EDIT: już znalazłem -> 9m; dosyć dużo :)

Edytowane przez Gaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi powiedzieć jaką dł. ma kabel od pada do xbox360 (wersja core). taką chyba zakupię za 1kzł i do tego dysk bo reszta pierdół mi nie potrzebna (jak będę chciał do dokupię)

EDIT: już znalazłem -> 9m; dosyć dużo :)

a gdzie widziales za 1k pln?? Bo ja widzialem najtansza za 1400 a do tego dysk za 400 wiec wychodzi 1800 a tyle (no moze troszeczke wiecej) kosztuje wersja premium z bezprzewodowym padem itp. wiec nie wiem czy sie oplaca kupowac wersje core. No chyba ze masz dostep do jakiejs za 1000 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiescil bym kilka obiecanych zdjec ale moj aparat niestety nie spisuje sie w ogole. Obraz na ekranie TV wychodzi bardzo nieostry.

 

Masta_KKIILLAA!! -->Ten TV to Samsung R51 ? Jak sie spisuje na X360? Widac jakies przeskalowanie obrazu czy wszystko wyglada idealnie?

Edytowane przez Crichton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Zamiescil bym kilka obiecanych zdjec ale moj aparat niestety nie spisuje sie w ogole. Obraz na ekranie TV wychodzi bardzo nieostry.

 

Masta_KKIILLAA!! -->Ten TV to Samsung R51 ? Jak sie spisuje na X360? Widac jakies przeskalowanie obrazu czy wszystko wyglada idealnie?

Xbox360 w 1080i wyglada niesamowicie :D .... gry takie jak Cod2 albo PGR3 pokazuja potege xboxa :) ..... pomyslec ze Gears of War na Unreal3 engine bedzie dostepne juz w grudniu :D ... zero znieksztalcen, zero smuzenia - poezjea

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...