Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Masta_KKIILLAA!!

Masta_KKIILLAA!!

 

Gears of War nie wychodzi czasem 02/02/06??.

... a no moze!!???? ... w kazdym razie ..... niedlugo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze niby to ustrojstwo ma jakies wiatraczki w sobie?:> bo cos mi sie wydaje ze to zwykla podstawka jest.

Tak. Ma wiatraczki pod spodem. Podać linka do sklepu zagranicznego? :) Tylko 20 dolców. B)

 

Lazymodder

 

Wiesz. Mnie to nie dziwi. W końcu japońce wolą swoje a nie Bila. :wink:

 

PS. Widziałem ten filmik MGS4 w wysokiej jakości i myślałem, że to poprostu kolejny render. Ale po wczorajszym techdemku z tematu PS3 zmieniłem zdanie. Xbox360 ma świetną grafikę ale podobną do pecetowej. A to co pokazali z MGS4 na PS3 poprostu mnie zadziwiło. :rolleyes: Myślę, że warto czekać! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie z tym grzaniem. moja konsola chodzi po kilka godzin dziennie i nie mialem do tej pory wogole z nia problemow. zasilacz upchalem w biurko. mimo ze cyrkulacji powietrza tam praktycznie nie ma zasilacz sie nie przegrzewa. jest cieply ale zasilacze od inncyh urzadzen maja podobna temperature. jesli chodzi o konsole to postawilem ja przy scianie i zmierzylem tem wydmuchiwanego powietrza. wyszlo 48 st C. Wg mnie nie jest to duzo. Xbox 1 mial temp kolo 60 st C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu rozdzielczosci jakie mozna uzyskac przez ten kabelek:

* 640 x 480

* 848 x 480

* 1024 x 768

* 1280 x 720 (equivalent to 720p)

* 1280 x 768

* 1280 x 1024

* 1360 x 768

z xbox.com

 

Przy okazji jeszcze pytanie, czy komus z posiadaczy X360 udalo sie otworzyc na konsoli pliki WMV HD?

Gdzies czytalem, ze 360tka miala obslugiwac WMV w HD. Niestety u mnie gdy nagralem plytke z kilkoma

klipami w WMVHD konsola ich nie rozpoznala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres to sobie troche poczekasz. tak z minimum 2 lata zanim premium bedzie kosztowal 1 tys. ja widzialem na allegro premium za 2 tys zl z gra co jest cena bardzo dobra. aha jak spadnie do tego 1 tys to chcialbym zobaczyc jak kupic ta srednia karte graf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres to sobie troche poczekasz. tak z minimum 2 lata zanim premium bedzie kosztowal 1 tys. ja widzialem na allegro premium za 2 tys zl z gra co jest cena bardzo dobra. aha jak spadnie do tego 1 tys to chcialbym zobaczyc jak kupic ta srednia karte graf

Do tauzena spadnie za 2 lata to pewne.

Wtedy dopiero zamierzam kupic ta konsolke (badz PS3).

A teraz kolesie kupuja je za 1600PLN i wala 400PLN nabity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystko to z pogoni za kasą (oczywiste).

O matko... To ty jeszcze nie zauważyłeś, że wszystko nie tylko konsole kręcą się wokół kasy? Według mnie ten zarzut bezpodstawny... Edytowane przez kuru87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gekon.qs.pl/ :)

 

nie no 2k za x360.. polecam sprzedawcy dobrych lowow (cieci?)

 

omg jak tu ostatnio (na gekona) patrzalem to kosztowal xbox (deluxe) 1600 a core 1300.... ciekawe cale 2 tygodnie cale 400 zl ...

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... za mala podaz, za duzy popyt i ceny leca w gore.

 

Jak beda juz regularne dostawy i rynek sie troszke nasyci (czytaj: najwieksi zapalency juz kupia), to wtedy bedzie mozna oczekiwac spadku cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...