Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z was jakąś gierkę na x-a, która miała by tak niepowtarzalny klimat jak miał choćby Abe Exodus, czy Fallout?? Chcę podkreślić, że niechodzi mi tylko o dobry, czy wspaniały klimat, lecz faktycznie niepowtarzalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was jakąś gierkę na x-a, która miała by tak niepowtarzalny klimat jak miał choćby Abe Exodus, czy Fallout?? Chcę podkreślić, że niechodzi mi tylko o dobry, czy wspaniały klimat, lecz faktycznie niepowtarzalny.

Oddworld Stranger's Wrath , Ninja Gaiden, Conker: Live and Reloaded np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i musze sie wtracic pytajac was czy tego oczekiwaliscie po konsoli next-gen?? Grafy ktora wszyscy juz mogli ogladac wczesniej na piecu i to nie az tak kosmicznie drogim! A co do rozdzialki moge sie zalozyc, ze na kompa wyglada zapewne lepiej w 1280x1024 inaczej byc nie moze ale oczywisice to konsola wiec wiadomo, ze nikt tu nie oczekuje rozdzialek piecowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i musze sie wtracic pytajac was czy tego oczekiwaliscie po konsoli next-gen?? Grafy ktora wszyscy juz mogli ogladac wczesniej na piecu i to nie az tak kosmicznie drogim! A co do rozdzialki moge sie zalozyc, ze na kompa wyglada zapewne lepiej w 1280x1024 inaczej byc nie moze ale oczywisice to konsola wiec wiadomo, ze nikt tu nie oczekuje rozdzialek piecowych.

i tak sie nikt nie przyzna ;) wszyscy beda zachwalali..no w koncu 1600 zeta piechota nie chodzi ;) (i zeby mi tu nie bylo od razu tekstow ze jestem przeciwko konsolom - bo nie jestem.sam mam PS2)

chodzi tylko o to ze w sumie xbox to taki PC z 7800GT na pokladzei..a wiec grafa imho nie powala..po drugie jesli nawet w PSXtreme po nim jadą (no moze nie jadą ale wyrazaja takze ubolewan ie ze na DOBRYM PC juz to wszystko gdzies widzieli) to chyba juz cos znaczy prawda (ale pewnie zaraz sie okaze ze redaktorzy ww pisma uwzieli sie na Xboxa i nie mozna im wierzyc i bla bla bla)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i musze sie wtracic pytajac was czy tego oczekiwaliscie po konsoli next-gen?? Grafy ktora wszyscy juz mogli ogladac wczesniej na piecu i to nie az tak kosmicznie drogim! A co do rozdzialki moge sie zalozyc, ze na kompa wyglada zapewne lepiej w 1280x1024 inaczej byc nie moze ale oczywisice to konsola wiec wiadomo, ze nikt tu nie oczekuje rozdzialek piecowych.

no i tu jestes w bledzi. robilem porownania nfs mw na x360 i pc. i na x360 wyglada to troche lepiej a nie na odwrot. skad to wiem ?? mam konsole w domu a nie czerpie informacje z newsow i fanboyowskiej gazety PE. oczywiscie dla innej osoby moze nie byc roznicy w grafice w nfs. tylko by tak na pc wygladala jaki trzeba miec sprzet. ja mam a64 3000 @ 2,5 GHz, gf 6800, 1 GB Ram i by gra plynnie chodzila moge max rozdzialke 1024x768 bez AA.(i przy takich ustawieniach gra potrafi przyciac). Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z zakupu. wiem ze obecne gry nie pokazuja mocy tej konsoli, ale z czasem sie to zmieni. w marcu ma wyjsc kilka gier ktore na bank stana sie hitami.

 

 

PS lukk_ widze ze gazeta PE to dla ciebie wyrocznia. tak sie sklada, ze jestem w kontakcie z wieloma osobami co maja x360 i jeszcze nikt nie marudzi, wszyscy sa zachwyceni. Prawda jest taka, ze ci co najwiecej marudza, wytykaja dziwne bledy (ktorych ja niedostrzegam) nie maja konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu jestes w bledzi. robilem porownania nfs mw na x360 i pc. i na x360 wyglada to troche lepiej a nie na odwrot. skad to wiem ?? mam konsole w domu a nie czerpie informacje z newsow i fanboyowskiej gazety PE. oczywiscie dla innej osoby moze nie byc roznicy w grafice w nfs. tylko by tak na pc wygladala jaki trzeba miec sprzet. ja mam a64 3000 @ 2,5 GHz, gf 6800, 1 GB Ram i by gra plynnie chodzila moge max rozdzialke 1024x768 bez AA.(i przy takich ustawieniach gra potrafi przyciac). Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z zakupu. wiem ze obecne gry nie pokazuja mocy tej konsoli, ale z czasem sie to zmieni. w marcu ma wyjsc kilka gier ktore na bank stana sie hitami.

PS lukk_ widze ze gazeta PE to dla ciebie wyrocznia. tak sie sklada, ze jestem w kontakcie z wieloma osobami co maja x360 i jeszcze nikt nie marudzi, wszyscy sa zachwyceni. Prawda jest taka, ze ci co najwiecej marudza, wytykaja dziwne bledy (ktorych ja niedostrzegam) nie maja konsoli

 

co z tego że wyglada lepiej jak gra jest denna. i do tego kosztuje dużo wiecej od wersji pc nie oferując dosłownie nic lepszego.

Fajnie że jesteś zadowolony z zakupu, tylko ze nie wszyscy mają takie szczęscie. widziałem na własne oczy jak now y kloc zawiesza się po godzinie grania.

 

Ja wole poczekać na ulepszoną wersję, moze wsadzą cichszy czytnik, i zmodernizują chłodzenie bo te napewno nie jest wystarczające. Ponoć w nowej wersji mają dać lepsze mniej prądożerne bebechy, chciałbym żeby dali tez nowy naped HD DVD ale o tym chyba można zapomnieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego że wyglada lepiej jak gra jest denna. i do tego kosztuje dużo wiecej od wersji pc nie oferując dosłownie nic lepszego.

Fajnie że jesteś zadowolony z zakupu, tylko ze nie wszyscy mają takie szczęscie. widziałem na własne oczy jak now y kloc zawiesza się po godzinie grania.

 

Ja wole poczekać na ulepszoną wersję, moze wsadzą cichszy czytnik, i zmodernizują chłodzenie bo te napewno nie jest wystarczające. Ponoć w nowej wersji mają dać lepsze mniej prądożerne bebechy, chciałbym żeby dali tez nowy naped HD DVD ale o tym chyba można zapomnieć?

dla ciebie gra denna a mi sie bardzo podoba. a co do wieszania to ja nie mam z tym problemu. no jedynie demo nba 06 sie wieszalo (jakies zrabane). restza chodzi bez problemow. gralem po kilka godzin i nic sie nie dzialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie gra denna a mi sie bardzo podoba. a co do wieszania to ja nie mam z tym problemu. no jedynie demo nba 06 sie wieszalo (jakies zrabane). restza chodzi bez problemow. gralem po kilka godzin i nic sie nie dzialo

tak jak mowiłem masz szczeście, ale nie wszyscy są zadowoloeni z xboxa 360. kilka razy w róznych zródłach czytałem recke nowej konsoli i cały czas sa wymieniane te same wady:

 

zawieszanie

głośna praca czytnika

głośna praca wentylatora ( to już w starym xboxie było, uszy puchły po kilku godzinach :) )

brak skoku jakościowego w grafice na miare next gena

długie loadingi

przy zmianie pozycji rysuje płyty

wygląd zasilacza :)

małą pojemność nośników Hallo 3 ma byc na 5 DVD :mur:

 

miałem xboxa i w ciagu roku ani razu mi sie nie zawiesil, gralem w 30 stopniowe upały, nie raz konsola mi spadła, nigdy nic z nią sie nie działo.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawieszanie - wsrod moich znajmomych nikomu sie konsola nie wiesza

głośna praca czytnika - tu musze przyznac racje,troch eciszej moglo byc ale nie jest zle

głośna praca wentylatora wentylatory nie sa glosne

brak skoku jakościowego w grafice na miare next gena - poczekajmy na druga fale

długie loadingi - nie zauwazylem

przy zmianie pozycji rysuje płyty - wysztko jest opisane w instrukcji obslugi. czy kompem tez zmieniasz pozycje podczas pracy ?? dla mnie to czepianie sie na sile

wygląd zasilacza :) - no jest duzy ale bez przesady, ladnie lezy w kacie i sie nie przegrzewa

małą pojemność nośników Hallo 3 ma byc na 5 DVD - to ile co bedzie zajmowalo zobaczymy jak sie pojawi. 5 DVD to mialbys 40 GB danych.nosniki na ps3 chyba maja miec 28 GB wiec i tam bylyby 2 B-R

 

ja widze skok technologiczny. jaki ? sprzet za 1600 zl odpala gry ktore byly robione w pospiechu gdzie by to miec na pc musisz wydac ponad 4 tys. no i mowie oceniania na podstawie artykulow i tego co sie znalazlo w internecie jest bezsensowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawieszanie - wsrod moich znajmomych nikomu sie konsola nie wiesza

głośna praca czytnika - tu musze przyznac racje,troch eciszej moglo byc ale nie jest zle

głośna praca wentylatora wentylatory nie sa glosne

brak skoku jakościowego w grafice na miare next gena - poczekajmy na druga fale

długie loadingi - nie zauwazylem

przy zmianie pozycji rysuje płyty - wysztko jest opisane w instrukcji obslugi. czy kompem tez zmieniasz pozycje podczas pracy ?? dla mnie to czepianie sie na sile

wygląd zasilacza :) - no jest duzy ale bez przesady, ladnie lezy w kacie i sie nie przegrzewa

małą pojemność nośników Hallo 3 ma byc na 5 DVD - to ile co bedzie zajmowalo zobaczymy jak sie pojawi. 5 DVD to mialbys 40 GB danych.nosniki na ps3 chyba maja miec 28 GB wiec i tam bylyby 2 B-R

 

ja widze skok technologiczny. jaki ? sprzet za 1600 zl odpala gry ktore byly robione w pospiechu gdzie by to miec na pc musisz wydac ponad 4 tys. no i mowie oceniania na podstawie artykulow i tego co sie znalazlo w internecie jest bezsensowne

po części masz racje, napewno na wypasione gry poczekamy jeszcze troche.

 

Z tym rysowaniem nośników to troche przegiecie, konsola to nie pc że ma stać w jedym miejscu, Nigdy do tej pory mnie nie obchodziło jak ma stać konsola, (tu zalecają pozycje pionową) Kładłem ją gdzie popadnie, czasami na dywanie itd. Nie raz chodziłem z konsolką do kumpli. Po kilku browcach nie myśli się żeby jej w trakcie gry nie ruszać.

 

Co do blu ray to mają być 2 wartwowe 50 GB danych.

 

Ciekawe jak sony dopracuje swoje dziecko bo jeśli będe musiał się martwić chłodzeniem itd. to chyba podziekuje i poczekam na kolejną generacje....

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po części masz racje, napewno na wypasione gry poczekamy jeszcze troche.

 

Z tym rysowaniem nośników to troche przegiecie, konsola to nie pc że ma stać w jedym miejscu, Nigdy do tej pory mnie nie obchodziło jak ma stać konsola, (tu zalecają pozycje pionową) Kładłem ją gdzie popadnie, czasami na dywanie itd. Nie raz chodziłem z konsolką do kumpli. Po kilku browcach nie myśli się żeby jej w trakcie gry nie ruszać.

 

Co do blu ray to mają być 2 wartwowe 50 GB danych.

 

Ciekawe jak sony dopracuje swoje dziecko bo jeśli będe musiał się martwić chłodzeniem itd. to chyba podziekuje i poczekam na kolejną generacje....

z tego co wyczytalem do bebechy ps3 grzeja sie jeszcze mocniej niz x360, a obudowa jest mniejsza i praktycznie pozbawiona jakis dziur do wentylacji. no ale do pelnej oceny trzeba czekac az konsola zostanie wyprodukowana. wtedy zobaczymy czy zasilacz od x360 jest az tak duzy jak duzo osob uwaza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak sie nikt nie przyzna ;) wszyscy beda zachwalali..no w koncu 1600 zeta piechota nie chodzi ;) (i zeby mi tu nie bylo od razu tekstow ze jestem przeciwko konsolom - bo nie jestem.sam mam PS2)

chodzi tylko o to ze w sumie xbox to taki PC z 7800GT na pokladzei..a wiec grafa imho nie powala..po drugie jesli nawet w PSXtreme po nim jadą (no moze nie jadą ale wyrazaja takze ubolewan ie ze na DOBRYM PC juz to wszystko gdzies widzieli) to chyba juz cos znaczy prawda (ale pewnie zaraz sie okaze ze redaktorzy ww pisma uwzieli sie na Xboxa i nie mozna im wierzyc i bla bla bla)

Dokładnie - ja już powiedziałem. Konsola to musi być coś naprawde niezłego w dniu premiery, jakieś innowacje, w miarę duży przeskok jakościowy czy to dźwięku czy grafiki czy może właśnie fizyki albo przechwytywania obrazu jak ET2. A tutaj raz ze tego nie ma, to połowa jeśli nie więcej gier to to samo co na PC.

 

(...)a nie czerpie informacje z newsow i fanboyowskiej gazety PE.

zal.pl?

przykro.onet?

a może pathetic.yahoo?

 

Pytacie się co?

 

tak żałosne jest własnie nazywanie fanbojami każdego, kto powie coś złego na konsole, czy inny sprzet (jak np u niektórych PC) na która sie wydało sporo kasy. Nawet jeśli bedzie to poparte faktami i konkretnymi argumentami. W takim razie jak nazwać tego, który danego sprzętu nie krytykuje i bezkrytycznie przyjmuje jego wady, mniejsze czy większe, tylko dlatego?

PSX Extreame fanboyowskie? Bo w nazwie mają "PSX"? Czytałeś to czasopismo kiedyś i ich poglady na temat konsol czy to M$ czy SONY oraz na samo zjawisko fanboy'izmu? Wyrazili swoją opinie tak jak wyrazaja na temat kazdej konsoli, wyszła nie pochlebna bo taka jest prawda - tak konsola nie reprezentuje sobą NIC innowacyjnego - i w tym momencie odrazu są fanoyami. nice 8F

 

Prawda jest taka - wiele osób się napaliło na X360 tak, ze nawet proordery pozamawiali (BTW, tutaj poszła krytyka ze niby oceniamy sprzet na podstawie tego co znajdziemy w necie czy fanboyowskich czasopismach - pytanie: Na jakiej podstawie Wy kupowaliscie tego kota w worku?) nie wiedząc do końca co kupują. A teraz dla nich te wszystkie serwisy czy gazety, w ktorych zarzuty (praktycznie wszedzie sie powtarzające) w strone X360 postawione na podstawie obcowania i testowanie tej konsoli są fanboyowskie.

 

Ocencie sami :F

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wypowiedzi pana HIVa wole zamilczec bo moga tylko bluzgi wyjsc. Poczytaj sobie o tym kolesiu. potrafi tylko zamieszanie wogol siebie robic. a pojechanie po x360 jest najlepszym tego przykladem. jakos nie widze nigdzie jekow zwiedzenia sie konsola. kazdy kto kupil ta konsole jest zadowoly ( no za wyjatkiem tych co pechowo trafili na wadliwa sztuke i tych co nie potrafia czytac instrukcji) prawda jest tak ze w Polsce istnieje tylko ps2 a reszta to gowno.

jesli chodzi chodzi premiera to chyba ta konsola miala najlepsze gry na start. ps2 w dniu premiery nie mial nic. a wadliwosc tej konsoli byla kolosalna. ps3 pewnie w dniu premiery jak bedzie mial 5-10 gier to bedzie max.

 

a to ze bede chial kupic konsole x360 wiedzialem jak tylko uslyszalem ze ma byc. nikt mnie do tego nie namiawial. i wszelkie te komentarze negatywne mnie nie zniechecaly.

 

jak bede chcial to wszystko co wezme do oceny i testow wyjdzie na totalno gowno. a moze to byc najlepiej sprzedajacy sie sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

jesli chodzi chodzi premiera to chyba ta konsola miala najlepsze gry na start. ps2 w dniu premiery nie mial nic.

Gran Turismo 3, Metal Gear Solid 2, Final Fantasy X (FFX miesiac po premierze konsoli) to nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddworld Stranger's Wrath , Ninja Gaiden, Conker: Live and Reloaded np.

sorki, poprawie się, chodziło mi o X360, bo coś mam wrażenie, że niema dla jakiej gry (z tych co są teraz i o nich słyszałem), dla której mógłbym kupić tą konsole. Tylko mi niepisz o Kameo (chyba mi się nie pomyliła ta gra z inną, nieważne zresztą), jak zobaczyłem jak gościu na koniu przewraca bodajże orków, ech, to wyglądało okropnie (jakaś tak, wogóle nie pasująca animacja, zero fizyki). I co z tego, że pięknie wygląda, Abe Exodus nie razi wyglądem (pomimo słabej rozdzielczości), a niezauwarzyłem w nim takich wpadek (no, może tylko animacja "wózka" w kopani, składająca się z 3 klatek).

Już odpowiadam z góry na pytanie. Tak, żal mi du.pe ściska, że niestać mnie na tą konsole, a gdybym ją miał to bym napewno na niej grał, ale niewiem czy po tygodniu grania (zakładając, że miałbym jakieś 3 gry), czy nie wróciłbym do Abe'a, Fallouta i innych wypasionych gier, głównie z rocznika 9x (takich teraz poszukuje :P ).

 

... ja mam a64 3000 @ 2,5 GHz, gf 6800, 1 GB Ram i by gra plynnie chodzila moge max rozdzialke 1024x768 bez AA.(i przy takich ustawieniach gra potrafi przyciac)...

Kumpel ma seproma 2,4GHz (albo 2,3, nieważne), gf 440 MX (tyle, że z 12bit szyną, przy 64MB ramu i agp x8, widziałem pudło, bo inaczej to myślałbym, że ta grafa chodzi max agp 4x) i giga ramu, znając jego, to góra 400MHz i gra my chodzi na max ustawieniach (pomijając piksel shader, którego karta ta nie obsługuje), rozdziałka na oko wyglądała na 1024x768 bez AA, jedynie musiał jakieś sterki specjalne instalować, z tego co mi mówił (jekieś dedykowane pod tą grę, przez co mu inne gry ledwie, lub nie chodzą :P, ale sterki przeinstalować to nie tak długo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu jestes w bledzi. robilem porownania nfs mw na x360 i pc. i na x360 wyglada to troche lepiej a nie na odwrot. skad to wiem ?? mam konsole w domu a nie czerpie informacje z newsow i fanboyowskiej gazety PE. oczywiscie dla innej osoby moze nie byc roznicy w grafice w nfs. tylko by tak na pc wygladala jaki trzeba miec sprzet. ja mam a64 3000 @ 2,5 GHz, gf 6800, 1 GB Ram i by gra plynnie chodzila moge max rozdzialke 1024x768 bez AA.(i przy takich ustawieniach gra potrafi przyciac). Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z zakupu. wiem ze obecne gry nie pokazuja mocy tej konsoli, ale z czasem sie to zmieni. w marcu ma wyjsc kilka gier ktore na bank stana sie hitami.

Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ci tak strasznie chodzi na takim dobrym sprzecie ale prawda jest taka, ze nowy NFS jest podobno kompletnie kod skopany, zeo optymalizacji i tu sie wlasnie wyjawia pozytywana cehca konsol.

Co do nowej fali gier czlowieku nie nastawiaj sie na zaden szok bo bardzo w to watpie czy grafa w nastepnym rzucie gier bedzie az tak duzo lepsza(juz nie wspominam i tych co pisali, ze teraz 360-tka jest wykorzystywana w 15% :lol2: ), raczej bym obstawiam plynniejsza animacje itd. Dobra PawelDK rozumiem, ze jestes zadowolony ze sprzetu ale czy NAPRAWDE tego oczekiwales po next-genie?? :blink:Bo ja jestem bardzo zawiedziony wiec klocek dla mnie juz jest skreslony bo niczym komoletnie niczym mnie nie zachwycil! Pamietasz moze relacje z premiery ps2 in reki pierwszych gierek?? No wlasnie.

 

Teraz chce jedna kwestie wyjasnic bo za duzo uzywasz okreslen fanboy a wiesz nie moze byc jakas osoba fanboyem np. ps3 jak tego sprzetu jescze w rekach nie miala. Pozatym nie czytam juz dawno psx extreme i ze wszytskich powyzszych postow wynika, ze to wlasnie ty jestes wielkim fanboyem bo ani jednego slowa zlego nie napisales na temat klocka co dla mnie jest bardzo dziwne. Jak w moje lapska wpada jakis nowy sprzet to uwierz, ze zawsze znajde w nim jakies wady, ZAWSZE bez wzgledu na firme, cene itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i musze sie wtracic pytajac was czy tego oczekiwaliscie po konsoli next-gen?? Grafy ktora wszyscy juz mogli ogladac wczesniej na piecu i to nie az tak kosmicznie drogim! A co do rozdzialki moge sie zalozyc, ze na kompa wyglada zapewne lepiej w 1280x1024 inaczej byc nie moze ale oczywisice to konsola wiec wiadomo, ze nikt tu nie oczekuje rozdzialek piecowych.

A chcesz uslyszec dowcip?

 

Na X360 (u wspomnianego wczesniej kumpla) gralem w rozdzialce 1920x1080. Masz jeszcze ochote na glupawe komentarze o rozdzialkach? Nie musze chyba dodawac, ze o zadnym przycinaniu czy zwalnianiu, nawet w "najciezszych" momentach nie bylo nawet mowy.

 

I zapewniam Cie, ze na kompie grafe taka jak w Kameo (i w takiej rozdzialce) zobaczysz za jakies pol roku, na sprzecie kosztujacym tyle co 3 konsole...

 

Bez obrazy, ale uwielbiam po prostu ludzi-wyrocznie, ktorzy wyglaszaja wiekopomne opinie nie widzac nawet sprzetu na zywo. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma seproma 2,4GHz (albo 2,3, nieważne), gf 440 MX (tyle, że z 12bit szyną, przy 64MB ramu i agp x8, widziałem pudło, bo inaczej to myślałbym, że ta grafa chodzi max agp 4x) i giga ramu, znając jego, to góra 400MHz i gra my chodzi na max ustawieniach (pomijając piksel shader, którego karta ta nie obsługuje), rozdziałka na oko wyglądała na 1024x768 bez AA, jedynie musiał jakieś sterki specjalne instalować, z tego co mi mówił (jekieś dedykowane pod tą grę, przez co mu inne gry ledwie, lub nie chodzą :P, ale sterki przeinstalować to nie tak długo).

ale co ty tu porownujesz ?? jakiegos mx 440 z 6800. sam sobie odpowiedziales - Bez pixelshadera a jak dla mnie to daje najaldniejsze fekty w grach. pewnie pod ta grafa gra chodzi bez wiekszosci efektow

 

luki2 czytaj uwaznie co pisze. napisalem ze glosno czytnik. a czy tego spodziewalem sie po nex genie odp TAK. widzialem prezentacje Gear Of War i nowego Ghost Recona. grafa powala, nie moge sie doczekac az sie pojawi. Wiesz te gry trzeba zobaczyc na zywcea, wtedy odrazu zmienisz zdanie. Jak wczoraj zobaczylem grafike w Kameo przy rodzialce 1280x1024 to szczena mi opadła. Takich tekstur ostrych to jeszcze nigdzie nie widzialem. widzisz ty jak cos dostajesz to szukasz wad, ja jak cos dostaje to szukam zalet. powtorze sie - jedyna jak narazie wada dla mnie jest glosno chodzacy czytnik ( ale nie jest tragicznie - muza go zaglusza)

 

SamoDobro - no wlasnie miesiac po premierze. niedlugo tez beda na x360 niezle tytuly

 

Fidel - wez chlopie odejdz. nie potrafisz dyskutowac to sie zamknij

 

Patrick Bateman - w rzeczywistosci wyglada to przepieknie. naprawde jesli myslisz o zakupie x360 a nie masz hdtv to koniecznie kup ten kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK

 

powiedz mi, jak wygladają gry na zwykłym TV ? ja mam 29 calowego panasonika format 4:3 czy bedzie to w miare wygladać?

 

i czy wszystkie tytuły sa w trybie 16:9 ? czy mozna to zmienić na 4:3 ?

bedzie to wygladalo o wiele lepiej niz wczesniejsze konsola(mi sie podobalo), ale prawdziwy efekt zobaczysz jak podlaczysz do hdtv lub monitora. chyba wszystkie gry maja do wyboru tryb wyswietlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie to wygladalo o wiele lepiej niz wczesniejsze konsola(mi sie podobalo), ale prawdziwy efekt zobaczysz jak podlaczysz do hdtv lub monitora. chyba wszystkie gry maja do wyboru tryb wyswietlania.

Dzieki za odp.

 

polecam ten filmik z gry. Bardzo mi się podoba!

 

 

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp.

 

polecam ten filmik z gry. Bardzo mi się podoba!

link

akurat ta gra bedzie biedna. wogole cos na poczatku namco strasznie kiepskie gry wydaje na x360.

zobacz sobie chyba2 strony wczesniej dawalem zdjecia z fify 06. konsola byla odpalana przez tuner tv, czyli rozdzialka telewizora byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wypowiedzi pana HIVa wole zamilczec bo moga tylko bluzgi wyjsc. Poczytaj sobie o tym kolesiu. potrafi tylko zamieszanie wogol siebie robic. a pojechanie po x360 jest najlepszym tego przykladem.

 

jak bede chcial to wszystko co wezme do oceny i testow wyjdzie na totalno gowno. a moze to byc najlepiej sprzedajacy sie sprzet.

akurat od HIVa to się możesz dużo nauczyć...tylko trzeba dokładnie czytać... zamieszanie?daj spokój...a twoje argumenty odnośnie PS2 i PS3...

-brak dobrych gierek na starcie

-awaryjność

-słaba wentylacja w PS3

 

...i weź oceń i znajdź gazatę która to wydrukuje...chętnie kupię i się pośmieję

PS. kiedyś (dobrze że już mamy to za sobą) disco polo miało najlepszą sprzedaż w naszym kraju.I co świadczy to o jakości tej "muzyki" :lol2: ?

Edytowane przez dustone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie to wygladalo o wiele lepiej niz wczesniejsze konsola(mi sie podobalo), ale prawdziwy efekt zobaczysz jak podlaczysz do hdtv lub monitora. chyba wszystkie gry maja do wyboru tryb wyswietlania.

To format obrazu ustawia się w grach? Szkoda, że nie w dashu bo wiadomo, że jak raz podepnę konsolkę pod jakiś ekran to raczej już nie zmieniam formatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...