Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

moze cos pomogą sprzętowe mody, a nie żaden software.

nowy x to nie psp, a po za tym jak np. ktoś nie posiada neta w domu a ma x i chce zagrać w nową gierke. raczej microsoft nie będzie zmuszał człowieka żeby latał do kogoś kto ma internet i updatował soft.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cos pomogą sprzętowe mody, a nie żaden software.

nowy x to nie psp, a po za tym jak np. ktoś nie posiada neta w domu a ma x i chce zagrać w nową gierke. raczej microsoft nie będzie zmuszał człowieka żeby latał do kogoś kto ma internet i updatował soft.

 

http://xbox360.qj.net/gr.image.jpg

 

Nie cytuj obrazkow. Costi

Czytasz uwaznie? Napisałem ze jak nie z neta, to update z płyty tak jak to robi sony z PSP. Np chcesz zagrac w najnowszą grę to musisz zupdateować konsole z tej właśnie płyty na ktorej jest gra.

 

"Nowy x to nie psp" - co to za stwierdzenie jesli chodzi o tego typu update? Tutaj nie ma zadnej roznicy miedzy xem a psp, jesli M$ zdecydowalo by sie wprowadzic takie cos.

 

A sprzętowy mod? Jaki? Taki ze mialbys kilka hdd a na kazdym inna wersja softu?

PS2 nie mialo w ogole czegos takiego jak update software'u i to był błąd. Dlatego tyle piratow teraz jest. Zabezpieczenie software'owe to wbrew pozorom najlepsze zabezpieczenie. Przykład? Powiedzmy ze ta płyta bootująca działa. Update wychodzi w ktorym krązek ten jest np dodany do jakiejś tam banlisty płyt, które w x-boxie odpalic sie nie da i juz.

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Snake, mowia, ze kazde zabezpieczenie jakie czlowiek wymyslil czlowiek predzej czy pozniej zlamie...

 

IMHO zlamanie X360 to tylko kwestia czasu i kosztow (odkrywczy jestem, nie? :P ) - to, czy piraci maja dosc kosztow (bo czasu to na pewno) jest kwestia otwarta...

 

W takim rozwiazaniu jakie opizujesz jedynym problemem do rozgryzienia byloby uzyskanie dostepu do tej banlisty - majac to, mozna ja sobie edytowac do upojenia, robic backupy, zmieniac wersje zaleznie od gierki itd. itp.

 

Zauwaz, ze caly dashboard nie bedzie wymieniany przy updejcie, tylko jakies drobne elementy zwiazane z zabezpieczeniami. Majac mozliwosc ich dowolnej wymiany, jakim problemem byloby trzymanie na HDD kilku wersji i zamienianie ich przed odpaleniem gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz, ze caly dashboard nie bedzie wymieniany przy updejcie, tylko jakies drobne elementy zwiazane z zabezpieczeniami. Majac mozliwosc ich dowolnej wymiany, jakim problemem byloby trzymanie na HDD kilku wersji i zamienianie ich przed odpaleniem gry?

No niewiem jak w 360 ale w pierwszym xboxie dash byl upgrejdowany przy polaczeniu z netem. IMHO

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale chyba calosc nie byla wymieniana, prawda?

 

A tym bardziej nie bedzie tak w X360, w ktorym dash jest "nieco" bardziej rozbudowany.

 

Kwestia wyizolowania tych zmienianych fragmentow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nic to nie dało. Microsoft nic nie zmieniał i ten kto kupił konsole na początku gra do dziś. Pewnie tak będzie teraz. A jeśli gry same zmieniałyby dashe czy jego fragmenty to mogłoby okazać się, że zabraknie pamięci albo będzie to kolidowało z inną grą i np. nie będziemy mogli jej uruchomić! Zmiana dasha przez developerów odpada. Mogą jedynie dokładać swoje zabezpieczenia na płyty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nic to nie dało. Microsoft nic nie zmieniał i ten kto kupił konsole na początku gra do dziś. Pewnie tak będzie teraz. A jeśli gry same zmieniałyby dashe czy jego fragmenty to mogłoby okazać się, że zabraknie pamięci albo będzie to kolidowało z inną grą i np. nie będziemy mogli jej uruchomić! Zmiana dasha przez developerów odpada. Mogą jedynie dokładać swoje zabezpieczenia na płyty. ;)

To nie developer bedzie dawał dasha tylko m$ bedzie dokladał nowszą wersje np do wszystkich gier wydanych w jakims tam kwartale jakiegoś roku. I jeden bedzie nadpisywany na drugiego i tym samym bedzie pozwalał odpalac gry poprzednie jak i gry nowe.

 

I costi - ja mowie odrazu ze to bedzie do złamania. Fakt jest tylko taki, ze tym sposobem m$ łatwo to złamanie mogłby usuwać.

 

Przykład.

 

Teraz kto ma konsole PSP z softem 1.0-2.0 moze grac w piraty. Jednak z softem wiekszym niz 2.0 nie pogra. Teraz wychodzi nowa ekstra gra, powiedzmy GTA Vice City Stories lub cosik takiego i ta gra nie ruszy na sofcie 2.0 tylko np 2.6, ktory jest odrazu przez sony wgrany na plytę. I teraz okres wyboru dla osoby posiadajacej psp trwa az do zlamania tej powiedzmy wersji 2.6. Do tego czasu albo bedzie musiał zrezygnowac z piratów albo z nowej gry. Złamią 2.6 to bedzie mogl grac i w to i w to. Teraz wychodzi znow nowa gra, Sony wie ze jest dziura. Tutaj "hyc" coś przełacza, miesza w sofcie i znów jest dylemat - albo grac na piratach w starsze gry, albo w nowość. To jest dobry sposób dlatego, ze wydawca ze swojej strony nie musi zbyt duzo mieszac w zabezpieczeniach aby znow łamaczom przysporzyc roboty na kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale chyba calosc nie byla wymieniana, prawda?

 

A tym bardziej nie bedzie tak w X360, w ktorym dash jest "nieco" bardziej rozbudowany.

Trzeba przyznac racje ze jednego zabezpieczenia nikt nie zlamal - Na przerobionym xboxie .Nie da sie zagrac przez Live :-P

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snake

 

A z czego PSP ładuje soft? Z dysku czy MMC?

UMD lub z neta. Z memorki to nie wiem, ale raczej też.

 

Trzeba przyznac racje ze jednego zabezpieczenia nikt nie zlamal - Na przerobionym xboxie .Nie da sie zagrac przez Live :-P

No właśnie - ban na x-box live i tutaj nic nie pomagało, bo konsolka poprostu patrzyła czy były jakiekolwiek modyfikacje w konsoli i ban.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z PS2 i Central Station - wykrycie przerobki = failed DNAS test i koniec grania online.

 

Szkoda tylko, ze praktycznie kazdego chipa do PS2 mozna wylaczyc i grac online (fakt, ze na oryginale). Zeby bylo weselej, robiac sobie iso z oryginalnej plyty i patciach!ac je numerem seryjnym z tejze plyty mozna bez problemu grac po sieci uruchamiajac gre z HDD :)

 

Przerobki do Xa tez chyba mozna wylaczyc, zeby skorzystac z Live'a. To, ze wymaga to oryginalnej gry to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam jestes 2d :mur:

No sorki, jeśli dla Ciebie te ludki wyglądają na 3d. Ja tutaj widze starą sztuczkę ze starych samochodówek (i nie tylko), z tą różnicą, że tytaj masz więkkszą rozdzielczość, lepsze zdjęcia i wogóle jest ich dużo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie będzie XBOX LIVE to żaden problem myślę. No chyba, że ktoś gra tylko w multi. ;)

 

@Lazymodder

Skoro tak się tym szczycą to czemu żadnego filmiku nie ma tylko jeden głupi screen dali na którym też wydaje mi się, że to wysokiej jakości 2D?

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slepi chyba jestescie jak to dla was jest "2d" :mur: :mur: :mur: ( a tak na marginesie ( nie odnosnie tych kibicow z pgr3 ) to od kiedy engine 3d jest 2d ?? ( to apropos tego ze jesli cos jest plaskie to mowiecie 2d ) jesli cos jest robione w 3d to kazdy obiekt jest w 3d mimo iz wydaje sie plaski to i tak jest tworzony z poligonow )....

 

 

"Der "Huge Crowd Test" wurde dazu verwendet, um die maximal darstellbare Anzahl an Zuschauern zu demonstrieren und zeigt bis zu 35000 "Polygon-Komparsen" pro Feld. Dabei handelt es sich natürlich nur um einen Test, im fertigen Spiel werden es dann aufgrund der anderen darzustellenden Objekte doch "ein paar" weniger sein."

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłbym po polsku.

PS: te 35000 poligonów mogli ciapnąć na latarnię, jak im się nudziło, ale dla mnie ludki i tak wyglądają jak dobra grafa w 2d.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma silnik 3D do postaci 2D? A fifa na trybunach jakie ma postacie? 3D? Akurat nie będę się kłucił o jakiś obrazek bo nie ma sensu. Ale dziwne, że chcieli pokazać jaki to ich silnik graficzny nie jest przecudny i ile nie wyciągnie na XBOX360 a nawet filmiku 10sekundowego nie pokazali. Wiesz. W ruchu wszystko wychodzi. A ze statycznego screena nic nie wywnioskujesz. ;)

 

PS. Nie zastanawia Cię, czemu cały screen jest taki rozmyty?

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Snake, mowia, ze kazde zabezpieczenie jakie czlowiek wymyslil czlowiek predzej czy pozniej zlamie...

 

IMHO zlamanie X360 to tylko kwestia czasu i kosztow (odkrywczy jestem, nie? :P ) - to, czy piraci maja dosc kosztow (bo czasu to na pewno) jest kwestia otwarta...

 

W takim rozwiazaniu jakie opizujesz jedynym problemem do rozgryzienia byloby uzyskanie dostepu do tej banlisty - majac to, mozna ja sobie edytowac do upojenia, robic backupy, zmieniac wersje zaleznie od gierki itd. itp.

 

Zauwaz, ze caly dashboard nie bedzie wymieniany przy updejcie, tylko jakies drobne elementy zwiazane z zabezpieczeniami. Majac mozliwosc ich dowolnej wymiany, jakim problemem byloby trzymanie na HDD kilku wersji i zamienianie ich przed odpaleniem gry?

już jest złamany ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem co mi opada jak czytam niektore posty.

Xaon zobacz pgr3 i zobacz po co jest tak widownia. Potem pisz potem cos z sensem.. ja nie widzialem 2d zadnego w widowni. Calosc jest 3d i to ladnie teksturorwana. A wiesz po co ona jest? Nie? to poczytaj albo pograj. Nie znosze ignorantow, ktorzy pisza zle o czyms czego na oczy nie widzieli i pisza bzdury.

A co do xboxa zarowno jak i 360 to uwazam ze nie ma sensu grac na piratach. 80 % zabawy to Live przeciez... po co okradac developerow i samego siebie? Na Xbox mozna kupic gry po 50zetow nowe w folii... chipa mam ale do emulatorow i divx glownie, wiekszosc gier jest napisana pod multiplayer przeciez a w x360 to juz podstawa rozrywki. Zaloze sie ze za 3 miesiace bedzie mozna kupic pgr3 za 100zetow....Nie musze grac w super nowosci, moge w dobre gry po pewnym czasie;)

 

costi granie na ps2 z hdd jest cudne. Uwielam ta konsole od czasu posiadania hdd... wczesniej mialem problemy stale z plytami (bez chipa), kupilem gre oryg gt4 i nie moglem grac bo za stara konsola, coz sprzedalem, kupilem nowszy model i dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem co mi opada jak czytam niektore posty.

Xaon zobacz pgr3 i zobacz po co jest tak widownia. Potem pisz potem cos z sensem.. ja nie widzialem 2d zadnego w widowni. Calosc jest 3d i to ladnie teksturorwana. A wiesz po co ona jest? Nie? to poczytaj albo pograj. Nie znosze ignorantow, ktorzy pisza zle o czyms czego na oczy nie widzieli i pisza bzdury.

A co do xboxa zarowno jak i 360 to uwazam ze nie ma sensu grac na piratach. 80 % zabawy to Live przeciez... po co okradac developerow i samego siebie? Na Xbox mozna kupic gry po 50zetow nowe w folii... chipa mam ale do emulatorow i divx glownie, wiekszosc gier jest napisana pod multiplayer przeciez a w x360 to juz podstawa rozrywki. Zaloze sie ze za 3 miesiace bedzie mozna kupic pgr3 za 100zetow....Nie musze grac w super nowosci, moge w dobre gry po pewnym czasie;)

 

Duzo osob tak sadzi ale nie ma to jak nowiotka gra kupiona w czasie premiery. W tym cos jest, wiem z doswiadczenia.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox mozna kupic gry po 50zetow nowe w folii...

Tylko widzisz, czasem problem stanowią rodzice, a raczej ich mentalność. Zdarza się, że niechcą dać tych 50 zetka na "jedną zabawkę". A jeśli ktoś ma tak ja, że większość kieszonkowego dostaje w kupionych pierdółkach, no to ma problem. Pół biedy, jeśli kumple korzystają z tej samej platformy, to można pożyczyć grę, no a jak nie...

 

Hmm.... niewiem po co ja to pisałem, chyba żeby się wyżalić, że niemam zbyt wielu ładnych pudełek z oryginalnymi grami.

 

Ale faktycznie, jak czasem spoglądam na swoje płytki, to nawet samo ujrzenie oryginała sprawia radość.

 

A co do 2d i 3d, to narazie koniec. Dopuki nie zobacze filmiku, lub screnów robionych z różnych stron, to i tak niedam się przekonać (bo tak czy siak, dla mnie to ciągle tak samo wygląda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze postacie są 3D bo ich poprostu tyle nie ma co na screenie (oczywiste). Stoi po kilka/kilkanaście osób. A te 35tyś nigdy nie zobaczysz bo to był niby pokaz sił i jedyny dowód to ten screen. Niczego więcej ntt. nie znajdziesz. ;)

 

Wszystkiego dobrego w nowym roku! ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD-DVD oficjalnie zapowiedziane!

 

Już w tym roku ukaże się zewnętrzny napęd HD-DVD do Xbox360. Jak to wszystko odbije się na rynku gier i ilu developerów zarzuci wydawanie swoich projektów na zwykłych DVD jeszcze nie wiadomo. Cena również nie została ustalona.

Xbox 360 Getting HD-DVD! - console

(hx) 05:23 AM EST - Jan,05 2006 - Post a comment

After denying the company had any plans for an HD-DVD capable Xbox 360 back on December 15th, Microsoft founder Bill Gates announced, among other things, that the company will sell an external HD-DVD drive for its Xbox 360 console sometime in 2006. No specifics such as price or release date were given.

 

Just a month after the global launch of the new Xbox 360 video game and entertainment system, Gates discussed the product's strong momentum in delivering high-definition hardware, games and digital entertainment experiences. Xbox 360 is on track to be the fastest-selling video game console ever, forecast to ship between 4.5 million and 5.5 million units worldwide by the end of June 2006.

 

Gates noted that Xbox 360 has also become a powerful application for high-definition television, adding that nine out of 10 Xbox 360 owners currently own or intend to purchase a high-definition television set. He announced that more than 50 new high-definition Xbox 360 games will be available by June 2006.

Building on Xbox 360 leadership in high-definition experiences, the company announced plans to deliver a new Xbox 360 external HD DVD drive in 2006. The new drive will offer millions of Xbox 360 owners the ability to easily enjoy HD DVD movies and will provide consumers with even more choices for experiencing high-definition content, in either physical or digital form.

 

Using Xbox 360 and the Xbox Live service today, consumers are already able to access high-definition entertainment such as Xbox Live Arcade titles, game demos and high-definition movie trailers. Consumers can also use their Xbox 360 system to access high-definition television and movies from their Windows XP-based Media Center PC.

 

wg. mnie bardzo mądre posunięcie!!!

 

wypasiony filmik z dema Fight Night 3

 

http://www.xboxyde.com/leech_2127_en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Mardosc tego posuniecia zacznie dokuczac gry okaze sie, ze czytnik HD-DVD bedzie wyposazeniem obowiazkowym, bo wszyscy wydawcy sie przerzuca na nowy nosnik...

...a potem wypuszcza nowe karty graficzne do X360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...