Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

wg. mnie bardzo mądre posunięcie!!!

 

wypasiony filmik z dema Fight Night 3

 

http://www.xboxyde.com/leech_2127_en.html

Pod jakim wzgledem mądre?

Chyba, ze "lepiej późno niż wcale",

 

Bo jak tu sobie wyobrazic kogos, kto zmienia naped w konsoli na hd, doplacajac do i tak drogiego sprzetu (np 400euro za delux) a naped tani to raczej nie bedzie (z 100 euro?), a wątpie aby M$ wymienial je za darmo (a powinien).

 

Jesli nie bedzie za darmo, to w pewnym sensie to bedzie wymuszenie. Ktos kupuje za 400 euro konsole, a tak naprawde wyjdzie, ze kosztuje ona 500 euro, bo jesli gry beda na HD wychodzic, developerzy sie przerzuca praktycznie tylko na hd, to Ci, co wydali "tylko" 400 euro na x'a to sobie mogą go odlozyc na półke, bo w nowe tytuły nie pograja. Imo nie fair. A wątpie, aby na jedna konsole wydawca wydala wersje DVD i HD-DVD, niczym swego czasu na PC sie tak działo :F

 

A jeszcze smieszniej bedzie, jak ów naped bedzie się doczepiac pod np usb bedzie musial stac obok wcale małej konsoli i nie duzo mniejszego zasilacza xD

 

Nie mam do pomyslu zadnego "ale", jesli napedy w kupionych egzemplarzach przed premiera HD, beda wymienione za free. Wtedy ok. A jak nie, to bedzie robienie poprostu ludzi w bambuko, a M$ tym samym strzeli sobie w stope, gdyz przy nastepnej konsoli, to ludzie sie beda wstrzymywac "a kurde, kupie, a za pół roku wyjdzie wersja z innym napedem i znow bedzie trzeba wydac :F".

 

Takie jest moje zdanie :)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze smieszniej bedzie, jak ów naped bedzie się doczepiac pod np usb bedzie musial stac obok wcale małej konsoli i nie duzo mniejszego zasilacza xD

a ciekawe bo moze jeszcze dodatkowy zasilacz do HD-DVD microsoft wymyśli :lol2: :lol2: :lol: :lol: :wink: wtedy to beda wszyscy jarajacy sie x360 mieli frajde :) 10 zasilaczy, 20 napedów, pół pokoju zawalone przez nowego nest-genowego xboxa, 30C w zimie w pokoju od wydzielanego ciepła :) ..wypasssssss :) tez chyba kupuje :)

 

a tak na powaznie..rzeczywiscie teraz (jak ktos tu napisał) czekac tylko na wymiane karty graficznej (bo nie bedzie mogla utrzymac np. 30FPSów) itp..

 

imho albo czysta głupota microsoftu ze nie dali HD od razu (w co nie wierze) albo zrobienie w zwykłego penisa wielu milionów ludzi (w tym paru z tweaka)...i po co ten pospiech panowie?? nie lepiej bylo poczekac?? a nuz od np. lutego HD-DVD bedzie w standarcie i nie trzeba bedzie dokupowac niczego...(i tak pewnie zaraz sie zjawią obrońcy x'a jaki to wspaniały zakup dokonali, jakie gry są świetne i ze PC sie chowa - tiaaaaaaaa :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ja to jestem ciekaw przez jakie zlacze to bedzie podlaczane... bo jak przez USB to moze da rade podlaczyc to to do PC i miec HD-TV za niezduze (relatywnie) pieniadze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem ciekaw przez jakie zlacze to bedzie podlaczane... bo jak przez USB to moze da rade podlaczyc to to do PC i miec HD-TV za niezduze (relatywnie) pieniadze? :)

Porównaj ceny dysku do x360 a dysku do PCta. Na pewno Hd-DVD stworzony dla pctów, mimo że taki sam, będzie tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie bardzo mądre posunięcie!!!

 

wypasiony filmik z dema Fight Night 3

 

http://www.xboxyde.com/leech_2127_en.html

demko juz mozna sciagac z market place. jak tylko wpadne do domu odrazu odpale do sciagnia. ciekawi mnie jak to na zywca wyglada :) czytajac komentarze na zagranicznych stronach, gra prezentuje sie wypasnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. To 2.5cala jak w laptopie. Co do tego HD to jeśli stanie się niezbędny do nowych gier to cena może byc podobna do PS3. Sądzę tak jak pozostali, że to celowy zabieg M$ na wyciągnięcie kasy. Najpierw dokładali do konsoli, żeby teraz odebrać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jesli gry beda na HD wychodzic, developerzy sie przerzuca praktycznie tylko na hd, to Ci, co wydali "tylko" 400 euro na x'a to sobie mogą go odlozyc na półke, bo w nowe tytuły nie pograja. Imo nie fair. A wątpie, aby na jedna konsole wydawca wydala wersje DVD i HD-DVD, niczym swego czasu na PC sie tak działo :F

Po 1 :

 

Zakończyły się spekulacje odnośnie napędu HD DVD dla konsoli Xbox 360. Wiadomo już, że nie pojawi się nowa wersja urządzenia, wyposażona w odpowiedni czytnik, co z pewnością ucieszy osoby, które już je kupiły. Konsola będzie mieć zewnętrzny napęd, który ma się pojawić w tym roku.

Informacja pochodzi od samego Billa Gates'a, który przemawiał wczoraj na spotkaniu przed jutrzejszym CES. Napęd nie posłuży jednak do gier, lecz tak jak wcześniej zapowiadano, wyłącznie do filmów.

 

Po 2 : Zobaczymy ile bedzie kosztowala Ps3 :lol: :lol2:

 

Po 3 : Jakbys poczytal to bys wiedzial ze jedna warstwa na HD-DVD moze byc kompatybilna z DVD tzn. ze na jednej warstwie DVD moze byc gra i rowniez 'lepsza' wersja na warstwie HD DVD

 

 

 

 

Pierwsza warstwa nośnika może być identyczna z warstwą standardowej płyty DVD. Zapewnia to kompatybilność z odtwarzaczem DVD na poziomie pierwszej warstwy. HD DVD jest dzięki temu dobrym nośnikiem do dystrybucji filmów. Na warstwie o pojemności 15 GB można zapisać film w rozdzielczości HDTV, a na warstwie o pojemności 4,7 GB ten sam film w gorszej jakości. Film będą mogli obejrzeć zarówno posiadacze nowych odtwarzaczy HD DVD jak i starszych DVD, tylko że z różną jakością.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szybcika. pogralem chwile w fight night round 3. grafika w tej grze jest na bardzo wysokim poziomie. szczegolnie duze wrazenia robia zblizenia twarzy podczas przyjmowania ciosow. niesamowity efekt. ciekawostka: podczas walki w tle zauwazylem polska flage !! czyzby szykowala sie jakas niespodzianka ? Golota czy Adamek ? Moze gdzies juz o tym pisza.

 

Luki2 - ja nadal uwazam ze xbox 360 jest zajefajna konsola. grafika jest przepiekna, dzwieki oraz niesamowita grywalnosc. Gralem w pelne wersje NFS MW, Fifa 06, Kameo ( przecudna grafika), Condemned. To trzeba zobaczyc na wlasne oczy. Ja przestalem sie wypowiadac w tym temacie bo szkoda mojego czasu na klucenie sie z paroma gostkami i caly czas odpowiadania nie niektorych osob farmazony.

 

PS3 - wpierw mialo byc w marcu, teraz okazuje sie ze w maju - oczywiscie Japonia. Europa moze poczatek 2007. Co bedzie w srodku konsoli, a moze by ktos pokazal jakies demo a nie mase filmikow ( chyba z ta masa przesadzilem). Ja chce tez kupic ta konsole ale Sony leci sobie ostro. wcale sie nie zdziweie jak w maju premiery nie bedzie.

 

A jesli chodzi o HD-DVD to wyczytalem ze to bedzie tylko i wylacznie do filmow. Gry nadal beda wydawane na DVD. Zreszta i tak mi to zwisa. Bedzie chip to sobie kupie HDD 200 GB i najlepsze gry bede na nim trzymal.

 

Odrazu pisze ze nie mam zamiaru wiecej odpisywac na zarzuty do tej konsoli osob ktore tej konsoli nie posiadaja ani nie posiadaja PS# z ktora mozna by porownac. Bede tylko i wylacznie pisal o moich wrazeniach z gry na X360. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naped bedzie przeciez do filmow.. nie do gier. Moze beda jakies bonusowe plyty hd do wersji kolekcjonerskich itp ale na pewno nie bedzie to podstawowy nosnik gier. Na ps2 tez jedna gra wymaga hdd i jakos to nikomu nie przeszkadza.

luki2 jaka ty prawde napisales o tej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol - nikomu to nie przeszkadza, bo to jest:

a. jedna gra, w dodatku nie wszedzie dostepna

b. w zestawie z ta gra jest sprzedawany HDD, ktorego wymaga do dzialania.

 

A teraz wyobraz sobie, ze 90% gier wymaga akcesorium, ktore kosztuje 1/4 ceny konsoli Deluxe. Fajnie by bylo, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z xboxonline.pl

 

Pierwsze modchipy na 360 gotowe (Piątek, 6 Stycznia 2006)

 

Ludzie ze strony internetowej Infinity - mods oświadczyli, że otrzymali do testów pierwszego Xboxa 360 z zainstalowanym modchipem pozwalającym oczywiście na odpalanie kopii zapasowych na ową konsole! Modchip nazywa się I.C.E, posiada ok. 20 - 30 przewodów, które należy przylutować do płyty głównej konsoli ( cała operacja ma trwać ok. 25 minut ), a kopie bezpieczeństwa mają się odpalać bez żadnych dodatkowych problemów. Początkowo owy "wynalazek" ma kosztować w okolicach 70 USD, a jego komercyja wersja ma trafić do sprzedaży w ciągu kilku tygodni!

 

------------koniec cytatu-------------------

 

 

stronka Infinity na której pojawił się news (byc moze ten news to zwykła sciema zeby sie rozreklamowac...poczekamyy zobaczymy B) )

 

http://www.infinitymods.com/home/

 

zalążki stronki o chipie..narazie tylko ekran tytułowy

 

http://www.icemodchip.com/

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 - wpierw mialo byc w marcu, teraz okazuje sie ze w maju - oczywiscie Japonia. Europa moze poczatek 2007. Co bedzie w srodku konsoli, a moze by ktos pokazal jakies demo a nie mase filmikow ( chyba z ta masa przesadzilem). Ja chce tez kupic ta konsole ale Sony leci sobie ostro. wcale sie nie zdziweie jak w maju premiery nie bedzie.

Może nie ma masy filmików ani grywalnych dem, ale niema jeszcze RSX-a, a jakoś KONAMI na "kiczowatym" devkicie zrobiło taką prezentację MGS4, że szczena opada (ja na przykład nie pomyślałbym, alby bawić ze składaniem światła w każdym pikselu w ekranie lcd :lol: ). Fakt, trzeba czekać jeszcze na premiere, ale wiele osób wie(rzy), że będzie warto. A jak nie będzie warto, to będzie jeszcze NR do sprawdzenia. Powiem tylko, że monopol to dziadowa sprawa i choćby dla tego trzeba będzie poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z xboxonline

 

Mod-chip przetestowany (Niedziela, 8 Stycznia 2006)

 

Team I.C.E. przedstawił wyniki swoich testów modchipa do konsoli Xbox360, pozwalającego uruchamiać na nim posiadane przez gracza kopie zapasowe oryginalnych gier. Oczywiście w celu zachowania gry na dłużej.

 

W tej chwili I.C.E. przetestował układ działający w systemie NTSC i wyniki są ponoć bardzo zadowalające. Układ PAL wciąż jest w fazie testów, ale nie przypuszcza się, żeby ta wersja chipmoda sprawiła jakiś niespodziewany problem.

 

Jest jednak pewien szkopuł. Panowie redaktorzy z serwisu xbox-scene znaleźli w internecie identyczny układ (foto 3), którego przeznaczenie jest jednak zupełnie inne (i kosztuje tylko 23,95$).

 

Zbieg okoliczności, czy ktoś tu "wali ściemę"?

 

 

----------koniec cytatu----------

 

zdjęcie rzekomego modchipa

 

http://www.xboxonline.pl/img/news/screen/b11823.jpg

 

zdjęcie juz istniejącego identycznego układu słuzącego do innych celów

 

http://www.xboxonline.pl/img/news/screen/b11824.jpg

 

 

.....jak dla mnie sprawa jasna B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz sobie wyobrazcie, ze ludzie kupują za 10tki dolarów takie mod czipy, instaluja, tracą gware, moze nawet live i teraz odpalaja gre oryginalna a tu leci update zmieniajacy w jakiś sposob odpalanie gier na x'a. Nawet w najmniejszy sposob i kupa. Moze nawet orygialy przestac czytac :F. Oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz sobie wyobraz, ze do chipa wychodzi update firmware'u. Po czym nowy update dashboarda, po czym nowy update chipa i tak w kolo Wojtek...

Pół biedy, jakby taki update chipa robiłoby się przez np ściągniecie małego iso, wypalenie i zabootowanie na przerobionej konsoli, ale jeśli np update firmware'u konsoli spowoduje, ze w ogole płyty nie bedą się bootowac, albo update chip'a bedzie trzeba robić w owiele trudniejszy sposób (nie daj Boze wyciaganie z konsoli itp itd). Albo jeszcze, ze przy zamontowanym chipie, po update'cie, zrobi sie jakies zwarcie, przegrzanie lasera or sth i moze byc to nawet zamierzone dzialanie microsoftu. Jesli oberaja sposob dzialania chipa, to mogą taki zrobić update, ze pouszkadza czy to MoBo czy np właśnie czytniki.

 

I ja tu akurat nie mowie tylko o Xie, ale rownież o PS3. Poprostu powoli się nastawiam, że w dobie update'ow firmware'ow, co rozpoczeło właśnie SONY, może być nieciekawie jesli chodzi o backupy i ich odpalanie. Dla przykladu na PSP to juz od dluzszego czasu nie pogramy na piracie jeśli kupilismy konsole z odpowiednią wersją albo zrobilismy update do wersji, której downgrade'u sie zrobić nie da. A mało tego, możemy trafić na wirusa, który nam wszystko tak pouszkadza ze z 1000 zł mozemy się pożegnać, a konsole albo sprzedać na pojedyńcze części, albo kogoś nią rzucić xD

 

BTW costi. Od kiedy mówimy sobie po imieniu? :blink: :lol2:

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee...przecież costi napisał że "nie jest nielegalne" czyli że jest legalne, więc w czym problem ;) .

spoko ;) przeczytalem jako "nie jest legalne" :) lepiej brzmi "jest legalne" niz "nie jest nielegalne" no nie ;) spojrzysz i juz wiesz ;) a u mnie zadzialala pierwsza negacja pewnie czyli "nie jest" i dalej juz sobie sam dopowiedziałem ;)

 

btw. to w takim razie nie rozumiem dlaczego ci co robia przerobki sa scigani itp..tak samo nie powinno byc zadnych problemów z legalnym odtworzeniem swoich kopii oryginałów..wiem ze na PC tez sa zabezpieczenia różniste, ale jednak da się je obejść..a w przypadku konsol to juz zakrawa o kpine :?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW costi. Od kiedy mówimy sobie po imieniu? :blink: :lol2:

 

A masz na imie Wojtek? :blink: :lol:

 

"w kolo Wojtek" uzywam zamiennie z "w kolo Macieju" itp. powiedzonkami, nie bylo to zwracanie sie do kogos konkretnego. :)

 

@lukk_ - w przypadku PC wszelkie zabezpieczenia obchodzi sie zazwyczaj programowo, na konsoli nie ma tego luksusu i trzeba sie bawic w chipy/Swap Magici itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?p=92240#92240

 

gra wygląda naprawdę spoko :D

dużo lepiej niż na trailerach

U znajomego to ogladalem, jak ktos pisze ze x360 to nie jest nextgen to niech zobaczy ta gre. Zmieni zdanie zapewniam. Mozna kupic X2, 7800GTX SLI, 2GB ramu i tak nie zobaczy sie takiej jakosci grafiki w zadnej pecetowej grze. To wyglada lepiej niz transmisja z tv;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz na imie Wojtek? :blink: :lol:

 

"w kolo Wojtek" uzywam zamiennie z "w kolo Macieju" itp. powiedzonkami, nie bylo to zwracanie sie do kogos konkretnego. :)

 

@lukk_ - w przypadku PC wszelkie zabezpieczenia obchodzi sie zazwyczaj programowo, na konsoli nie ma tego luksusu i trzeba sie bawic w chipy/Swap Magici itp.

no Solid ma na imie Wojtek serio :lol2: :lol2: heheehehehehe..fajnie wyszło :)

 

nie no nie tłumaczcie mi jak niedorozwinietemu ;) ja wiem ze na konsoli nie ma tego luksusu (sam mam ps2)..tylko mnie ciekawi z jakiej racji w niektorych krajach sa tak karalne przerobki itp :? jesli czlowiek ma prawo do kopii no to musi jakos odpalic ja..a od tego sa właśnie modchipy itp..

 

po drugie jest to mała nieścisłośc..niby mamy prawo do kopii ale z drugiej strony producent konsoli tak ja zabezpiecza ze potem trzeba instalować modchipy itp :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...