Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Snake wiosna juz niedlugo i nie ma sie co oszukiwac, ale sony raczej w tym treminie nie da rady. A co do ilosci pamieci ram to poprostu slyszalem plotke(chyba nawet na tym forum), ze ma byc wiecejbo widzisz w ps2 tez mialo starczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daaaleko mieszkam :)

To byl skrot myslowy - zeby konsola wyszla na wiosne, musieli by ja juz produkowac. Sony zapowiadalo, ze PS3 bedzie wiosna, a okazuje sie, ze to niemozliwe, smutny fakt :/

 

Pozdrawiam i zycze duzo slonca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mylisz sie bo pamiec xboxa bedzie znacznie wydajniejsza niz ps3 ,za to moc cpu ps3 wyzsza niz 360, byly kiedys takie prownania technologi przez specjalistyczne strony i wyszlo tak jak wyzej napisalem, tak naprawde wszystko w rekach programistow, choc aby nie bylo niewypalu jak z pamieca w ps2

a kto robił te testy?i na czym?

daj spokój wszedzie gdzie trąbią o super przepustowiści X360 podają jako argument 10 MB pamięci do antyaliasingu i jakoś słabo na razie ten bajer wychodzi bo miało być w standardzie x4...

mogą jeszcze wcisnąć do tej pamięci pare tekstur( 2,5 razy tyle co w ps2) ale mija się to raczej z celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: w Toruniu będą schodzić jak ciepłe bułeczki jak tylko wyjdzie wersja z berecikiem na usb albo i nawet z wifi- do sciagnięcia będą tapety z ojcem dyrektorem a punkty będą rosły za siedzenie w bereciku(a berecik prawdę powie i wysle do Torunia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej ciekawostce tylko dzieki wymienionej na koncu firmie Konami domyslilem sie, ze chodzi o PESa ;)

juz poprawiłem ;) sry

 

MotoGP 360

Niektóre screeny mierne i przypominaja nawet tą produkcje poliphony na PS2 o motorach co teraz robia, ale niektóre dają takiego kopa, ze wygladaja jak zdjecia robione aparatem. Dopiero po dokladnym przyjrzeniu sie widac, ze to generowany przez konsole obraz. Imo ekstra

http://www.gaming-age.com/cgi-bin/previews...mgnum=38&title=

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra na X-box360, która nie będąc MMO bedzie wymagała HDD na pokladzie konsoli, tak jak w wersji Deluxe - Football Menager 2006

 

Trzeba byc obiektywnym - fakt - sony mowilo nie raz rzeczy, ktorych nie dotrzymali, ale tutaj jest dość ostra wtopa, bo M$ zapewnial, ze gry z HDD korzystac nie beda w takim stopniu, ze bez niego gry odpalic nie będzie można. I co teraz z posiadaczami Core? Jesli będzie pierwsza gra, to i będą następne, chyba ze M$ prawnie zabroni tworzenia gier, ktore bez hdd nie bedą działać. Ale jak narazie o tym cicho.

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

oto jak przedstawia sie ranking pierwszej dziesiatki liczac od 11 lutego

 

Microsoft Xbox 360

TW LW Title No Weeks

1 Non Mover 1 Dead Or Alive 4 -- 3 --ilosc tygodni na liscie

2 New Entry Full Auto -- 1

3 Down 2 Project Gotham Racing 3 -- 11

4 Down 3 Call of Duty 2 -- 11

5 Down 4 Perfect Dark Zero -- 11

6 Down 5 FIFA 06 -- 11

7 Down 6 Need For Speed: Most Wanted -- 11

8 Down 7 Condemned: Criminal Origins --11

9 Down 8 Quake 4 -- 11

10 Up 11 Tiger Woods PGA Tour 06 -- 11

 

All information compiled by ChartTrack and is the strict copyright of ELSPA (UK) Ltd.

Unauthorised reproduction is prohibited. To obtain permission to use the charts, contact

jak widac doszly dwie nowosci i zdeklasowaly poprzednie tytuly ,czekamy na wiecej :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-box Core np. w krakowskim, czy lubelskim Media Markt za 1699 zł

 

Ale np. we wrocławskim juz... za uwaga... 1555 zł

 

Ogolnie widać, ze ta siec sie wziela za sciaganie x'ow mimo braku premiery w naszym kraju. Ceny - no nie jest różowo... ale... nie jest też całkiem czarno (mogli brać po 2000 :) Ogolnie nie jest źle. Stycuacja w mojej prywatnej ocenie na 4 z małym minusem.

 

Update: Empik rownież sie wzioł za dystrybucję. 1699 zł w Empik Mega Store

 

Gry średnio po 230-240 zł. Nice w porównaniu do ostatnich cen w ultimie (300 za grę)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Oto jakie ostrzezenie znajduje sie na pudelku "Oblivionu"

 

Game Rating: T (Teen)

Blood and Gore, Language, Sexual Themes, Use of Alcohol, Violenc

 

gra bedzie od ponad 13 lat i teraz najwazniejsze ,w grze bedzie przemoc ,wulgaryzmy,sexualne podteksty!! i uzywany alkochol !! , no to zapowiada sie jeszcze ciekawiej ,moze za pomoca alkocholu wydobedziemy potrzebne informacje a za uslugi zaplacimy w ..naturze?! , zartuje ale jak bedzie to sie przekonamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz najwieksza sensacja!!

jeden z szefow Sony zapowiedzial ze nie widzi konkurencji w xboxie i mogliby nawet polaczyc sily w produkcji gier !!,swiat oszalal a Sony kuli ogon pod siebie? ,

ps...piaskiem w oczy ?,zabolalo a mowil ze brakuje argumentow :)

Czlowieku, ktory z szefow?? Poprosze imie, nazwisko oraz oddzial sony. Ty czasem zachowujesz sie jak male dziecko(prawie zawsze), ktore klaska raczkami jak cos zbori. Jak w ogole mozna przytaczac cytaty ze strony 360-tki na temat ps3 czy to jest normalne? :mur: Nie, to jest bardzo chore pozatym sony nigdy nie powiedzialo, ze konsola wyjdzie predzej niz na wiosne, a ty juz cala sytuacje do Duka zaczynasz prownywac. :mur: :mur: Czytasz siejace zament xsite'y i bezmyslnie to przepisujesz na forum, a wiesz nie wszyscy sa tak ynteligentni i sie na ta lapia.

 

 

EDIT>>w komputroniku 360-tka za 1549zł

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT>>w komputroniku 360-tka za 1549zł

Nie chce mi sie wierzyć 0_o

 

Przecież to jest sklep z najbardziej niepoważną marża w Polsce :D Moze na skąpcu jest porownanie cen x'ów juz? Trzeba szukać dalej. Kto znadzie prawdziwą cene 1499 to mu piwo wyślę pocztą (oczywiscie jeśli nie będę musiał słać poza kraj ;)

 

 

Update:

Koniec zabawy :P Sam znalazłem - ultima.pl

 

Core 1499 zł

Premium 1949 zł

 

Kto znajdzie 1449 zł w sklepie (nie allegro) to ma piwo. A ja teraz otwieram to co sam sobie wygrałem i dałem :D Pssssss.....:]

 

Update 2: Ultima nie ma na stanie ;(

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto znajdzie 1449 zł w sklepie (nie allegro) to ma piwo. A ja teraz otwieram to co sam sobie wygrałem i dałem :D Pssssss.....:]

 

Update 2: Ultima nie ma na stanie ;(

1350zł-sklep gekon. TUTAJ masz linka :lol2:

 

Znajdziesz taniej, masz piwo :wink:

 

EDIT>> szukanie zajelo mi 2 minutki :lol: :lol:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest wiarygodny sklep? Bo osobiscie nie znam, a cene mają... no... zachodnią :)

 

w miarę :P 200 zł narzutu, ale i tak chyba najtaniej w Polsce ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest wiarygodny sklep? Bo osobiscie nie znam, a cene mają... no... zachodnią :)

 

w miarę :P 200 zł narzutu, ale i tak chyba najtaniej w Polsce ;)

Ty juz nie matacz tylko piwo wysylaj. Sklep jest dosc znany i chyba nawet oglasza sie w czasopismach.

 

 

EDIT>> jakies dalsze cenowe propozycje bo lepiej odrazu cala zgrzewke wyslac :lol:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo się wszyscy uspokoicie i zaczniecie pisać na temat, albo topic ten zostanie zamknięty, a niektórzy tu piszący ukarani. :evil:

Kto mnie zna, ten wie, że potrafię być naprawdę wredny.

 

Przy okazji:

hipokryzja, alkohol, wziął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO to nie widzę sensu kupowania samego X'a jak i gier w sklepach internetowych, lub tych typu "Nie dla Idiotów" jeśli na allegro wystawiają się także sklepy, dające gwarancję i wszystko za "zdrową" cenę: wersja Core ~1200-1300zł, Premium ~1650-1900zł. Z grami jeszcze lepiej, nówki już od ~120zł się zaczynają, a średnio po ~150zł. No ale jak ktoś chce mieć tą satysfakcję, że pójdzie sobie do MM i osobiście ściągnie konsolę z półki to nie bronię...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Jedno z pierwszych zdjec do nowej gry na podstawie nadchodzacego filmu "Superman Returns" trailer wyglada bardzo dobrze i zamieszczone zdjecie rowniez :)

 

Dołączona grafika

 

 

zdjecie pochodzi z xboxyde.com

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem tak. Ogladalem ta konsole dlugo u znajomych i sie skusilem. PG3 wyglada swietnie na starym 5 letnim crt. Nie jest to onainstyczny ekran ale zwyly sony vega 32" za okolo 6K wiele lat temu. COD2 wyglada rewelacyjnie. Dema innych gier wygladaja bosko. Fight Night - nie znam lepiej wygladajacej gry. Pisanie o tym ze konsola sie grzeje to klamstwo. Nie jest nawet cieply zasilacz ani konsola po wielkogodzinej grze. Nie zauwazam ZADNYCH wad tego sprzetu. Mi sie podoba to ze wkladam plyte i dziala. Minus to drogie gry ale coz. ... w miare popuparyzacji beda tanie uzywane. Aha i pamietajcie ze x360 bez netu jest jak windows bez total commandera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Ja Wam powiem tak. Ogladalem ta konsole dlugo u znajomych i sie skusilem. PG3 wyglada swietnie na starym 5 letnim crt. Nie jest to onainstyczny ekran ale zwyly sony vega 32" za okolo 6K wiele lat temu. COD2 wyglada rewelacyjnie. Dema innych gier wygladaja bosko. Fight Night - nie znam lepiej wygladajacej gry. Pisanie o tym ze konsola sie grzeje to klamstwo. Nie jest nawet cieply zasilacz ani konsola po wielkogodzinej grze. Nie zauwazam ZADNYCH wad tego sprzetu. Mi sie podoba to ze wkladam plyte i dziala. Minus to drogie gry ale coz. ... w miare popuparyzacji beda tanie uzywane. Aha i pamietajcie ze x360 bez netu jest jak windows bez total commandera :)

bardzo dobra decyzja :), teraz nic tylko korzystac z mozliwosci nowej technologi ,jesli lubisz sie bac to polecam "Condamned" i dobra wiadomosc dla ciebie i innych posiadaczy 360 juz niedlugo pojawi sie grywalne demo "gears of war"!! i bedzie je mozna pobrac z netu !!!!!

 

Luki2 -gratuluje dedukcji ;),bo wiesz zeby zamiescic zdjecie to najpierw nalezy je gdzies umiescic ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz niedlugo pojawi sie grywalne demo "gears of war"!! i bedzie je mozna pobrac z netu !!!!!

to jest ogromny plus tej konsoli :) ze kazde demo mozna pobrac i pobawic sie.

Menu jest onanistyczne. Gwarantuje to ze kazdy user nowej konsoli sie nim zachwyci.

Warto kupic x360. Pisanie ze PS3 lepsze.. ze "x-zlom" swiadczy jednynie o niedojrzalosci

intelektualnej. Mi sie konsola bardzo podoba i jest cichsza od xboxa1. Nie wiem kto i gdzie

i po co pisze ze to sie przegrzewa. Moja nawet nie jest ciepla.

 

Pozdrawiam myslacych.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z pierwszych zdjec do nowej gry na podstawie nadchodzacego filmu "Superman Returns" trailer wyglada bardzo dobrze i zamieszczone zdjecie rowniez :)

 

zdjecie pochodzi z xboxyde.com

to zdjęcie ma byc ładne na miare nowego x-boxa?? chyba sobie zartujesz :? budynki bitmapa, stworek tez niespecjalny..zwykła przeciętna grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie za 100 Punktów. Jeżeli ja np. mam zrypanego neta (sieć osiedlowa) i z adminami raczej nie zawalczę (a jest o co...firewalle i inne badziewa przez które w żadną grę po necie nie mogę zagrać bo mnie wypier...eee znaczy się wyrzuca ;) z serwa) to czy dałoby sie w ogóle jakoś u mnie podłączyć Net do X360 i żeby to działało? Potrzebny byłby przydział IP, można zrobić przekierowanie z kompa ale to trochę głupie (nie po to się włącza konsolę żeby i kompa również ;) ), lepiej jakoś bezpośrednio do konsoli (ja dostaje IP na podstawie adresu MAC karty sieciowej, nie wiem czy jest takie coś w X360 też, chyba tak ale jak to "wyciągnać"). No i czy ktoś może mi wytłumaczyć co daje "srebrny członek" usługi LIVE! (rozumiem że jest darmowy i ma pewne ograniczenia ale jakie konkretnie? Można np. te demka ściągać czy tylko jak ma się usługę płatną?). I ostatnie, czy można np. takie demko ściągnać z neta ale na kompie i wypalić na CD/DVD i puścić na X360 czy nie da rady??? To taka seria pytań "a propo" bo mnie ciekawi. Pozdro.

 

PS: Nie kłóćcie się ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Czlowieku, ktory z szefow?? Poprosze imie, nazwisko oraz oddzial sony. Ty czasem zachowujesz sie jak male dziecko(prawie zawsze), ktore klaska raczkami jak cos zbori. Jak w ogole mozna przytaczac cytaty ze strony 360-tki na temat ps3 czy to jest normalne? :mur: Nie, to jest bardzo chore pozatym sony nigdy nie powiedzialo, ze konsola wyjdzie predzej niz na wiosne, a ty juz cala sytuacje do Duka zaczynasz prownywac. :mur: :mur: Czytasz siejace zament xsite'y i bezmyslnie to przepisujesz na forum, a wiesz nie wszyscy sa tak ynteligentni i sie na ta lapia.

EDIT>>w komputroniku 360-tka za 1549zł

dzisiaj ta informacje podal takze serwis gram.pl czyli cdproject

Microsoft może nawiązać współpracę z Sony?

Sobota, 18 lutego 2006, godzina 10:26

Według jednego z wysoko postawionych pracowników azjatyckiego oddziału firmy Sony, producent PlayStation mógłby nawet w przyszłości nawiązać z Microsoftem współpracę przy tworzeniu gier. Czyżby wzajemna niechęć i bezwzględna konkurencja nie były aż tak silne jak się niektórym z nas wydaje?

 

Walki pomiędzy zwolennikami konsol różnych film są na dobre wpisane w krajobraz growej branży. Z jakiegoś nie do końca jasnego powodu coś każe fanom Xboksa psioczyć na PlayStation, zwolennikom Sony narzekać na Microsoft, a tym, którzy wolą Nintendo, krytykować obie wspomniane firmy. Niezależnie od faktycznych przyczyn, wydaje się to tak oczywiste i naturalne, że trudno sobie wyobrazić inny stan rzeczy (pomijając dziwaków z kilkoma konsolami ;)).

 

Czyżby jednak po stronie samych producentów sprawa wyglądała zgoła inaczej? Być może. Zasugerował to ostatnio Tetsuhiko Yasuda z azjatyckiego oddziału Sony, stwierdzając, że firma nie traktuje Xboksa jako zagrożenie. Wręcz przeciwnie, a przedstawiciele obu producentów zdają się mieć dla siebie spory respekt i podzielać opinię, że na konsolowym rynku jest miejsce dla więcej niż jednego gracza. Do tego stopnia, że - jak stwierdził Yasuda - Sony i Microsoft mogłyby nawet kiedyś połączyć siły przy tworzeniu gier.

 

Nie wiadomo wprawdzie, czy Tetsuhiko miał na myśli rynek globalny czy jedynie azjatycki, ale tego rodzaju komentarz to i tak bardzo dużo. Oczywiście nie oznacza to, że już teraz wypatrywać możemy gry tandemu Sony / Microsoft, ale być może faktycznie postrzeganie tych firm jako śmiertelnych wrogów życzących sobie wzajemnie rychłej i bolesnej śmierci jest sporą przesadą?

zeby bylo smieszniej jakis czas temu podalem info ze ps3 bedzie bez hdd itd,info wzialem z jednego z serwisow zachodnich ale i takze z serwisu xboxonline ktory jako pierwszy w polsce podal ta informacje ,pozniej cala reszta serwisow zrobila to samo,to bylo tylko tak w kwesti wyjasnienia

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

Pisanie ze PS3 lepsze.. ze "x-zlom" swiadczy jednynie o niedojrzalosci

intelektualnej.

Naodwrót też :P

(pomijając dziwaków z kilkoma konsolami ).

To do Ciebie Gladiak, joke :)

 

Wiosna, Lato, a PS3 będzie na Jesień i to nie w Polsce :D

Niewiem po kiego się wypowiadasz w taki sposób i to w dodatku w temacie o X360 :mur:

Myśle że większość osób nie ma problemów z kalendarzowymi porami roku ;)

A skoro podzespoły są w prawie 100% gotowe, to do uruchomienia produkcji niewiele brakuje, choć wiadomo, że nic na tym świecie nie jest pewne.

P.S. Nie odpisujcie mi na tego posta tutaj, tylko na prv jak już ktoś musi, bo znowy się syf zrobi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...