Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Graficzka nawet ładna ale cienie i trawa już do bani

A wiesz co?

Ja mam cienie i inne duperele w glebokim powazaniu. Mnie oprawa i koncept graficzny w tej grze zachwycil. A moim zdaniem trawa jest wprost genialna. Jesli gra faktycznie bedzie taka jak w zacytowanym przeze mnie poscie - ugadam zone, zeby kupic X360 do czasu PS3 (no i zagram od razu w Obliviona komfortowo ;)) Dla mnie to pierwsza gra wygladajaca naprawde tak, jak spodziewam sie ze beda wygladac gry next-genowe konsolowe (taki Oblivion to dla mnie jednak gra pecetowa, podobnie jak wszelkie inne FPPy typu COD2, Q4) - nawet Kameo mi sie tak bardzo nie podoba - a gameplay jakos juz w ogole do mnie nie przemawia w Kameo, dziwny jestem ;)). Ja po konsolach spodziewam sie cukiereczkow w grafice, orgii kolorkow, swiezych pomyslow, czasami glupich (vide Katamari), czasami zupelnie dla mnie niepojetych (zaczalem Shadow of the collosus i przyznaje bez bicia, ze nie rozumiem jak mozna bylo wpasc na pomysl stworzenia TAK OGROMNYCH przeciwnikow - bo o co chodzi w grze to na razie nawet nie probuje sie domyslic ;)) - ogolnie jak najdalej od realizmu, a jak najbllizej esencji rozrywki. Czy to horror, czy bajka, czy pomieszanie z poplataniem. Nie chce plastikowego, sterylnego obrazu z PC. Wole rozmyte teksturki i bajkowy klimat. Chce innego podejscia do calej koncepcji dawania frajdy graczowi niz to ma miejsce na PC. I pokonania ograniczen ze starej generacji konsol (w Katamari az prosiloby sie o kilka razy wieksze plansze - niekoniecznie bardziej szczegolowe: po prostu WIEKSZE :) )

Tyle ode mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wrecz przeciwnie - zachwycilo :)

Pierwszy zapowiadajacy sie must-have jak dla mnie po poczytaniu o tej gierce:

 

za alt.pl.gry.konsole.underground:

 

o co chodzi jakby? ano po pierwsze o oprawę, dizajn i nieprzeciętny klimat - screeny powiedzą wam wszystko

(przynajmniej w kwestii dizajnu). po drugie zamysł, swobodę i innowacyjny gameplay. na początku kreujemy sobie świat

(tzw. ogród) - naszą własną przestrzeń, którą zagospodarować możemy w absolutnie dowolny sposób (korzystając oczywiście

z udostępnionych przez autorów gry narzędzi czy akcesoriów). ogrody muszą być jak najpiękniejsze, by przyciągały i

zachęcały do zamieszkania w nich tytułowe pinatas - małe, śmieszne zwierzątkożyjątka. :-> jeśli się nasz ogród

zwierzątkożyjątkom spodoba - zostaną i będą się dobrze bawić, a naszym zadaniem będzie ich ochrona oraz zadbanie o to,

by zostały jak najdłużej. część spośród ponad 60 pinatas stanowić będą złośliwe zwierzątkożyjątka, kóre będą nam ogród

psuły, straszyły inne zwierzątkożyjątka i ogóle robiły bardzo, bardzo złe rzeczy. jeśli zaczną sprawiać zbyt duży

problem, możemy w każdej chwili poprosić dowolnego przyjaciela z xbox live, by pomógł nam ochronić ogród przez złymi

pinatas. będziemy też mogli handlować z przyjaciółmi elementami wystroju czy garderoby, którymi z kolei przyozdobić

możemy nasze zwierzątkożyjątka, dodatkowo je uszczęśliwiając. nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się już doczekać.

 

klik

Boze, Simsy w wersji ZOO... dziekuje, postoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trawa pasuje do zwierzaków ale do reszty już słabo(prostokątna jest trawa ale liście na drzewach już nie).Słabe cienie najlepiej widać na 6 obrazku od dołu (ten z tym osiołkiem przy ogrodzeniu).Na drzewie jakieś kwadraty i na ogrodzeniu.Cienie powinny być eleganckie na nextgenach a tu jak widać słabiutko.Jak looknę na jakis trailerek to może zmienię zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty chyba jesteś naprawdę ślepy?? czy ty nie widzisz tego że dizajn gry nie pozwala na użycie innego rodzaju cieni i trawy. wszystko się z sobą pięknie komponuje. grafa może nie jest za heyah ale daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Boze, Simsy w wersji ZOO... dziekuje, postoje.

Wlasnie podobno nie Simsy :) Zwierzatka maja miec jakies zaawansowane algorytmy SI a jedyny wplyw jaki my na nie bedziemy miec to wplyw na otoczenie i ewentualnie gadgety dla zwierzaczkow. W Simsach idea byla nieco inna - to Simy warunkowaly otoczenie, nie na odwrot. Wiem, bo zona grala kiedys namietnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty chyba jesteś naprawdę ślepy?? czy ty nie widzisz tego że dizajn gry nie pozwala na użycie innego rodzaju cieni i trawy. wszystko się z sobą pięknie komponuje. grafa może nie jest za heyah ale daje rade.

acha dizajn nie pozwala...gratuluję wzroku :blink: i nie chodzi o trawę i jakie to cienie mogą być wyświetlone na niej bo na trawie są raczej ok(ciężko stwierdzić po takiej "powierzchni" czy są czy nie).Chodzi mi o drzewa i o rozdzielczość samych cieni liści-widać 4 odcienie szarości ,parę pixeli i tyle

ps.a jak w końcowej wersji będą gładkie cienie to co powiesz?dizajn...ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mediamarkt w rzeszowie 26" HD LCD firmy LG 1280x768 z funkcja TV idealny do klocka a cena....2700zl. Dodac do tego cene x-boxa360 i mamy wypasionego PC ale z mniej bezstresowym graniem :-) No i jaki komfort na 26" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mediamarkt w rzeszowie 26" HD LCD firmy LG 1280x768 z funkcja TV idealny do klocka a cena....2700zl. Dodac do tego cene x-boxa360 i mamy wypasionego PC ale z mniej bezstresowym graniem :-) No i jaki komfort na 26" :-)

 

26 cali to troche przymało, przynajmniej dla mnie. Ostatnio tak się przyzwyczaiłem, że na nic poniżej 30 cali nie moge patrzeć. do wypasionego pc też musisz doliczyś jakiś solidny monitor, wtedy okaze się, że sumka by była za mała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

male info z xboxonline

 

GRAW - mały rekord Ubisoftu (Piątek, 17 Marca 2006)

 

Jak gdyby na poparcie mojego wcześniejszego tekstu Ubisoft ogłosił dziś, że Ghost Recon : AW sprzedał się w Ameryce Północnej w ilości ponad 240 000 sztuk, a 120 000 egzemplarzy trafiło do graczy w Europie.

I nie byłoby w tym niczego dziwnego gdyby nie fakt, że sprzedaż tą osiągnięto w zaledwie jeden tydzień. W chwili obecnej GRAW jest najszybciej sprzedającym się tytułem na Xboxa360 i najlepiej sprzedającą się grą w historii firmy w ciągu tak krótkiego czasu.

 

Mam nadzieję, że sukces ten będzie wymownym sygnałem dla innych wydawców, że warto inwestować w dobre gry na naszą konsolę.

sam mialem okazje chwile zagrac w nowego ghosta3 i zgadzam sie wzupelnosci co do grafiki,ciesze sie rowniez ze wrescie zagoscila gra ktora ma okazje pokazach choc nie w 100% moc nowej konsoli Billa ,miejmy nadzieje ze nastepne nadchodzace gry rowiez pokaza wiele lub nawet jeszcze wiecej :)

 

krotki filmik z "obliviona" do premiery jeszcze kilka dni,trzymam kciuki :)

 

trailer oblivion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie działa ten link :?. Co do tematu, to jeśli z GRAW jest takie szaleństwo to ja się boje nawet myśleć co będzie po premierze Obliviona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

juz naprawiam blad z linkiem i sorry ale wczesniej dzialalo,powiem tylko ze codziennie ukazuje sie maly taser odliczajacy do premiery gry jak i do otwarcia bramy..czego?? "oblivionu" ;)

 

2025097[/snapback]

IMO to Oblivion wciągnie tego GRAWa jedną dziurką od nosa :). O ile ludzie oczywiście chcą takiej (RPG) rozrywki. Pewnie część ludzi woli sobie postrzelać ;). Zobaczymy za....chwilę. Nara.

 

 

przeciez to 2 zupelnie inne gry,innaczej robione i majace dac inna rozrywkie,to ze ktos kupi "obliviona"nie znaczy ze nie kupi rowniez nowego ghosta3 ,bo jesli obie gry sa dobre to dlaczego nie posiadac dwoch? wiec takie porownania nie maja chyba sensu??

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

przeciez to 2 zupelnie inne gry,innaczej robione i majace dac inna rozrywkie,to ze ktos kupi "obliviona"nie znaczy ze nie kupi rowniez nowego ghosta3 ,bo jesli obie gry sa dobre to dlaczego nie posiadac dwoch? wiec takie porownania nie maja chyba sensu??

Porównanie ma sens. Jeżeli chodzi o kupowanie gry "teraz, zaraz" to jak masz kase na jedną tylko to owszem może kupisz obie (w pewnym dłuższym okresie czasu uzupełnisz kolekcję) ale co kupisz teraz? Dla takiego Amerykanina to moze nie ma różnicy bo zarbiają wytarczającą ilość kasy żeby sobie pozwolić na "obie teraz". A że premiery gier są czasowo zbliżone to tym bardziej to potęguje. Każdy ma inne gusta a o tym się nie dyskutuje ( ;) ) , ja bym wybrał Obliviona (co nie znaczy że GRAW uważam za słaby co to to nie). Uważam też że Oblivion jest bardziej "hypowany" jako "prawdziwa gra nastęonej genaracji"...czy jakoś w ten sposób. Gdybym miał kupować X360 to właśnie dla tej gry. Nie powiesz mi, że światek konsolowy "olał" przesunięcie premiery tego tytułu z lunch title x360 w listopadzie na marzec 2k6. Wielu graczy było bardziej niż zawiedzionych tą wiadomością. Zresztą zobacz co się dzieje, sam podajesz filmiki odliczające czas do premiery i majace jak najbardziej umilić te kilka dni tym którzu czekają (oraz jeszcze bardziej ich nakręcić na ten tytuł ;) ). GRAW sprzedaje się świetnie ale zakładam że Oblivion sprzeda się jeszcze lepiej. Tak czy inaczej można się tylko cieszyć że X360 dostaje swoje "killery".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

zeby bylo jasne :), ja czekam na Obliviona ale nie twierdze ze "zje na sniadanie" innych gier , sa przeciez ludzie ktorzy takze czekali na Ghosta3 tak jak my na Obliviona ,pozatym poczytaj troche recenzji z Ghosta3 zobaczysz ze wszedzie pisze ze to jest gra nowej generacji i jesli mialbys szanse tak jak jak troche w nia pograc przyznalbys to samo ,a co do Obliviona wcale dla mnie nie jest jakims super extra wypasem nowej generacji tylko poprostu lubie jego klimat i gry rpg ,poprawili i zmodyfikolwali wiele rzeczy na plus wiec tym bardziej chce juz zagrac w Obliviona ale tak po prawdzie to zawsze nowe gry na nowym sprzecie beda mialy lepsza grafikie i efekty czy inteligentnych przeciwnikow ,prawdziwa era gier nowej generacji zacznie sie wraz z rozwojem i powstaniem prawdzich maszyn go grania wirtualnego :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby bylo jasne :), ja czekam na Obliviona ale nie twierdze ze "zje na sniadanie" innych gier , sa przeciez ludzie ktorzy takze czekali na Ghosta3 tak jak my na Obliviona ,pozatym poczytaj troche recenzji z Ghosta3 zobaczysz ze wszedzie pisze ze to jest gra nowej generacji i jesli mialbys szanse tak jak jak troche w nia pograc przyznalbys to samo ,a co do Obliviona wcale dla mnie nie jest jakims super extra wypasem nowej generacji tylko poprostu lubie jego klimat i gry rpg ,poprawili i zmodyfikolwali wiele rzeczy na plus wiec tym bardziej chce juz zagrac w Obliviona ale tak po prawdzie to zawsze nowe gry na nowym sprzecie beda mialy lepsza grafikie i efekty czy inteligentnych przeciwnikow ,prawdziwa era gier nowej generacji zacznie sie wraz z rozwojem i powstaniem prawdzich maszyn go grania wirtualnego :)

To ja też napiszę żeby było jasne. Nigdzie nie napisałem że GRAW NIE JEST grą nowej generacji ;) . I widzisz, nasza dyskusja jest właśnie potwierdzeniem tego co napisałem:

 

(...)Pewnie część ludzi woli sobie postrzelać (...)

Każdy dokonuje wyboru według własnego uznania. Ja po prostu mając do wyboru GRAW czy Obliviona wybrałbym Obliviona a Ghosta zaliczyłbym w innym terminie. I nie ma to nic wspólnego z tym że w coś grałem czy nie, bo ani w jedną grę nie grałem ani w drugą a mimo to mam jakieś swoje "widzimisię", jak każdy zresztą. Co do "wciągania nosem" to napisałem to żartobliwie ;). Ale nadal zakładam że Oblivion sprzeda się lepiej (ale to MOJA wizja i NIKT nie musi się z nią zgadzać). Absolutnie nie mam nic do nowego Ghosta. Piszę to już tak żeby była pełna jasność.

Tym optymistycznym akcentem kończę swoje wywody na ten temat :). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie reakcji na zepsucie konosli waszej i samego uzytkownika nie skomentuje :blink: Ja akurat w wiekszosci przypadkow inaczej raguje jak mi sie cos zepsuje, ale nie wazne. A pisze tu bo chyba solid snake mi bedzie musial za to info zalatwic calego tira browaru :wink: Z gory uprzedzam, ze to zapewne sciema no, ale... Maila juz do nich c wyslalem i jestem ciekaw czy odpowiedza. 750zł!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej śmieszny jest ten sklep. Mogło by się wydawać, że błąd w cenie to brak jedynki na początku, ale... opis sprzetu wskazuje na wersję CORE, natomiast dalej czytamy, że dodają odłączany dysk twardy 20 GB :blink: Wszedłem też na gry... Fight night: round 3 160 zł :lol2: Tomb Raider 130 zł. Nie pozostaje mi napisać nic innego jak :To jest niezły wkręt.

Edytowane przez gisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisze tu bo chyba solid snake mi bedzie musial za to info zalatwic calego tira browaru :wink: Z gory uprzedzam, ze to zapewne sciema no, ale... Maila juz do nich c wyslalem i jestem ciekaw czy odpowiedza. 750zł!!

Był juz link do tego sklepu w Oślej łączce, te ceny tam są śmiesznie niskie, za piękne żeby było prawdziwe... (choć dane kontaktowe są) :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja do nich dzwonie w poniedziałek jak rzeczywiście nie będzie wał (lol) to łykam :)

 

Tylko zadaj sobie pytanie za ile oni to musza kupowac. Przeciez z tego wynika, ze oni doplacaja do interesu, pozatym ps2 slim maja za 320zł :blink: To jest niemozliwe, ale wiadomo zawsze czlowiek maj te uczucie, ze moze jednak dlatego nie jedna osoba zadzwoni lub wysle maila. Ja wyslalem maila, ale raczej nie zapytaniem tylko ze stwierdzeniem, ze to sciema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

mozebyscie przestali robic smietnik ,w oslej laczce jest juz temat o oszustwach internetowych ,wiec gadajcie o tym tam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo.

 

Pod regonem i NIPem jaki podaja istnieje nastepujaca firma :

 

Komputronik Sp. z o.o.

Os. Bolesława Chrobrego 8/24

60-681 Poznań

NIP:972-09-02-729

Regon: 634404229

 

Info znalezione po wpisaniu w google numer NIP i wybraniu pierwszego podanego linka, na stronie : http://www.lodz.sr.gov.pl/zamowienia_publi...html?viewprz=50

 

Z tego tez powodu pozwole sobie zauwazyc, iz dane :

 

Gry-Fenix Sp.z o.o

 

Jacek Zarzecki&Andrzej Moruc

ul.Ogrodowa 23

38-600 Lesko

NIP 972-09-02-729

Regon 634404229

 

sa srednio prawdziwe.

 

Więc EOT panowie!

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak aby rozwiac wszelkie watpliwosci(ze strony komputronika):

 

Komunikat 2006-03-16

 

Uwaga ! Strona internetowa, znajdująca się pod adresem

http://www.gry-fenix.pl/index.php?d=info, jako NIP i regon firmy Gry-Fenix Sp.z o.o podaje numery nadane firmie Komputronik sp. z o.o. (NIP 972-09-02-729, Regon 634404229). Informujemy, że nie mamy nic wspólnego z tą rzekomą firmą. Podejrzewamy, że strona stanowi platformę do prowadzenia nielegalnej, oszukańczej działalności. O całej sprawie poinformowaliśmy prokuraturę.

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

czy wy macie problem ze zrozumieniem co niektorzy?? nie robcie balaganu ,wasze posty powinny byc usuniete, jak macie problem to idzcie na inny watek przeznaczony do tego

 

najnowszy teaser z Obliviona i najlepszy!!!!!! -obejrzyjcie koniecznie ,pokazane walki i naprawde grafika wypasna!!

 

teaser Oblivion 2 dni do premiery ---wybierzcie Click to begin your high speed download do sciagniecia pliku

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...