Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż znakomita większość co lepszych gier na pierwszego Xboksa daje się uruchomić na nowej konsoli Microsoftu, to ciągle są starsze tytuły, które na next-genie z Redmond po prostu nie zadziałają. Producent od premiery konsoli nieco rozszerzył listę wstecznej kompatybilności, jednak do pełnej zgodności konsol nadal nie doszło... i wygląda na to, że już nie dojdzie.

 

Jak powiedział Peter Moore w wywiadzie udzielonym serwisowi Kikizo, "skłanianie" starszych gier do współpracy z Xboksem 360 to skomplikowany i pracochłonny proces, a Microsoft i tak zapewnił w tej kwestii znacznie więcej niż obiecywał. A że następna generacja jest już praktycznie rzeczywistością i wsteczna kompatybilność "nikogo już nie obchodzi" (słowa Moore'a), wkrótce prace nad nią zostaną całkowicie wstrzymane.

 

Nie oznacza to, że lista wstecznej kompatybilności nie zostanie już w ogóle uaktualniona - Moore stwierdził, że gracze mogą się jeszcze spodziewać dodania wsparcia dla nowych tytułów, ale długo to nie potrwa. "Myślę, że dotrzymaliśmy naszej części umowy [w kwestii wstecznej kompatybilności]" - powiedział. Coś w tym jest - growa branża jest bezlitosna, a starocie zapominane są niezwykle szybko w zalewie nowych produkcji - nawet jeżeli te ostatnie nie zawsze są lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodza tez sluchy ze widzano ufo nad Trzebrzesztrzynem - a taka plote to chyba tylko Polacy mogli wymyslec odnosnie tego co pisales, pozatym konsole sa naprawiane i odsylane wiec jak moga sprzedwac uzywany naprawiany sprzet?? a jesli nawet komus wymienia padnienta konsole na zupelnie nowa to przeciez zawsze widac ze pudlo bylo otwierane a sprzet uzywany, jak dla mnie to raczej glupia plota pewnie wymyslona przez fanboyow ps3

 

wątpie, że to plota

 

 

cytuje z forum xbox online

 

 

Nie wiem czemu ale konsola, którą kupił brat działa bez problemów. Jednak np. najgłośniejszy z użytkowników z wieloma przejściami z konsolą XBOX360 twierdzi, że niedość, że konsola była wadliwa to dostał (3x!) wersje konsol "z odzysku" czyli dostawał poprawione konsole ale wysłane wcześniej do porawy przez kogoś innego.

 

Wiecej na temat (licznych) problemów z konsolą tutaj:

http://www.webpronews.com...WithGamers.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac, przestań weszyć wszedzie plote i spojrz obiektywnie zarozno na ps3 jak i na x360, bo narazie widze ze patrzysz negatywnie na sony i tylko tam wytykasz bledy pomijac kazdy plus tej konsoli i na odwrot... probujesz udawac, ze x360 nie ma bledow albo pomniejszać ich znaczenie. Zresztą nie tylko Ty tak robisz. No offence, ale wiecej obiektywizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

gladiac, przestań weszyć wszedzie plote i spojrz obiektywnie zarozno na ps3 jak i na x360, bo narazie widze ze patrzysz negatywnie na sony i tylko tam wytykasz bledy pomijac kazdy plus tej konsoli i na odwrot... probujesz udawac, ze x360 nie ma bledow albo pomniejszać ich znaczenie. Zresztą nie tylko Ty tak robisz. No offence, ale wiecej obiektywizmu.

Juz ci kiedys pisalem abys w moim kierunku nie wydawal zadnych komentarzy, bo nie jestes osoba z ktora chcialbym prowadzic jakiekolwiek konwersacje, wiec to czy jestem obiektywny czy nie jest tylko moja sprawa !!

Pozatym jakis czas temu pisalem to samo, jednak z powodu twojej krotkiej i wadliwej pamieci utrwal sobie to co powyzej napisalem na stale - to raz , a dwa jak cos cie gnebi to pisz to na priva a nie zasmiecasz temat , a trzy kiedys jak co niektorzy pisali newsy z np.Onetu to ich wysmiewales a teraz sam potrafisz zrobic to samo!! -wiec nie wypominaj innym to co sam robisz - EOT

 

Ps demokracja to rowniez mozliwosc gloszenia wlasnych pogladow , i jesli ja mam zamiar pisac cos co ci sie nie podoba o sony a dobrze pisac o x360 to z tym problemem zgos sie do moderatora albo zmien ustawodawstwo i zapis o prawie do pogladow

 

ps2. smieszne jest takze to ze po jednym info i to jak bylo napisane"najgloszniejszego uzytkownika z wieloma przejsciami z x360" wyciagasz wnioski o tym ze zapewne na rynku kraza uzywane x360 jako nowe ,nie ma takich info na zadnych stronach konsolowych -bo zapewne taka rzecz mogla przytrafic sie tylko oczywiscie biednemu Polakowi , a przeciez gdyby takie rzeczy mialy miejsca to ci tysiace graczy i posiadaczy x360 nie zauwazyliby????? - troche pomysl za nim wyciagniesz wnioski

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ci kiedys pisalem abys w moim kierunku nie wydawal zadnych komentarzy, bo nie jestes osoba z ktora chcialbym prowadzic jakiekolwiek konwersacje, wiec to czy jestem obiektywny czy nie jest tylko moja sprawa !!

Pozatym jakis czas temu pisalem to samo, jednak z powodu twojej krotkiej i wadliwej pamieci utrwal sobie to co powyzej napisalem na stale - to raz , a dwa jak cos cie gnebi to pisz to na priva a nie zasmiecasz temat , a trzy kiedys jak co niektorzy pisali newsy z np.Onetu to ich wysmiewales a teraz sam potrafisz zrobic to samo!! -wiec nie wypominaj innym to co sam robisz - EOT

widzisz roznice miedzy onetem a wp? bo ja widze. to raz

dwa, widac ze nic nie mozna napisac na twoj temat, bo odrazu foch. Ale niestety taka jest racja i kazdy to widzi. Plumkaj se dalej jak nie potrafisz normalnie porozmawiac tylko odrazu jaden plujesz na lewo i prawo. Nie jestem osoba z ktora chcialbys prowadzic konwersjacje? Dziwne. To po kiego rozmawiales o MGS4 jak gdyby nigdy nic, a teraz fochem o sciane walisz. A jak nie chcesz ze mna rozmawiac, to ja juz Ci napisalem - TY NIE CHCESZ - TY NIE ODPOWIADAJ! ja bede zawsze reagowal, jak cos mi sie nie bedzie podobało.

Ps demokracja to rowniez mozliwosc gloszenia wlasnych pogladow , i jesli ja mam zamiar pisac cos co ci sie nie podoba o sony a dobrze pisac o x360 to z tym problemem zgos sie do moderatora albo zmien ustawodawstwo i zapis o prawie do pogladow

zeby byc złośliwym wcale nie trzeba zyc w demokracji

 

ps2. smieszne jest takze to ze po jednym info i to jak bylo napisane"najgloszniejszego uzytkownika z wieloma przejsciami z x360" wyciagasz wnioski o tym ze zapewne na rynku kraza uzywane x360 jako nowe ,nie ma takich info na zadnych stronach konsolowych -bo zapewne taka rzecz mogla przytrafic sie tylko oczywiscie biednemu Polakowi , a przeciez gdyby takie rzeczy mialy miejsca to ci tysiace graczy i posiadaczy x360 nie zauwazyliby????? - troche pomysl za nim wyciagniesz wnioski

tu nie chodzi tyle o reanimowane konsole, ale rownie dobrze o otwieranie pudelek przez sprzedawcow. Nawet sami na allegro pisza, ze moga np wgrac coś na hdd a to znaczy, ze nie maja zadnych skrupolow przed otwarciem pudla, a moze i wyselekcjonowaniem sobie lepszych modeli a odrzuceniem wadliwych np. z artefaktami. Konsola moze chodzić nawet 48h non stop, a oni moga wylapac czy wszystko z nia ok. Potem wloza do pudla i nawet nie zobaczysz roznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj jakiejś wojny albo czegoś robic ale myślę że takie przypadki mogą mieć miejsce. Nie oznacza to że tak się robi zawsze ale na takie traktowanie klienta trzeba też być przygotowanym. Trochę poza tematem ale czy wiecie że w pewnym sklepie (nazwy nie podam) zdarzały się (i być moze dalej się zdarzają) przypadki sprzedawania właśnie urządzeń po odzysku? Sprzet naprawiany i wsadzany znowu do pudła ale z nową kartą gwarancyjna (czyli nic nie podejrzewasz). Sam mam znajomka który właśnie kupił tam telewizor i jak się okazało był już naprawiany. Skąd wie? Ponieważ "mondrzy" panowie ze sklepu zapomnieli wyjąc starą kartę gwarancyjną gdzie usterka była opisana wraz z datą i pieczątką serwisu :mur:. Witamy w Polsce :lol:. Albo w MM sprzedawali kiedyś PS2 ("grubasy") które były "fabrycznie odnawiane" (coś miały nie tak i były naprawione u SONY i wracały do obiegu). Niby wałek ale na opakowaniu widniała nalepka "Produkt fabrycznie odnawiany" więc każdy wiedział co i jak (chyba że czytać nie umie a nalepka była na wierzchniej części opakowania i nie dało się jej niezauważyć). Także myślę że z X360 też może się tak zdarzyć ale raczej to pojedyńcze przypadki i nie ma co robić paniki.

Jakbym miał kupować X360 to mam jeden warunek: oficjalna dystrybucja w polsce (więc i serwis tutaj). Więc czekam do zimy ;). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

problem sie zrobil bo Rockers nie podal czy ma na mysli oszustwa serwisow i Microsoftu czy tez zwyklych sklepow czy allegro,bo jesli chodzi o sklepy czy allegro to sprawa jest oczywista ze kazdy moze tam robic kanty ale jesli chodzi o Microsoft to takie zagrywki z pewnoscia nie mialyby miejsca ,dlatego dla mnie temat jest smieszny jesli ktos chce dyskutowac o przekretach sklepow a co innego jest postawic takie zarzuty samej firmie Billego ktora na pewno nie odwazylaby sie na podobna rzecz -bo o ile mozna zarzucic wiele Microsoftowi to na pewno nie ryzykowalby takiego skandalu i straty potecjalnych klientow

 

ps Solid jak sie nauczysz innaczej zwracac na siebie uwagie innych -bynajmniej bardziej w przyjazny sposob to moze ci inni tez beda tak ciebie traktowac

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem sie zrobil bo Rockers nie podal czy ma na mysli oszustwa serwisow i Microsoftu czy tez zwyklych sklepow czy allegro,bo jesli chodzi o sklepy czy allegro to sprawa jest oczywista ze kazdy moze tam robic kanty ale jesli chodzi o Microsoft to takie zagrywki z pewnoscia nie mialyby miejsca ,dlatego dla mnie temat jest smieszny jesli ktos chce dyskutowac o przekretach sklepow a co innego jest postawic takie zarzuty samej firmie Billego ktora na pewno nie odwazylaby sie na podobna rzecz -bo o ile mozna zarzucic wiele Microsoftowi to na pewno nie ryzykowalby takiego skandalu i straty potecjalnych klientow

No jezeli chodzi jedynie o sklepy to no problem. Też nie wydaje mi się żeby sam MS coś kręcił. Problemem są sprzedawcy jeżeli już. Zresztą co ma MS tam zrobić? Jak odsyłam konsolę to albo mi ją naprawią albo wyśla nową. Nawet jeśli odeślą naprawioną ale inną (nie moją) to co za różnica? Ma działać prawda ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

male info z xboxonline na temat Lost Planet

 

 

Jeśli grałeś w demo Lost Planet które od czasów targów E3 gości na Xbox Live Marketplce, i podobało Ci się to, co zobaczyłeś, to na pewno ucieszą cię słowa Keiji Inafune z firmy Capcom, który obecnie zajmuje się produkcją dwóch projektów na Xboxa360 - Dead Rising i wspomnianym Lost Planet.

 

Keiji stwierdził, że gra używa prawdopodobnie jedynie około 60 procent możliwości Xboxa360. Zagabywany o tajniki tworzenia gier powiedział, że za każdym razem, gdy pojawia się nowa konsola cały proces powtarza się od nowa. Przez kilka lat trzeba uczyć się danej platformy, doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Za trzy, cztery lata gry będą wyglądały niesamowicie.

jesli ta wspaniale wygladajaca gra wykorzystuje zaledwie 60% mocy konsoli to pozniej moze byc tylko lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male info z xboxonline na temat Lost Planet

jesli ta wspaniale wygladajaca gra wykorzystuje zaledwie 60% mocy konsoli to pozniej moze byc tylko lepiej :)

Gadanie, ze gra wykorzystuje 60% mocy konsoli jest taka papka marketingowa. Jak wiedza, ze wykorzystali 3/5 mocy X360 to niech postaraja sie nie marnowac pozostalego potencjalu w nowych produkcjach. I niech to zrobia za rok lub dwa, a nie za trzy, cztery lata.

 

EDIT

Microsoft nie zapomina o naszym kraju ;) Na razie "bida" na stronie, ale wazne, ze cos sie zaczyna dziac :D

http://www.microsoft.com/poland/xbox/default.htm

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze zaraz zostane zjechany za ta opinie ale hm... powiedzmy ze lost planet nie zrobilo na mnie wrazenia :/ prawda jest taka ze jedyną skaplikowana rzecza w generacji tego obrazu sa postacie. otoczenie wyglada biednie - moze dlatego ze zasypane sniegiem miasto latwo wygenerowac i w cale nie trzeba dawac ogromnych tekstur na otocznie - to chyba ze zrobisz kazdy platek sniegu widoczny - ale przy takich wielkosciach postaci to nie mialo by najmniejszego sensu.

czyli:

- generowanie postaci, zamieci, jakis tam mgielek, dymow itd idzie na serio na obciazenie.

- otczenie słabe - dla mnie wyglada jak cos miedzy CoD1 a Cod2 - dla tej konosli to pryszcz.

- cutscenki... no coz, chyba ze generowane na zywo, ale komu by sie chcialo...? mozna wygenerowac wczesniej przeciez i zapodac filmy wysokiej jakosci...

 

i przez to ja sie nie dziwie ze wykorzystuje tylko 60% mocy konsoli... :/

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Planuje w takiej kolejnosci zaqpy ;D

 

Logitech Z5500

X360

HDTV

PS3

 

;]

 

co Wy na to? Oczywiscie plan rozklada sie na... hmm... powiedzmy tak... ps3 gwiazdka 07 ;d

Całkiem niezły plan :) Ja jestem właśnie w trakcie zbierania na telewizor. Zdecydowałem się na model LG 32lz55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Planuje w takiej kolejnosci zaqpy ;D

 

Logitech Z5500

X360

HDTV

PS3

 

;]

 

co Wy na to? Oczywiscie plan rozklada sie na... hmm... powiedzmy tak... ps3 gwiazdka 07 ;d

Oj super gostek, super.

:lol:

Ale jesteś płytki. Nie dla tego, że chcesz sobie to wszystko kupić ale dlatego, że o tym piszesz i zadajesz śmieszne pytania.

A powiedz mi co myślisz o tym bym kupił jutro na śniadanko w piekarni na przeciwko ciepły chlebek i bułeczki dla rodzinki, mleczko i twarożek z domkiem? Powiedzmy tak 06:30 rano.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi co myślisz o tym bym kupił jutro na śniadanko w piekarni na przeciwko ciepły chlebek i bułeczki dla rodzinki, mleczko i twarożek z domkiem? Powiedzmy tak 06:30 rano.

A z jakiej piekarni ? :)

 

Notabene od dwoch tygodni tez jestem bardzo szczesliwym posiadaczem X360. Do tej pory ani jednej zwiechy. :) Obraz przez kabel VGA bardzo dobry. PGR3 wbilo mnie w fotel. :) Oblivion myka az milo. :) To chyba moja jak na razie najlepsza inwestycja. :)

 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj super gostek, super.

:lol:

Ale jesteś płytki. Nie dla tego, że chcesz sobie to wszystko kupić ale dlatego, że o tym piszesz i zadajesz śmieszne pytania.

A powiedz mi co myślisz o tym bym kupił jutro na śniadanko w piekarni na przeciwko ciepły chlebek i bułeczki dla rodzinki, mleczko i twarożek z domkiem? Powiedzmy tak 06:30 rano.

 

Pozdrawiam.

japen, k? Nie po to sie pytam, abys mnie obrazał. Pytam sie m.in. np po to, ze ktos moglby doradzić inne glosniki, albo inna kolejnosc kupna jak rowniez dac innym propozycje kolejnosci kupna. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to stfu, bo bucem zaleciało ;X A jak zazdoscisz i nie lubisz jak ktoś sie chwali (chociaz to zadne chwalenie nie bylo, bo ile funduszy mam, to kazdy widzi. ile moge sobie pozwolic narazie z tego planu), to muszisz niestety zmienic forum, bo tu w sigach to jest zjawisko powszechne, tak samo jak rozmowa w tym dziale i przyklejonych topicach, jakie konsole i w jakiej kolejnosci kupić.

Solid Snake chce kupic X360 - co to sie na swiecie porobilo!!!???? ...

nic sie nie zmieniło. Zawsze staram sie patrzeci obiektywnie na sytuacje. Poki co nie mam 2,5k na PS3, a X'a dostane jak bede kupowal, tak jakoś licze ze za 1,5 k premium z gwarą. Pozatym chce kupic po premierze w Polsce, bo by sie na live załapac i pewną gware, a nie podmienianie egzemplarzy przez typow z allegro. A PS3, to z MGS4 udzerza dopiero na lipiec 07, wiec sie nie spieszy. Wszystko sie moze zmienic, jesli Sony czyms udezy przed premiera, ale narazie nie nie zanosi. Dla PES na NextGena moge zrobic wszystko - to jest fakt ;) Ale licze ze bedzie tez na X360, co i dwie pieczenie na jednym ogniu upieke.

 

@PawelDK - wlasnie sie czaje tez na ten model ;] Ale narazie to trza na konsole uzbierac ;p

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@.:Solid_Snake:. - no ja tak myślę, że w lipcu uda mi się już kupić, jak nie to sam początek sierpnia. Gdybym nie musiał teraz pożyczyć narzeczonej tysiaka na wyjazd to jeszcze w tym bym kupił. Już tak się napaliłem, że szok ;) Specjalnie teraz mniej gram na konsoli by później się rozkoszować takimi tytułami jak Oblivion, GRAW i NBA 2K^ na dużym TV a nie 17 calowym monitorze LCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgs4 i pes ;) pozatym lubie gry sony. Zreszta jak beda fajne gry na wii, to mysle ze nie bedzie problem dozbierac. z 3 miecha sie bedzie mniej jadło ;p

 

aaa... tak pocichu sobie licze, ze w nowej wersji konsoli HD-DVD bedzie juz wbudowane. Ale chyba to malo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pokrzywdzeni byliby ci ktorzy kupili z normalnym dvd. Na Wii mam zaplanowany specjalny fundusz "tydzien abstynencji i makaronu" :) PS3 jest wielka niewiadoma, moze kupie, moze sobie odpuszcze, narazie combo xbox360+Wii wydaje mi sie optymalne (czyli moc + gry ). Przyjemnie sie zdziwie, jesli Nintendo postara sie o duza ilosc solidnych tytulow, tak jak na DSie (do tej pory na polce lezy pare gier ktorych jeszcze nie mialem kiedy przetestowac), ktory bije psp mimo mniejszej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgs4 i pes ;) pozatym lubie gry sony. Zreszta jak beda fajne gry na wii, to mysle ze nie bedzie problem dozbierac. z 3 miecha sie bedzie mniej jadło ;p

 

aaa... tak pocichu sobie licze, ze w nowej wersji konsoli HD-DVD bedzie juz wbudowane. Ale chyba to malo prawdopodobne.

a co to PES ma być exclusive dla PS3? 5tka była chyba zarówno na PS2 jak i Xboxa

 

zresztą PES next gen był zdaje się zapowiadany na konferencji Microsoftu podczas E3 więc luzzz ;)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis ma sie pojawic update dashboard'a, a wraz z nim min. "8 new locales added (Chile, Brazil, India, South Africa, Poland, Hungary, Czech Republic and Slovakia)" ;)

http://www.xbox.com/en-US/community/news/2...se-features.htm

 

Tutaj mozna sobie poogladac screeny z "nowego" dash'a :D

http://www.flickr.com/photos/majornelson/s...57594156933745/

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis ma sie pojawic update dashboard'a, a wraz z nim min. "8 new locales added (Chile, Brazil, India, South Africa, Poland, Hungary, Czech Republic and Slovakia)" ;)

http://www.xbox.com/en-US/community/news/2...se-features.htm

 

Tutaj mozna sobie poogladac screeny z "nowego" dash'a :D

http://www.flickr.com/photos/majornelson/s...57594156933745/

Super wiadomość. Na takiego update czekałem :) Ciekawe czy bez problemów mogę przejść z UK na Poland bez zmiany gamertag. Bo jeżeli nie to się zdenerwuję i to mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

@.:Solid_Snake:. - no ja tak myślę, że w lipcu uda mi się już kupić, jak nie to sam początek sierpnia. Gdybym nie musiał teraz pożyczyć narzeczonej tysiaka na wyjazd to jeszcze w tym bym kupił. Już tak się napaliłem, że szok ;) Specjalnie teraz mniej gram na konsoli by później się rozkoszować takimi tytułami jak Oblivion, GRAW i NBA 2K^ na dużym TV a nie 17 calowym monitorze LCD

Postaraj sie w sklepie namowic typow, zeby pozwolili Ci podlaczyc X360 do niego i sprawdz jak wyglada taki Oblivion, bo niektore LCDki maja brzydki zwyczaj rozmywania obrazu scrollowanego w bok/gore, mimo, ze male obiekty nie smuza. Nie wiem od czego to zalezy (ogolnego czasu reakcji?) ale moze sprawic, ze gra w takiego PESa (czy zwykle ogladanie meczu w TV) bedzie katorga.

Znajomy tak sie wtopil z jakims JVC :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj sie w sklepie namowic typow, zeby pozwolili Ci podlaczyc X360 do niego i sprawdz jak wyglada taki Oblivion, bo niektore LCDki maja brzydki zwyczaj rozmywania obrazu scrollowanego w bok/gore, mimo, ze male obiekty nie smuza. Nie wiem od czego to zalezy (ogolnego czasu reakcji?) ale moze sprawic, ze gra w takiego PESa (czy zwykle ogladanie meczu w TV) bedzie katorga.

Znajomy tak sie wtopil z jakims JVC :-/

No ja rozmawiałem na temat tego TV z kolesiem co go ma i gra na nim właśnie na Xbox 360. A możliwe, że przed zakupem się właśnie wybiorę do sklepu by sprawdzić samemu jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Motorsport 2

Forza Motorsport 2 był jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów na Xboxa360 podczas tegorocznych targów E3. Niestety otrzymaliśmy tylko filmik prezentujący wizję autorów na temat tejże gry z którego niestety nie wynikało nic ponad to, co już wcześniej wiedzieliśmy - ze gra traktuje o wyścigach samochodów i że będzie śliczna.

 

Co jest jednak ciekawe. John Wendl, członek Microsoft Games Studios który znajduje się w grupie programistów tworzących nową Forzę stwierdził, że filmik ten korzysta z aktualnego wyglądu samej gry wzbogaconego o takie efekty jak motion blur (rozmazanie na wskutek ruchu), oświetlenie globalne (odbite od innych obiektów) i HDR (oślepianie światłem) które to efekty są obecnie na ukończeniu i będą zaaplikowane w silnik gry.

 

"My na prawdę w pełni wykorzystujemy wszystkie zalety wspaniałej grafiki Xboxa360, dzięki którym robimy od strony wizualnej niesamowite rzeczy. Oczywiście będzie 60 klatek na sekundę przy 720p, ale dodatkowo gra będzie obsługiwać pełny anti-aliasing 4x, wszystkie efekty omówione powyżej oraz odbicia na samochodzie metodą per-pixel. I wszystko z pełną szybkością działania."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...