Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Mass Effect widzieliscie?

silnik wymiata [;

Dziś właśnie ściągnąłem trailer z marketplace, obejrzałem, cóż mogę powiedzieć - wygląda to obłędnie, opad szczęki dosłownie. Oszałamiające oświetlenie, ciekawy system dialogów, realistyczne ruchy ust podczas rozmowy z NCP'ami. Jeszcze jak w parze z tą fotorealistyczną grafiką pójdzie dobra fabuła (w końcu za tytuł jest odpowiedzialny BioWare) to mamy killera na X360 tej zimy. Jeśli ktoś chce poznać więcej szczegółów na temat Mass Effect odsyłam po ten link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem tego trailer'a. Faktycznie postacie i otoczenie wyglądają bezbłędnie. Natomiast czasami widać spadki framerate'a. Ja teraz czekam z niecierpliwością na TDU oraz GoW. Bo premiera Mass Effect będzie dopiero na początku przyszłego roku.

 

A, i jeszcze jedno, jakby ktoś chciał sobie mnie dodać do listy znajomych na Xbox Live! to podaję mój nick: Rogerek77. Zapraszam również chętnych do pościgania się w PGR3. Spodobał mi się bardzo tryb: Catch the Mouse. :) Dwie drużyny z autami w klasie A. W każdej z tych drużyn jeden zawodnik musi posiadać auto w klasie E. Zabawa polega na tym, iż zawodnik z autem w klasie E (mysz) musi jako pierwszy przekroczyć linię mety. Zadaniem aut w klasie A (koty) jest przeszkadzanie przeciwnej "myszy". Bardzo fajnie się w to gra, no i jest kupa śmiechu. Polecam.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, i jeszcze jedno, jakby ktoś chciał sobie mnie dodać do listy znajomych na Xbox Live! to podaję mój nick: Rogerek77. Zapraszam również chętnych do pościgania się w PGR3. Spodobał mi się bardzo tryb: Catch the Mouse. :) Dwie drużyny z autami w klasie A. W każdej z tych drużyn jeden zawodnik musi posiadać auto w klasie E. Zabawa polega na tym, iż zawodnik z autem w klasie E (mysz) musi jako pierwszy przekroczyć linię mety. Zadaniem aut w klasie A (koty) jest przeszkadzanie przeciwnej "myszy". Bardzo fajnie się w to gra, no i jest kupa śmiechu. Polecam.

 

Pozdrawiam.

Ja również się zareklamuję :wink:, mój nick standardowo tak jak na forum: Egzeqiutor

Chętnie bym sobie z tobą RoGeR pograł, tylko niestety PGR3 mi się jakoś za specjalnie nie podoba. Będę mieć może na dniach pełniaka GRAW to bić do mnie wtedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim

Mam szybkie pytanie. Zakupilem mojego 360 w Stanach. Jezeli kupie gre w polsce ktora jest nagrana w PAl to bedzie dzialala na moim xboxie. Mam go podlaczonego do LCD poprzez VGA tak wiec czy ma to jakie kolwiek znaczenie.

Z gory dzieki za szybko odpowiedz

marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pmietacie screeny i filmik z gameplay'a Love Football (linki byly podawane w tym temacie) :?:

Teraz na XBOXYDE sa nowe screeny i nijak maja sie do tych wczesniejszych. :?

Gra niestety wyglada bardzo slabo.

http://xboxyde.com/news_3207_en.html

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trailerach forzy pokazują tylko bardzo dobry montaż i efekty graficzne

nie ma gameplay'u, a przydał się

ale i tak pamiętając pierwszą część forzy wiadomo ze druga bedzie jeszcze lepsza

 

co do mass effect to ja czekam tez na inne gry bazujące na tym silniku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :( Jednak koszty tych gierek nie są duże. Za zakupy (np. ściągnięcie pełnej wersji gry z Xbox Live! Arcade, takiej jak Galaga) płaci się tzw. punktami microsoft. Galaga (FULL) kosztuje 400 punktów. Można wykupić karty punktowe. Za kartę z 2100 punktów trzeba zapłacić ok. 17 funtów. Oczywiście za darmo można ściągnąć wersję trial. Tak samo płaci się za większość dodatków do gier na X360. Są to kwoty rzędu np. 150 punktów za dodatek do Oblivion. Także themes i ikonki też kosztują. Więc nie ma tak fajnie. Jedyne co za darmo jest to: Dema gier, trailery, update dash'a, wersje trial gier Xbox Live! Arcade oraz niektóre dodatki do gier.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox Live! Marketplace pojawiło się demo: Ninety Nine Nights - waży 587.43MB.

 

Pogralem chwile i powiem, ze gra wymiata. Graficznie jest super, grywalnosc tez niezla. :) Typowy H'n'S. W sam raz na wyluzowanie sie. :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem 2 dni temu xboxa 360 wersje premium u Juchego :) :)

 

powiedzcie mi czy w porównaniu do tego kabla co jest dołączony z konsolą kabel RGB bedzie miał lepszą jakość? czy warto w niego inwestować? i jaki bedzie najlepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam zwykly tv 32' i mam dylemat bo sie duzo naczytalem ze na tv sux wyglada no i mam pytanie czy taki kabelek by uratowal troche grafiki ? :http://www.allegro.pl/item118206970_kabel_rgb_wyjscie_optyk_5_1_3_metry_xbox_360.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam zwykly tv 32' i mam dylemat bo sie duzo naczytalem ze na tv sux wyglada no i mam pytanie czy taki kabelek by uratowal troche grafiki ? :http://www.allegro.pl/item118206970_kabel_rgb_wyjscie_optyk_5_1_3_metry_xbox_360.html

Tak, troche by uratował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale grafika na 32 caluwce byla by taka dobra nawet czy jak to wyglada bo nie wiem czy kupowac x'a a ten kabel niby cos poprawia uzywal ktos tego kabla?

Nie wiem na ile dobra by była, bo nie wiem jaki masz telewizor, ale na pewno na kablu RGB obraz jest ostrzejszy niż na chinchu. Czy kupować x'a to już sobie musisz sam odpowiedzieć, my Cie tu ani do tego nie zmusimy, ani nie zabronimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam xboxa 360 i normalny TV

 

interesują mnie głownie gry, przeszedłem wszystko na starch platformach co mnie interesowało, wiec zainwetsowałem w xboxa 360

 

niestać mnie na lepszy TV, mam zwykły dobrej jakości CRT 29 calowy, i obraz jest bardzo dobry.

 

Oczywiście, że na dobrym LCD czy plaźmie bedzie niebo lepiej, ale poprostu mnie na to niestać stać i gram na tym co mam.

 

 

Tak samo jak ogladacie naziemną telewizje czy kablówke na zwykłym TV, a mozna by było kupić plazme za 10000 tys i oglądać cyfrowe kanały w lepszej jakości. Jeżdze starym fordem., a mógłbym kupić mercedesa :)

 

Każdy ma to na co go stać, a grać trzeba :) obojętnie na czym :)

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po tygodniu testów xboxa 360, moge kilka linijek tekstu napisac na jego temat :)

 

pierwsze wrażenie jak rozkpakowałem konsole:

konsola jest bardzo ładna i troche zgrabniejsza od starszego brata, biały kolor pasuje bardzo do tego desingu.

 

Jest bardzo ciężka, biorąc ją do ręki ma się wrażenie, ze obudowa jest za słąbo zrobiona do tej masy co siedzi w środku :) cała tak jak by trzeszczy :)

 

Pad jest bardzo wygodny, jednak krzyżak to jakieś nieporozumienie, chodzi cieżko , moze poprostu wymaga wyrobienia? analogi i tigery są troche gorsze niż w starym klocu. tigery mają mniejszy zakres ruchu, a analogi mają wiekszy luz w pozycji "zerowej"

 

Najbardziej utkwił mi w pamieci jedna rzecz, jak rozpakowałem konsole i pada, przyszła kolej na okablowanie, kable od zasilacza są takiego rozmiaru jak by były conajmniej do jakiegoś wielkiego silnika trójfazowego :mur: mają grubość prawie jak mój kciuk :)

 

Wtyczka od zasilacza tak ciasno wchodzi w konsole że prawie jej nie mogłem wyciagnąc.....

 

 

Pierwsze uruchomienie:

 

o kur..... jakie to głosne, 2 wentylatory po nagrzaniu konsoli osiagają taką głośność jak 3 dmuchawy grzewcze :) wentyle mają regulowaną prędkość, zalezy ona od nagrzania konsoli.

 

Jak wyłączymy i włączymy konsole pracują na max, wtedy to naprawdę jest niedowytrzymania :cry:

 

przy tygodniu użytkowania konsola zaliczyła 3 zwisy.

 

przeszedłem wszystkie dema jakie są dostępne do ściagniecia, co dziwne wieksza połowa z nich nie trzyma stałej animacji, gry szarpią niestety :cry: :

 

moja konsola jest z nowej produkcji i widać ze to jeszcze niedopracowany bubel, czekamy na lepsze wersje.....

 

edit:

Jestem po demie Saint Row. ta gra też nie trzyma stałej animacji, ludzie co jest, niby 3 rdzeniowy proc, a gry z szarpiacą animacją na nowego xboxa to norma :cry:

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano poniewaz nie mam w tej chwili na nowa konsole :angry: znacie moze jakies gieldy komputerowe gdzie moznakupic konsole uzywana albo cos jak nie moge mniec nowej to chce uzywana x 360 jak tak to podajcie jakies sajty ... z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano poniewaz nie mam w tej chwili na nowa konsole :angry: znacie moze jakies gieldy komputerowe gdzie moznakupic konsole uzywana albo cos jak nie moge mniec nowej to chce uzywana x 360 jak tak to podajcie jakies sajty ... z gory dziekuje

 

najtaniej napewno znajdziesz na ebay.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no patrzylem niektore aukcje konczyly sie na 200 euro ale mi chodzilo o polske ...wiec jak by ktos mnial to z gory dzieki

 

Na forum piszemy po polsku: jakby, mial. Wypadaloby sie tez zaznajomic z interpunkcja.

costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad jest bardzo wygodny, jednak krzyżak to jakieś nieporozumienie, chodzi cieżko , moze poprostu wymaga wyrobienia? analogi i tigery są troche gorsze niż w starym klocu. tigery mają mniejszy zakres ruchu, a analogi mają wiekszy luz w pozycji "zerowej"

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

przy tygodniu użytkowania konsola zaliczyła 3 zwisy.

 

przeszedłem wszystkie dema jakie są dostępne do ściagniecia, co dziwne wieksza połowa z nich nie trzyma stałej animacji, gry szarpią niestety :cry: :

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

moja konsola jest z nowej produkcji i widać ze to jeszcze niedopracowany bubel, czekamy na lepsze wersje.....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit:

Jestem po demie Saint Row. ta gra też nie trzyma stałej animacji, ludzie co jest, niby 3 rdzeniowy proc, a gry z szarpiacą animacją na nowego xboxa to norma :cry:

Krzyżak nieporozumienie ? a do czego ty chcesz go używać ?? Tylko nie mów, że do sterowania ;) Krzyżak na xbox nigdy nie był do sterowania postacią, pojazdem itp. Nim na ogół odpala się jakieś menu w grze np inventory. Taki ma być. Co do analogów i trigerów też się ni zgodzę. Wg mnie chodzą o wiele lepiej niż na starej konsoli. Wogóle dla mnie pad od Xbox 360 jest najlepszym padem.

 

 

Co do zwisów to dziwne trochę. Moja konsola jest z lutego (wcześniejsza wymieniona) i jak do tej pory nie miałem zwisu ( odpukać). A stoi w takim miejscu, że ciepełko jest bardzo duże.

 

Niedopracowany bubel ? czy ty oby kupiłeś xbox 360 czy coś innego ? Nie wiem czego się ludzie spodziewaliście po konsoli. Fakt cicha to nie jest ale mój komp też szumi. Ale chyba nikt nie gra bez dźwięku ? Jak się gra to wogóle nie słychać tego szumu.

 

Co do spadków fps w grach to się zgodzę. Najbardziej widać to w Saints Row. Ale ja bym teg niewyolbrzymiał. W innych albo tego nie ma albo wogóle jest niezauważalne. Winy nie widzę w konsoli tylko w niedopracowaniu przez producentów gier.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spadków fps w grach to się zgodzę. Najbardziej widać to w Saints Row. Ale ja bym teg niewyolbrzymiał. W innych albo tego nie ma albo wogóle jest niezauważalne. Winy nie widzę w konsoli tylko w niedopracowaniu przez producentów gier.

A ja bym to troche wyolbrzymil. ;) Jezeli w wiekszosci gier widoczny jest spadek FPS, ktora wg producentow gier wykorzystuje obecnie ~60% mocy to co sie bedzie dziac gdy wykorzystanie X360 wzrosnie do 80-90% ? Przeciez im wiecej mocy ze sprzetu wyciskamy tym kod gry musi byc lepiej dopracowany, a jak czesc producentow teraz tego nie potafi to trudno miec nadzieje, ze w przyszlosci sie naucza przy wiekszym wykorzystaniu mocy konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...