Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie skoro X jest taki bee to go sprzedaj i i kup sobie ten 4rdzeniowy proc i R600, tylko proc bedzie kosztować 4k zł a grafa 2.5k zł więc nie bardzo to porównanie :lol:

Przeczytałeś dokładnie to co napisałem?

Bo wygląda na to że nie.

Właśnie o takich tekstach jak Wasze pisałem. Nie unoście się tak proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo śmiać to się trzeba „umić”.

bo dawać powody do śmiechu to trzeba "umić"

 

ktoś kto sie smieje z byle czego, nawet gdy to śmieszne nie jest to raczej zrównoważony nie jest 0_o

 

@qqrydza więcej luzu to tobie życze, a tekstami typu "*nie dla wszystkich" to raczej ciepłej atmosfery tutaj nie wprowadzisz.

taaa... i stary numer- brak kontrargumentów na mój ironiczny tekst odnośnie "śmieszności" obrazka wiec stosujemy stary sprawdzony numer - czepiamy się jakiegoś babola gramatycznego...

 

przykre... :?

 

 

a wracając do tematu

myslicie ze zrobią polski dashboard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu

myslicie ze zrobią polski dashboard?

Przypuszczam, że wraz z wejściem polskiego Live! dasha powinni też przetłumaczyć na nasze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś kto sie smieje z byle czego, nawet gdy to śmieszne nie jest to raczej zrównoważony nie jest 0_o

 

 

przykre... :?

 

Babol to tak przy okazji. Wydaje Ci się, że wszystkie rozumy pozjadałeś to i poziom trzymaj we wszystkim. Zaczynasz mnie obrażać (i to jest właśnie przykre) a to mi się już nie podoba.

Przepraszam za ot a jeśli któryś z moderatorów postanowi mnie ukarać za ten ot to powinien również ukarać innych choć tak naprawdę to mi na tym nie zależy.

Widać, że nie można spokojnie wypowiadać się inaczej niż pochlebnie na temat konsol bo Jesteś gotów rozpętać burzę w szklance wody.

 

Nie pozdrawiam.

 

P.S. Zapomnij bym odpowiedział na kolejne Twe mądre(fr@j3Rsk13) zaczepki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babol to tak przy okazji. Wydaje Ci się, że wszystkie rozumy pozjadałeś to i poziom trzymaj we wszystkim. Zaczynasz mnie obrażać (i to jest właśnie przykre) a to mi się już nie podoba.

Przepraszam za ot a jeśli któryś z moderatorów postanowi mnie ukarać za ten ot to powinien również ukarać innych choć tak naprawdę to mi na tym nie zależy.

Widać, że nie można spokojnie wypowiadać się inaczej niż pochlebnie na temat konsol bo Jesteś gotów rozpętać burzę w szklance wody.

 

Nie pozdrawiam.

 

P.S. Zapomnij bym odpowiedział na kolejne Twe mądre(fr@j3Rsk13) zaczepki.

a tekst frajerskie to co to niby jest jak obrazanie? A ja obrażam? Pfff... czytaj ze zrozumieniem. Zarzucasz się ze nie śmiejemy sie z czegoś co smieszne nie jest wiec stwierdzam najnormalniej w świecie, ze z rzeczy ktore smieszne nie są, śmieją sie zazwyczaj wariaci. Bo to tak jakby ktoś położył patelnie na PS2. IMO nic w tym śmiesznego nie ma. Co innego np. taki fotomontaż co kiedyś był z zasilaczem do X'a - ze niby 17sty collosus z SotC ;) Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid a Ty masz monopol na mówienie co i dla kogo ma być śmieszne?

btw.17sty collosus z SotC będzie razem w podełku z PS3

Dajcie spokój z tymi zaczepkami.

Troszke cieplej się robi i już by się ludziska pozabijały.

 

koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porozmawialiście sobie, wymieniliście poglądy i teraz jesteście bardziej mądrzejsi..

 

ja chciałem zapytac bo pare postów wcześniej pytałem czy Halo 2 działa na x360 w HD i czy ninja gaiden wogole działa ?

jeżeli ktoś wie to plis o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porozmawialiście sobie, wymieniliście poglądy i teraz jesteście bardziej mądrzejsi..

 

ja chciałem zapytac bo pare postów wcześniej pytałem czy Halo 2 działa na x360 w HD i czy ninja gaiden wogole działa ?

jeżeli ktoś wie to plis o odp.

http://www.xbox.com/en-US/games/backwardco...tygameslist.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Zapomnij bym odpowiedział na kolejne Twe mądre(fr@j3Rsk13) zaczepki.

Tyle , ze problem tkwi w tym , ze to Ty wjechales w ten temat z fotka patelni na "piekarniku" i tak do konca nie wiem co chciales nia przekazac . Mam juz od baardzo dawna wlaczony Ignore na Twoja osobe (poczatek tematu o FarCry i Twoje teorie na temat idealnej jakosci DX9 w twoim 5900XT :lol: ) bo po prostu czasem zal czytac Twoje wypociny i proby prowokowania innych . Tak wiec przestan robic z siebie debila i udzielaj sie w tematach , ktore bezposrednio dotycza kwestii , w ktorych mozesz sie wypowiedziec . Nie masz 360-tki wiec prosze Cie wyjdz i nie wprowadzaj jakiegos dziwnego zametu tutaj... Saints Row nie dziala w 60fps , troche przycina... Damn... :huh:

 

Pokaz no mi jak Twoj 7900GT przemieli to w 1920x1080 + eye candys... :lol: :lol:

 

Ups nie da rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam już Saints Row i zaraz zaczynam grać, jak uda mi sie oderwać to zdam relacje ;)

Musiałeś być chyba nieźle zdeterminowany, albo po prostu jesteś bogaty żeby kupować teraz Saints Row za 219 zeta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od poniedziałku czekam na mojego X'a premium + DOA4 i GRAW, do tego 2 pady i 3 miechy w Xbox Live (nie wiem ile jeszcze będę czekał bowkońcu to Poczta Polska :/ )

 

Ale moje pytanko jest takie: jeśli położe X'a w pozycji poziomej, to czy będzie się on przegrzewał? (może było to już omawiane, ale widziałem różne odp, więc pytam Was użytkowników X'a ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wasze szczęście jestem dzisiaj skonany i nie mogłem długo grać ;)

A tak na poważnie gierka jest super, jest sporo opcji przy modyfikacji aut, gra już nie muli, nie przesadzdajcie z ceną tej gry bo np stosunkowo stary PGR3 nowy kosztuje 170-180zł a ta gra jeszcze nie miała premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od poniedziałku czekam na mojego X'a premium + DOA4 i GRAW, do tego 2 pady i 3 miechy w Xbox Live (nie wiem ile jeszcze będę czekał bowkońcu to Poczta Polska :/ )

 

Ale moje pytanko jest takie: jeśli położe X'a w pozycji poziomej, to czy będzie się on przegrzewał? (może było to już omawiane, ale widziałem różne odp, więc pytam Was użytkowników X'a ;) )

Mam nadzieje, że tą PP to przesyłka ubezpieczona?

Co do pozycji, o czym już w tym wątku może ze 2 razy pisałem to XO jest przystosowany zarówno do poziomej jak i pionowej, ważne jest tylko żeby zapewnić mu dobrą cyrkulację powietrza naokoło obudowy, nie wciskać w jakieś ciasne kąty etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycja pozioma jest ponoc nawet bardziej wskazana niz pionowa (w pozycji pionowej zatykasz lekko otwory od spodu). U mnie nowy X lezy w pozycji poziomej na starym X'ie, a od gory lezy na nim laptop. :) Jakos do tej pory nie mialem problemow z wentylacja, czy przegrzaniem. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny 219zl za nowe Saints Row to nie wiem dlaczego ktos napisal , ze drogo . W MM/Saturnie nowe gry sa po ~230zl a w Empiku nawet po 280zl :lol: :lol: No i do wyboru mamy tylko produkcje EA rofl...

Jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi to może tam sobie kupować... Najdroższą grą jaką ja narazie kupiłem był Oblivion (179zł) i do dzisiaj pluje sobie w brode, bo za kilka dni inny facet na allegro sprzedawał obki za 140zł :mur: Także jak dla mnie, to inna forma zakupów gier na X360 niż allegro nie istnieje, dawać zarabiać MM, Saturnom, Empikom mi się nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX10 na Xboxie360? Czemu nie?

 

DirectX – czyli biblioteki sterowników multimedialnych, dzięki którym uzyskujemy dostęp do coraz to nowszych technologii wykorzystania obrazu i dźwięku, dzięki nim mamy możliwość coraz lepszego i pełniejszego wykorzystania potencjału tkwiącego w trzewiach naszego komputera.

 

Najnowsza wersja programu – DX10, będzie szeroko wykorzystywana PeCetowych wersjach gier najnowszej generacji i dobrze byłoby, gdyby także konsole miały możliwość korzystania z jego dobrodziejstw. Sytuację dobrze rozumie Microsoft, który wprowadzając usługę Live Anywhere musi się liczyć z faktem, że łatwiej będzie zmusić do wspólnej pracy urządzenia bazujące na podobnych standardach przetwarzania danych.

 

ATI wychodzi potrzebom naprzeciw. Okazuje się bowiem, że koncern nie widzi przeszkód aby zaktualizować Xboxa360 o nowe biblioteki i w ten sposób ułatwić pracę programistom, chcącym na przykład przenieść grę tworzoną z myślą o PeCetach na Xboxa360. Nietrudno się domyślić, że po głowach krąży przede wszystkim Crisis, najnowsza superprodukcja Crytek Studios, zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień.

 

Jeśli o mnie chodzi, to nie widzę przeszkód. Jedna aktualizacja mniej, jedna więcej – i tak w sumie nie wiadomo co w nich jest. Obawiam się tylko o rozmiar pliku i o problemy, które mogą się pojawić podczas instalacji gdy ktoś np. wyłączy nieopatrznie konsolę. BlueScreen? To dopiero byłaby pożywka dla zażartych przeciwników Xboxa.

źródło: xboxonline.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że tą PP to przesyłka ubezpieczona?

Co do pozycji, o czym już w tym wątku może ze 2 razy pisałem to XO jest przystosowany zarówno do poziomej jak i pionowej, ważne jest tylko żeby zapewnić mu dobrą cyrkulację powietrza naokoło obudowy, nie wciskać w jakieś ciasne kąty etc.

Presyłka ubezpieczona na 2.5k ;)

 

Dzięki za szybką odp :) teraz już tylko czekanie na konsolke....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...