Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to rzeczywiście by dobrze działało to raczej szybko. Ostatnio oglądałem program nt. produkcji różnych urządzeń i podróbek. Mówili, że podróbki produkowane są w tej samej chińskiej fabryce co oryginały! :D W skrócie: kradną patenty te, co dostają od firm. :) Firmy wiedzą o tym ale nic nie robią bo chińskie prawo jest lewe :D a poza tym i tak im się to opłaca więc nic z tym nie robią! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO co najmniej polowa ceny tego urzadzenia to "koszt" tego, ze sa pierwsi i poki co jedyni. Pojawi sie konkurencja, ceny szybko poleca w dol. Z przejsciowkami Playstation->USB tez chyba tak bylo, nie od razu kosztowaly 30zl.

 

Swoja droga, ciekawe czy DS2 by zadzialal na takiej pecetowej przejsciowce. Ma ktos mozliwosc sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Zreszta tak trudno zaopatrzyc konsole w marne dwa wtyki USB??

piszesz w tym temacie od klikudziesieciu stron, usilnie opluwajac x360 i porownujac z ps3,a nawet nie wiesz co ma na pokladzie -zenada , ignoranctwo i smiech na sali :lol2:

ps.i nie pisz ze "myslales" o zmodyfikowanych LOL

 

Brutes-bez zbroji i chelmow wygladaja koszmarnie i brzydko, a prezentowany MP graficznie przypomina 1 X'a.

Oby ostateczna wersja wygladala next-genowo

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtua Fighter 5 announced for the 360

 

Sega today announced that a Xbox 360 version of Virtua Fighter 5 will be released in the end of summer 2007, while the PS3 version still is planned for a launch release for the PS3 in Europe. The following images were released earlier this week, from the PS3 version.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jako, ze zainteresowal mnie temat 360-tki, a watek jest niezwykle rozbudowany :) to mam 2 istote pytania.

 

Pierwsze jak wyglada sprawa laczenia konsoli z monitorem LCD ( ma zwykle DVI) czy jest odpowiedni kabel i czy jakosc bedzie zauwazalnie gorsza, wiadomo z czasem pojawil by sie TV z prawdziwego zdarznienia... ale do czasu

 

Druga sprawa tyczy sie głośnikow i ww LCD. W monitorze nie ma juz innych wyjsc no i o ile sie nie myle to samej konsoli takze wiec gdzie podlaczyc glosniki niezalenie od tego czy to 2.1 czy 7.1 itd.??

 

Dzieki za wszelkie odpowiedzi i soorka za banalne pytania :-P

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do VF5 na X360, taki maly cytat ze strony kikizo:

 

However, Kikizo can reveal that early code is running on 360 right now and that 360 owners will, apparently, benefit from the additions and refinements that will be made to the 'Version C' arcade revision, while the PS3 version will be based around the imminent Version B. This is, of course, subject to change.

Pelny artykul tutaj.

 

Jesli to sie potwierdzi, to chyba bedzie warto poczekac te pare miesiecy, na ciut lepsza wersje. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Xbox 360 version will be released "late summer 2007" :-|

No ale nie powiem - notowania X`a w tym momencie u mnie podskoczyly sporo do gory :rolleyes:

Haijeee :lol:

 

a u mnie nie :D jakoś nie przepadam za tą serią :-| czekam na nowego Soul Calibura !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Xbox 360 version will be released "late summer 2007" :-|

No ale nie powiem - notowania X`a w tym momencie u mnie podskoczyly sporo do gory :rolleyes:

Haijeee :lol:

Marzec a "late summer" to nie taka wielka roznica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzec a "late summer" to nie taka wielka roznica ;)

no nie, raptem pół roku :rolleyes: co nie zmienia faktu ze to bardzo dobry nius

jeszcze niech tylko DMC zrobią na iksa i PS3 nie będzie mieć nic co by mnie interesowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XFPS 360 In Action Videos

 

Xbox 360 Warranty Extended To 1 Year

Dołączona grafika

Look for this news to hit tomorrow.

The 360 Warranty will be extended to a one year warranty.

Anyone who has had repairs done within the past year will get a refund.

 

Awesome news.

Noir 360 - Wireless Controller kozacko mu to wyszło :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

20 000 kopii jednego dnia? Jeśli tak, to musi to być Japonia. Właśnie w tym kraju najnowsza superprodukcja na konsolę Xbox360 zatytułowana Lost Planet sprzedała się w tak dużych ilościach zaledwie w 24 godziny po swojej premierze.

 

W tym miesiącu Microsoft wyjątkowo rozpieścił Azjatów z Kraju Kwitnącej Wiśni serwując im DOAX2, Blue Dragon oraz Lost Planet. A my? Też lubimy być rozpieszczani. W szczególności, że w przeciwieństwie do Japończyków nie mamy uprzedzeń do konsoli Billa Gatesa.

A o nas M$ zapomniał :(

 

ps

radze wstrzymać się z wgrywaniem nowego firmware do napędów x0, gdyż już za kilka dni ma wyjść nowa/poprawiona wersja :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko - kupilem forza motorsport na starego klocka, wsadzilem do nowego i smiga, ale jak sprawdzic czy gra chodzi w 720p? :D Gra sie fajnie, ale wyglada toto mocno srednio ;) Kiedys czytalem, ze trzeba sciagac jakies cos specjalnie pod dana gre z netu, a ja nic takiego nie zasysalem - jedynie updejty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info dla posiadaczy x360 - na UK marketplace dodano właśnie demo Pro Evolution Soccer 6, waga - 1,31GB

jump in! :-P

Maly dodatek do info - Na razie tylko dla posiadaczy abonamentu Gold. Dla wlascicieli silver (cala reszta uzytkownikow) demo bedzie dostepne dopiero 28 grudnia.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz w tym temacie od klikudziesieciu stron, usilnie opluwajac x360 i porownujac z ps3,a nawet nie wiesz co ma na pokladzie -zenada , ignoranctwo i smiech na sali :lol2:

ps.i nie pisz ze "myslales" o zmodyfikowanych LOL

 

Brutes-bez zbroji i chelmow wygladaja koszmarnie i brzydko, a prezentowany MP graficznie przypomina 1 X'a.

Oby ostateczna wersja wygladala next-genowo

:lol2:

Gladiac to samo robisz w temacie PS3 więc o co chodzi?

 

A i mam pytanie jak to jest z gwarancją do X360?

USA ma 90 dni?

A my wg przepisów unijnych 2 lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

:lol2:

Gladiac to samo robisz w temacie PS3 więc o co chodzi?

 

A i mam pytanie jak to jest z gwarancją do X360?

USA ma 90 dni?

A my wg przepisów unijnych 2 lata?

Dustone

 

roznica jest taka, ze jesli wypowiadam sie na tematy techniczne to wczesniej zapoznaje sie ze specyfikacja urzadzenia a nie bredze jakies glupoty-zreszta szkoda mi czasu na komentarz dla ciebie jesli nie rozumiesz istoty sprawy

 

Zreszta jestes podobnym przypadkiem jak Luki2 chyba ,bo kilka postow wyzej(cavarr zamiescil)) -jest wielkimi literami opisana gwarancja w USA a ty zadajesz pytanie majac odpowiedz tuz pod nosem-nadajecie sie razem z Luki2 :lol2:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności...

Jeżeli podłącze x360 pod monitor lcd 19'' (1280x1024) to uzyskam taki obraz jak te linie zielone?

 

Dołączona grafika

podłaczam sie pod pytanie

 

BTW: Jesli przedłuzyli gwarancje do roku, to znaczy ze

 

a) czują oddech konkurencji

b) poradzili sobie z usterką, która była przyczyna padania konsol i teraz wiedza jak to naprawic tanim sposobem oraz co poprawic w kolejnej rev. konsoli/softu by to sie nie działo dalej - a to bardzo dobra wiadomosc dla ludzi, ktorzy sie wachali nad x360 z powodu jego awaryjnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności...

Jeżeli podłącze x360 pod monitor lcd 19'' (1280x1024) to uzyskam taki obraz jak te linie zielone?

 

Dołączona grafika

W większości gier tak będzie, po dashu natomiast możesz spokojnie buszować w rozdziałce 1280x1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

BTW: Jesli przedłuzyli gwarancje do roku, to znaczy ze

 

a) czują oddech konkurencji

b) poradzili sobie z usterką, która była przyczyna padania konsol i teraz wiedza jak to naprawic tanim sposobem oraz co poprawic w kolejnej rev. konsoli/softu by to sie nie działo dalej - a to bardzo dobra wiadomosc dla ludzi, ktorzy sie wachali nad x360 z powodu jego awaryjnosci.

raczej odpowiedz a

Poprostu jesli gwarancja ma byc argumentem dla gracza,to w USA x360 warunki gwrancyjne nie moga byc gorsze niz u konkurencji.

 

Ale tak naprawde drazenie tego tematu jak dla mnie jest bezasadne-bo juz od dlugiego czasu temat powraca jak bumerang a ma sie nijak do Europy i warunkow chandlowych

 

Lost Planet -sprzedalo sie w Japoni w ciagu 24 godzin w liczbie 20 tys egz.-jak na Japonie wynik chyba dobry,zwazywszy na obecnosc skarbu narodowego tego kraju jakim jest ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus kolejny rok odpowiedzialnosci sprzedawcy za niezgodnosc towaru z umowa (czy jakos tak) wg. przepisow unijnych.

I o to chodziło.Dziekuję.

Stany potraktowałem jako ciekawostkę bo mnie śmieszy gwarancja na 90 dni i tyle.

 

A co do Ciebie Gladiac to szkoda mi słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2438009[/snapback]

raczej odpowiedz a

Poprostu jesli gwarancja ma byc argumentem dla gracza,to w USA x360 warunki gwrancyjne nie moga byc gorsze niz u konkurencji.

 

Ale tak naprawde drazenie tego tematu jak dla mnie jest bezasadne-bo juz od dlugiego czasu temat powraca jak bumerang a ma sie nijak do Europy i warunkow chandlowych

 

Lost Planet -sprzedalo sie w Japoni w ciagu 24 godzin w liczbie 20 tys egz.-jak na Japonie wynik chyba dobry,zwazywszy na obecnosc skarbu narodowego tego kraju jakim jest ps3 ;)

Lost Planet dostępne i u nas :gitarzysta2: :banana:

 

ale czemu cie smieszy 90 dniowa gwarancja w USA skoro maja rok :-|

wiesz są ludzie i taborety

 

Just a little more Markeplace content before the holiday

I am headed out the door for the holiday, but I wanted to post a few more MP items that went up today:

 

Name: Test Drive Unlimited 1971 Dodge Challenger RT in-game content

Price: Free

Available in: All Xbox Live regions

Dash Details: Contains free 1971 Dodge Challenger RT for users to view and race with. In-game currency still required for purchase at respective dealer.

 

Name: Test Drive Racers Guild Download Set

Price: 350 Points

Available in: All Xbox Live regions

Dash Details: Premium set includes the Ferrari 612 Scaglietti, McLaren F1 GT, Dodge Viper SRT-10 Coupe, Ruf Rt 12, Alfa Brera, 1971 Dodge Challenger RT and Edonis. In-game currency still required for purchase at respective dealer.

 

Name: Forza Motorsport Showdown Trailer

Price: Free

Available in: Canada and the U.S.

Dash Details: Forza Motorsport Showdown Trailer

 

Name: GDI Talent Theme

Price: 150 Points

Available in: Australia, Canada, France, Germany, Italy, Japan, Mexico, New Zealand, Spain, United Kingdom, United States

Dash Details: Command & Conquer 3 Tiberium Wars™ features one of the most stunning casts of any game. Download this theme featuring the actors who play GDI characters. Includes Billy Dee Williams as Director Redmond Boyle, Michael Ironside as General Jack Granger, Grace Park as Lieutenant Sandra Telfair, and Jennifer Morrison as Kirce James.

 

Name: Nod Talent Theme

Price: 150 Points

Available in: Canada, Hong Kong, Japan, Korea, Mexico, Singapore, Taiwan or The United States.

Dash Details: Command & Conquer 3 Tiberium Wars™ features one of the most stunning casts of any game. Download this theme featuring the actors who play Nod characters. Includes Joe Kucan as Kane, Tricia Helfer as Kilian Qatar, and Josh Holloway as Ajay. There are no refunds for this item.

 

Name: Command and Conquer Debut Trailer Trailer

Price: Free

Available in: It’s the year 2047 and all hell’s broken loose. Align yourself with GDI, Nod, or the Alien Invaders and command entire armies to victory. This will be the largest battle ever waged in your living room.

 

Have a great weekend/holiday. I am working on a show for this weekend which will probably be posted before Sunday.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...