Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Rok to teraz w prezencie.

90 dni a potem 140 $ za ryczałtową naprawę-tak podobno było wczesniej.

Jak coś pokręciłem to mnie popraw.

naucz się czytać ze zrozumieniem :-P było to wałkowane kilka razy, a nie próbujesz wprowadzić niepotrzebny zamęt w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

sorka mój błąd

niestety nie mam czasu na czytanie 130 stron

jak rowniez nie masz czasu tak naprawde zajmowac sie tematem konsol-a czasem wystarczy zapytac kogokolwiek kto tu dluzej siedzi zamiast pisac co niektore teksty-peace B-)

 

jak podaje serwis IGN. zapisy na bete "Halo3" w ciagu Pierwszego dnia wyniosly 140 tys ,i choc zapis chetnych jest jeszcze kontynuowany, to ilosc chetnych blokuje skuteczne dzialanie serverow Bungie

Przypomne co jest niezbedne do rejestracji:

 

x360 z hdd

xbox live gold

Microsoft.NET Passport account linked to your gamertag.

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym VS gearsy zmasakrowaly resistance :-))))))))))))

 

P.S. fajnie ze VF 5 bedzie na XO

 

P.S. 2 ooooooooo LOST PLANET PAL dostepne :-)) zassalem filmik pierwsze 10m i gra zamiata .... :-)

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

z okazji Swiat Bozego Narodzenia -skladam serdeczne zyczenia tego co najlepsze dla wszystkich uzytkowniko tego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z okazji Swiat Bozego Narodzenia -skladam serdeczne zyczenia tego co najlepsze dla wszystkich uzytkowniko tego forum :)

dzięki dladiac :) ja też przyłączam się do powyższych słów i życzę wszystkim miłych i spokojnych świąt :D

 

a takie życzenia świąteczne dostałem od dustone na pw :lol2:

Z gladiacem to sobie możesz rączki podać buraku.Ten sam typ gnojka mądrego przez internet.Jak masz jakiś problem ze zrozumieniem to pogadaj z rodzicami może oni coś poradzą.Choć wątpię.

Akira Yamaoka producent i kompozytor muzyki Silent Hill, w wywiadzie dla magazynu konsolowego Official Playstation Magazine zdradził, że gra się tworzy i ma być zgoła innym produktem niż mieliśmy do tej pory. Nowy rodzaj budujący atmosferę, strach etc. Co miał na myśli i jak twórcy chcą osiągnąć taki efekt, nie wiadomo.

Silent Hill 5 pisane jest pod bebechy PS3 lecz już wiadomo o plotce jakoby wersja na iXa360 również mogła się ukazać (koszty produkcji są wysokie - a zyski z pracy muszą być)

Nowy Silent Hill to więcej fabuły, niż walki, tak brzmią oficjalne zapowiedzi. - w końcu znajdziemy odpowiedzi na zamglone pytania i niedomówienia poprzedniczek?

 

Czekamy na więcej informacji.

czekamy z niecierpliwością :) Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Są Święta :]

 

Przyjmiecie mnie do grona ownerów x360? ;]

Sam sobie sprawiłeś, albo tak przypadkiem pod choinką wśród grona innych prezentów leżał? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocenie sam sobie zrobiłem. Gram na tv 4:3 ;]

 

Dołączona grafika

 

Nie można blisko wysiedzieć bo nieostrość aż bije w oczy. W środe sie przejade po kabel i przynajmniej pod monitor podłącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

dzięki dladiac :) ja też przyłączam się do powyższych słów i życzę wszystkim miłych i spokojnych świąt :D

 

a takie życzenia świąteczne dostałem od dustone na pw :lol2:

czekamy z niecierpliwością :)

Cavarr- nie psuj sobie nim swiat ;)

POCA-witaj w gronie posiadaczy x360 :) -co do kocenia to musisz powiedziec ZLE chociaz jedno slowo na sony ;);)

np....glupie sony ..lalala...glupie sony :lol2: :lol2: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poca witam serdecznie wsrod grona userow X360. :) Daj swoj gamertag to Cie dodam do swojej friend listy. :D

 

A calej reszcie, zarowno zwolennikom, jak i przeciwnikom X360 zycze zdrowych i wesolych, oraz obfitujacych w rozrywke najwyzszej klasy Swiat Bozego narodzenia, i oby w Nowym Roku mieli byscie jak najmniej problemow z Waszymi zabawkami. :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mam pytanie dotyczące konta na Xbox Live. Wiadomo, Polski nie ma. Zaznaczyłem UK. Problem polega na tym że nie wiem jaki kod pocztowy podać.

 

Właśnie skończyłem grać na Sanyo 14''. Panowie, po co inwestować w telewizory HD :lol:

Dołączona grafika

 

Już wiem co przeoczyłem w świątecznych porządkach ... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Właśnie skończyłem grać na Sanyo 14''. Panowie, po co inwestować w telewizory HD :lol:

Dołączona grafika

 

Już wiem co przeoczyłem w świątecznych porządkach ... ;]

Widze ze jestes prawdziwy Hardcore :) -x360 na starym 14" tv ,to jest cos

 

a co do porzadkow ,nie chcialbys widziec mojego biurka , na ktorym jest ps2,GC,x360,vga-box,modem i monitor 19"-wszystko otoczone papierzyskami.Dobrze ze biurko ma wysuwana polkie na klawe i mysz bo kompa juz bym nie mogl uzywac hehe :lol2:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca muszę przyznać, że niezły z ciebie wariat, aby grać na 14" :D ja gram na zwykłym CRT 21" i muszę przyznać, że ta nieostrość/nie szczegółowość obrazu mnie dobija(nienawidzę tej mgły, która otacza wszystkie gry na TV CRT :sad: )

 

Xtreme firmware 5.1A,5.1B,5.1C,5.1D for TS-H943 Xbox 360

>> A new Toshiba-samsung firmware for the xbox360 has been released!

 

(v5.1) Open Tray errors fixed (PFI and SS read routines updated)

(v5.1) 5.1c (Dual speed, default fast) and 5.1d (Dual speed default quiet\slow) read speed (Originals unaffected). Both toggle with original Xbox1/360 disc

(V5.1) Xbox1 DDE errors caused by firmware, patched

(V5.1) Possible Xbox1/360 DDE errors caused by firmware, patched

(V5.1) Single Layer DVD disc support(+/-RW) for both Xbox1 and 360

(v5.1) New easier batch file "Make Xtreme firmware.cmd" to make all firmwares.

 

*Open tray errors now fixed for good, but "Open Tray" is still a valid status for disc insertions when the drive cannot recognize the disc.

*Dual speed firmwares C (default fast) and D (default quite/slow) return. Both toggle with original Xbox1/360 disc. Originals unaffected.

*Added patch to routines that specifically targeted Xbox 1 discs with read errors

*Added patch to a routine that may have caused read errors on Xbox1/360 discs.

*Added support for -/+RW discs for both Xbox1 and 360 discs.

*Added easier batch file to create firmwares "Make Xtreme firmware.cmd".

 

Single layer disks are supported for both Xbox1 and 360 (360 Single layer is supported, but not yet able to be reproduced correctly). For Xbox 1 the disks can be in either the same normal raw dump method or in XBOX file ISO format. This fully works with Xbox 1 using the new(not released yet) Qwix(info) or gdfimage created ISO. The default.xbe must be unmodified and still be signed (If in doubt , copy from original). Use xbefix to check if your xbe has been modified and needs to be unpatched.

 

360 file ISO is still in development. The exact structure for the 360 disc is being developed and a new Qwix will support the creation of these disks.

 

FOr Xtreme 5.1A backup Read Speed is always same as original game disks 12x. Original discs unaffected

 

FOr Xtreme 5.1B backup Read Speed is always quiet/slow. Original discs unaffected.

 

FOr Xtreme 5.1C default backup Read Speed is same as original game disks 12x. When Original Game disk is booted, all subsequent backup loading will be at Quiet/Slow Read mode, Original Game disks are unaffected. Turn console off/on to reset back to Default backup read speed (12x). Quiet/Slow Read Speed is for quiet operation and/or cheap DVD+R DL media.

 

FOr Xtreme 5.1D default backup Read Speed is Quiet/Slow 2-4x. When Original Game disk is booted, all subsequent backup loading will be at Fast Read mode 12x, Original Game disks are unaffected. Turn console off/on to reset back to Default backup read speed for backups (2-4x).

dzięki Commodore4eva za świąteczny prezent :D Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

info dla fanow xbox'sowej wersji "Obliviona"

 

Betheseda Software, czyli twórcy Obliviona z okazji świąt postanowili zrobić promocję i do momentu nadejścia nowego roku pozwolić nabywcom X360 ściągnąć dodatek Mehrune's Razor za darmo z Xbox Live Marketplace.

tak wiec nic tylko sciagac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w celu flash`a trzeba za kazdym razem otwierac x`a ?

nie, jeśeli posiadasz Blaster 360 :-| , który jest u nas niedostępny <_< i kosztuje 80$ :lol:

Dołączona grafika

 

więc wychodzi na to, że przy flashu zawsze będziesz musiał rozkręcać x0 (mi to nie grozi bo konsolka leży rozbebeszona pod TV :D )

 

recka XFPS 360 - Keyboard & Mouse adapter for Xbox 360

 

Smaller processors on Xbox 360 delayed

Over the past generation, when a new console hits the market, the console manufacturer goes on to shrink the die size of the CPU. The benefits are a cheaper chip -- the smaller the die, the more that fit into a manufacturing run -- and cooler temperatures. The Xbox 360 die shrink is going to have to wait a little bit longer.

 

Originally slated for Q1 2007, the 65nm processors for the Xbox 360 are being delayed until mid-2007. This means gamers are going to have to wait a little bit longer to get those Xbox 360 units that aren't quite so hot; it also means prospective buyers may be waiting a bit longer to see a price drop.

 

Reducing the die size on the Xbox 360 CPU is a major step to a price reduction, something Microsoft needs right now. Xbox 360 sales are less than smoking and the PS3 and Wii offering up some competition, Microsoft could have used a price drop as an excellent weapon against them. Maybe Microsoft can get the 65nm chips up and running before the PS3 has a chance to entrench itself in Europe.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr no to dzieki za uswiadomienie

obejrzalem kilka filmikow na youtube z rozkrecania x0

i szczerze mowiac jestem lekko zlomotany :blink: zeby robic taki cyrk

powiedzmy raz na miesiac - srednia przyjemnosc.. a nie kazdy ma mozliwosc

ustawienia rozbebeszonego kloca w nieszkaniu (male dzieci, zlosliwe malozonki..)

takze taki Blaster wart jest imho tych $..

.

a jeszcze jedna prosba : moglibyscie podlinkowac jakies konkretne stronki o x0 :?: EN i PL

dziekuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w XO głównie hałasuje? Napęd czy chłodzenie?

jak gramy w demka i ogólnie korzystamy z hdd to hałasuje chłodzenie, a jak gramy w gierki na DVD to napę zagłusza chodzenie :lol:

wg mnie jest to jedyny mankament konsoli od Billa :)

cavarr no to dzieki za uswiadomienie

obejrzalem kilka filmikow na youtube z rozkrecania x0

i szczerze mowiac jestem lekko zlomotany :blink: zeby robic taki cyrk

powiedzmy raz na miesiac - srednia przyjemnosc.. a nie kazdy ma mozliwosc

ustawienia rozbebeszonego kloca w nieszkaniu (male dzieci, zlosliwe malozonki..)

takze taki Blaster wart jest imho tych $..

.

a jeszcze jedna prosba : moglibyscie podlinkowac jakies konkretne stronki o x0 :?: EN i PL

dziekuje :D

rozkręcanie x0 to bardzo prosta czynność, z którą nawet laik sobie poradzi(potrzebny jest tylko torx 10 i malutki płaski śrubokręt)

 

kilka stronek

ANG

http://www.xbox-scene.com/

http://www.360mods.net/

http://www.xboxhacker.net/index.php

PL

http://www.konsola.pl/forum/index.php?f=45

i polska odsłona http://forum.xbox-scene.pl/ z debilnym regulaminem i debilnymi moderami(j***y :lol2: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten blaster moglby nam pozwolic na sflashowanie konsoli, a nastepnie odflashowanie w razie gdybysmy chcieli oddac na gwarancje? Jesli tak, to czy wtedy by xbox był w takim stanie, ze by sie panowie z serwisu nie pokapowali ze była konsola flashowana?

 

Jesli tak to ten blaster to czysty zysk, a 80$ to GROSZE! Wystarczy kupic - 270 zł z wysyłką liczyć. Ogłosic sie ze sie flasciach!e konsole za powiedzmy 30 zł i po 9 klientach mamy zwrocone. A potem juz trzepac kase na czysto :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten blaster moglby nam pozwolic na sflashowanie konsoli, a nastepnie odflashowanie w razie gdybysmy chcieli oddac na gwarancje? Jesli tak, to czy wtedy by xbox był w takim stanie, ze by sie panowie z serwisu nie pokapowali ze była konsola flashowana?

 

Jesli tak to ten blaster to czysty zysk, a 80$ to GROSZE! Wystarczy kupic - 270 zł z wysyłką liczyć. Ogłosic sie ze sie flasciach!e konsole za powiedzmy 30 zł i po 9 klientach mamy zwrocone. A potem juz trzepac kase na czysto :]

LOL :D To tylko przystawka aby nie rozkręcać konsoli ZA KAŻDYM razem! :) Pierwszy raz i tak musisz rozkręcić, podłączyć Blastera pod napęd i skręcić konsole. Więc gware tak czy tak tracisz :? Gdyby było jak mówisz, to interes we flashowaniu bez łamania gwary by kwitł na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...