Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

B-) B-)

 

To co gladiac? Przyjmujecie mnie do swego grona? :unsure:

 

Odpaliłem konsolke, dałem aby stworzyć profil offline i pograłem już troszke :) Kameo świetne (Ale chyba nie ma AA??). Viva Pinata też wymiata :) Ogólnie zachwyt że głowa mała :)

 

PYTANIE - czy dostaliście gware do swoich x'ow? Bo koleś z Empiku dał mi kartkę i jakoby gwarą jest telefon do infolinii (Xbox helpline) gdzie należy podać numer seryjny konsolki i jakby co to przyjadą i zabiorą?? To na prawde starczy?

 

I jeszcze jedno pytanie. Przy włączeniu wybrałem aby zrobiło mi profil offline, gdyz chciałem szybko pograc :) Czy moge teraz podłączyć konsolke do netu i ten profil "przenieść" na Xbox Live? Czy muszę zresetować ustawienia i od nowa założyć już podpietym do netu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE - czy dostaliście gware do swoich x'ow? Bo koleś z Empiku dał mi kartkę i jakoby gwarą jest telefon do infolinii (Xbox helpline) gdzie należy podać numer seryjny konsolki i jakby co to przyjadą i zabiorą?? To na prawde starczy?

Musisz zadzwonić na tą infolinie i zarejestrować konsole, przygotuj sobie numer seryjny konsoli. Bakba wrzuci cię w system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie. Przy włączeniu wybrałem aby zrobiło mi profil offline, gdyz chciałem szybko pograc :) Czy moge teraz podłączyć konsolke do netu i ten profil "przenieść" na Xbox Live? Czy muszę zresetować ustawienia i od nowa założyć już podpietym do netu?

Możesz przenieść, jak już to zrobisz to dodaj mnie do friendsów ;) Zresztą inni też niech mnie dodają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stałem się dzisiaj posiadaczem X360 Premium :D Pograłem jakieś 45min w PES6 (dostałem w zestawie) oraz w demko PGR3 :) Oficjalnie na dobre pogram sobie w sobote gdyż jest to mój prezent na urodziny, podłączony u brata w mieszkaniu "przypadkowo" dzisiaj byłem go odwiedzić... Kurde nie chcę mi się siedzieć teraz na kompie :P

 

 

Przyjmiecie mnie do swego grona? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuras_en nie tak szybko ;)

najpierw musisz napisać coś negatywnego o PS3 i dopiero będzie przyjęty do rodziny x0 ;)

 

wcześniej podany przeze mnie news mówił, że M$ "sprzedał" 10,4 mln konsol, a http://www.vgcharts.org/ nadal przystaje przy swoich 8 mln :lol2:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gwaranacja był np. sam paragon. Pojechałem do MM gdzie pani grzeczniej wytłumaczyła że ten świstek mam gdzieś głęboko schować ( :lol: )a w razie problemów wydobyć go ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

W sumie jak zwykle: duzo gadania o niczym. 2 rzeczy jednak wpadly mi w oko: Alan Awake na laptopie :lol: i usluga Live dla Visty. Jesli bedzie mozna, jak pokazali, grac w te same gry na roznych platformach to IMO bedzie to troche dziwne. Przykladowo: GoW, myszka vs pad. Chyba ze bedzie mozna tylko "katowac" Uno jak na przykladzie ;)

A ponoć na padzie da się grać równie dobrze co myszce B-)

 

W sumie było już możliwe granie na Xbox 1 i PC ale chyba tylko w Quake 2. Mi się bardzo by podobało granie na X36 i PC po sieci.

 

A ciekawe co z konwersją bo słyszałem o chwaleniu się MS, że gry z Xboxa 360 będą łatwiejsze do konwertowania na Vistę i w drugą stronę czyli z Visty na Xa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

http://www.lukk-kamyk.neostrada.pl/x.JPG[/img

To co gladiac? Przyjmujecie mnie do swego grona? :unsure:

witamy cie w milym i ciekawym towarzystwie przyjaciol zwierzat!!...eeee mialo byc uzytownikow x360 ;)

 

jeszcze dla pelnego wpisowego zapodasz na stronce o ps3 pare niemilych slow w strone sony lub konsoli i bedziesz 100% user'em :lol2: ;)

 

aha przy okazji zdjecia-nie omieszkales pochwalic sie tv,monitorem i fajna buda od pc-chwalipieta!! :lol2:

 

nuras_en- witomy cie tokze, w nasym gorolskim konsolowym gronie, panocku! :lol2: - w zyciu w gorach nie bylem :lol2:

 

ps. czy starzy bywacy nie zauwazyli ze od dluszego czasu jest jakos spokojnie na forum??-mimo roznic zdan!

a to dzieki temu ze zapewne Sw Mikolaj wyslal Luki2 za kolo polarne!-miejmy nadzieje ze nie wroci :lol2:

 

edit:

i jeszcze news z xboxonline

No i Microsoft dopiął swego. Jak mieliśmy się okazję dowiedzieć podczas oficjalnych przechwałek podczas Consumer Electronics Show w Las Vegas koncern poinformował, iż udało się opchnąć ponad 10 milionów konsol na całym świecie do końca 2006 roku.

Udało się choć trzeba stwierdzić, iż do samego końca sprawa była niepewna, bo konkurencja gorliwie deptała po piętach głównie za sprawą hucznych premier swoich nowych produktów – PlayStation 3 oraz Wii.

 

10 milionów to nie tylko dobra informacja dla klientów, którzy nabyli sprzęt, lecz także wyraźny sygnał dla wydawców, którzy z taką liczbą urządzeń muszą się już liczyć. Każdy nowy tytuł nawet jak nie zdobędzie spektakularnej popularności, znajdzie nabywców w jakiejś części graczy i może pojawić się duża szansa na to, że zwrócą się przynajmniej koszta produkcji. Niemałe koszta, jak wiemy.

Microsoftowi gratulujemy i liczymy do końca tego roku na drugie tyle. Jak wiadomo dobry sprzęt to połowa sukcesu. Drugą połową są gry, a na 2007 zapowiedziano kilka mocnych tytułów. Także otwieranie się Xboxa360 na nowe rynku (w tym azjatyckie) może w znaczącym stopniu wspomóc sprzedaż, i rozpropagować sprzęt w tym dosyć specyficznym klimacie. Jak wiemy sprzedaż X360 nie zamarła po wprowadzeniu „fantastycznej” PS3, więc jest szansa na uszczknięcie kilku procent fanów elektronicznej rozrywki także tam. Na wygraną, a nawet na zrównanie sprzedaży nie ma jednak co liczyć. Nie ten kraj, nie ten obyczaj.

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziołem, że fojne z Wos chopoki ;)

 

Mam pytanie macie może jakieś adresy stron ze sklepami gdzie tanio można kupić gierki i pada? Patrzyłem na allegro ale nie mam za bardzo porównania z takim lepszym sklepem więc nie wiem czy tak warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, to inaczej, duzo jest tych, ktore mają najwiekszy wplyw na padanie x360? wiemy ze wszystko to pbfree, ale wiadomo w ktorych miejscach niszczy sie najczescie lut? wiem ze naprawia sie te luty równiez recznie w takich sprzetach, gdy padają z tego powodu.

 

W ogole rozumiem, ze jesli raz zacznie sie degradacja lutów, np. od zimnej temperatury, to sie zatrzymac tego nie da juz. Czyli jak przeniosłbym w zimie x360 na mrozie do kumpla, to jest duze prawdopodobienstwo, ze za kilka miechow przestanie konsola działac poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, to inaczej, duzo jest tych, ktore mają najwiekszy wplyw na padanie x360? wiemy ze wszystko to pbfree, ale wiadomo w ktorych miejscach niszczy sie najczescie lut? wiem ze naprawia sie te luty równiez recznie w takich sprzetach, gdy padają z tego powodu.

 

W ogole rozumiem, ze jesli raz zacznie sie degradacja lutów, np. od zimnej temperatury, to sie zatrzymac tego nie da juz. Czyli jak przeniosłbym w zimie x360 na mrozie do kumpla, to jest duze prawdopodobienstwo, ze za kilka miechow przestanie konsola działac poprawnie?

było już :mad: post rockersa

 

edit. google nie gryzie :]

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem ten topic wczoraj i odpowiedzi na pytania nie było. Teraz przeczytalem i wiem, ze na 99% jak sie przejdzie na mrozie z konsolą to proces degradacji sie zaczyna. Najgorsze jest to, ze jak konsola zimą stoi np. podczas dostawy trasportu w cieżarówce, ktora nie jest ogrzewana to juz jest potencjalnie skazana na zgon.

 

Ale nie ma tam odpowiedzi ile jest tych lutów do wygrzewania/poprawiania. Tu ktos pisal o tym, ze zamierza to robic, wiec sie pytam. Jak nie masz mi nic ciekawego do powiedzenia to nie odpowiadaj, bo sie oburzasz, jakbym byl pierwsza osobą, co niby porusza tutaj temat, ktory niby był kilka postow wczesniej. Jak cos nie bedzie pasować to mod usunie moje posty.

 

a jesli google nie gryzie to jaka jest wtedy istota takiego forum jak i takiego tematu?

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy cie w milym i ciekawym towarzystwie przyjaciol zwierzat!!...eeee mialo byc uzytownikow x360 ;)

 

jeszcze dla pelnego wpisowego zapodasz na stronce o ps3 pare niemilych slow w strone sony lub konsoli i bedziesz 100% user'em :lol2: ;)

 

aha przy okazji zdjecia-nie omieszkales pochwalic sie tv,monitorem i fajna buda od pc-chwalipieta!! :lol2:

A tak jakoś rzeczywiście wyszło :P Chciałem zrobić zdjątko duetu doskonałego. X + LCD. A przy okazji załapało sie całe biurko :huh:

 

Możecie mi podać nr na tą całą Help Line M$?? Bo próbowałem dzwonić aby się tam "zarejestrować" i nie ma takiego numeru :blink:

 

W końcu udało mi się połączyć z netem :P Nie powiem kosztowało to troche pracy (jak zwykle bywa z siecia pod XP :? ). No i co do demek zamieszczonych (pełno ich tam :rolleyes: fajna sprawa) nic nie mam, tak rozmieszczenie różności w menu jest TRAGICZNE :? Nie moge nadal się połapać w tym. Jest zakładka Games, Demos and coś tam, u góry po prawej coś jeszcze. We wszystkich 3 zakładkach powtarzają się np. dema. A róznica polega na dodaniu do niektórych zakładki Trailers. Paranoja :?

 

Z live gold nie zabawie długo bo nie zamierzam wykupować go po miechu bezpłatnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niby to co napiszę teraz w tym temacie nie ma żadnego związku z tematem ale jednak ma. Mianowicie potrzebuje osoby (najlepiej ze śląska) posiadającej kontroler SATA na VIA i/lub wiedze na temat podłączenia napędu xboxa 360 do PC (potrzebuje sprawdzić parę rzeczy :wink: )

 

Można się spotkać, postawie dobre duże bro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

troche o Gow

Jeszcze w tym tygodniu, a dokładniej jedenastego stycznia, pojawią się dwie nowe mapy Gears of Wardo rozgrywki multiplayer do zassania za pośrednictwem usługi Xbox Live Marketplace. Mapy będą się nazywały Raven Down i Old Bones (screeny poniżej).

 

Jednak najważniejszą wiadomością jest fakt, iż już jutro dostępny będzie path, który wprowadzi w samą rozgrywkę kilka bardzo istotnych według mnie zmian.

Otóż wyeliminowana zostanie sytuacja w której zakładający grę mógł rozpoczynać odliczanie bez przerwy uniemożliwiając rozpoczęcie rozgrywki. Poza tym zostanie skrócona odległość z jakiej można doczepić przeciwnikowi granat (chwała najwyższemu!). Skończy się także wielokrotne przywracanie do życia podczas egzekucji w celu nabijania punktów. W trybie Ranked będzie można grać jedynie w trybach zbilansowanych, tj. 3vs3 lub 4vs4, a karą za opuszczenie partii podczas gry będzie -50 punktów (a co jeśli kogoś po prostu „wywali” z serwera?). Wyeliminowane zostanie zablokowanie gracza po wykonaniu rozczłonowania przeciwnika, zlikwidowane zostały stałe kamery w Ranked Match oraz nazwy (host name) zakładanych potyczek.

 

Oprócz tego poprawiono (czytaj: przyśpieszono) działanie tabelki znalezionych partii, działanie komunikatów głosowych, wyświetlanie obrazu w rozdzielczości wyższej niż 640x480 w systemie 4:3 na kablu VGA oraz dodano kilka zabezpieczeń anty-dopingowych.

 

Coś dla maniaków achievementów: będzie można dostać dodatkowy nazwany Dish Best Served Cold za zabicie RAAMA działkiem naziemnym umieszczonym z początku składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche o Gow

.....

Coś dla maniaków achievementów: będzie można dostać dodatkowy nazwany Dish Best Served Cold za zabicie RAAMA działkiem naziemnym umieszczonym z początku składu.

Tutaj jest blad. Ten Achivement dostaje sie ogolnie za zabicie generalka na poziomie trudnosci HardCore. Nie byl jednak zaliczany gdy zrobiles to przy uzyciu dzialka. Teraz to poprawili. :)

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: literowka.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche o Gow

.....

Poza tym zostanie skrócona odległość z jakiej można doczepić przeciwnikowi granat (chwała najwyższemu!)

Szkoda bo akurat się nauczyłem ich używać :P

 

Btw gra ktoś tu w GoW`a na necie czy tylko .:RoGeR:.? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze jedno mam głupiutkie pytanko :P Gdzie na X'ie są plomby gwarancyjne? :blink: :blink: Bo albo ja jestem ślepy albo ich nie mam? :angry: Czy plomby to może te 2 naklejki z tyłu z numerem seryjnym konsoli itd?

 

I ponawiam prośbę o telefon na infolinie M$ bo mówi mi babka że nie ma takiego numeru :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...