Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do grona szczęśliwych? posiadaczy XO ;)

 

Proszę zobaczyć jakie Wii malutkie :lol:

 

post-4065-1168375837_thumb.jpg

 

Mój nick: DustySoker :lol:

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0048 to jest poprostu kierunkowy do Polski :-)

ze stacjonarnych sie kreci 00 a z komorek + i to tyle

jak ktos w polsce to pomija to 48 (czy wy niewiecie jaki jest kierunkowy do ojczyzny??????????????)

Wykres w Polsce numer 0080... to zobaczysz, gdzie Cie wysle ;) Jak pracowalem w Erze, to bylo sporo reklamacji od ludzi z heyah, ktorzy wysylali SMS gdzies do Afryki na numer zaczynajacy sie od +88 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie kaze krecic 00800 mowie ze 00 zastepuje + w telefonowaniu

a ten numer pokazuje jak zadzwonic do polskiej infolinii z zagranicy :))

 

Labe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wszytsko ok poprostu kupiles pada przewodowego a nie xboxa LOL :-))))))))))))))))))

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brać ?? 2461605[/snapback]

Czy ja slepy jestem czy tak okazja jest jakas lipna? Na Allegro sa po 125 PLN.
sorry ale nie moge sie powstrzymac!!!! hahahahhaahahahahahahahaahhahahah!!!!!!

 

PS. zawsze mozesz powiedziec ze kupiles sobie pada do kompa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie w Krakowie można w miarę tanio zmienić firmware napędu? Niestety trafił mi się ms28, a to jak wiadomo w połączeniu z nforce 4 nie przechodzi :/ Na dniach jeszcze spróbuję na Asrocku, miał ktoś jakieś doświadczenia z przerabianiem na ULI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak muszą to muszą :lol2: :lol2: Ja bym sie kłocił o mały rabat nawet jeszcze :lol:

 

Heheheheeheheh nieźle odwaliłeś ;) Nie powiem.

 

 

Dobra koniec żartów ;)

Kameo WYMIATA. Grafika jest naprawde cudowna. 3dmarki moga się schować. Choć jak zobaczyłem i pograłem to od razu mi przyszło na myśl Nature z 2003, 2005

 

Ściągnąłem demko Ninety Nine Nights (N3). Hmmm nie powiem fajna rzeźnia. Zero zwolnien, a na ekranie MASA przecwiników. Ale czy warta zakupu? Raczej nie ;) Bym pograł jeszcze ale dziś na 9.00 do pracy trzeba iść :P

 

Aha i jeszcze jedno :P Komp jako sprzęt do grania dla mnie już NIE ISTNIEJE i nie dostanie ode mnie już złamanego grosza B-) Czuję się taki wolny ;)

 

No i kończąc mojego nocnego posta. W końcu pod jaki numer dzwonić ze stacjonarnego bo namieszaliście, że hohho. Bez zadnego 0? Czy z jednym 0?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kończąc mojego nocnego posta. W końcu pod jaki numer dzwonić ze stacjonarnego bo namieszaliście, że hohho. Bez zadnego 0? Czy z jednym 0?

kurde ile razy mam podawać ten numer? pisałem go chyba ze 3 razy

 

00800 441 17 96

 

cytat z forum psx extreme napisany przez hiv

 

Hej! Przygotowałem garść ważnych informacji dla użytkowników X360 – rzecz o reklamowaniu i serwisie konsol.

 

W przypadku awarii sprzętu w ciągu 14 dni od daty zakupu konsoli X360 możesz zgłosić się bezpośrednio do Sprzedawcy (czyli w miejscu, gdzie kupiłeś konsolę) w celu oddania, zareklamowania towaru lub wymienienia na nowy (w zależności od opcji przewidywanych przez Sprzedawcę).

Klient musi oddać Sprzedawcy konsolę w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami wchodzącymi w skład zestawu (zasilacz, kable itd.).

 

Po upływie 14 dni od daty zakupu konsoli, Klient powinien skontaktować się telefonicznie z Xbox Helpline (Polska): 00800 441 17 96 (połączenie bezpłatne z tel. stacjonarnego, nie dotyczy połączenia z tel. komórkowego), aby zarejestrować swoją konsolę X360 w celu aktywacji gwarancji (wymagane jest podanie numeru seryjnego konsoli) oraz zgłosić usterkę.

 

Centrum Pomocy Technicznej firmy Microsoft w trakcie rozmowy z klientem postara się:

a) zdiagnozować problem;

b) ustalić, czy problem dotyczy sprzętu, akcesoriów czy oprogramowania;

c) jeżeli okaże się to konieczne - zorganizuje kuriera, który odbierze konsolę od klienta i dostarczy do serwisu, gdzie konsola zostanie naprawiona, a po serwisowaniu dostarczy ją z powrotem do klienta. Koszt przesyłek pokrywa Microsoft.

 

Po zgłoszeniu usterki i zapadnięciu decyzji o wysłaniu konsoli na serwis, klient otrzyma e-mailem kod kreskowy do wydrukowania lub drogą pocztową gotowy, wydrukowany kod kreskowy w celu naklejenia go na list przewozowy firmy kurierskiej. Klient może sam zamówić kuriera po otrzymaniu kodu kreskowego i uzgodnić dokładną godzinę odbioru przesyłki, nr tel. (0-22) 650 16 61.

W przypadku serwisowania akcesoriów lub wymiany uszkodzonych gier Microsoft Games Studios klient pokrywa koszty przesyłki.

Klient musi odesłać do serwisu konsolę w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami wchodzącymi w skład zestawu (zasilacz, kable itd.). Naprawa serwisowa jest realizowana w czasie 3 tygodni.

 

W przypadku gdy Klient dokonał zakupu konsoli zagranicą i posiada ważny paragon/rachunek – powinien zadzwonić bezpośrednio na numer Xbox Helpline (Polska) 00800 441 17 96, aby aktywować gwarancję.

Klient posiadający uszkodzoną konsolę kupioną zagranicą (z aktywną gwarancją) powinien liczyć się z tym, że może ponieść koszty wysyłki konsoli do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj kumpel kupił oryginalny kabel VGA microsoftu i ma do wyboru (o ile wszystkie dobrze pamiętam) 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x720, 1280x768, 1280x1024, 1360x768, 1920x1080. Ogólnie na LCD będzie kupa. CRT był by w sam raz. ;)

 

A teraz pytanie do speców. Czy TR:L Demo działa tak samo szybko jak pełna wersja? Pytam dla tego, że dzisiaj grałem w demo i cięła niemiłosiernie w 720p. Przecież to chodzi gorzej od pecetowej wersji? :) Chyba PawełDK zapierał się, że ta gra chodzi super płynnie ale jak widać to pojęcie względne. :) Zjechałem do 640x480 po VGA i gra dostała kopa. Chodziła płynnie ale co z tego jak obraz był lekko mówiąc kiepski. Więc jak to jest z tą pełną wersja? Na trailerach czasami też cięło więc chyba różnicy wielkiej nie ma?

Nie przypominam sobie bym coś takiego pisał. Ale dyskutując na temat TR:L wtrącę coś od siebie. Rzeczywiście po kablu VGA gra nie chodzi ultra płynnie, widać zwolnienia. Kiedyś sprawdziłem tą gre po kablu Component i się okazało, że działa płynniej. Ogólnie gra jest spierdzielona (engine) zarówno na konsoli jak i Pc. Na sprzęcie z podpisu z włączoną opcją Next Gen gra cieła niemiłosiernie.

 

Co do rodziałek to ja mam ustawione w dashu 1366x768 i gry są bardzo ładnie skalowane do tej rodzielczości. Wszystko jest wyraźne i ostre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chlopaki czy przypadkiem dash wam sie wczoraj niezaktualizowal ?? niemam chwilowo xo (jest u Juchego) ale slyszalem ze wczoraj byla jakas niespodziwana aktualizacja ?????????? komus sie zassala ???? cos zmienia ????

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej grałem na componencie i było tak samo. Dopiero po zjechaniu z rozdziałki po VGA gra dostała kopa. U mnie na piecu gra działa wyraźnie szybciej co nie zmienia faktu, że i tak czasami przyrywa. Paranoja. Zrobili grę, która na piecu działa lepiej niż na konsoli? :) To chyba jedyny taki przypadek. :)

 

PS. U mojego kumpla wczoraj ok. 14 się zaktualizował. Co zmienia to nie wiem, bo bawiłem się tylko 20min.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chlopaki czy przypadkiem dash wam sie wczoraj niezaktualizowal ?? niemam chwilowo xo (jest u Juchego) ale slyszalem ze wczoraj byla jakas niespodziwana aktualizacja ?????????? komus sie zassala ???? cos zmienia ????

 

pozdrawiam

no był :)

 

Toshiba-Samsung TS-H943 MS28 Firmware 5.1C na pokładzie i wszystko po update działa ok (kopie i LIVE)

 

zmiany jakie wprowadza update do ver 2.0.4552.0 są na chwilę obecną nieznane lol

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockers. To co może być? Konsola jest nowa. Ma 3 tygodnie, nie przerabiana, nie wygląda na uszkodzoną, wszystko działa jak należy. Na componencie skończyłem całe demko i cięło niemiłosiernie. Wczoraj kumpel dostał kabel VGA i dopiero przy 640x480 było dobrze. Nie mam pojecia o co biega. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam tak samo, na 720p gry chodzą płynniej niż na 480i, to dlatego, że gry są pisane własnie pod 720p i przeskalowanie ich do niższej rozdziałki zabiera dodatkową moc konsoli.

 

Ostatnio nawet na gg dyskutowałem z juchym o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x360 z HDMI to niby bzdura jednak

 

Plotki o wersji Xboxa 360 z portem HDMI skomentował Chris Satchell z Microsoftu. W tej chwili, wszystko co mogliście zobaczyć, pochodzi najprawdopodobniej z czasów naszych eksperymentów w Redmont, nie ma nic wspólnego z prawdziwy produktem, którego istnienie mielibyśmy za moment oficjalnie ogłosić - powiedział w wywiadzie dla GameSpotu. Amen.

=(

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...