Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gamexpert Cooler King

 

Dołączona grafika

 

* 3 in 1 high definition, multi-tap and cooler

* VGA, Component and S-VHS connections/li>

* Optical output for digital surround sound

* 4 USB hub multi tap for media players/wired controllers

* Internal cooling system prolongs play times

* Easy installation - plug in and go

* A/V scart cable supplied for standard definition TV connection

 

cena £17.99

 

http://www.engadget.com/2007/01/27/gamexpe...hubs-its-ports/

 

naprawdę ciekawa rzecz :] ciekawe jaką jakość obrazu prezentuje wyjście VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

naprawdę ciekawa rzecz :] ciekawe jaką jakość obrazu prezentuje wyjście VGA.

... i o ile glosniejsza staje sie konsola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ciekawa rzecz? nieee, to jest ciekawa rzecz!

 

Innovatek X-Matic

 

Przegrzewanie się konsol - a konkretnie GPU to chyba największe zmartwienie posiadaczy konsoli XBOX360. Pomysłów na przeciwdziałanie temu problemowi było już kilka - choćby Intercooler od firmy Nyko. Teraz jednak pojawiło się coś naprawdę pofesjonalnego...

 

Firma Innovatek wypuściła bowiem na rynek specjalnie zaprojektowany dla naszej konsoli zestaw chłodzenia cieczą o nazwie X-Matic WaterBlock.Jest on bardzo prosty w montażu, ponieważ wykorzystuje już istniejące otwory pod oryginalne radiatory- zastępuje nam chłodzenie zarówno GPU, CPU jak i kości pamięci. Przede wszystkim pomyślcie o ciszy , która towarzyszy graniu z czymś takim, oczywiście przy niepracującym napędzie... Całe urządzenie można zobaczyć na poniższych screenach w wesji "na sucho", jak i po zamontowaniu wewnątrz konsoli. Prezentuje się toto naprawdę imponująco. Zresztą oceńcie sami.

 

Cena samego urządzenia wynosi ok.89 euro. Zainteresowanych po więcej informacji zapraszam nastronę producenta , gdzie można nabyć to cudo oraz wszelkie inne elementy potrzebne do złożenia pełnego zestawu.

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po co wymyślają takie bzdety jak chłodzenie cieczą? przecież nawet jezeli to jest bezgłośne to i tak napęd wszystko załuszy i bedzie tak samo głosno jak na standardowym chłodzeniu...

 

 

 

do tego konsola ma wbudowany czujnik temp. nawet po zdjeciu radiatorów i uruchomieniu zaraz się wylączy. Nie widziałem jeszcze żeby komuś padła konsola z przegrzania. Wszystkie te zgodny to zimne luty które powstają z korozji materiału.

 

Dla mnie to wyciagacz kasy, no chyba że gramy bez płyt w napędzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Przede wszystkim pomyślcie o ciszy , która towarzyszy graniu z czymś takim, oczywiście przy niepracującym napędzie...

 

tjaaa... cisza w gierkach XBoxLiva Arcade jest mi naprawde niezbedna... a co z innymi grami? bo chyba wymagaja do poprawnego funkcjonowania obecnosci plyty w napedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wprowadzmy jedna zasade: newsy dotyczace konsoli A laduja w temacie o konsoli A, nawet jesli jest mowa o exclusive z konsoli B. Innymi slowy, wyznacznikiem gdzie umiescic newsa jest konsola docelowa, a nie gra.

 

Jesli news jest o kilku konsolach - umiesccie go w topicu o konsoli, dla ktorej dany news ma najwieksze znaczenie (licz na wasz zdrowy rozsadek w tej kwestii), a w pozostalych co najwyzej link do newsa.

 

I sprawdzajcie, czy jakies newsy nie byly juz podane - znaczaco pomoze to uniknac powiekszania smietniku w tematach.

 

EDIT: zmienione literki, na specjalne zyczenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Panowie, wprowadzmy jedna zasade: newsy dotyczace konsoli X laduja w temacie o konsoli X, nawet jesli jest mowa o exclusive z konsoli Y. Innymi slowy, wyznacznikiem gdzie umiescic newsa jest konsola docelowa, a nie gra.

 

Jesli news jest o kilku konsolach - umiesccie go w topicu o konsoli, dla ktorej dany news ma najwieksze znaczenie (licz na wasz zdrowy rozsadek w tej kwestii), a w pozostalych co najwyzej link do newsa.

 

I sprawdzajcie, czy jakies newsy nie byly juz podane - znaczaco pomoze to uniknac powiekszania smietniku w tematach.

chyba mam deja vu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

notka

Sorki za ot, ale "...dotyczące konsoli X lądują...", brzmi trochę inaczej, niż w temacie o PS3.

PS. Wywaliło Ci Polskie fonty?

 

Jedno małe pytanie, jakbym chciał kupić iXa + 2 gry (najlepiej jakaś ścigałka + byle jaka nawalanka [w moim przypadku, jeżeli grę można przejść w 3h, to jest zaleta]) + kabel VGA, czy cokolwiek, co pozwoli podłączyć do monitora, to ile bym musiał min. kasy wydać? (może być wersja CORE, bez memorki i wszystko używane w stanie działającym).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za ot, ale "...dotyczące konsoli X lądują...", brzmi trochę inaczej, niż w temacie o PS3.

PS. Wywaliło Ci Polskie fonty?

Ech, dobrze, juz poprawiam, specjalnie dla Ciebie :)

 

Co do drugiego zdania - tak, mniej wiecej w czasie rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojechałeś:"newsy dotyczace konsoli A laduja w temacie o konsoli X, nawet jesli jest mowa o exclusive z konsoli B."

Czyli, jeżeli mamy newsa dotyczącego iXa, to ma on się znaleźć w temacie o Wii, nawet, jeżeli jest w nim mowa o exclusive z PS3 :lol2:

 

a międzyczasie poczekam na odpowiedź na 3-cie pytanie.

Ściślej chodzi w nim o to, czy warto się pchać w używane konsole/gry/osprzęt na allegro, gdyż tam właśnie bym kupywał, czy lepiej jednak niektóre/wszystkie z tych rzeczy kupywać jako nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ja bym XO uzywanego jednak nie kupowal ;)

za to gry jak najbardziej tak - jesli nie sa jakos mocno zjechane i ewidentnie porysowane, to nie powinno byc problemow. ceny? lepiej kupic Premium (do Core potrzebowalbys i tak memorke + porzadny kabel, a to juz prawie polowa roznicy w cenie) najlepiej w bundlu z PGR3 na przyklad i dokupic do tego jakas bijatyke na allegro. z czego wyboru duzego nie masz - DOA4 albo FNR3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym XO uzywanego jednak nie kupowal ;)

za to gry jak najbardziej tak - jesli nie sa jakos mocno zjechane i ewidentnie porysowane, to nie powinno byc problemow. ceny? lepiej kupic Premium (do Core potrzebowalbys i tak memorke + porzadny kabel, a to juz prawie polowa roznicy w cenie) najlepiej w bundlu z PGR3 na przyklad i dokupic do tego jakas bijatyke na allegro. z czego wyboru duzego nie masz - DOA4 albo FNR3 ;)

Tak szczerze to możliwość zapisywania stanu gry i

gra przez neta mnie wali. A wtedy 400zł to ogrom, a kabel i tak będzie trza zapewne kupić (nie mam w pokoju telewizora, tylko monitor). W/w bijatyki mnie nie obchodzą, mam uraz do wreslingów/boxów itp, a co do DOA4 to grałem w demko i szczerze mówiąc to o wiele przyjemniej mi się grało w MK4 (co zresztą zrobiłem parę dni później).

Zależy mi trochę na tym, by kupić sprzęt, pograć pół roku lub rok i sprzedać, ew. przekonac się. Jakbym chciał sprzęt na dłużej to bym brał nówkę ps2, lepsze kable, kilka lepszych gier i... jak kiedyś podliczałem koszta, to iX do grania "w niedzielę" wyjdzie, hmm... nie drożej (fakt, różnica w ilości i jakości gier, ale musze mieć czas na szkołę itp. :) ).

 

 

Teraz powinno byc OK ;)

 

Na trzecie pytanie nie odpowiem, bo sie nie interesowalem - a nie chce Cie bezczelnie odeslac na Allegro.

Z jednej strony powinieneś tak zrobić, z drugiej jednak po opisach na pewno się dowiem jak bardzo mozna ufać używanemu sprzętu ;)

Ceny na pewno sobie posprawdzam.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Tak szczerze to możliwość zapisywania stanu gry i

gra przez neta mnie wali.

ke?

:huh:

 

w PGR3 bedziesz w kolko jezdzil po 3 trasach 3 autami?

w innych grach w kolko bedziesz zaczynal od nowa?

:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memorka/hdd to absolutna koniecznosc. Chyba, ze rajcuja Cie mordobicia albo gry typu Return of the king (przy ktorym na pierwszym xsie po 30 minutach palce mi spuchly)

Z "sieczek" przyjemne jest N3.. Jakos nie chcialo mi sie tego nigdy przejsc, ale ponapieprzac godzine jest przyjemnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ke?

:huh:

 

w PGR3 bedziesz w kolko jezdzil po 3 trasach 3 autami?

w innych grach w kolko bedziesz zaczynal od nowa?

:|

Może inaczej. Potrzebję sprzęt i gry, przy których mógłbym się wyżyć głównie w niedziele (idealny byłby odpowiednik MGS'a, 2-3h i przeszedłeś, a międzyczasie jest duużo zabaw (np robienie z żołnieży chodzących min :lol: ). Przy tym niechcę zabardzo patrzeć na chodzące piksele, a jednocześnie musi mnie to jak najmniej wynieść (aż tyle rzeczy do sprzedania nie mam, a rodzice też nie będą za dużo dokładali ;) ).

Ale chyba jednak się zdecyduje na DC, jeżeli tylko ten schemat, który zapodał MacOSek mnie nie przerazi.

 

 

Memorka/hdd to absolutna koniecznosc. Chyba, ze rajcuja Cie mordobicia albo gry typu Return of the king (przy ktorym na pierwszym xsie po 30 minutach palce mi spuchly)

Z "sieczek" przyjemne jest N3.. Jakos nie chcialo mi sie tego nigdy przejsc, ale ponapieprzac godzine jest przyjemnie ;)

no właśnie coś takiego potrzebuje.

 

Aby było jasne: darowałem sobie próby uruchomienia akceleracji 3D i dogadania z WineX, choć przy moim sprzęcie to i tak nie miało sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

How the Xbox 360 Camera Might be Used

http://www.youtube.com/watch?v=T6sO2LHO63s&eurl=

GestureTek who was previously engaged with Sony's EyeToy, was recently showing off some new ways of how you could use your Xbox 360 Camera. The people at GestureTek has created a head lock on program for the 360's camera, in this early demonstration of the said feature, you could see how the camera can lock on to a person's face and follow their movements.

 

The GestureTek camp also mentioned something about the camera being put into use in Halo 3 gaming wherein once a player turns his/her head to a particular direction, the in-game camera will turn respectively. Awesome! Now if only being in television doesn't add extra 10 pounds, that would be really cool!

cd. kamerki

Renew Xbox Live and get a camera too

This just in from Gax. He spotted a pretty nifty deal at Amazon one day and decided to share it with the wor...well, XBox Live subscribers, for the most part. So let me get into the advertising mood, first... Ahem.

 

Are you looking to renew your Xbox Live subscription? Looking for something extra without weighing down on your budget? Check out this deal from Amazon that includes an XBox Live Gold subscription plus an XBox Vision Camera. Hey, it's an Xbox Live Camera bundle! The US$ 66 package includes these:

 

* 1 year XBox Live Gold

* Robotron 2084 on xbox live

* UNO (yeah you all know this one, and it's one of the first games to use the camera)

* Totemball (XBox Live game that uses the camera)

* A wired headset

* 200 Microsoft points (US$ 2.50 value)

* The Xbox Vision Camera

 

Oh, and shipping is free! Not a bad deal, huh? For an extra 16 bucks on top of the US$ 50 wad for a year's worth of Xbox Live Gold access, you get a couple more neat stuff. Plus, you can use the camera for live video chats and even connect it to your PC. Need more suggestions for the camera? We got one here.

muszę przyznać, że oferta jest lepiej niż zachęcająca :D

 

Xbox Achievement Rewards Coming?

Referencing a "partially torn document" found at a meeting with other Xbox MVPs, Unscripted 360 reports that Microsoft is prepping a soon-to-be-revealed program that will vaguely reward Xbox 360 players who unlock game Achievements. The rewards aren't just geek bragging rights, but (maybe) material and virtual goods.

 

Unscripted drops a few hints about what we can expect from the fee-free reward system, which will allow a limited number of gamers to win... something merely by playing. I'm having Numb Thumb Club flashbacks.

 

Gamespot later followed up with Microsoft, who told the online pub that, while they don't comment on rumors, commented on the rumor by indicating that the company "is always exploring ideas for how we can reward our loyal customers" and to look for more info soon.

PawelDK już może się cieszyć 13k robi swoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK już może się cieszyć 13k robi swoje :D

No fajnie by było :) Ale nie liczę na coś takiego. Zresztą 13 tys to nie aż tak dużo i jeśli coś takiego przejdzie to będzie trzeba mieć o wiele więcej tych punktów, a mnie nie bawi takie chamskie ciśnięcie by je zdobyć

 

Grająć dziś wczoraj GOW odkrył mi się tajemniczy achievement LINK

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 rozumiem ze slowo pisane jest dla Ciebie niezrozumiale.

Ile ma przyjsc jeszcze raportow na twoje posty w tym temacie??

Ile chcesz na zastanowienie sie nad soba tydzien, dwa, miesiac??

 

Moze zaczniemy od 10% i tygodnia

 

PS

Procent duzo juz Ci nie zostalo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie , prosze pokaz mi gdzei tam cos pisze o X360 ?

"Nie widzę w PS3 żadnego elementu, którego nie posiada i nasza konsola. Patrząc przez pryzmat gier, stwierdzam, że nasza pozycja jest lepsza niż Sony. Tak samo jest w temacie usług sieciowych.

Robicie śmietnik ze swojego tematu na własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja pierd*** , jak na nowej maturze macie zaliczenie z czytania ze zrozumieniem to omg wyjdzie na to , ze znowu wam ta amnestie maturalna wprowadza :lol:

 

Ja sie pytam o x360 (jako urzadzenie - gz moze ja za duzo wymagam ? ) , nie o jakies tam wycieczki osobiste Pana Piotra do korporacji SONY i jakies plotki z zycia microsoftu itp .

 

Czy z tego newsa dowiedzielismy sie o czyms nowym zwiazanym z x360 ? Co mnie obchodzi jakis Pan Piotr i jego wypowiedzi o PS3 ? Mam sie teraz podniecac tym jakiego mam super xboxa czy co ? :lol:

 

No chyba , ze chodzi o to , ze moj X0 nie ma Blu-Ray i HDMI . No w tym wypadku to wiele zmienia bo przeciez rzeczywiscie w tym momencie news dotyczy X0 i dzieki niemu dowiedzialem sie o braku wyzej wymienionych rzeczy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj temat o ps3 on jest pełny takich nic nie wartych newsów(bo co do tego to się zgadzam) i wycieczek osobistych. Ale mimo wszystko słowa wypowiada pracownik microsoftu i porównuje "swój" produkt z konkurencją więc wiadomość podchodzi pod kryteria pozwalające umieścić ją w tym temacie. A czy dowiadujemy sie z niego czegoś nowego czy nie to już jest inna sprawa, celem jego tu umieszczenia było coś zupełnie innego -> patrz post lukiego.

Aha i skończ z tymi podjazdami typu "chyba jesteś ograniczony", bo sory ale zazwyczaj takie słowa przez internet padają z ust ludzi z kompleksami.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...