Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

http://sklep.vobis.pl/oferta/monitory_i_te...g_sm_931bw.aspx

 

Czy na takim monitorze pogram w XO na pełnym ekranie bez zniekształceń i czarnych pasków?

nie powinienes miec ani pasow ani znieksztalcen ja mam asusa tez 19" ( praktycznie taka sama matryca, rozdzialka identyczna tylko w tym twoim troche wiekszy kontrast.. pozatym wszystko identyczne ) i zadnych dolegliwosci nie ma .. obraz pelny ekran nic sie nie deformuje itp

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinienes miec ani pasow ani znieksztalcen ja mam asusa tez 19" ( praktycznie taka sama matryca, rozdzialka identyczna tylko w tym twoim troche wiekszy kontrast.. pozatym wszystko identyczne ) i zadnych dolegliwosci nie ma .. obraz pelny ekran nic sie nie deformuje itp

Jeśli nie umiesz policzyć różnicy między 16:10 a 16:9 to ja nie mam pytań. Tylko nie wciskaj kitu ludziom że nie ma zniekształceń :? Może nie są zbyt widoczne, ale ogólnie MUSZĄ być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem posiadaczem x od ok 3 tyg, mam szybkie pytanie, jaka jest najlepsza pozycja ustawienia konsoli jesli chodzi o kwestie rysania plyt? Wczoraj ostro pogralem w gears of war i przy misji z pojazdem (tym na uv) konsola przestala czytac plytke. Mialem juz raz taki problem z pro ev. soccer, ale tylko raz. Wczoraj gearsow nie moglem odpalic przez ok. 30 min. wylaczylem wszystko na ok 5 min i zadzialalo. Gra jest nowa, kupiona 3 dni temu, widac juz na niej slady uzutkowania (nie za szybko?). Zastanawiam sie, czy jesli duzo bede gral przez net, to czy np po 6 miesiacach plytka nie bedzie do wymiany, nie usmiecha mi sie to uwzgledniajac cene gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam jedno pytanie, o monitor w sumie

 

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...2&grupa=380

 

Posiadam taki. Jak na tym grałoby się na x360 ? Planuję zakup, ale nie posiadam telewizora, jedynie takowy monitor.

Co potrzebowałbym do niego ? Jakiś kabelek i przełącznik między komputerem a x'em ? jaki kabel i jaki przełącznik moglibyście mi polecić ? Jest tego trochę a niestety nie wiem co z czym

 

pozdrawiam i z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam jedno pytanie, o monitor w sumie

 

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...2&grupa=380

 

Posiadam taki. Jak na tym grałoby się na x360 ? Planuję zakup, ale nie posiadam telewizora, jedynie takowy monitor.

Co potrzebowałbym do niego ? Jakiś kabelek i przełącznik między komputerem a x'em ? jaki kabel i jaki przełącznik moglibyście mi polecić ? Jest tego trochę a niestety nie wiem co z czym

 

pozdrawiam i z góry dziekuje

Witam. Potrzebujesz kabelek VGA do Xbox 360 (nie musi być firmowy). Grać ci się będzie bardzo dobrze. 22 cal daje już radę no i dobrze, że masz panoramiczny. Będzie zadowolony z efektu :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie umiesz policzyć różnicy między 16:10 a 16:9 to ja nie mam pytań. Tylko nie wciskaj kitu ludziom że nie ma zniekształceń icon_confused2.gif Może nie są zbyt widoczne, ale ogólnie MUSZĄ być

przyjedz a sam zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjedz a sam zobaczysz

To, że ty ich nie dostrzegasz nie oznacza, że ich nie ma :) Są po prostu na tyle małe, że nie rzucają się w oczy

Tu masz przykład:

 

1440x810px - proporcje zachowane

Dołączona grafika

 

1440x900px - proporcje niezachowane

Dołączona grafika

 

Obraz jest delikatnie rozciągnięty w pionie, co sprawia, że kolesie mają mniej "kwadratowe" mordy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm www.gameonly.pl padlo ??? wiecie cos ?

 

co do screenow powyzej, to mysle ze takie lekkie rozciagniecie nieprzeszkadza i mozna smialo grac :))

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że ty ich nie dostrzegasz nie oznacza, że ich nie ma :) Są po prostu na tyle małe, że nie rzucają się w oczy

Tu masz przykład:

obrazki

 

Obraz jest delikatnie rozciągnięty w pionie, co sprawia, że kolesie mają mniej "kwadratowe" mordy ;)
Wniosek: po rozciągnięciu wygląda lepiej (przynajmniej na moje, spaczone oko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?? :unsure: Ściągnąłem sobie demko Hitmana Blood Money wczoraj. Dziś odpalam i wyskakuje mi że gra nie obsługuje PAL 50 tylko PAL 60 i mam przestawic w opcjach :/ Wszystko fajnie tylko w opcjach mam po pierwsze wybrane 720p (nie ma nic o PAL, tylko konsola pyta czy obraz w PAL 50 jest widoczny), a po drugie jak widze mam tam napisane 720p, PAL 60. Czyli jest ustawiony niby PAL 60? help B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?? :unsure: Ściągnąłem sobie demko Hitmana Blood Money wczoraj. Dziś odpalam i wyskakuje mi że gra nie obsługuje PAL 50 tylko PAL 60 i mam przestawic w opcjach :/ Wszystko fajnie tylko w opcjach mam po pierwsze wybrane 720p (nie ma nic o PAL, tylko konsola pyta czy obraz w PAL 50 jest widoczny), a po drugie jak widze mam tam napisane 720p, PAL 60. Czyli jest ustawiony niby PAL 60? help B-)

odpal konsolkę na zwykłym kabelku ( w trybie SD) i tam przestaw system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpal konsolkę na zwykłym kabelku ( w trybie SD) i tam przestaw system

Wystarczy przełacznik przełaczyć z tyłu x'a? Czy muszę podłączyć też ta przejściówką?

Czy oryginał Hitmana też ma ten "problem"?

 

I w końcu: Ale co mam przełączączać jesli mam w ustawieniach 720p Pal 60, a hitman twierdzi że tak nie jest?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misję specjalną przeszedłem i u mnie to trwało 10 minut :) A resztę już olałem. Robiłem do 1 levelu z 5 podejść i A nie mogę zrobić. Wolę w inne gry pograć :)

No i już mam 1000 punkcików GS w N3 B-) B-) Wczoraj w nocy dokończyłem podbijanie do 9 lvl. kazdej postaci i przechodzenie kazdej misji jeszcze raz. Bardzo fajna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu zajęło ci zdobywanie tego 1000pkt? Mam zamiar właśnie sobie jutro albo pojutrze jakąś nową gierkę sprawić i nie mam pojęcia co a chciałbym ją trochę dłużej pomęczyć niż 3 dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu zajęło ci zdobywanie tego 1000pkt? Mam zamiar właśnie sobie jutro albo pojutrze jakąś nową gierkę sprawić i nie mam pojęcia co a chciałbym ją trochę dłużej pomęczyć niż 3 dni :D

Hmmm....Grałem ok. tygodnia, około 5 h dziennie. Sama podstawowe przejscie gry to sądze jakies 10 h. No i dalej podciąganie postaci do 9 lvl. Dośc długo to zajmuje. NA PEWNO drugie 10h mozesz doliczyć. Zdobycie Ranku A nie liczę bo to zdobędziesz podczas właściwej gry albo podczas robienia lvl. 9. Z 20h ja na pewno grałem. A nawet może i z 25. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Będzie jedna beta Halo 3

 

Bungie rozwiało wątpliwości na temat bety Halo 3 na Xboksa 360. Producent gry potwierdził, że powstanie tylko jedna wersja testowa jej trybu multiplayer.

 

Od jakiegoś czasu w Internecie krążyły pogłoski, iż mają powstać dwie wersje beta trybu sieciowego Halo 3. Pierwsza - dla posiadaczy Crackdowna, którzy mają dostać dostęp do testów Halo 3 w ramach dołączonego doń bonusu oraz druga - dla użytkowników, którzy wprowadzą kod aktywujący na stronie gry. Przedstawiciel firmy Bungie, Frank O'Connor, wyjaśnił jednak, że wersja testowa gry będzie tylko jedna, zostaną zaś stworzone dwie możliwości dołączenia jej.

 

Halo 3 (wczesny screenshot z trybu multiplayer)

 

"Jak niby mielibyśmy znaleźć czas na stworzenie dwóch wersji beta? Ludzie się pomylili. Bungie stworzy system "dla rodziny i przyjaciół", który jest małą alternatywą dla programu Crackdown Beta. Roześlemy zaproszenia do członków społeczności Bungie, podobnie jak do posiadaczy Crackdowna. Niektórzy pomyśleli, że stworzyliśmy dwie wersje beta, ale tak się nie stało" - tłumaczy Frank O'Connor.

 

Planowana data premiery omawianej wersji beta jest jak na razie bardzo ogólna - twórcy mówią o późnej wiośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?? unsure.gif Ściągnąłem sobie demko Hitmana Blood Money wczoraj. Dziś odpalam i wyskakuje mi że gra nie obsługuje PAL 50 tylko PAL 60 i mam przestawic w opcjach :/ Wszystko fajnie tylko w opcjach mam po pierwsze wybrane 720p (nie ma nic o PAL, tylko konsola pyta czy obraz w PAL 50 jest widoczny), a po drugie jak widze mam tam napisane 720p, PAL 60. Czyli jest ustawiony niby PAL 60? help cool.gif

rozwiązanie jest proste, musisz podlaczyć xboxa kabelkami tak jak być podłanczał do zwykłego TV CRT( żółty, biały, czerwony) oczywiście na kabelku przestawiać przełącznik na TV SD.

 

 

w dashu odpowiednio ustawiasz pal 60 i z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie jest proste, musisz podlaczyć xboxa kabelkami tak jak być podłanczał do zwykłego TV CRT( żółty, biały, czerwony) oczywiście na kabelku przestawiać przełącznik na TV SD.

w dashu odpowiednio ustawiasz pal 60 i z głowy :)

No i tak zrobiłem. I działa już teraz po przestawieniu spowrotem na LCD :blink: Ale WTF? Przecież to jest eeeeee nielogiczne?? ;) Co ma za wpływ ustawienie w SD na HD? A poza tym gierki które działają ponoć TYLKO w PAL 60 (np. Viva Pinata) działają mi bez takiego durnego przestawienia. Ktoś wie z ciekawości czy to jakiś bug czy co z tym Hitmanem, Top Spinem itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bill czy Ty to widzisz? Czy się nie wstydzisz?:)

Napisał Aliusz

poniedziałek, 05 marzec 2007

 

Image Mamy dla Was trzy nowe fotki z FORZA MotorSoprt 2 na Xbox'a360! W przeciwieństwie do wszystkich poprzednio publikowanych screenów, tym razem ujęcia pochodzą bezpośrednio z wyścigu. Niestety całość wygląda bardzo słabo. Może to wina samych obrazków, ale aliasing, kiepskie tekstury, słabiutkie obiekty wokół trasy nie wróżą nic dobrego. Oby Panowie z Microsoft Games Studios solidnie popracowali nad oprawą. Gra zapowida się niezwykle miodnie: aukcje pojazdów, tryb online, 300 maszyn do wyboru (plus tuning). Jakby tego było mało, autorzy obiecują niespotykany system zniszczeń pojazdów oraz rewolucyjne AI komputerowych kierowców, zaś całość ma mykać w 60 klatkach na sekunde. Super, tylko zróbcie coś z grafiką! Premiera już w maju!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Tak wyglądało kiedyś:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

www.next-gen.com.pl

 

Coś to nie wygląda jak na tych screenach prezentowanych 2 strony temu?? Jak to ma tak wyglądać to na prawdę skok jakościowy niesamowity. I gdzie podział się AA? Czyżby chłopaki nie poradzili sobie z zadaniem? :blink:

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie są zdjęcia z finalnej gry. Pewnie to zdjęcia z jakiejś wczesnej wersji alpha. Niedawno widziałem filmik bezpośrednio z gry, najlepszej jakości nie był ale to tak nie wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, przecież te screeny pochodzą ze wczesnej wersji gry co zostało potwierdzone na oficjalnym forum, no ale jak jest okazja do zadymy to czemu z niej nie skorzystać co nie kojak?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia on Xbox 360

After Prince of Persia: The Heart of the Warrior, Prince of Persia: Sands of Time and Prince of Persia: The Two Kingdoms, Ubisoft does not hope to remain about it by announcing the development of Prince of Persia Next-Gen on Xbox 360. In spite of the cruel lack of information on this new opus, Prince of Persia Next-Gen should offer to us a true return to the sources of the series, as well in the field of the environments, of sound gameplay. Waited in the current of the year 2008 on Xbox 360, Prince of Persia Next-Gen should doubtless be announced on PlayStation 3, and possibly on other platforms, during next weeks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o zadymę tylko o te niby screeny z gry. Nie śledzę oficjalnego forum wiec nie wiem jak prace postępują. Przeczytałem tylko newsa i pytam czy tak ma wyglądać najnowsza Forza? W końcu news jest nowy. ;)

 

PS. Wy się oburzacie ale znając Was jak by to było na PS3 to śmiechu było by po pas prawda? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...