Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gears of War jednak na PC!

A więc fakt utraty exlusiva przez x0 na rzecz pc staje sie coraz bardziej rzeczywisty. Wg mnie to już jest prawie przesądzone, za dużo tych "plotek" ujrzało już światło dzienne, nie jest to tylko jedna niesprawdzona wiadomośc z działu "pogłoski" :).

nie ciesz nie ciesz, zanim ukaże się GOW na PC to ty już przestaniesz grać w gry komputerowe, a cena x360 spadnie do poziomu klawiatury bezprzewodowej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[cytat]

Nie ten topic, tu mozesz napsac ze chcesz gre z takim otoczeniem na xo

 

:))

 

pozdro 4 @ll

Zależy jak do tego podejśc, chciałem przekazać, iż otoczenie baardzo mi się podoba.

Przekazałem również, iż obawiam się że będzie to gra zabardzo podobna do GTA.

Zaś to, iż chciałbym taką grę na PS3 (gdyż jest bardziej prawdopodobnie, iż się dorobię plejstacji niż pudła) to... akt zazdrości?

 

W ogóle lubię taką architekturę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, jak dla mnie to całkiem przemyślana aukcja - najpierw nabluzgać, powiedzieć że gra nie fajna i stan idealny bo sie nie grało :D Sam opis aukcji też przyciąga ale najbardziej mnie rozwala tekst "raz w konsoli" jak ja kupiłem GoW to na początku też go miałem raz w konsoli... przez miesiąc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Pomoc z monitorem i rozdzielczością w X-klocku.

 

Monitorek Acer 22" - obsługuje 1680x1050 a w opcjach display po ustawieniu trybu wide moge ustawić max 1360x768.

 

Następną rozdziałką (zarazem ostatnią) w xboxie jest rozdziałka 1900x coś tam której mój monitorek nie trybi - co zrobić by działał na 1680x1050?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Comparing AC4 For Xbox 360 And PS3

 

Dołączona grafika

 

 

ver. na PS3 z tego co widać w ogóle nie posiada AA?? brak również efektu ciepła ??

 

szkoda, że zdjęcie jest w kiepskiej rozdziałce :(

 

Project Gotham Racing 4 in next months OXM!

 

We' ve Played it and you Won' T Believe how good it looks! See the first screens Only in OXM Next Month!

:rolleyes:

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bak AA w grach na PS3 to narazie standard, niestety GPU PS3 nie jest w stanie bezstratnie wykonac tej operacji a niejest az takie hiper mocne zeby moc rozdawac na prawo i lewo (x360 pod tym wzgledem jest lepiej zaprojektowany) a wiem co mowie pogralem w ostatni weekend na PS3 4 godzinki, no i sorry........... no comments

 

pozdro 4 @ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC sytuacja jest identyczna. ATI znacznie lepiej radzi sobie z AA. W PS3 może coś podratować Cell ale czy do AA się przyda? Odwrotnie jest z cieniami. Tutaj nvidia radzi sobie lepiej. Dla każdego coś dobrego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie jest z cieniami. Tutaj nvidia radzi sobie lepiej.

póki co to tego nie widać w grach na PS3 :)

 

Kolejny Xbox w 2012 roku!

 

Peter Moore w wywiadzie dla EGM ujawnił, że rozpoczęły się już prace nad nowym Xboksem, który ma zadebiutować w 2012 roku. Na naszych oczach powstaje zatem zarodek ery next-next generation!

 

W najnowszym numerze zachodniego pisma branżowego EGM Peter Moore wyznał, że ekipa, która stworzyła konsolę Xbox 360, nie spoczęła wcale na laurach i pracuje już nad kolejną wersją tej platformy. Posunął się nawet do stwierdzenia, że nowy Xbox ujrzy światło dzienne prawdopodobnie w 2012 roku. Aktualnie trwają badania nad możliwościami sprzętowymi, które mają być dostępne w tym okresie.

 

Jeżeli zaś chodzi o bardziej przyziemne informacje, to - jak wynika z niepotwierdzonych źródeł - Microsoft zamierza kompletnie wycofać z rynku Xboksa 360 w tańszej wersji Core, pozbawionej dysku twardego i padów bezprzewodowych. Byłoby to posunięcie jak najbardziej logiczne, jak dotąd jednak gigant z Redmond nie skomentował plotek. Możemy więc wypatrywać oficjalnego oświadczenia w tej sprawie wkrótce, zaś w poruszonej na początku wiadomości zapewne za 3-4 lata.

Źródło: http://www.gram.pl/news_8ArrHu7_Kolejny_Xb..._2012_roku.html

 

 

Sega Rally Revo (X360, PS3):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co to tego nie widać w grach na PS3 :)

Dokładnie, szczególnie jeśli PS3 się nawet nie widziało ani nie grało to nie widać! :)

 

Battle for middle earth II

Dołączona grafika

 

Cienie miażdżą. ;)

 

PS. Sam mam ATI i wiem jak cienie potrafią wyglądać. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szczególnie jeśli PS3 się nawet nie widziało ani nie grało to nie widać! :)

Gundam Musou

Dołączona grafika

to są te super cienie? a to już podobno druga generacja gier

Sony chairman Ken Kutargi was speaking about Gundam Musou for the PS3 and declared second generation software has already come out.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty ATI robią pikseloze z cieni. Widać to dokładnie np. w MW czy R6Vegas. Nie okłamujmy się. Ati daje gorszy cień. Wszyscy od dawna o tym wiedzą. A cienie z tego obrazka nie są takie jak w BFMEII. Po za tym nie wiem co ludzie widzą w tym Gundam. Dla mnie ta gra jest strasznie biedna.

 

PS. W ogóle to trzeba było wkleić to w temacie o PS3 bo znowu jakiś mod to wyczyści. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie... dyskutujmy może o topowych grach na obydwie konsole, bo prawdę powiedziawszy wystawienie do pojedynku BFME2 było trochę zagraniem poniżej pasa.. Nie oszukujmy się ale ta gra jest "nawet" na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OXM reveals five big "secret" titles coming to Xbox 360

Some form of press release has been issued which indicates of the "5 biggest secret games" that are in development for the Xbox 360. All the details are completely revealed in the April edition of the US Official Xbox Magazine.

 

Agents Scully and Mulder are no match for the Xbox 360's "X-files" report. Only Official Xbox Magazine can declassify the five biggest games coming out for the console that "the man" doesn't want you to know about:

 

* 5: Hellgate: London- This action-RPG, in which a gate to Hell has ripped open in London in 2028, is filled with massive skill customization, paper-doll character tweakage and disturbingly addictive dungeon-crawling treasure hunts. The game is possibly being kept under wraps to let it bask in the Windows limelight for awhile.

 

* 4: Crimson Skies 2- The original, underdog Xbox game Crimson Skies: High Road to Revenge is just popular enough to give a sequel the green light. Xbox 360 doesn't want you to know about the new game yet as a matter of timing; they need to keep some bullets in their chamber for next year.

 

* 3: Duke Nukem Forever- The 10-years-in-the-making sequel to the 1996 industry- defining hit Duke Nukem 3D can finally meet its goals now that technology is available that will help the game redefine first-person-shooter interactivity like its predecessor. Game developer 3D Realms is probably keeping it hush hush until they pin down a release date for the PC version.

 

* 2: Star wars: Knights Of The Old Republic III- Developer Bioware dropped the hammer on the rest of the RPG world when it made the original Knights of the Old Republic. The game is arguably one of the best Star wars video games and warrants a third installment in its series of follow-ups. Official Xbox Magazine has a sneaking suspicion that they are working on III, but aren't letting the cat out of the bag yet as not to derail hype for other current projects.

 

* 1: World of Warcraft: Azeroth Adventures- Eight million PC gamers paid $50 to own the original World of Warcraft, plus another $15/month to play it. Now, the Xbox 360 version is expected to be its own animal, not a pared down version of the PC game. It seems Microsoft will keep dumping cash on Blizzard's (the developer) doorstep until they agree to create a custom-built-for-360 version of the game. Rumor has it that it will debut for the 2008 holiday season

duke wiecznie żywy :D

 

Gears of War Hit 4 Million

 

Microsoft's latest game, Gears of War, continues its incredible sales figures, recently selling more than 4 million copies and edging close to knocking Halo and Halo 2 off the top of the Xbox sales charts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szczególnie jeśli PS3 się nawet nie widziało ani nie grało to nie widać! :)

 

Ja akurat napisalem ze sobie sporo pogralem.................wiec wiem co mowie

 

a apropo jakosci coponiektorych cieni wiele efektu cieni popsul SM3.0

sam to osobiscie sprawdzilem na swoimj PC mam teraz w srodku GF6800ultra, odpalam taki 3dmark2005 i w szczegolnosci

cienie na demie canyon sa brzydkie i poszarpana, wyciagam gf-a wkladam stare dobre ati 9800pro odpalam ten sam 3dmark to samo demo tylko ograniczone do SM2.0 i co widze piekne cienie i gladziutkie...hmmmm daje do myslenia :-)

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz doszły cienie DST a z tym ATI ma poważny problem.

 

 

 

Dobry wujek Bill:)

Napisał Aliusz

czwartek, 15 marzec 2007

 

Geometry Wars: Retro Evolved to jeden z najlepszych tytułów jakie można ściągnąć za pośrednictwem usługi Xbox Live Arcade na Xbox’a360. Jak się okazuje, autorzy tego projektu – zespół Bizzare od początku zakładali, że ma to być darmowy produkt. Ben Ward z Bizzare Creations mówi: ”Geometry Wars miały być swoistym prezentem dla hardcore’owych graczy. Od początku chcieliśmy je rozdawać za darmo. Niestety w pewnym momencie było już jasne, że nie będziemy mogli tego uczynić. Wtedy spytaliśmy Microsoft, za jaką minimalną kwotę możemy tę grę udostępniać. Powiedzieli 400 punktów, więc tak uczyniliśmy.” Dodajmy, iż od 3 kwietnia Geometry Wars będą gratisem dla wszystkich, którzy zakupią nową kartę pamięci do Xbox’a360 o pojemności 512 Mb. Dziękujemy ci wujku Gates:)

Dołączona grafika

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beginning this May, Microsoft will release an onslaught of must-have titles.

 

May - Forza 2

June - Shadowrun

July - Mass Effect

August - Blue Dragon

September - Halo 3

October - Grand Theft Auto 4

November - Project Gotham Racing 4 :blink: :razz:

December - Lost Odyssey

 

PGR 4 w tym roku lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beginning this May, Microsoft will release an onslaught of must-have titles.

 

May - Forza 2

June - Shadowrun

July - Mass Effect

August - Blue Dragon

September - Halo 3

October - Grand Theft Auto 4

November - Project Gotham Racing 4 :blink: :razz:

December - Lost Odyssey

 

PGR 4 w tym roku lol

July - Mass Effect

 

a czasem premiera nie jest w maju ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnice między FO2 na PC, a FOUC na iksa ;)

Na jakim pc? A raczej z przed ilu wieków? :wink: daj linka do całości jak możesz, bo aż ciekawy jestem co za laps to tak porównał :D Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...