Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj kupiłem - troche szkoda wypranych kolorów, ale ogólnie na + oceniam ;) jak nawet w pgr'e nie widać aliasingu to coś w tym jest :D

a wszystkie aktualizacje masz pobrane ? Wiem, że na początku kolory były mocno wyprane. Po aktualizacji problem ten naprawiono tzn kolory są nadal bladsze w porównaniu z component ale są o wiele lepsze niż na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wszystkie aktualizacje masz pobrane ? Wiem, że na początku kolory były mocno wyprane. Po aktualizacji problem ten naprawiono tzn kolory są nadal bladsze w porównaniu z component ale są o wiele lepsze niż na początku

nie to raczej nie to ;) ostatnia mam z konca stycznia, a poprawili to chyba sporo wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Sony może to MS też: http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,33...owinki,10,33260

 

XBOX 360 ROAD SHOW — Wspaniała możliwość wypróbowania gier nowej generacji

 

23-25 marca - M1, Kraków,

30 marca-01 kwietnia - M1, Poznań,

13-15 kwietnia - King Cross, Poznań,

20-22 kwietnia - CH Alfa, Gdańsk,

27-29 kwietnia - Galeria Kazimierz, Kraków.

 

O następnych terminach i lokalizacjach imprez poinformujemy za 2 tygodnie.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada prze kozacko, ja chce FSX na X360 :(

wygląda miodzio, oby to był symulator, a nie zręcznościówka :\ a FSX to jedyny powód dla którego jeszcze myśle o modernizacji kompa ;) Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda miodzio, oby to był symulator, a nie zręcznościówka :\ a FSX to jedyny powód dla którego jeszcze myśle o modernizacji kompa ;)

mam stary to samo, w fs2004 gram namietnie, niestety moja "maszyna" nie pozwala mi na gre w FSX

moze sie kiedys ms zbierze i przerobia fsx-a na x360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do znawców.

 

Czy XBOX nie ma wygładzania krawędzi? Włączam PGR3 i mam poszarpane, włączam Fight Night 3 i też czasem mam poszarpane... Kiedyś czytałem ze ma AA...

 

To norma, czy ja mam coś nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PGR3 to jedna z piewszych gier na X360 wiec AA tam raczej kulal na maksa, teraz jest lepiej, niektore gry wygladzaja krawedzie lepiej, inne gorzej, pewne jest to, ze zadne wygladzanie nie zlikwiduje ci zabkow przy 32" i 1366x768...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......................... natomiast wierzcie mi ze bez wygladzania na 32" LCD wyglada jeszcze gorzej looknijcie na jakakolwiek gra na PS3 a potem narzekajcie na wygladzanie na x360 :-). PGR3 ma wygladzanie tylko AAx2 co jest minimalnym wymaganiem M$ do wydania gry

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem pełen podziwu, iż w temacie zostali tylko porządni ludzie i nikt nie zwrócił uwagę na mojego poprzedniego posta :)

......................... natomiast wierzcie mi ze bez wygladzania na 32" LCD wyglada jeszcze gorzej looknijcie na jakakolwiek gra na PS3 a potem narzekajcie na wygladzanie na x360 :-). PGR3 ma wygladzanie tylko AAx2 co jest minimalnym wymaganiem M$ do wydania gry

 

pozdro 4@ll

Czy ja wiem? To chyba zależy od tego czym jest konsolka podłączona, bo na standach (przy których nie ma jakoś wybitnie dużych telewizorów) jakoś jeszcze nigdy nie zauwarzyłem wygładzania (może w którejśc był - niezauważyłem). Nietwierdziłbym, iż PS3 pod tym względem wypada tragicznie.

Inna sprawa, iż od plejstacji mozna by było więcej wymagać z racji wyższej ceny i późniejszego wydania konsoli. No ale cóż - PS3 to taki Xbox1 - większy, droższy, później wydany i mniej gier, ale za to więcej możliwości i, przynajmniej jak na razie, mniejsza awaryjnoćś - tylko lepsza grafa się ([oby]jeszcze :P ) nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

w dniu premiery ps3 w Europie wiele gazet zachodnich zamieszczalo reklamy x360 oraz calkiem ciekawe ceny premium w cenie 299 euro z gra! ;)

 

http://dvdcrave.com/products/product.jsp?pid=33326

promocja na dvd-hd. Ktos sie orientuje jakie sa szanse na u[gluteus maximus]nie przez clo?icon_smile3.gif

skad ta cena 214 euro i to po obnizce :blink: ??jak normalnie ta maszynka stoi po 199e!!

edit-nie zauwazylem ze cena jest w $ ;)

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, możecie podać tytuły gier na Iksa2, w których jest HDR? Czy jest wogóle możliwy na iksie taki HDR, jak na piecu?

 

Np. czy TDU na iksie ma HDR?

 

Co do aliasingu - nawet w GOW go widać.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, możecie podać tytuły gier na Iksa2, w których jest HDR? Czy jest wogóle możliwy na iksie taki HDR, jak na piecu?

 

Np. czy TDU na iksie ma HDR?

 

Co do aliasingu - nawet w GOW go widać.

 

Pozdro!

oczywiście, że jest możliwy i jest w TDU i ma się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ściągnąłem FEAR. Lol, to wygląda dużo gorzej niż na PC... Troche się zawiodłem...

nie moze byc, to na pewno autosugestia, nic nie moze wygladac lepiej niz na x36, kiedy to zrozumiesz?

 

@KZI a po co Ci to? Jest możliwy a czemu by nie?

 

wygląda miodzio, oby to był symulator, a nie zręcznościówka :\ a FSX to jedyny powód dla którego jeszcze myśle o modernizacji kompa ;)

Symulator na platformę gdzie większość gier to arcade a pad ma tylko kilka przycisków? Wątpię ;]

 

I tutaj coś o FM2

http://forzamotorsport.net/news/pitpassreports/pitpass39.htm

 

@myslook hmm a w Preya nie grałeś?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jestem ciekaw, czy HDR jest w jakiś grach na iksie2.

Jak do tej pory ciężko mi uzyskać tę informację ;)

Edit:

literówka.

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz pytam.... ale teraz moze sie cos zmienilo (premiera PS3)

 

Widzial ktos juz jakies obnizki tak jak u zachodnich kolegów na same x 360. Mam ochote na tą konsole ale nie dam za nią teraz tyle ile moglem dac rok temu....

 

Skoro tam są za 299 euro premiumy to licze na coś typu 999zł premium w polsce.

 

Cena samej konsoli az dziwinie strasznie utrzymuje sie na tym samym poziomie od premiery... z PS2 i X1 tak nie było... cena spadała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...