Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Xbоx 360 waży 3.5 kg i ma następujące wymiary:

 

309 mm wide x 83 mm high x 258 mm deep

 

12.15 in wide x 3.27 in high x 10.15 in deep

 

Zaś Xbоx 4 kg:

 

320 mm wide x 101 mm high x 260 mm deep

 

12.6 in wide x 4 in high x 10.2 in deep

 

 

Dołączona grafika

 

edit.

 

prosze moderów o nie kasowanie zdięć :) i dodać do nazwy tematu 56k warning heehh

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

i panele :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła różnica. X1 wypukły, a X360 wklęsły (co zresztą widać). Ale tak szczerze to myślałem, że pady będą miały jakieś akumulatorki i zasilacze w zestawie, a nie na dwa paluszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te wymienne panele :).

 

A z tymi bezprzewodowymi padami to jakoś mi to nie pasi :(. Trzeba będzie wymieniać baterie albo ładować akumulatorki....robią wszystko tak jakby uważali kable za wielkie zło. Jak są tacy mądrzy to niech wykombinują przesyłanie prądu do pada bez kabla....albo podłączenie konsoli do gniazdka bez kabla :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad wygląda niesamowicie :D taki cieniutki jest :) piękny po prostu.

Pomysł z różnymi panelami jest super !! szczególnie podoba mi się ten srebrny :rolleyes:

 

ps. na jednym wejściu widać USB koło wtyki od lanu jestem ciekawy czy będzie można pod te USB podłączyć neo+

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mi powiedzcie, bo się w ogóle nie orientuje, czy pady do zwykłego Xboxa teżbyły analogowe tak jak w przypadku DS2 - 180 stopni nacisku i takie tam? I czy ma być tak samo w X360? Bo nigdzie tego nie wyczytałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe zdiątka :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

zobaczcie na dłonie po prawej hehehhe :lol:

 

 

 

i info hhehe

z czego znalazłem w sieci to Microsoft do xboxa360 będzie dopłacać ok. 75$ :lol: i tak chłopaki wychodzą na +, gdyż do xboxa musieli dopłacać 100$ :huh:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :)

 

wiadomo już trochę co do kompatybilności tytułów z xboxa na xboxa360.

Sprawa wygląda tak że nVidia karze sobie słono płacić za to aby microsoft mógł emulować gry ze starej konsoli na procesorze graficznym od ATi i tylko część tytułów(perełki) będą normalnie chodzić na xboxie360. Odbywać się to będzie poprzez patche które będą udostępniane dla użytkowników next xboxa :)

 

do odbioru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te wymienne panele :).

 

A z tymi bezprzewodowymi padami to jakoś mi to nie pasi :(. Trzeba będzie wymieniać baterie albo ładować akumulatorki....robią wszystko tak jakby uważali kable za wielkie zło. Jak są tacy mądrzy to niech wykombinują przesyłanie prądu do pada bez kabla....albo podłączenie konsoli do gniazdka bez kabla :D.

1482611[/snapback]

Teoretycznie zostalo to odkryte DAAAWNO temu jednak tajemnice zabral ze soba do grobu rosyjski uczony o nazwisku TESLA... :sad:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak że nVidia karze sobie słono płacić za to aby microsoft mógł emulować gry ze starej konsoli na procesorze graficznym od ATi

1487124[/snapback]

A co nVidia ma jakies prawa autorskie czy co, ja osobiscie niewidze ze maja zbyt duze podstawy prawne zeby ządac opłaty za to.

 

A pozatym jak z głosnoacia tych konsol?? w koncu siedzi tam niebagatelny procek + grafa a do tego i zasilacz musi byc konkretny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nVidia ma jakies prawa autorskie czy co, ja osobiscie niewidze ze maja zbyt duze podstawy prawne zeby ządac opłaty za to.

1500582[/snapback]

Pomyśl, jeśli sprawa się toczy wśród firm o wielkich finansach jak NV czy M$, a M$ nie emuluje konsoli właśnie ze wzgledu na NV to chyba... tak, NV ma prawa autorskie i ... tak, NV ma duże p0odstawy prawne żeby żadać opłaty za to.

 

A pozatym jak z głosnoacia tych konsol?? w koncu siedzi tam niebagatelny procek + grafa a do tego i zasilacz musi byc konkretny :)

1500582[/snapback]

A tak trudno zrozumieć, że to nie PC? i nie władują tam TAGAN'a czy Cheftec'a z wentylatorem 120mm. Zresztą było wałkowane.. heatpipe'y - to bedzie chłodzenie. Odpowiednie radiiatory + rurki + jeden dwa małe wentylatory.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz nam wmówić, że to coś będzie ciche? A może wg Ciebie PS2/Two, albo stary x-kloc jest CICHY? Chyba nie wiesz co to komfortowa praca/ zabawa przy na prawdę cichych zabawkach- mój pc jest cichszy od psTwo (o x- boxie nie wspominając), której to po kilku godzinach gry, jak ten mały wentylatorek rozkręci się do swojego maksimum, daleko do cichej pracy...

 

X-Box 360 będzie jeszcze głośniejszy niż X- Box, to chyba jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz nam wmówić, że to coś będzie ciche? A może wg Ciebie PS2/Two, albo stary x-kloc jest CICHY? Chyba nie wiesz co to komfortowa praca/ zabawa przy na prawdę cichych zabawkach- mój pc jest cichszy od psTwo (o x- boxie nie wspominając), której to po kilku godzinach gry, jak ten mały wentylatorek rozkręci się do swojego maksimum, daleko do cichej pracy...

 

X-Box 360 będzie jeszcze głośniejszy niż X- Box, to chyba jasne.

1513775[/snapback]

wróżka jesteś że to wiesz :lol:

 

a co do samej konsoli to microsoft podpisał ostatnio porozumienie z twórcą Grand Theft Auto i jego studiem UK-based Time Worlds, że będą wydawać gry exclusive na xboxa360. :)

 

Today at the ELSPA Games Summit Peter Moore announced that David Jones, the creator of Grand Theft Auto, and its UK-based game development company Real Time Worlds will create exclusive games for Xbox 360.

co i gdzie:)

 

Dołączona grafika

 

a tu macie ciekawy artykuł( Microsoft's Xbox 360, Sony's PS3 - A Hardware Discussion):

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2453&p=1

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr, bez urazy, ale piszesz jak lama. Myślisz, że tak ogromny skok wydajnościowy między x a x360 nie będzie się wiązał z drastycznym wzrostem ilości wydzielanego ciepła przez poszczególne komponenty w x360? Jasne, że będzie. Sama vga to już okolice 100W, o reszcie nie wspominając.

 

Solid snake pisze o heatpipe'ach- cóż za odkrycie! Brawo! Gdybyś na codzień miał kontakt z jakimś na prawdę topowym notebookiem (z pM ok 2GHz, g6800go, 1GB ram etc) to byś wiedział jak "ciche" są ich chłodzenia (a wierz mi, że tam heatpipe'ów jest od groma), więc nie piernicz stary, że ta maszkara będzie cicha. Jak się jej da popalić, to będzie uciążlwie szumieć, i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak

 

 

jeśli uwazasz że pstwo jest głosne to nie mam żadnych pytań....

 

przecież jest praktycznie nieslyszalne, jest cichsze ze 2 razy od mojego ps2 które jest i tak bardzo ciche bo to najnowszy model z niesamowicie cichym wiatrakiem.

 

w pstwo na dobrą sprawe słychac tylko napęd dvd, bo sama konsola jest pozbawiona z tylu wiatraczka. no ale nawet w najcichszym kompie musisz mieć jakis napęd który i tak bardzo cieżko wyciszyć.

 

wielki lol dla ciebie jeśli pstwo ejst głosne :)

 

Xbox jest głośny to fakt, ale w wersji crystal, bo normalny mużyn jest w miare cichy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, o co wy sie znowu kłócicie :o Dla kogoś, kto ma wodne chłodzenie w kompie i jest tak wyczulony na hałas, że reaguje na dźwięk spadającej szpilki, KAŻDY wiatrak będzie głośny. A reszta, której jest znakomita większość mówiąc krótko p....oli to, czy konsola wydaje jakieś szmery czy nie. Bo kto gra z dźwiękiem ustawionym tak cicho, że słychać pracę konsoli? No, chyba, że się gra w tym samym pokoju w którym rodzice poszli spać :), wtedy faktycznie można usłyszeć doniosły hałas wiatraków. Co do starej PS2, to w nowej, nieprzerobionej konsoli dużo bardziej słychać pracę czytnika niż wentylatora - dla mnie jest on niesłyszalny. Tak czy inaczej, jestem święcie przekonany, że poziom hałasu emitowanego przez nowe konsole nie przekroczy warkotu wentyli na CPU w standardowym PC. A zresztą, co za różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr, bez urazy, ale piszesz jak lama. Myślisz, że tak ogromny skok wydajnościowy między x a x360 nie będzie się wiązał z drastycznym wzrostem ilości wydzielanego ciepła przez poszczególne komponenty w x360? Jasne, że będzie. Sama vga to już okolice 100W, o reszcie nie wspominając.

 

Solid snake pisze o heatpipe'ach- cóż za odkrycie! Brawo! Gdybyś na codzień miał kontakt z jakimś na prawdę topowym notebookiem (z pM ok 2GHz, g6800go, 1GB ram etc) to byś wiedział jak "ciche" są ich chłodzenia (a wierz mi, że tam heatpipe'ów jest od groma), więc nie piernicz stary, że ta maszkara będzie cicha. Jak się jej da popalić, to będzie uciążlwie szumieć, i tyle.

1514146[/snapback]

Nie porównuj do notebooka,. bo tam jest wszystko ciaśniej upchane, wiecej tego i do tego dochodzi jeszcze matrycza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr, bez urazy, ale piszesz jak lama. Myślisz, że tak ogromny skok wydajnościowy między x a x360 nie będzie się wiązał z drastycznym wzrostem ilości wydzielanego ciepła przez poszczególne komponenty w x360? Jasne, że będzie. Sama vga to już okolice 100W, o reszcie nie wspominając.

1514146[/snapback]

Bez urazy sam piszesz jak lama, nie masz na razie pewności ze nowy xklocek będzie bardziej darł mordę niż jedynka. jakoś nowy geforce jest wydajniejszy od starzej generacji, a "dB zniżyły trochę loty", wszystko zależy od technologii. :)

 

a co do mojego info to microsoft już zaczyna kampanię reklamową we Francji(zbliżająca się premiera PSP), gdzie przekształcił sklep w ogromny szyld :lol: mówiący "Oszczędź twoją energię na tę zimę.”

 

Dołączona grafika

 

i jeszcze jedno na xboxa360 ma się ukazać(jeszcze nie jest pewne) World of Warcraft :blink:

 

autorzy tej zacnej gry rozważają taką możliwość, ale chcą aby xbox360 posiadał klawiaturę i mysz :rolleyes: (na co również ja licze)

 

w dniu premiery konsoli ma być dostępne "between 25 and 40 titles will be available for Xbox 360 during launch period" czyli po naszemu od 25 do 40 gier :)

 

a tu nowe screeny z nba2006 :) na next gen

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa grafą, ale z jakiegoś powodu ten koleś mi się nie podoba. Niemyślcie sobie, że jestem gejem i gustuje w jakiś facetach, ale ten z niewiadomych przyczyn przyprawia mnie o mdłości :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa grafą, ale z jakiegoś powodu ten koleś mi się nie podoba. Niemyślcie sobie, że jestem gejem i gustuje w jakiś facetach, ale ten z niewiadomych przyczyn przyprawia mnie o mdłości :?

1519551[/snapback]

 

ehhe masz rację.... obrazek obrazkiem (jak pokażą jakiś filmik to wtedy bedzie opad szczęk, a po screnie mało widać) ...

 

Na pierwszy żut oka wydawało mi się ze ten koleś jest z jakiegoś brązu i poprostu popękał... ale dopiero później stwierdziłem że to pot :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“The initial shipments of Xbox 360 will be based on today's DVD format,” Gates confirmed. “We are looking at whether future versions of Xbox 360 will incorporate an additional capability of an HD DVD player or something else.

z tego wynika że nowsze revizje nowego xboxa mogą mieć czytnik HD DVD lub coś jeszcze :wink:

 

 

ps. a co do tego kolesia to grafa mogłaby być lepsza :D

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...