Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

x360 w nie ma czegos, co ps2 miało - dobrej sprzedazy. Nie ma co ukrywac. Sprzedaje sie slabo. Ciekawe ile by juz było sprzedanych sztuk ps3 jesli byloby rzucone wiecej konsol... I ciekawe jak sie ustosunkują producenci gier jesli np. ps3 by dogoniło x360, a moze i by przescigneło. Ale czy sie uda. Bo jesli teraz wiecej gier bedzie uciekac na x360 to konsola sony bedzie sie gorzej sprzedawac.

jezeli x360 tego nie ma to co ma ps3 ?

pzdr

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde przez swieta mocno zastanawialem sie nad zakupem jakiejs konsoli (raczej po sesji lub na wakacje bo narazie mam w co grac) i nieukrywam ze jak narazie x360 najbardziej do mnie przemawia ale no wlasnie jest jedno ale - koszmarna wadliwosc:[ smiem twierdzic ze PS2 ktore uchodzilo za bardzo wadliwy sprzet bylo swojego czasu mniej wadliwe niz x360 niestety co jakies wieksze forum konsolowe otwoze to czytam "mam juz 3cia konsole" "sama rysuje plyty" "zawiesza sie" itp:[

 

kurde co jest z tym moze nowa wersja co ma wyjsc za jakis czas to poprawi?

 

 

OK spadam puscic jakas race:P "hapi nju jyr"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasi drodzy amerykanie :wink: , a raczej U.S. Soldiers(ciekawe czy polaczkom dali pograć <_< ), którzy stacjonują w Iraq'u dostali od wuja Billa bete Halo 3 :angry:

 

Foty z imprezy:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

oraz dwa filmiki :-P

Myspace Video 1

Myspace Video 2

 

wg mnie gra wygląda tragicznie, a fizyka która została zaprezentowana na wcześniejszym filmiku pozostawia "trochę" do życzenia :blink: nie tego się spodziewałem po nowym Halo i mam nadzieję, że te wszystkie mankamenty zostaną naprawione bo zapowiada się crap :lol2: (nie bić, ale takie jest moje zdanie)

 

co do wojny next-genów ;) to i tak wygra PS3 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wojny next-genów icon_wink2.gif to i tak wygra PS3 rolleyes.gif

kilka miesięcy temu też byłem tego pewien, teraz sytuacja przedstawia się troche inaczej. Wizytówka Sony czyli tekken 6 zmierza na xboxa 360, potęga playstation powoli się kończy, wiec tym razem sony bedzie miało bardzo ciężko. ludzie kupują konsole dla gier, a najweażniejsze są exlusiwy. Po co płacić wiecej kasy za ps3 jak i na xboxie bedzie można zagrać w tekkena?

 

kurde przez swieta mocno zastanawialem sie nad zakupem jakiejs konsoli (raczej po sesji lub na wakacje bo narazie mam w co grac) i nieukrywam ze jak narazie x360 najbardziej do mnie przemawia ale no wlasnie jest jedno ale - koszmarna wadliwosc:[ smiem twierdzic ze PS2 ktore uchodzilo za bardzo wadliwy sprzet bylo swojego czasu mniej wadliwe niz x360 niestety co jakies wieksze forum konsolowe otwoze to czytam "mam juz 3cia konsole" "sama rysuje plyty" "zawiesza sie" itp:[

 

kurde co jest z tym moze nowa wersja co ma wyjsc za jakis czas to poprawi?

No niestety xbox 360 jest awaryną konsolą i nic z tym nie zrobisz, nowa wersja nie wiadomo jaka bedzie... Ma być procesor w nowej technologi, ale przezcież teraz jak pada to nie procesor a GPU ( dokładnie robią się zimne luty)

 

Najlepiej kupić xboxa 360 i poprostu nie przerabiac, gware masz, wiec w razie problemów wymieniasz konsole lub oddajesz na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

a ponizej wstawiam jak obnizenie kosztow produkcji x360 moze potecjalnie wplynac na cene dla odbiorcy :)

 

Microsoft Xbox 360 Console Cost Reduction Delayed – Rumour.

Chartered Postpones Mass Production of 65nm Processor for Xbox 360

 

Chartered Semiconductor, a leading contract semiconductor manufacturer, may postpone the beginning of mass production of central processing units (CPUs) for the Xbox 360 game console from Microsoft at thinner process technology. If the information is correct, Microsoft will be unable to decrease manufacturing cost of the console.

 

Sources with knowledge of the matter reportedly revealed to DigiTimes web-site that Chartered plans to produce CPUs for Microsoft Xbox 360 game console using 65nm fabrication process only in the middle of 2007, which is, at least, a quarter behind the original production schedule.

 

Both Chartered and Microsoft announced in April, 2006, that the former will manufacture the 65nm version of Xbox 360 three-core microprocessor based on the PowerPC architecture in Q1 2007.

 

Currently Chartered and IBM produce Xbox 360 microprocessors using 90nm fabrication process and while yields of the chip have increased greatly since the initiation of production, 65nm process technology would allow to further cut down the cost of the processor, which would provide further opportunities to reduce the cost of the console itself.

 

According to iSuppli’s most recent analysis, the premium version of the Xbox 360 game machine equipped with hard disk drive has a manufacturing and materials total of $323.30, based on an updated estimate using costs in the fourth quarter of 2006. This total is $75.70 less than the $399 suggested retail price of the Xbox 360. A year ago the total bill of materials (BOM) cost for the Xbox 360 Premium, including hard disk, the DVD drive, enclosures, the Radio Frequency (RF) receiver board, power supply, wireless controller, cables, literature, and packaging, reached $525, well above the retail price of $399.

 

Microsoft Xbox 360 console is based around triple-core microprocessor developed by IBM, high-definition visual processing unit designed by ATI Technologies featuring unified shader architecture, I/O controller engineered by SiS and some other key components. The gaming machine provides a broad set of multimedia capabilities, including high-definition movies and TV programs downloads in addition to games. Microsoft Xbox 360 core without hard drive is currently priced at $299, whereas the model featuring 20GB HDD and wireless controller has recommended price of $399 in Europe and the U.S. Microsoft also offers HD DVD add-on drive for the console for $199.

 

Chartered and Microsoft did not comment on the news-story.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli x360 tego nie ma to co ma ps3 ?

pzdr

problemy z produkcją?

 

Najlepiej kupić xboxa 360 i poprostu nie przerabiac, gware masz, wiec w razie problemów wymieniasz konsole lub oddajesz na gwarancje.

albo przerobic i potem nie skladac, tak jak zrobil nierealny. Tak jak sie kiedys z pc'tami robiło i nadal robi, tak mozna robic z x360 ;) Zostawiac obudowe otwartą. Fakt ze walory estetyczne lecą na łeb, ale mozna tez pokombinowac, zrobic jakiegos mod'a obudowy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde przez swieta mocno zastanawialem sie nad zakupem jakiejs konsoli (raczej po sesji lub na wakacje bo narazie mam w co grac) i nieukrywam ze jak narazie x360 najbardziej do mnie przemawia ale no wlasnie jest jedno ale - koszmarna wadliwosc:[ smiem twierdzic ze PS2 ktore uchodzilo za bardzo wadliwy sprzet bylo swojego czasu mniej wadliwe niz x360 niestety co jakies wieksze forum konsolowe otwoze to czytam "mam juz 3cia konsole" "sama rysuje plyty" "zawiesza sie" itp:[

 

kurde co jest z tym moze nowa wersja co ma wyjsc za jakis czas to poprawi?

OK spadam puscic jakas race:P "hapi nju jyr"

Wiesz rożnie to jest, jednemu będzie chodzić przez następne 10 lat bez zwiechy :wink: a ktoś inny będzie wymieniał juz 4 egzemplarz z kolei. Co do rysowania płyt, to owszem konsola rysuje płyty, ale na pewno nie sama! Jak ktoś jest idiotą i się bawi/rusza/rzuca itp. itd. konsolą podczas gdy w napędzie się kręci płyta to niech się nie dziwi. Dla przykładu, że nie tylko tak jest w X360, włóżcie sobie do napędu w kompie jakąś płytkę (najlepiej jakaś małowartościową :-P) i podczas gdy napęd będzie pracował poprzechylajcie kompa z poziomu do pionu parę razy. Co się z płytą stanie to już można się domyślić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki B-)

Jako ze stoisz przed dylematem co i kiedy kupic z next-genow,to moge tylko powiedziec ze musisz sie poprostu zastanowic czy gry ktore juz sa na rynku kieruja cie w kierunku danej konsoli:x360 czy tez Wii ,lub czy wolisz poczekac do startu ps3 w Europie.Jesli bedzie to x360 to nie wiem czy warto czekac na nowe ulepszone modele x360 ,poniewaz jesli juz jest kilka gier ktore sprawia ci frajde to chyba cieszyc sie wczesniej niz pozniej ;),zas jesli obecne gry sa ci obojetne to lepiej poczekac albo pojawi sie cos co spowoduje ze kupisz konsole bez zadnego wachania lub poczekaj na start ps3 i rozwoj wypadkow-moze spadnie cena x360 wiec zaoszczedzisz albo wybierzesz ps3 ktora juz na starcie pokaze wypasiona gre-choc sadze ze w tym samym czasie wyjdzie "Halo3"

co z pewnoscia utrudni ci (lub nie ;) ) wybor docelowej konsoli.Ale kto powiedzial ze bedzie latwo ;)

Wii odpada. Dla mnie to zaden next-gen. Gdyby jeszcze je "rozdawali" w granicach 600 zeta to bym sie może skusił. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Egzeqiutor to ze sie rysuje jak sie nia rusza to wiem:] ale ludzie sie zazekaja ze nic nie robili

mam x360 od kliku miechow i zadnego rysowania nie zauwazylem,a jestem bardzo czuly na to ,poniewaz dbam o plyty i sprzet.Niestety nie kazdy taki jest,widzialem wiele "flej" ktorych konsole "jadly" to samo co ich wlasciciele a o wyladzie plyt nawet nie wspomne!!Zdarzaja sie tez tacy co faktycznie w czasie dzialania konsoli nagle dostaja olsnienia i zmieniaja pozycje konsoli a potem placza.

 

Zreszta jesli czytasz inne fora to opinie masz juz wyrobiona-wiec to cale gadanie na temat rysujacych sie plyt jest chyba zbedne a tym bardziej odpowiedzi.

Rok x360 na rynku dal jasny obraz czego sie mozesz spodziewac,poprostu czasem nalezy podjac meska decyzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Zreszta jesli czytasz inne fora to opinie masz juz wyrobiona-wiec to cale gadanie na temat rysujacych sie plyt jest chyba zbedne a tym bardziej odpowiedzi.

Rok x360 na rynku dal jasny obraz czego sie mozesz spodziewac,poprostu czasem nalezy podjac meska decyzje ;)

 

A nie było to tak czasem, że płyty rysowały te pierwsze sztuki które i tak już "wyginęły" z przegrzania a dostanie takiego starego modelu teraz graniczy z cudem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest. W X1 był ten sam problem z rysowaniem płyt. Był też problem z padaniem napędów w v1.4 i nowymi wspaniałymi napędami Philipsa. O ile stary Philips działał latami to nowsze były do niczego. Działały 3-4 miesiące i przestawały czytać. Problemu nie mieli Ci, co mieli konsolki przerobione. A tych u nas było naprawdę wiele ze względu na możliwość zgrywania gier na dysk i bardzo małej awaryjności samej konsolki. ;) W przypadku X0 wcale nie musi być odwrotnie. Obcinanie kosztów produkcji nie bierze się z powietrza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu wgrałem wersje 5.1 :D , a tu już jest firmware z oznaczeniem 5.2 :D nic tylko się cieszyć

Xtreme firmware 5.2 for TS-H943

(v5.2) Disc-LockOn added for chronic open tray consoles.

(v5.2) DVD Video disc problems fixed.

 

The new "Disc-LockOn" feature was specifically written for troublesome ms28 drives that refuse to boot all types of media. Disc-LockOn is additional laser calibration performed when disc inserted returns a cannot identify disc type error. This will not make a bad laser good, but it is the best you're going to get via software.

 

FOr Xtreme 5.2A backup Read Speed is always same as original game disks 12x. Original discs unaffected

FOr Xtreme 5.2B backup Read Speed is always quiet/slow. Original discs unaffected.

FOr Xtreme 5.2C default backup Read Speed is same as original game disks 12x. When Original Game disk is booted, all subsequent backup loading will be at Quiet/Slow Read mode, Original Game disks are unaffected. Turn console off/on to reset back to Default backup read speed (12x). Quiet/Slow Read Speed is for quiet operation and/or cheap DVD+R DL media.

FOr Xtreme 5.2D default backup Read Speed is Quiet/Slow 2-4x. When Original Game disk is booted, all subsequent backup loading will be at Fast Read mode 12x, Original Game disks are unaffected. Turn console off/on to reset back to Default backup read speed for backups (2-4x).

http://www.dashboardthemes.com/

ciekawa stronka, na której możemy sprawdzić Dashboard Themes przed kupnem :D

 

kozak

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

a ponizej maly news na temat hd-dvd dla x360

 

gram.pl

 

Lite-On drugim producentem HD-DVD do Xboksa 360?

Wtorek, 2 stycznia 2007, godzina 16:49, autor: Iwanatsu

 

Według chińskiej gazety EDN (Economic Daily New), Lite-On ma zostać drugim producentem czytników HD-DVD do Xboksa 360. Obecnie, produkcją tego dodatkowego urządzenia zajmuje się jedynie firma Toshiba.

 

Wygląda na to, że Microsoft chce mieć pewność, że w 2007 roku nie zabraknie czytników nowej generacji do ich konsoli. Możliwe też, że gigant z Redmond po prostu nie chce ryzykować, powierzaniem tego zadania tylko jednej firmie. Są jednak i tacy, którzy dopatrują się w tej informacji potwierdzenia teorii o chęci wypuszczenia przez Microsoft nowej wersji Xboksa 360, z wbudowanym już czytnikiem HD-DVD.

 

Jak będzie naprawdę, tego dowiemy się dopiero w przyszłości. Ale jak pamiętamy, Microsoft zdecydowanie zarzekał się, iż nie wyda nowej wersji konsoli z wbudowanym czytnikiem HD-DVD. Potwierdzał to przede wszystkim zamiarem wydawania gier tylko na zwykłych płytach DVD, dzięki czemu HD-DVD służyć ma wyłącznie do oglądaniu filmów zapisanych w tym formacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ring of dead" czerwone 1,3,4 ech.............................. 10 miesiecy grania i lipa, hmmmmm czeka mnie najpierw wygrzewanie (moze cos da) a jak nie to nowa plyta glowna :-))) takie zycie :((((

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ring of dead" czerwone 1,3,4 ech.............................. 10 miesiecy grania i lipa, hmmmmm czeka mnie najpierw wygrzewanie (moze cos da) a jak nie to nowa plyta glowna :-))) takie zycie :((((

 

pozdro 4@ll

No tak :? Dlatego ja nie przerabiam konsolki jak już ją zakupię :P Jak na razie widzę ok 6-7 gierek które bym chetnie nabył (Dead Rising, PGR 3, Saints Row, Gears Of War, Kameo, Lost Planet, Test Drive Unlimited i może ewentualnie Viva Pinata - choć nie wiem czy poza fajna grafą nie są to czasem takie niby simsy :? )

 

Sporo gierek jest juz w cenach 99-150 zł a z reszta się albo poczeka albo z allegro.

 

7 gier na rok jestem w stanie zakupić, w zamian za coroczny "maraton swiąteczny" zmiany bebechów w moim PC, który juz odpuszczam totalnie bo nie bawi mnie pakowanie kasy w skrzynke która ciągle tylko woła "jeść, jeść, jeść" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to jest jakies wyjscie. Pomeczyc sie rok na oryginalach a potem i tak gwary nie ma wiec...

Z drugiej strony za flashem przemawia chociazby zmniejszenie halasu napedu - mnie potrafi draznic maly wiatraczek w Gacku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerabialem choc mam oryginaly (kupuje na allegro jesli dam rade wyrwac gre do 100 za szt.) Mam ja 10 miechów wiec i tak juz prawie po gwarancji, a kupiona daaaaleko za wielka woda po premierze (wersja NTSC) wiec nie ma co wysylac przez pol swiata. Napewno odpada teoria ze przed przerobka nalezy potestowac konsole pare miachow czy dobra, jak widac moze pasc w kazdej chwili :-) co poradzic pewnie jakies 500 jestem do tylu szkoda ze tylko na nowy rok "taki prezent" a akurat jestem przykuty do wyra na 6 tygodni uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nic jutro wygrzewam luty, moze cos da, a przy okazji moge stwierdzic ze dodatkowe coolery to pic na wode u mnie caly czas chodzil NYKO i co nic to niedalo ( no chyba ze bez tego padla by szybciej ) konsola byla skrecona. Po wygrzewaniu najprawdopodobniej podziala dobrze ale tylko jakis czas (tak to wynika z doswiadczenia moich znajomych) no cuz pierwsza seria konsoli zdarza sie, moze nowa plyta glowna kupi sie z nowego jakiegos modelu i na stale zrobie wiatrak prosto na chipset w konsoli ( a tak na wszelki wypadek)

 

pozdro 4@ll w nowym roku (niech wam x-y niepadaja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Picks for Xbox 360 during 2007, A lot of Exclusives!

 

A UK gaming website reminds us just how good of a year 2007 will be in terms of games for the Xbox 360. Somehow they managed to shortlist give games as 'top picks' as follows - Alan Wake, Bioshock, Forza 2, Halo 3 and Mass Effect. It's worth mentioning that the last three will all be EXCLUSIVE to Xbox 360. But that's not all, there's also a honourable mentions list as follows - Alone in the Dark, Assassin's Creed, Blue Dragon (EXCLUSIVE), Brothers in Arms, Bullet Witch (EXCLUSIVE), Burnout 5, Crackdown (EXCLUSIVE), Eternal Sonata (EXCLUSIVE), GRAW 2, GTA IV, Haze, Lost Planet (EXCLUSIVE), MOH Airborne, Resi 5, Shadowrun, Darkness and Too Human (EXCLUSIVE).

 

 

 

The Xbox 360 is a good place to start. With a full year in the market under its belt, and with gamers still reeling from a stunning display of software at X06 this autumn, Microsoft's pitch for market leadership is looking stronger than ever - and however the console wars may turn out this time (I don't know, and I don't care - and neither do you, nor should you), the Xbox 360 looks like leaving a lasting legacy of amazing games.

http://www.eurogamer.net/article.php?artic...1354&page=1

 

Retailer lists Halo 3 for October 1

 

Keen-eyed internet surfers may have discovered Peter Moore's next release date-related tattoo, as US retailer Walmart has slapped a US release date of October 1 on Bungie's Halo 3 on its website.

 

Although most would usually snub the date as little more than retail guess work, the product page has since been taken down, sparking internet speculation that the retailer has indeed let slip the official release date for the sequel.

 

So a big whoops and bean spill, a Microsoft conspiracy or simply retail error? Microsoft unfortunately wasn't around to give us its official line at the time of writing, but if forced we'd probably put our money on the latter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i byłem dziś w MM i pierwszy raz(!!!) grałem na X360 :P W demko MotoGP3. Graficznie nie powala, nawet słaba dość, ale juz sam gameplay nie powiem :) Bardzo przyjemny. Nigdy w wyścigi moto nie pogrywałem, ale tu z padem gra się wyśmienicie. W ogóle fajna sytuacja. Idę. Pustki. Zero ludzi juz tym bardziej przy standzie X'a. Był akurat dash. Chwilka zastanowienia, gdzie tu są gierki, jak odpalić demko. No i voila. Jedziemy motocyklem. I nagle jak spod ziemi tłum gapiów. Ludzie pewnie nie widzą jak włączyć demko i jak już ktoś to zrobi to potem pewnie grają :P

 

1599 zł premium + pgr3 w MM.

 

LEPIEJ natomiast jest w Empiku. Byłem i aż prawie spadłem z krzesła. 1599 też premium + Kameo + Viva Pinata !!! To juz ładna promocja. Kurcze jak kusi, kusi. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

LEPIEJ natomiast jest w Empiku. Byłem i aż prawie spadłem z krzesła. 1599 też premium + Kameo + Viva Pinata !!! To juz ładna promocja. Kurcze jak kusi, kusi. B-)

TV-HD juz masz-teraz wystarczy jedna decyzja i powitamy cie w klubie posiadaczy x360 ;)

 

ps.moze miales szczescie ze nie bylo odpalonego GoW ,bo byc moze wrocilbys do domu z mniejszym zasobem pieniedzy, jednak za to ze sporym kartonem w zielone motywy i logiem Microsoftu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV-HD juz masz-teraz wystarczy jedna decyzja i powitamy cie w klubie posiadaczy x360 ;)

 

ps.moze miales szczescie ze nie bylo odpalonego GoW ,bo byc moze wrocilbys do domu z mniejszym zasobem pieniedzy, jednak za to ze sporym kartonem w zielone motywy i logiem Microsoftu ;)

:) Decyzja na pewno bedzie na + . tylko jeszcze nie wiem kiedy :? Oby jak najszybciej ;) Bo gry na PC "przegięły pałę" wczoraj wieczorem gdy odpaliłem na moim kompie NFS Carbon i w 1024x768 BEZ AA, bez blura, reszta na max widywałem nawet 25 FPSów :? :mur: :mur: :mur: To nawet śmieszne już nie jest :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capcom planuje w 2007 wydac 6 gier na 360 i oczekuje lacznej sprzedazy owych tytulow w granicach 2 mln 250 tys sztuk

http://news.teamxbox.com/xbox/12486/Capcom...-Games-in-2007/

 

a teraz troszke smutniejsze wiesci - Chris i Tim Stamper aka The Stamper Brothers - ktorzy w 1985 r zalozyli Rare wlasnie odeszli z firmy; /

http://news.teamxbox.com/xbox/12507/The-St...ers-Leave-Rare/

 

GTR na 360tke bedzie mialo premiere 30 marca

GTR, the racing simulation developed by SimBin Development TEAM AB is finally nearing the finishing line. This one will be crossed on March 30, 2007 for the greatest pleasure of the driver that sleeps in each one of us. This port of GTR 2 from PC will allow us to race with the cars of the seasons 2004 and 2005 and will make it possible to have fun racing on the circuits in a 24-hour Mode. So puth the pedal to the metal because asphalt will burn on Xbox 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja na pewno bedzie na + . tylko jeszcze nie wiem kiedy icon_confused2.gif Oby jak najszybciej icon_wink2.gif Bo gry na PC "przegięły pałę" wczoraj wieczorem gdy odpaliłem na moim kompie NFS Carbon i w 1024x768 BEZ AA, bez blura, reszta na max widywałem nawet 25 FPSów icon_confused2.gif mur.gif mur.gif mur.gif To nawet śmieszne już nie jest icon_confused2.gif

nie chce cię dołować, ale ta gra na xboxie 360 tnie się stasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

taki maly news

 

Xbox 360 zdominował święta

 

Według najnowszych danych NPD Group, konsola Xbox 360 zdominowała amerykańskie święta.

 

NPD Group to organizacja zajmująca się zbieraniem informacji na temat sprzedaży gier i konsol w USA. Teraz opublikowała oświadczenie, z którego wynika, że Xbox 360 zdominował w Ameryce Północnej okres świąteczny.

 

W okresie od początku listopada, do gwiazdki, sprzedało się tam prawie 2mln tych konsol. Niewiele gorzej radziło sobie Wii, ten system kupiono bowiem w ilości 1.8mln sztuk. To jeszcze większy sukces, zważywszy na fakt, iż nowa konsola Nintendo pojawiła się w sprzedaży dopiero 19 listopada.

 

PlayStation 3 uplasowało się na ostatniej pozycji, choć nie można powiedzieć, że było źle. 750.00 sprzedanych urządzeń, to również sukces, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że konsol było mniej niż chętnych.

tutaj troche o GRAW2

xboxonline

 

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Dodany dnia: 20.11.2006 20:07

Dodany przez: KoBik

Kategoria: XBOX360 - Gry

 

Holenderska strona internetowa xboxa 360 ujawniła kilka nowych detali dotyczących planowanych poprawek do gry Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Planuje się, że sequel tej jednej z najpopularniejszych gier na iXa360 trafi do sklepów w pierwszym kwartale 2007 roku.

 

Udoskonalono efekty pogody, bardziej dopracowane AI wrogów, oraz cross-com - czyli nasze trzecie oko które wszystko widzi lepiej ;). Poszczególne efekty typu dym, burza piaskowa, nagły deszcz będą przeszkadzać lub pomagać nam w zdobywaniu terenu. Pewnie coś na wzór tego co można było zobaczyć w nowym Cal of Duty 3, czyli wiatr - przenosi kłęby dymu tam gdzie akurat są silne podmuchy wiatru. Zdynamizowanie pogody zaś będzie polegało na wprowadzeniu efektów wodnych, czyli będzie wzrastać poziom wody po obitych opadach deszczu. Czyżby podniesienie tym sposobem trudności pokonywania terenu..?

 

Jeśli poziom trudności był nie wystarczający twórcy obiecują, iż wrogowie będą lepiej posługiwali się mapą gry, ni mniej ni więcej oznacza to, że będą szukali opcjonalnie dobrego miejsca by dopaść Cie w najmniej spodziewanym momencie.

 

Nowy cross-com będzie inteligentniejszy - identyfikując zagrożenia, da nam znać jakiego rodzaju wroga mamy na celowniku (np. snajper, strzelający z broni maszynowej, czy z karabinu) będziemy wiedzieć dokładnie kto stoi przed nami i co trzyma w ręku dając nam większe pole do popisu jeśli chodzi o strategię działania.

 

Kolejny raz akcja będzie dziać się w Meksyku.

 

Na kolejne rewelacje poczekamy, min. screeny, trailery. Pewnikiem już niebawem bo tytuł jak już napisałem będzie miał premierę w pierwszym kwartale przyszłego roku. Rewelacje te wydają się być dobrą perspektywą tego czego możemy się spodziewać po nowym GRAW. Czekamy zatem.

i jeszcze 2 ciekawe fotki

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

jak widac polaczenie Obliviona z Goticem moze wyjsc grze na dobre-jednak w tej grze rodzimej produkcji o tytule "Two Worlds" jest jeszcze wiele do poprawienia,bynajmniej jesli chodzi o postacie,wiecej na stronie producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...